MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GLKS Różyny 22 61 20 1 1 114 - 27
2. GKS II Żukowo 22 54 17 3 2 90 - 24 2 2 0 2 0 3 - 3
3. GTS Mokry Dwór 22 54 17 3 2 76 - 31 2 2 0 2 0 3 - 3
4. GTS Rotmanka 22 34 11 1 10 61 - 44
5. GTS Goszyn 22 33 11 0 11 70 - 72
6. GTS Rokitnica 22 31 10 1 11 54 - 73
7. Rozstaje Gdańsk 22 28 9 1 12 61 - 60
8. Ogniwo Borkowo 22 27 9 0 13 51 - 50
9. Olimp Mierzeszyn 22 24 8 0 14 43 - 76
10. Orzeł Jasień 22 19 6 1 15 56 - 85
11. GTS Przywidz 22 13 4 1 17 31 - 101
12. GTS Juszkowo 22 11 3 2 17 22 - 86
Ostatni komentarz dodał goszyn2011 25.07.2015, 11:58:14



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
1. Rozstaje Gdańsk 1 - 3 GKS II Żukowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
2. Orzeł Jasień 1 - 9 GLKS Różyny 10 września 2014 - 17:30
3. Olimp Mierzeszyn 3 - 0 GTS Przywidz 27 sierpnia 2014 - 18:00
4. Ogniwo Borkowo 1 - 4 GTS Goszyn 27 sierpnia 2014 - 18:30
5. GTS Rotmanka 3 - 1 GTS Juszkowo 27 sierpnia 2014 - 18:30
6. GTS Rokitnica 1 - 2 GTS Mokry Dwór 27 sierpnia 2014 - 18:00
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
7. GKS II Żukowo 1 - 1 GTS Mokry Dwór 31 sierpnia 2014 - 11:00
8. GTS Juszkowo 1 - 5 GTS Rokitnica 30 sierpnia 2014 - 17:30
9. GTS Goszyn 0 - 6 GTS Rotmanka 30 sierpnia 2014 - 16:00
10. GTS Przywidz 1 - 8 Ogniwo Borkowo 30 sierpnia 2014 - 17:00
11. GLKS Różyny 10 - 1 Olimp Mierzeszyn 30 sierpnia 2014 - 17:00
12. Rozstaje Gdańsk 3 - 4 Orzeł Jasień 31 sierpnia 2014 - 11:00
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
13. Orzeł Jasień 1 - 2 GKS II Żukowo 7 września 2014 - 15:30
14. Olimp Mierzeszyn 3 - 2 Rozstaje Gdańsk 6 września 2014 - 18:00
15. Ogniwo Borkowo 1 - 3 GLKS Różyny 7 września 2014 - 14:00
16. GTS Rotmanka 18 - 1 GTS Przywidz 6 września 2014 - 16:00
17. GTS Rokitnica 2 - 5 GTS Goszyn 7 września 2014 - 14:00
18. GTS Mokry Dwór 5 - 0 GTS Juszkowo 6 września 2014 - 16:00
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
19. GKS II Żukowo 3 - 1 GTS Juszkowo 13 września 2014 - 10:00
20. GTS Goszyn 2 - 4 GTS Mokry Dwór 13 września 2014 - 16:00
21. GTS Przywidz 2 - 5 GTS Rokitnica 13 września 2014 - 17:00
22. GLKS Różyny 4 - 0 GTS Rotmanka 13 września 2014 - 17:00
23. Rozstaje Gdańsk 0 - 3 Ogniwo Borkowo 14 września 2014 - 11:00
24. Orzeł Jasień 4 - 5 Olimp Mierzeszyn 14 września 2014 - 15:30
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
25. Olimp Mierzeszyn 0 - 6 GKS II Żukowo 20 września 2014 - 17:00
26. Ogniwo Borkowo 4 - 0 Orzeł Jasień 21 września 2014 - 14:00
27. GTS Rotmanka 5 - 2 Rozstaje Gdańsk 20 września 2014 - 14:00
28. GTS Rokitnica 1 - 8 GLKS Różyny 20 września 2014 - 15:30
29. GTS Mokry Dwór 4 - 1 GTS Przywidz 21 września 2014 - 11:00
30. GTS Juszkowo 3 - 4 GTS Goszyn 20 września 2014 - 16:00
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
31. GKS II Żukowo 3 - 4 GTS Goszyn 27 września 2014 - 10:00
32. GTS Przywidz 4 - 1 GTS Juszkowo 27 września 2014 - 16:00
33. GLKS Różyny 7 - 4 GTS Mokry Dwór 27 września 2014 - 16:30
34. Rozstaje Gdańsk 3 - 3 GTS Rokitnica 28 września 2014 - 11:00
35. Orzeł Jasień 1 - 3 GTS Rotmanka 28 września 2014 - 15:30
36. Olimp Mierzeszyn 3 - 0 Ogniwo Borkowo 27 września 2014 - 16:00
Udział w meczu zawodnika objętego dyskwalifikacja. Na boisku 1:4
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
37. Ogniwo Borkowo 0 - 3 GKS II Żukowo 5 października 2014 - 14:00
Udzial w meczu zawodnika objetego dyskwalifikacja. Na boisku 2:1
38. GTS Rotmanka 4 - 1 Olimp Mierzeszyn 4 października 2014 - 13:00
39. GTS Rokitnica 5 - 3 Orzeł Jasień 4 października 2014 - 15:00
40. GTS Mokry Dwór 5 - 0 Rozstaje Gdańsk 5 października 2014 - 11:00
41. GTS Juszkowo 0 - 7 GLKS Różyny 5 października 2014 - 11:00
42. GTS Goszyn 8 - 1 GTS Przywidz 4 października 2014 - 16:00
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
43. GKS II Żukowo 14 - 0 GTS Przywidz 11 października 2014 - 10:00
44. GLKS Różyny 7 - 1 GTS Goszyn 11 października 2014 - 16:00
45. Rozstaje Gdańsk 8 - 0 GTS Juszkowo 12 października 2014 - 11:00
46. Orzeł Jasień 1 - 2 GTS Mokry Dwór 12 października 2014 - 13:30
47. Olimp Mierzeszyn 3 - 1 GTS Rokitnica 11 października 2014 - 16:00
48. Ogniwo Borkowo 0 - 1 GTS Rotmanka 12 października 2014 - 14:00
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
49. GTS Rotmanka 1 - 1 GKS II Żukowo 18 października 2014 - 13:00
50. GTS Rokitnica 3 - 6 Ogniwo Borkowo 19 października 2014 - 14:00
51. GTS Mokry Dwór 4 - 2 Olimp Mierzeszyn 18 października 2014 - 15:00
52. GTS Juszkowo 2 - 2 Orzeł Jasień 19 października 2014 - 11:00
53. GTS Goszyn 1 - 2 Rozstaje Gdańsk 18 października 2014 - 15:00
54. GTS Przywidz 2 - 5 GLKS Różyny 19 października 2014 - 14:00
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
55. GKS II Żukowo 0 - 2 GLKS Różyny 25 października 2014 - 10:00
56. Rozstaje Gdańsk 3 - 0 GTS Przywidz 26 października 2014 - 11:00
57. Orzeł Jasień 3 - 4 GTS Goszyn 26 października 2014 - 13:30
58. Olimp Mierzeszyn 1 - 0 GTS Juszkowo 25 października 2014 - 16:00
59. Ogniwo Borkowo 1 - 3 GTS Mokry Dwór 26 października 2014 - 14:00
60. GTS Rotmanka 3 - 4 GTS Rokitnica 26 października 2014 - 11:30
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
61. GTS Rokitnica 1 - 6 GKS II Żukowo 9 listopada 2014 - 14:00
62. GTS Mokry Dwór 4 - 0 GTS Rotmanka 9 listopada 2014 - 15:00
63. GTS Juszkowo 0 - 4 Ogniwo Borkowo 9 listopada 2014 - 11:00
64. GTS Goszyn 5 - 1 Olimp Mierzeszyn 8 listopada 2014 - 14:00
65. GTS Przywidz 5 - 7 Orzeł Jasień 9 listopada 2014 - 14:00
66. GLKS Różyny 8 - 1 Rozstaje Gdańsk 9 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
67. GKS II Żukowo 2 - 1 Rozstaje Gdańsk 11 kwietnia 2015 - 11:00
68. GLKS Różyny 4 - 3 Orzeł Jasień 12 kwietnia 2015 - 12:00
69. GTS Przywidz 3 - 1 Olimp Mierzeszyn 12 kwietnia 2015 - 14:00
70. GTS Goszyn 3 - 2 Ogniwo Borkowo 12 kwietnia 2015 - 12:00
71. GTS Juszkowo 0 - 4 GTS Rotmanka 12 kwietnia 2015 - 11:00
72. GTS Mokry Dwór 1 - 2 GTS Rokitnica 11 kwietnia 2015 - 17:00
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
73. GTS Mokry Dwór 2 - 2 GKS II Żukowo 18 kwietnia 2015 - 13:30
74. GTS Rokitnica 4 - 0 GTS Juszkowo 18 kwietnia 2015 - 16:30
75. GTS Rotmanka 4 - 2 GTS Goszyn 18 kwietnia 2015 - 16:00
76. Ogniwo Borkowo 2 - 4 GTS Przywidz 19 kwietnia 2015 - 14:00
77. Olimp Mierzeszyn 0 - 8 GLKS Różyny 19 kwietnia 2015 - 15:00
78. Orzeł Jasień 2 - 5 Rozstaje Gdańsk 19 kwietnia 2015 - 11:00
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
79. GKS II Żukowo 5 - 2 Orzeł Jasień 26 kwietnia 2015 - 11:00
80. Rozstaje Gdańsk 7 - 1 Olimp Mierzeszyn 26 kwietnia 2015 - 11:00
81. GLKS Różyny 2 - 1 Ogniwo Borkowo 25 kwietnia 2015 - 16:00
82. GTS Przywidz 2 - 0 GTS Rotmanka 25 kwietnia 2015 - 17:00
83. GTS Goszyn 3 - 4 GTS Rokitnica 25 kwietnia 2015 - 16:00
84. GTS Juszkowo 0 - 3 GTS Mokry Dwór 25 kwietnia 2015 - 17:00
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
85. GTS Juszkowo 1 - 4 GKS II Żukowo 3 maja 2015 - 11:00
86. GTS Mokry Dwór 6 - 4 GTS Goszyn 30 kwietnia 2015 - 17:30
87. GTS Rokitnica 2 - 1 GTS Przywidz 6 maja 2015 - 18:00
88. GTS Rotmanka 0 - 5 GLKS Różyny 1 maja 2015 - 11:00
89. Ogniwo Borkowo 4 - 2 Rozstaje Gdańsk 3 maja 2015 - 14:00
90. Olimp Mierzeszyn 3 - 1 Orzeł Jasień 3 maja 2015 - 15:00
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
91. GKS II Żukowo 2 - 1 Olimp Mierzeszyn 9 maja 2015 - 11:00
92. Orzeł Jasień 2 - 6 Ogniwo Borkowo 9 maja 2015 - 14:00
93. Rozstaje Gdańsk 4 - 2 GTS Rotmanka 10 maja 2015 - 11:00
94. GLKS Różyny 6 - 2 GTS Rokitnica 10 maja 2015 - 16:00
95. GTS Przywidz 0 - 2 GTS Mokry Dwór 9 maja 2015 - 17:00
96. GTS Goszyn 6 - 0 GTS Juszkowo 9 maja 2015 - 16:00
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
97. GTS Goszyn 2 - 6 GKS II Żukowo 16 maja 2015 - 16:00
98. GTS Juszkowo 1 - 1 GTS Przywidz 16 maja 2015 - 17:00
99. GTS Mokry Dwór 2 - 2 GLKS Różyny 16 maja 2015 - 17:00
100. GTS Rokitnica 1 - 4 Rozstaje Gdańsk 17 maja 2015 - 13:00
101. GTS Rotmanka 1 - 3 Orzeł Jasień 16 maja 2015 - 17:00
102. Ogniwo Borkowo 4 - 0 Olimp Mierzeszyn 17 maja 2015 - 14:00
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
103. GKS II Żukowo 9 - 1 Ogniwo Borkowo 23 maja 2015 - 11:00
104. Olimp Mierzeszyn 2 - 3 GTS Rotmanka 23 maja 2015 - 17:00
105. Orzeł Jasień 7 - 1 GTS Rokitnica 24 maja 2015 - 11:00
106. Rozstaje Gdańsk 3 - 7 GTS Mokry Dwór 24 maja 2015 - 11:00
107. GLKS Różyny 10 - 1 GTS Juszkowo 23 maja 2015 - 16:00
108. GTS Przywidz 1 - 2 GTS Goszyn 23 maja 2015 - 17:00
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
109. GTS Przywidz 1 - 7 GKS II Żukowo 30 maja 2015 - 17:00
110. GTS Goszyn 1 - 2 GLKS Różyny 30 maja 2015 - 16:00
111. GTS Juszkowo 4 - 2 Rozstaje Gdańsk 30 maja 2015 - 17:00
112. GTS Mokry Dwór 7 - 0 Orzeł Jasień 30 maja 2015 - 13:30
113. GTS Rokitnica 5 - 3 Olimp Mierzeszyn 30 maja 2015 - 16:30
114. GTS Rotmanka 0 - 2 Ogniwo Borkowo 30 maja 2015 - 17:00
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
115. GKS II Żukowo 3 - 0 GTS Rotmanka 6 czerwca 2015 - 11:00
goście nie przyjechali
116. Ogniwo Borkowo 0 - 2 GTS Rokitnica 7 czerwca 2015 - 14:00
117. Olimp Mierzeszyn 2 - 3 GTS Mokry Dwór 6 czerwca 2015 - 15:00
118. Orzeł Jasień 4 - 2 GTS Juszkowo 7 czerwca 2015 - 11:00
119. Rozstaje Gdańsk 6 - 0 GTS Goszyn 7 czerwca 2015 - 11:00
120. GLKS Różyny 3 - 0 GTS Przywidz 6 czerwca 2015 - 16:00
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
121. GLKS Różyny 1 - 5 GKS II Żukowo 13 czerwca 2015 - 16:00
122. GTS Przywidz 1 - 2 Rozstaje Gdańsk 13 czerwca 2015 - 17:00
123. GTS Goszyn 7 - 2 Orzeł Jasień 13 czerwca 2015 - 16:00
124. GTS Juszkowo 2 - 1 Olimp Mierzeszyn 14 czerwca 2015 - 11:00
125. GTS Mokry Dwór 3 - 0 Ogniwo Borkowo 13 czerwca 2015 - 17:00
goście nie przyjechali
126. GTS Rokitnica 0 - 3 GTS Rotmanka 14 czerwca 2015 - 15:00
vo, na boisku 1-3
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. GKS II Żukowo 3 - 0 GTS Rokitnica 21 czerwca 2015 - 14:00
128. GTS Rotmanka 0 - 2 GTS Mokry Dwór 21 czerwca 2015 - 14:00
129. Ogniwo Borkowo 1 - 2 GTS Juszkowo 21 czerwca 2015 - 14:00
130. Olimp Mierzeszyn 6 - 2 GTS Goszyn 21 czerwca 2015 - 14:00
131. Orzeł Jasień 3 - 0 GTS Przywidz 21 czerwca 2015 - 14:00
132. Rozstaje Gdańsk 0 - 1 GLKS Różyny 21 czerwca 2015 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE