MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 24 49 15 4 5 65 - 27
2. Bałtyk Gdynia 24 48 15 3 6 81 - 35
3. Arka Gdynia SI 24 43 12 7 5 64 - 37
4. Czarni Pruszcz Gdański 24 39 12 3 9 70 - 44 1 0 0 0 1 0 - 8
5. Gryf Słupsk 24 36 11 3 10 49 - 39 1 0 0 0 1 0 - 2
6. Gedania Gdańsk 24 35 10 5 9 44 - 39
7. Pomezania Malbork 24 34 10 4 10 39 - 54
8. KP Starogard Gdański 24 30 9 3 12 51 - 57
9. Orzeł Subkowy 24 28 8 4 12 40 - 62
10. Chojniczanka Chojnice 24 25 8 1 15 35 - 54
11. Radunia Stężyca 24 6 2 0 22 8 - 124
12. Jantar Ustka 24 4 1 1 22 20 - 129
13. Lechia Gdańsk (*) 13 39 13 0 0 64 - 4 1 3 1 0 0 8 - 0
14. Arka Gdynia (*) 13 36 12 0 1 82 - 7 1 3 1 0 0 2 - 0
Ostatni komentarz dodał sebopomka1 10.06.2015, 20:17:01
* W rozgrywkach rundy wiosennej nie biorą udziału zespoły Lechia Gdańsk SA oraz Arka Gdynia, które awansowały do Rozgrywek o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Orzeł Subkowy 3 - 5 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2014 - 11:00
2. Pomezania Malbork 0 - 8 Arka Gdynia 24 sierpnia 2014 - 11:00
3. Radunia Stężyca 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2014 - 17:00
4. Jantar Ustka 1 - 10 Arka Gdynia SI 24 sierpnia 2014 - 14:00
5. Akademia Piłkarska LG 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 27 sierpnia 2014 - 17:30
6. Gedania Gdańsk 0 - 8 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2014 - 11:00
7. KP Starogard Gdański 2 - 4 Gryf Słupsk 24 sierpnia 2014 - 11:00
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
8. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gryf Słupsk 30 sierpnia 2014 - 11:00
9. Lechia Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 30 sierpnia 2014 - 11:00
10. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gedania Gdańsk 30 sierpnia 2014 - 11:00
11. Arka Gdynia SI 1 - 1 Akademia Piłkarska LG 30 sierpnia 2014 - 15:00
12. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Jantar Ustka 24 września 2014 - 13:00
13. Arka Gdynia 13 - 0 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2014 - 13:00
14. Orzeł Subkowy 3 - 4 Pomezania Malbork 31 sierpnia 2014 - 11:00
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
15. Pomezania Malbork 0 - 2 Bałtyk Gdynia 3 września 2014 - 18:00
16. Radunia Stężyca 0 - 1 Orzeł Subkowy 26 sierpnia 2014 - 18:00
17. Jantar Ustka 0 - 16 Arka Gdynia 3 września 2014 - 16:00
18. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 września 2014 - 17:30
19. Gedania Gdańsk 0 - 6 Arka Gdynia SI 3 września 2014 - 18:00
20. KP Starogard Gdański 0 - 8 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2014 - 15:00
21. Gryf Słupsk 1 - 2 Lechia Gdańsk 3 września 2014 - 15:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
22. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Lechia Gdańsk 6 września 2014 - 11:00
23. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Gryf Słupsk 6 września 2014 - 11:00
24. Arka Gdynia SI 3 - 1 KP Starogard Gdański 7 września 2014 - 15:00
25. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gedania Gdańsk 6 września 2014 - 13:00
26. Arka Gdynia 4 - 1 Akademia Piłkarska LG 7 września 2014 - 13:00
27. Orzeł Subkowy 3 - 2 Jantar Ustka 7 września 2014 - 11:00
28. Pomezania Malbork 6 - 1 Radunia Stężyca 7 września 2014 - 11:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Radunia Stężyca 0 - 5 Bałtyk Gdynia 14 września 2014 - 17:00
30. Jantar Ustka 0 - 5 Pomezania Malbork 14 września 2014 - 14:00
31. Akademia Piłkarska LG 5 - 2 Orzeł Subkowy 13 września 2014 - 13:00
32. Gedania Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia 14 września 2014 - 11:00
33. KP Starogard Gdański 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 września 2014 - 11:00
34. Gryf Słupsk 2 - 5 Arka Gdynia SI 14 września 2014 - 13:30
35. Lechia Gdańsk 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 13 września 2014 - 11:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 20 września 2014 - 13:00
37. Arka Gdynia SI 0 - 6 Lechia Gdańsk 20 września 2014 - 13:00
38. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gryf Słupsk 21 września 2014 - 11:00
39. Arka Gdynia 10 - 0 KP Starogard Gdański 21 września 2014 - 13:00
40. Orzeł Subkowy 1 - 1 Gedania Gdańsk 21 września 2014 - 11:00
41. Pomezania Malbork 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 21 września 2014 - 11:00
42. Radunia Stężyca 2 - 0 Jantar Ustka 21 września 2014 - 16:30
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jantar Ustka 2 - 10 Bałtyk Gdynia 28 września 2014 - 14:00
44. Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Radunia Stężyca 27 września 2014 - 15:00
45. Gedania Gdańsk 1 - 2 Pomezania Malbork 28 września 2014 - 11:00
46. KP Starogard Gdański 2 - 5 Orzeł Subkowy 28 września 2014 - 11:00
47. Gryf Słupsk 0 - 2 Arka Gdynia 27 września 2014 - 18:00
48. Lechia Gdańsk 10 - 0 Chojniczanka Chojnice 27 września 2014 - 13:00
49. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Arka Gdynia SI 27 września 2014 - 11:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
50. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Arka Gdynia SI 4 października 2014 - 15:00
51. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2014 - 11:00
52. Arka Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk 5 października 2014 - 13:00
53. Orzeł Subkowy 2 - 0 Gryf Słupsk 5 października 2014 - 11:00
54. Pomezania Malbork 2 - 0 KP Starogard Gdański 5 października 2014 - 11:00
55. Radunia Stężyca 0 - 6 Gedania Gdańsk 5 października 2014 - 16:00
56. Jantar Ustka 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 5 października 2014 - 14:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Bałtyk Gdynia 11 października 2014 - 13:00
58. Gedania Gdańsk 1 - 0 Jantar Ustka 12 października 2014 - 11:00
59. KP Starogard Gdański 3 - 0 Radunia Stężyca 11 października 2014 - 11:00
60. Gryf Słupsk 3 - 3 Pomezania Malbork 11 października 2014 - 15:45
61. Lechia Gdańsk 5 - 0 Orzeł Subkowy 11 października 2014 - 11:00
62. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Arka Gdynia 12 października 2014 - 11:00
63. Arka Gdynia SI 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 października 2014 - 11:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
64. Bałtyk Gdynia 6 - 2 Chojniczanka Chojnice 19 października 2014 - 11:00
65. Arka Gdynia 2 - 0 Arka Gdynia SI 19 października 2014 - 13:00
66. Orzeł Subkowy 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 19 października 2014 - 11:00
67. Pomezania Malbork 0 - 6 Lechia Gdańsk 19 października 2014 - 11:00
68. Radunia Stężyca 0 - 8 Gryf Słupsk 19 października 2014 - 16:00
69. Jantar Ustka 0 - 5 KP Starogard Gdański 19 października 2014 - 14:00
70. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Gedania Gdańsk 19 października 2014 - 15:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gedania Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 25 października 2014 - 14:00
72. KP Starogard Gdański 3 - 1 Akademia Piłkarska LG 25 października 2014 - 11:00
73. Gryf Słupsk 2 - 1 Jantar Ustka 25 października 2014 - 13:30
74. Lechia Gdańsk 3 - 0 Radunia Stężyca 25 października 2014 - 13:00
75. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork 26 października 2014 - 11:00
76. Arka Gdynia SI 1 - 1 Orzeł Subkowy 25 października 2014 - 11:00
77. Chojniczanka Chojnice 0 - 7 Arka Gdynia 25 października 2014 - 11:00
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
78. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Arka Gdynia 8 listopada 2014 - 11:00
79. Orzeł Subkowy 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2014 - 14:00
80. Pomezania Malbork 1 - 1 Arka Gdynia SI 9 listopada 2014 - 11:00
81. Radunia Stężyca 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 9 listopada 2014 - 13:00
82. Jantar Ustka 1 - 4 Lechia Gdańsk 9 listopada 2014 - 14:00
83. Akademia Piłkarska LG 4 - 2 Gryf Słupsk 8 listopada 2014 - 13:00
84. Gedania Gdańsk 1 - 0 KP Starogard Gdański 9 listopada 2014 - 11:00
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. KP Starogard Gdański 4 - 2 Bałtyk Gdynia 15 listopada 2014 - 11:00
86. Gryf Słupsk 3 - 1 Gedania Gdańsk 16 listopada 2014 - 13:30
87. Lechia Gdańsk 3 - 1 Akademia Piłkarska LG 16 listopada 2014 - 11:00
88. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Jantar Ustka 15 listopada 2014 - 11:00
89. Arka Gdynia SI 8 - 1 Radunia Stężyca 15 listopada 2014 - 11:00
90. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Pomezania Malbork 15 listopada 2014 - 11:00
91. Arka Gdynia 8 - 1 Orzeł Subkowy 16 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
92. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Orzeł Subkowy 21 marca 2015 - 13:00
94. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Radunia Stężyca 22 marca 2015 - 13:00
95. Arka Gdynia SI 2 - 0 Jantar Ustka 21 marca 2015 - 11:00
96. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Akademia Piłkarska LG 21 marca 2015 - 11:00
98. Gryf Słupsk 2 - 1 KP Starogard Gdański 22 marca 2015 - 15:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
99. Gryf Słupsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 29 marca 2015 - 17:00
101. Gedania Gdańsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 marca 2015 - 11:00
102. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Arka Gdynia SI 8 kwietnia 2015 - 17:30
103. Jantar Ustka 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 29 marca 2015 - 16:00
105. Pomezania Malbork 1 - 1 Orzeł Subkowy 29 marca 2015 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca, KP Starogard Gdański,
Kolejka 16 - 4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
106. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pomezania Malbork 1 kwietnia 2015 - 15:00
107. Orzeł Subkowy 1 - 2 Radunia Stężyca 4 kwietnia 2015 - 11:00
109. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 29 kwietnia 2015 - 17:30
110. Arka Gdynia SI 1 - 1 Gedania Gdańsk 1 kwietnia 2015 - 17:00
111. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 KP Starogard Gdański 1 kwietnia 2015 - 15:30
Pauza: Gryf Słupsk, Jantar Ustka,
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Gryf Słupsk 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 12 kwietnia 2015 - 13:30
115. KP Starogard Gdański 1 - 1 Arka Gdynia SI 12 kwietnia 2015 - 12:00
116. Gedania Gdańsk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 12 kwietnia 2015 - 11:00
118. Jantar Ustka 1 - 1 Orzeł Subkowy 12 kwietnia 2015 - 16:00
119. Radunia Stężyca 0 - 1 Pomezania Malbork 12 kwietnia 2015 - 13:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
120. Bałtyk Gdynia 11 - 0 Radunia Stężyca 18 kwietnia 2015 - 15:00
121. Pomezania Malbork 3 - 1 Jantar Ustka 19 kwietnia 2015 - 11:00
122. Orzeł Subkowy 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 19 kwietnia 2015 - 11:00
124. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 KP Starogard Gdański 19 kwietnia 2015 - 11:00
125. Arka Gdynia SI 1 - 3 Gryf Słupsk 18 kwietnia 2015 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Gedania Gdańsk,
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Bałtyk Gdynia 26 kwietnia 2015 - 11:00
129. Gryf Słupsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 kwietnia 2015 - 17:00
131. Gedania Gdańsk 0 - 1 Orzeł Subkowy 25 kwietnia 2015 - 11:00
132. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Pomezania Malbork 25 kwietnia 2015 - 11:00
133. Jantar Ustka 5 - 0 Radunia Stężyca 26 kwietnia 2015 - 16:00
Pauza: KP Starogard Gdański, Arka Gdynia SI,
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
134. Bałtyk Gdynia 8 - 0 Jantar Ustka 2 maja 2015 - 15:00
135. Radunia Stężyca 0 - 5 Akademia Piłkarska LG 3 maja 2015 - 13:00
136. Pomezania Malbork 0 - 2 Gedania Gdańsk 3 maja 2015 - 11:00
137. Orzeł Subkowy 2 - 4 KP Starogard Gdański 2 maja 2015 - 11:00
140. Arka Gdynia SI 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 2 maja 2015 - 17:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Słupsk,
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Arka Gdynia SI 2 - 1 Bałtyk Gdynia 10 maja 2015 - 11:00
142. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 maja 2015 - 11:00
144. Gryf Słupsk 2 - 3 Orzeł Subkowy 10 maja 2015 - 11:00
145. KP Starogard Gdański 5 - 0 Pomezania Malbork 10 maja 2015 - 13:30
146. Gedania Gdańsk 4 - 0 Radunia Stężyca 8 maja 2015 - 18:00
147. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Jantar Ustka 9 maja 2015 - 17:30
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
148. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Akademia Piłkarska LG 16 maja 2015 - 11:00
149. Jantar Ustka 0 - 13 Gedania Gdańsk 17 maja 2015 - 16:00
150. Radunia Stężyca 1 - 4 KP Starogard Gdański 17 maja 2015 - 11:00
151. Pomezania Malbork 2 - 2 Gryf Słupsk 17 maja 2015 - 11:00
154. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Arka Gdynia SI 3 czerwca 2015 - 17:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Orzeł Subkowy,
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
155. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Bałtyk Gdynia 24 maja 2015 - 13:00
157. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Orzeł Subkowy 24 maja 2015 - 11:00
159. Gryf Słupsk 3 - 0 Radunia Stężyca 26 maja 2015 - 18:00
160. KP Starogard Gdański 8 - 1 Jantar Ustka 24 maja 2015 - 13:30
161. Gedania Gdańsk 0 - 0 Akademia Piłkarska LG 24 maja 2015 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork, Arka Gdynia SI,
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
162. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Gedania Gdańsk 30 maja 2015 - 11:00
163. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 KP Starogard Gdański 30 maja 2015 - 11:00
164. Jantar Ustka 0 - 4 Gryf Słupsk 31 maja 2015 - 16:00
166. Pomezania Malbork 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja 2015 - 11:00
167. Orzeł Subkowy 3 - 1 Arka Gdynia SI 31 maja 2015 - 15:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Radunia Stężyca,
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Orzeł Subkowy 7 czerwca 2015 - 13:00
171. Arka Gdynia SI 5 - 2 Pomezania Malbork 6 czerwca 2015 - 11:00
172. Czarni Pruszcz Gdański 14 - 0 Radunia Stężyca 6 czerwca 2015 - 11:00
174. Gryf Słupsk 1 - 0 Akademia Piłkarska LG 7 czerwca 2015 - 13:30
175. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk 7 czerwca 2015 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 26 - 14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
176. Bałtyk Gdynia 2 - 2 KP Starogard Gdański 14 czerwca 2015 - 12:00
177. Gedania Gdańsk 1 - 0 Gryf Słupsk 14 czerwca 2015 - 12:00
179. Jantar Ustka 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 2 czerwca 2015 - 18:00
180. Radunia Stężyca 0 - 4 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2015 - 17:30
181. Pomezania Malbork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 10 czerwca 2015 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE