MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 20 51 17 0 3 59 - 17
2. Celtic Reda 20 49 16 1 3 69 - 24
3. Morena Gdańsk 20 40 13 1 6 70 - 42
4. Barka Łebno 20 39 12 3 5 79 - 39 2 3 1 0 1 17 - 10
5. AP Gdynia Dąbrowa 20 39 13 0 7 95 - 40 2 3 1 0 1 10 - 17
6. GKS Linia 20 29 9 2 9 39 - 39
7. GKS Żukowo 20 19 6 1 13 35 - 88
8. FC Gowidlino 20 16 5 1 14 36 - 59
9. Neptuns Gdańsk 20 15 4 3 13 35 - 63 2 3 1 0 1 5 - 5
10. UKS Klukowo 20 15 5 0 15 31 - 93 2 3 1 0 1 5 - 5
11. Karlikowo Sopot (*) 20 10 2 4 14 8 - 52
12. Salos Gdańsk (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Krzysztof1215 23.06.2015, 19:44:40
* Karlikowo Sopot wycofało się po rundzie jesiennej
* Salos Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
1. UKS Klukowo 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 27 sierpnia 2014 - 18:00
2. Salos Gdańsk - Barka Łebno 27 sierpnia 2014 - 19:00
anulowany, było 1-4
3. Neptuns Gdańsk 1 - 4 Celtic Reda 2 listopada 2014 - 15:00
4. Morena Gdańsk 4 - 2 FC Gowidlino 27 sierpnia 2014 - 17:30
5. GKS Linia 0 - 10 AP Gdynia Dąbrowa 27 sierpnia 2014 - 17:30
6. Karlikowo Sopot 1 - 1 GKS Żukowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
7. Jaguar II Gdańsk 4 - 0 GKS Żukowo 30 sierpnia 2014 - 16:00
8. AP Gdynia Dąbrowa 10 - 0 Karlikowo Sopot 31 sierpnia 2014 - 19:00
9. FC Gowidlino 0 - 0 GKS Linia 31 sierpnia 2014 - 17:00
10. Celtic Reda 4 - 1 Morena Gdańsk 31 sierpnia 2014 - 17:30
11. Barka Łebno 1 - 1 Neptuns Gdańsk 30 sierpnia 2014 - 17:00
12. UKS Klukowo - Salos Gdańsk 31 sierpnia 2014 - 16:00
anulowany, było 1-5
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
13. Salos Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 6 września 2014 - 18:00
anulowany, było 4-2
14. Neptuns Gdańsk 2 - 1 UKS Klukowo 6 września 2014 - 17:00
15. Morena Gdańsk 3 - 3 Barka Łebno 7 września 2014 - 11:00
16. GKS Linia 0 - 2 Celtic Reda 7 września 2014 - 14:00
17. Karlikowo Sopot 3 - 1 FC Gowidlino 7 września 2014 - 11:00
18. GKS Żukowo 0 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 7 września 2014 - 11:00
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
19. Jaguar II Gdańsk 1 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 13 września 2014 - 16:00
20. FC Gowidlino 2 - 4 GKS Żukowo 13 września 2014 - 16:00
21. Celtic Reda 4 - 0 Karlikowo Sopot 13 września 2014 - 17:00
22. Barka Łebno 1 - 2 GKS Linia 14 września 2014 - 13:00
23. UKS Klukowo 1 - 14 Morena Gdańsk 14 września 2014 - 14:00
24. Salos Gdańsk - Neptuns Gdańsk 14 września 2014 - 12:00
anulowany, było 2-4
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
25. Neptuns Gdańsk 1 - 2 Jaguar II Gdańsk 20 września 2014 - 17:00
26. Morena Gdańsk - Salos Gdańsk 21 września 2014 - 11:00
anulowany, było 6-2
27. GKS Linia 4 - 2 UKS Klukowo 21 września 2014 - 14:00
28. Karlikowo Sopot 0 - 0 Barka Łebno 20 września 2014 - 11:00
29. GKS Żukowo 2 - 3 Celtic Reda 21 września 2014 - 11:00
30. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 1 FC Gowidlino 20 września 2014 - 19:30
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
31. Jaguar II Gdańsk 1 - 0 FC Gowidlino 27 września 2014 - 16:00
32. Celtic Reda 2 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 27 września 2014 - 17:00
33. Barka Łebno 9 - 1 GKS Żukowo 28 września 2014 - 13:00
34. UKS Klukowo 0 - 2 Karlikowo Sopot 28 września 2014 - 14:00
35. GKS Linia - Salos Gdańsk 28 września 2014 - 11:00
anulowany, było 2-1
36. Neptuns Gdańsk 1 - 5 Morena Gdańsk 28 września 2014 - 16:30
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
37. Morena Gdańsk 2 - 5 Jaguar II Gdańsk 5 października 2014 - 11:00
38. GKS Linia 1 - 0 Neptuns Gdańsk 5 października 2014 - 14:00
39. Karlikowo Sopot - Salos Gdańsk 5 października 2014 - 11:00
anulowany, było 1-3
40. GKS Żukowo 4 - 2 UKS Klukowo 5 października 2014 - 11:00
41. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 13 Barka Łebno 4 października 2014 - 19:30
42. FC Gowidlino 1 - 5 Celtic Reda 4 października 2014 - 15:00
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
43. Jaguar II Gdańsk 2 - 4 Celtic Reda 11 października 2014 - 15:30
44. Barka Łebno 7 - 2 FC Gowidlino 12 października 2014 - 13:00
45. UKS Klukowo 0 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 12 października 2014 - 13:00
46. Salos Gdańsk - GKS Żukowo 12 października 2014 - 12:00
anulowany, było 1-1
47. Neptuns Gdańsk 1 - 1 Karlikowo Sopot 12 października 2014 - 16:30
48. Morena Gdańsk 3 - 1 GKS Linia 12 października 2014 - 11:00
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
49. GKS Linia 0 - 1 Jaguar II Gdańsk 19 października 2014 - 14:00
50. Karlikowo Sopot 0 - 2 Morena Gdańsk 19 października 2014 - 11:00
51. GKS Żukowo 3 - 9 Neptuns Gdańsk 19 października 2014 - 11:00
52. AP Gdynia Dąbrowa - Salos Gdańsk 18 października 2014 - 19:30
anulowany, było 3-0 vo
53. FC Gowidlino 6 - 0 UKS Klukowo 19 października 2014 - 14:00
54. Celtic Reda 2 - 3 Barka Łebno 18 października 2014 - 15:00
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
55. Jaguar II Gdańsk 1 - 0 Barka Łebno 25 października 2014 - 15:30
56. UKS Klukowo 0 - 6 Celtic Reda 26 października 2014 - 13:00
57. Salos Gdańsk - FC Gowidlino 25 października 2014 - 20:15
anulowany, było 2-3
58. Neptuns Gdańsk 5 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 26 października 2014 - 15:30
59. Morena Gdańsk 9 - 3 GKS Żukowo 26 października 2014 - 11:00
60. GKS Linia 1 - 1 Karlikowo Sopot 26 października 2014 - 14:00
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
61. Karlikowo Sopot 0 - 2 Jaguar II Gdańsk 9 listopada 2014 - 11:00
62. GKS Żukowo 0 - 10 GKS Linia 8 listopada 2014 - 13:00
63. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 Morena Gdańsk 8 listopada 2014 - 16:30
64. FC Gowidlino 4 - 0 Neptuns Gdańsk 8 listopada 2014 - 14:00
65. Celtic Reda - Salos Gdańsk 8 listopada 2014 - 14:00
anulowany, było 3-0 vo
66. Barka Łebno 10 - 1 UKS Klukowo 9 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
67. Jaguar II Gdańsk 6 - 0 UKS Klukowo 12 kwietnia 2015 - 11:00
69. Celtic Reda 1 - 1 Neptuns Gdańsk 27 maja 2015 - 19:00
70. FC Gowidlino 0 - 2 Morena Gdańsk 12 kwietnia 2015 - 11:00
71. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 3 GKS Linia 12 kwietnia 2015 - 11:00
72. GKS Żukowo 3 - 0 Karlikowo Sopot
Pauza: Barka Łebno,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. GKS Żukowo 0 - 6 Jaguar II Gdańsk 19 kwietnia 2015 - 11:00
74. Karlikowo Sopot 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
75. GKS Linia 3 - 0 FC Gowidlino 22 kwietnia 2015 - 17:30
vo, na boisku 1-1
76. Morena Gdańsk 2 - 0 Celtic Reda 19 kwietnia 2015 - 11:00
77. Neptuns Gdańsk 0 - 3 Barka Łebno 19 kwietnia 2015 - 16:00
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
80. UKS Klukowo 4 - 3 Neptuns Gdańsk 26 kwietnia 2015 - 11:00
81. Barka Łebno 6 - 1 Morena Gdańsk 26 kwietnia 2015 - 12:00
82. Celtic Reda 4 - 0 GKS Linia 25 kwietnia 2015 - 17:00
83. FC Gowidlino 3 - 0 Karlikowo Sopot
84. AP Gdynia Dąbrowa 10 - 1 GKS Żukowo 26 kwietnia 2015 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
85. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 2 Jaguar II Gdańsk 3 maja 2015 - 17:00
86. GKS Żukowo 3 - 2 FC Gowidlino 3 maja 2015 - 11:00
87. Karlikowo Sopot 0 - 3 Celtic Reda
88. GKS Linia 1 - 2 Barka Łebno 3 maja 2015 - 13:00
89. Morena Gdańsk 3 - 2 UKS Klukowo 3 maja 2015 - 11:00
Pauza: Neptuns Gdańsk,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
91. Jaguar II Gdańsk 9 - 1 Neptuns Gdańsk 10 maja 2015 - 14:00
93. UKS Klukowo 3 - 1 GKS Linia 10 maja 2015 - 11:00
94. Barka Łebno 3 - 0 Karlikowo Sopot
95. Celtic Reda 3 - 0 GKS Żukowo 9 maja 2015 - 17:00
96. FC Gowidlino 1 - 8 AP Gdynia Dąbrowa 9 maja 2015 - 17:00
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
97. FC Gowidlino 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 16 maja 2015 - 17:00
98. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 2 Celtic Reda 17 maja 2015 - 17:00
99. GKS Żukowo 2 - 3 Barka Łebno 17 maja 2015 - 11:00
100. Karlikowo Sopot 0 - 3 UKS Klukowo
102. Morena Gdańsk 5 - 2 Neptuns Gdańsk 17 maja 2015 - 14:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
103. Jaguar II Gdańsk 1 - 4 Morena Gdańsk 23 maja 2015 - 15:00
104. Neptuns Gdańsk 2 - 4 GKS Linia 24 maja 2015 - 15:00
106. UKS Klukowo 3 - 0 GKS Żukowo 24 maja 2015 - 11:00
107. Barka Łebno 4 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 24 maja 2015 - 12:00
108. Celtic Reda 8 - 1 FC Gowidlino 23 maja 2015 - 17:00
Pauza: Karlikowo Sopot,
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
109. Celtic Reda 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 30 maja 2015 - 17:00
110. FC Gowidlino 4 - 1 Barka Łebno 30 maja 2015 - 17:00
111. AP Gdynia Dąbrowa 13 - 2 UKS Klukowo 31 maja 2015 - 17:00
113. Karlikowo Sopot 0 - 3 Neptuns Gdańsk
114. GKS Linia 0 - 3 Morena Gdańsk 30 maja 2015 - 17:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
115. Jaguar II Gdańsk 1 - 0 GKS Linia 6 czerwca 2015 - 17:00
116. Morena Gdańsk 3 - 0 Karlikowo Sopot
117. Neptuns Gdańsk 2 - 3 GKS Żukowo 7 czerwca 2015 - 17:00
119. UKS Klukowo 3 - 2 FC Gowidlino 7 czerwca 2015 - 11:00
120. Barka Łebno 6 - 4 Celtic Reda 7 czerwca 2015 - 12:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
121. Barka Łebno 1 - 3 Jaguar II Gdańsk 14 czerwca 2015 - 12:00
122. Celtic Reda 6 - 2 UKS Klukowo 13 czerwca 2015 - 15:00
124. AP Gdynia Dąbrowa 6 - 0 Neptuns Gdańsk 14 czerwca 2015 - 11:00
125. GKS Żukowo 3 - 1 Morena Gdańsk 14 czerwca 2015 - 11:00
126. Karlikowo Sopot 0 - 3 GKS Linia
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
127. Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Karlikowo Sopot
128. GKS Linia 5 - 2 GKS Żukowo 21 czerwca 2015 - 14:00
129. Morena Gdańsk 1 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 21 czerwca 2015 - 14:00
130. Neptuns Gdańsk 0 - 3 FC Gowidlino 21 czerwca 2015 - 14:00
132. UKS Klukowo 1 - 3 Barka Łebno 21 czerwca 2015 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE