ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 61 20 1 1 111 - 20
2. LZS Więckowy 22 56 18 2 2 126 - 29
3. Styna Godziszewo 22 52 17 1 4 97 - 29
4. GKS Bobowo 22 44 14 2 6 89 - 41 2 4 1 1 0 4 - 2
5. Start Kulice 22 44 14 2 6 58 - 33 2 1 0 1 1 2 - 4
6. Orzeł Borkowo 22 26 7 5 10 45 - 65 2 4 1 1 0 3 - 1
7. Wisła Walichnowy 22 26 8 2 12 55 - 56 2 1 0 1 1 1 - 3
8. Zarex Bytonia 22 22 7 1 14 45 - 71
9. Szpak Skórcz 22 21 7 0 15 32 - 66
10. OTS Osiek 22 18 6 0 16 34 - 121
11. Orzeł Radziejewo 22 11 3 2 17 28 - 94
12. LZS Bytonia 22 5 1 2 19 17 - 112
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 25.06.2015, 23:36:05



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
1. Wisła Walichnowy 0 - 1 Styna Godziszewo 27 sierpnia 2014 - 16:00
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 2 Start Kulice 27 sierpnia 2014 - 20:30
3. OTS Osiek 5 - 1 LZS Bytonia 27 sierpnia 2014 - 17:00
4. Zarex Bytonia 2 - 3 LZS Więckowy 27 sierpnia 2014 - 17:00
5. GKS Bobowo 3 - 3 Orzeł Borkowo 27 sierpnia 2014 - 18:30
6. Szpak Skórcz 5 - 0 Orzeł Radziejewo 27 sierpnia 2014 - 17:30
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
7. Styna Godziszewo 12 - 0 Orzeł Radziejewo 30 sierpnia 2014 - 16:00
8. Orzeł Borkowo 3 - 1 Szpak Skórcz 31 sierpnia 2014 - 14:00
9. LZS Więckowy 2 - 5 GKS Bobowo 31 sierpnia 2014 - 17:00
10. LZS Bytonia 1 - 6 Zarex Bytonia 31 sierpnia 2014 - 11:00
11. Start Kulice 5 - 0 OTS Osiek 31 sierpnia 2014 - 16:30
12. Wisła Walichnowy 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 sierpnia 2014 - 14:00
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Styna Godziszewo 7 września 2014 - 11:00
14. OTS Osiek 0 - 8 Wisła Walichnowy 7 września 2014 - 14:00
15. Zarex Bytonia 1 - 4 Start Kulice 7 września 2014 - 17:00
16. GKS Bobowo 7 - 0 LZS Bytonia 6 września 2014 - 17:00
17. Szpak Skórcz 2 - 3 LZS Więckowy 6 września 2014 - 17:00
18. Orzeł Radziejewo 4 - 4 Orzeł Borkowo 7 września 2014 - 14:00
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
19. Styna Godziszewo 6 - 1 Orzeł Borkowo 13 września 2014 - 16:00
20. LZS Więckowy 9 - 0 Orzeł Radziejewo 14 września 2014 - 17:00
21. LZS Bytonia 0 - 3 Szpak Skórcz 14 września 2014 - 11:00
22. Start Kulice 1 - 3 GKS Bobowo 14 września 2014 - 16:30
23. Wisła Walichnowy 7 - 0 Zarex Bytonia 14 września 2014 - 14:00
24. Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 - 0 OTS Osiek 13 września 2014 - 17:00
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
25. OTS Osiek 0 - 11 Styna Godziszewo 21 września 2014 - 14:00
26. Zarex Bytonia 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 września 2014 - 15:00
27. GKS Bobowo 5 - 2 Wisła Walichnowy 20 września 2014 - 17:00
28. Szpak Skórcz 0 - 1 Start Kulice 21 września 2014 - 14:00
29. Orzeł Radziejewo 0 - 1 LZS Bytonia 21 września 2014 - 14:00
30. Orzeł Borkowo 2 - 2 LZS Więckowy 21 września 2014 - 14:00
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
31. Styna Godziszewo 5 - 2 LZS Więckowy 28 września 2014 - 12:00
32. LZS Bytonia 1 - 1 Orzeł Borkowo 28 września 2014 - 11:00
33. Start Kulice 4 - 0 Orzeł Radziejewo 28 września 2014 - 16:00
34. Wisła Walichnowy 7 - 1 Szpak Skórcz 28 września 2014 - 14:00
35. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 GKS Bobowo 27 września 2014 - 16:00
36. OTS Osiek 0 - 6 Zarex Bytonia 28 września 2014 - 14:00
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
37. Zarex Bytonia 0 - 8 Styna Godziszewo 5 października 2014 - 15:00
38. GKS Bobowo 17 - 2 OTS Osiek 4 października 2014 - 16:00
39. Szpak Skórcz 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 października 2014 - 14:00
40. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Wisła Walichnowy 5 października 2014 - 13:00
41. Orzeł Borkowo 2 - 4 Start Kulice 5 października 2014 - 14:00
42. LZS Więckowy 6 - 0 LZS Bytonia 4 października 2014 - 16:00
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
43. Styna Godziszewo 5 - 2 LZS Bytonia 11 października 2014 - 15:00
44. Start Kulice 0 - 1 LZS Więckowy 12 października 2014 - 15:30
45. Wisła Walichnowy 1 - 1 Orzeł Borkowo 12 października 2014 - 14:00
46. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Orzeł Radziejewo 12 października 2014 - 11:00
47. OTS Osiek 4 - 3 Szpak Skórcz 12 października 2014 - 14:00
48. Zarex Bytonia 0 - 1 GKS Bobowo 12 października 2014 - 14:00
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
49. GKS Bobowo 2 - 3 Styna Godziszewo 18 października 2014 - 15:00
50. Szpak Skórcz 3 - 0 Zarex Bytonia 19 października 2014 - 14:00
51. Orzeł Radziejewo 1 - 5 OTS Osiek 19 października 2014 - 13:00
52. Orzeł Borkowo 2 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 października 2014 - 14:00
53. LZS Więckowy 8 - 3 Wisła Walichnowy 18 października 2014 - 15:00
54. LZS Bytonia 0 - 9 Start Kulice 19 października 2014 - 11:00
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
55. Styna Godziszewo 1 - 4 Start Kulice 25 października 2014 - 15:00
56. Wisła Walichnowy 4 - 1 LZS Bytonia 26 października 2014 - 12:00
57. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 7 LZS Więckowy 26 października 2014 - 11:00
58. OTS Osiek 1 - 2 Orzeł Borkowo 26 października 2014 - 13:00
59. Zarex Bytonia 1 - 3 Orzeł Radziejewo 26 października 2014 - 14:00
60. GKS Bobowo 3 - 1 Szpak Skórcz 25 października 2014 - 15:00
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
61. Szpak Skórcz 0 - 6 Styna Godziszewo 9 listopada 2014 - 14:00
62. Orzeł Radziejewo 2 - 4 GKS Bobowo 2 listopada 2014 - 13:00
63. Orzeł Borkowo 4 - 2 Zarex Bytonia 9 listopada 2014 - 14:00
64. LZS Więckowy 9 - 0 OTS Osiek 8 listopada 2014 - 14:00
mecz przerwany po I połowie (zdekompletowanie składu)
65. LZS Bytonia 0 - 16 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 listopada 2014 - 11:00
66. Start Kulice 1 - 0 Wisła Walichnowy 9 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
67. Styna Godziszewo 3 - 0 Wisła Walichnowy 12 kwietnia 2015 - 13:00
68. Start Kulice 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 kwietnia 2015 - 15:00
69. LZS Bytonia 2 - 3 OTS Osiek 12 kwietnia 2015 - 11:00
70. LZS Więckowy 7 - 0 Zarex Bytonia 11 kwietnia 2015 - 15:00
71. Orzeł Borkowo 2 - 3 GKS Bobowo 12 kwietnia 2015 - 14:00
72. Orzeł Radziejewo 4 - 2 Szpak Skórcz 12 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
73. Orzeł Radziejewo 1 - 4 Styna Godziszewo 19 kwietnia 2015 - 14:00
74. Szpak Skórcz 3 - 2 Orzeł Borkowo 19 kwietnia 2015 - 14:00
75. GKS Bobowo 0 - 5 LZS Więckowy 18 kwietnia 2015 - 17:00
76. Zarex Bytonia 4 - 0 LZS Bytonia 19 kwietnia 2015 - 15:00
77. OTS Osiek 3 - 2 Start Kulice 19 kwietnia 2015 - 14:00
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Wisła Walichnowy 18 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
79. Styna Godziszewo 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 kwietnia 2015 - 12:00
80. Wisła Walichnowy 4 - 2 OTS Osiek 25 kwietnia 2015 - 16:00
81. Start Kulice 3 - 2 Zarex Bytonia 26 kwietnia 2015 - 15:30
82. LZS Bytonia 0 - 6 GKS Bobowo 26 kwietnia 2015 - 11:00
83. LZS Więckowy 7 - 0 Szpak Skórcz 25 kwietnia 2015 - 15:00
84. Orzeł Borkowo 4 - 2 Orzeł Radziejewo 26 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
85. Orzeł Borkowo 2 - 5 Styna Godziszewo 3 maja 2015 - 14:00
86. Orzeł Radziejewo 1 - 5 LZS Więckowy 3 maja 2015 - 14:00
87. Szpak Skórcz 4 - 1 LZS Bytonia 3 maja 2015 - 14:00
88. GKS Bobowo 1 - 1 Start Kulice 2 maja 2015 - 18:00
89. Zarex Bytonia 5 - 4 Wisła Walichnowy 3 maja 2015 - 15:00
90. OTS Osiek 1 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 maja 2015 - 14:00
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
91. Styna Godziszewo 3 - 0 OTS Osiek 9 maja 2015 - 15:00
92. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Zarex Bytonia 9 maja 2015 - 18:30
93. Wisła Walichnowy 2 - 1 GKS Bobowo 9 maja 2015 - 16:00
94. Start Kulice 2 - 0 Szpak Skórcz 10 maja 2015 - 16:00
95. LZS Bytonia 1 - 2 Orzeł Radziejewo 10 maja 2015 - 11:00
96. LZS Więckowy 5 - 0 Orzeł Borkowo 9 maja 2015 - 15:00
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
97. LZS Więckowy 5 - 0 Styna Godziszewo 17 maja 2015 - 17:00
98. Orzeł Borkowo 3 - 1 LZS Bytonia 17 maja 2015 - 14:00
99. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Start Kulice 17 maja 2015 - 14:00
100. Szpak Skórcz 2 - 1 Wisła Walichnowy 17 maja 2015 - 14:00
101. GKS Bobowo 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 maja 2015 - 18:00
102. Zarex Bytonia 6 - 4 OTS Osiek 17 maja 2015 - 15:00
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
103. Styna Godziszewo 7 - 0 Zarex Bytonia 23 maja 2015 - 15:00
104. OTS Osiek 0 - 5 GKS Bobowo 24 maja 2015 - 14:00
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Szpak Skórcz 23 maja 2015 - 18:30
106. Wisła Walichnowy 3 - 0 Orzeł Radziejewo 23 maja 2015 - 16:00
107. Start Kulice 3 - 1 Orzeł Borkowo 24 maja 2015 - 16:00
108. LZS Bytonia 0 - 15 LZS Więckowy 24 maja 2015 - 11:00
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
109. LZS Bytonia 1 - 2 Styna Godziszewo 31 maja 2015 - 11:00
110. LZS Więckowy 6 - 4 Start Kulice 30 maja 2015 - 15:00
111. Orzeł Borkowo 2 - 0 Wisła Walichnowy 31 maja 2015 - 14:00
112. Orzeł Radziejewo 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 maja 2015 - 14:00
113. Szpak Skórcz 1 - 0 OTS Osiek 31 maja 2015 - 14:00
114. GKS Bobowo 5 - 0 Zarex Bytonia 30 maja 2015 - 18:00
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
115. Styna Godziszewo 5 - 4 GKS Bobowo 7 czerwca 2015 - 12:00
116. Zarex Bytonia 3 - 0 Szpak Skórcz 7 czerwca 2015 - 15:00
117. OTS Osiek 3 - 2 Orzeł Radziejewo 7 czerwca 2015 - 14:00
118. Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 1 Orzeł Borkowo 6 czerwca 2015 - 18:00
119. Wisła Walichnowy 1 - 6 LZS Więckowy 7 czerwca 2015 - 14:00
120. Start Kulice 2 - 0 LZS Bytonia 7 czerwca 2015 - 16:00
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
121. Start Kulice 0 - 0 Styna Godziszewo 14 czerwca 2015 - 16:00
122. LZS Bytonia 4 - 4 Wisła Walichnowy 14 czerwca 2015 - 11:00
123. LZS Więckowy 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 czerwca 2015 - 16:00
124. Orzeł Borkowo 2 - 0 OTS Osiek 14 czerwca 2015 - 14:00
125. Orzeł Radziejewo 2 - 2 Zarex Bytonia 14 czerwca 2015 - 14:00
126. Szpak Skórcz 0 - 4 GKS Bobowo 14 czerwca 2015 - 14:00
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
127. Styna Godziszewo 8 - 1 Szpak Skórcz 21 czerwca 2015 - 14:00
128. GKS Bobowo 8 - 2 Orzeł Radziejewo 21 czerwca 2015 - 14:00
129. Zarex Bytonia 3 - 1 Orzeł Borkowo 21 czerwca 2015 - 14:00
130. OTS Osiek 1 - 12 LZS Więckowy 21 czerwca 2015 - 14:00
131. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 LZS Bytonia 21 czerwca 2015 - 14:00
132. Wisła Walichnowy 1 - 3 Start Kulice 21 czerwca 2015 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE