MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zatoka Puck 22 58 19 1 2 87 - 21
2. MKS II Władysławowo 22 46 15 1 6 79 - 42
3. Latarnik Choczewo 22 37 11 4 7 55 - 39
4. Sztorm II Mosty 22 36 11 3 8 33 - 49
5. Huragan Smolno 22 35 11 2 9 46 - 39
6. Zryw Sławoszyno 22 34 10 4 8 55 - 59
7. Arka Prusewo 22 33 10 3 9 60 - 49
8. Sokół Bożepole Wielkie 22 29 9 2 11 30 - 33
9. Norda Karwia 22 21 6 3 13 36 - 60
10. Klif Chłapowo 22 20 6 2 14 51 - 86
11. Ajax Leśniewo 22 16 5 1 16 41 - 78 2 6 2 0 0 6 - 2
12. Relaks Mechowo 22 16 4 4 14 42 - 60 2 0 0 0 2 2 - 6
Ostatni komentarz dodał Barti 21.06.2015, 14:21:42



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (72) 
2. Sztorm II Mosty 3 - 2 Ajax Leśniewo 24 sierpnia 2014 - 17:30
3. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Arka Prusewo 23 sierpnia 2014 - 18:00
4. Relaks Mechowo 1 - 2 Huragan Smolno 24 sierpnia 2014 - 13:00
6. MKS II Władysławowo 5 - 4 Klif Chłapowo 24 sierpnia 2014 - 18:00
7. Latarnik Choczewo 1 - 2 Zryw Sławoszyno 24 sierpnia 2014 - 16:00
Pauza: Norda Karwia, Zatoka Puck,
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
9. Klif Chłapowo 3 - 1 Latarnik Choczewo 31 sierpnia 2014 - 14:00
11. Huragan Smolno 3 - 1 Norda Karwia 31 sierpnia 2014 - 11:00
12. Arka Prusewo 3 - 1 Relaks Mechowo 30 sierpnia 2014 - 18:00
13. Ajax Leśniewo 2 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 30 sierpnia 2014 - 17:00
14. Zatoka Puck 3 - 0 Sztorm II Mosty 31 sierpnia 2014 - 15:30
Pauza: MKS II Władysławowo, Zryw Sławoszyno,
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
16. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Zatoka Puck 3 września 2014 - 17:00
17. Relaks Mechowo 0 - 3 Ajax Leśniewo 3 września 2014 - 17:00
18. Norda Karwia 2 - 1 Arka Prusewo 2 listopada 2014 - 13:00
19. MKS II Władysławowo 6 - 0 Huragan Smolno 3 września 2014 - 17:00
21. Zryw Sławoszyno 6 - 4 Klif Chłapowo 3 września 2014 - 17:00
Pauza: Latarnik Choczewo, Sztorm II Mosty,
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
24. Huragan Smolno 2 - 4 Latarnik Choczewo 7 września 2014 - 11:00
25. Arka Prusewo 1 - 3 MKS II Władysławowo 7 września 2014 - 13:00
26. Ajax Leśniewo 1 - 4 Norda Karwia 6 września 2014 - 17:00
27. Zatoka Puck 3 - 0 Relaks Mechowo 6 września 2014 - 17:30
28. Sztorm II Mosty 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 7 września 2014 - 15:00
Pauza: Zryw Sławoszyno, Klif Chłapowo,
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
30. Relaks Mechowo 2 - 2 Sztorm II Mosty 14 września 2014 - 13:00
31. Norda Karwia 3 - 2 Zatoka Puck 13 września 2014 - 17:00
32. MKS II Władysławowo 4 - 1 Ajax Leśniewo 14 września 2014 - 14:00
33. Latarnik Choczewo 2 - 2 Arka Prusewo 13 września 2014 - 15:00
34. Zryw Sławoszyno 4 - 3 Huragan Smolno 13 września 2014 - 17:00
Pauza: Klif Chłapowo, Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
37. Huragan Smolno 2 - 3 Klif Chłapowo 21 września 2014 - 11:00
38. Arka Prusewo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 21 września 2014 - 13:00
39. Ajax Leśniewo 1 - 7 Latarnik Choczewo 20 września 2014 - 17:00
40. Zatoka Puck 6 - 2 MKS II Władysławowo 20 września 2014 - 16:00
41. Sztorm II Mosty 6 - 1 Norda Karwia 21 września 2014 - 15:00
42. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Relaks Mechowo 21 września 2014 - 15:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
44. Norda Karwia 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 27 września 2014 - 16:00
45. MKS II Władysławowo 9 - 0 Sztorm II Mosty 28 września 2014 - 14:00
46. Latarnik Choczewo 2 - 3 Zatoka Puck 27 września 2014 - 15:00
47. Zryw Sławoszyno 8 - 1 Ajax Leśniewo 27 września 2014 - 17:00
48. Klif Chłapowo 2 - 2 Arka Prusewo 28 września 2014 - 14:00
Pauza: Huragan Smolno, Relaks Mechowo,
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
52. Ajax Leśniewo 2 - 6 Klif Chłapowo 4 października 2014 - 16:00
53. Zatoka Puck 10 - 0 Zryw Sławoszyno 5 października 2014 - 15:00
54. Sztorm II Mosty 1 - 1 Latarnik Choczewo 5 października 2014 - 14:00
55. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 MKS II Władysławowo 4 października 2014 - 15:00
56. Relaks Mechowo 3 - 1 Norda Karwia 5 października 2014 - 13:00
Pauza: Arka Prusewo, Huragan Smolno,
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
58. MKS II Władysławowo 5 - 2 Relaks Mechowo 12 października 2014 - 14:00
59. Latarnik Choczewo 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 11 października 2014 - 14:00
60. Zryw Sławoszyno 5 - 0 Sztorm II Mosty 12 października 2014 - 13:00
61. Klif Chłapowo 2 - 6 Zatoka Puck 12 października 2014 - 14:00
63. Huragan Smolno 1 - 0 Arka Prusewo 12 października 2014 - 11:00
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia,
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
65. Ajax Leśniewo 3 - 1 Huragan Smolno 19 października 2014 - 15:15
67. Sztorm II Mosty 1 - 0 Klif Chłapowo 19 października 2014 - 14:00
68. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 3 Zryw Sławoszyno 18 października 2014 - 14:00
vo, na boisku 6-0
69. Relaks Mechowo 2 - 6 Latarnik Choczewo 19 października 2014 - 13:00
70. Norda Karwia 2 - 2 MKS II Władysławowo 18 października 2014 - 15:00
Pauza: Zatoka Puck, Arka Prusewo,
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
72. Latarnik Choczewo 2 - 0 Norda Karwia 26 października 2014 - 11:00
73. Zryw Sławoszyno 2 - 2 Relaks Mechowo 26 października 2014 - 13:00
74. Klif Chłapowo 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 26 października 2014 - 14:00
76. Huragan Smolno 0 - 1 Zatoka Puck 26 października 2014 - 11:00
77. Arka Prusewo 7 - 2 Ajax Leśniewo 26 października 2014 - 13:00
Pauza: Sztorm II Mosty, MKS II Władysławowo,
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
79. Zatoka Puck 7 - 1 Arka Prusewo 8 listopada 2014 - 14:00
80. Sztorm II Mosty 1 - 3 Huragan Smolno 9 listopada 2014 - 14:00
82. Relaks Mechowo 1 - 2 Klif Chłapowo 9 listopada 2014 - 13:00
83. Norda Karwia 1 - 1 Zryw Sławoszyno 8 listopada 2014 - 14:00
84. MKS II Władysławowo 4 - 1 Latarnik Choczewo 9 listopada 2014 - 13:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, Ajax Leśniewo,
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
86. Zryw Sławoszyno 1 - 4 MKS II Władysławowo 30 sierpnia 2014 - 15:00
87. Klif Chłapowo 4 - 4 Norda Karwia 16 listopada 2014 - 14:00
89. Huragan Smolno 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 16 listopada 2014 - 11:00
90. Arka Prusewo 1 - 2 Sztorm II Mosty 15 listopada 2014 - 14:00
91. Ajax Leśniewo 1 - 5 Zatoka Puck 16 listopada 2014 - 13:00
Pauza: Relaks Mechowo, Latarnik Choczewo,
Kolejka 14 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
93. Ajax Leśniewo 1 - 2 Sztorm II Mosty 29 marca 2015 - 14:00
94. Arka Prusewo 4 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 29 marca 2015 - 13:00
95. Huragan Smolno 5 - 2 Relaks Mechowo 29 marca 2015 - 11:00
97. Klif Chłapowo 2 - 3 MKS II Władysławowo 29 marca 2015 - 14:00
98. Zryw Sławoszyno 3 - 1 Latarnik Choczewo 28 marca 2015 - 16:00
Pauza: Norda Karwia, Zatoka Puck,
Kolejka 15 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
100. Latarnik Choczewo 3 - 1 Klif Chłapowo 4 kwietnia 2015 - 11:00
102. Norda Karwia 2 - 3 Huragan Smolno 1 kwietnia 2015 - 17:00
103. Relaks Mechowo 3 - 4 Arka Prusewo 4 kwietnia 2015 - 17:00
104. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Ajax Leśniewo 1 kwietnia 2015 - 17:00
105. Sztorm II Mosty 2 - 1 Zatoka Puck 4 kwietnia 2015 - 14:00
Pauza: MKS II Władysławowo, Zryw Sławoszyno,
Kolejka 16 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
107. Zatoka Puck 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 11 kwietnia 2015 - 16:30
108. Ajax Leśniewo 3 - 2 Relaks Mechowo 11 kwietnia 2015 - 16:45
109. Arka Prusewo 3 - 1 Norda Karwia 12 kwietnia 2015 - 11:00
110. Huragan Smolno 1 - 3 MKS II Władysławowo 12 kwietnia 2015 - 11:00
112. Klif Chłapowo 0 - 5 Zryw Sławoszyno 12 kwietnia 2015 - 14:00
Pauza: Latarnik Choczewo, Sztorm II Mosty,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
115. Latarnik Choczewo 0 - 4 Huragan Smolno 18 kwietnia 2015 - 16:00
116. MKS II Władysławowo 6 - 5 Arka Prusewo 19 kwietnia 2015 - 14:00
117. Norda Karwia 2 - 1 Ajax Leśniewo 18 kwietnia 2015 - 17:00
118. Relaks Mechowo 0 - 2 Zatoka Puck 19 kwietnia 2015 - 13:00
119. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Sztorm II Mosty 19 kwietnia 2015 - 12:00
Pauza: Zryw Sławoszyno, Klif Chłapowo,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
121. Sztorm II Mosty 1 - 0 Relaks Mechowo 26 kwietnia 2015 - 15:00
122. Zatoka Puck 4 - 1 Norda Karwia 25 kwietnia 2015 - 17:00
123. Ajax Leśniewo 1 - 3 MKS II Władysławowo 26 kwietnia 2015 - 14:00
124. Arka Prusewo 0 - 0 Latarnik Choczewo 25 kwietnia 2015 - 17:00
125. Huragan Smolno 4 - 1 Zryw Sławoszyno 26 kwietnia 2015 - 11:00
Pauza: Klif Chłapowo, Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
128. Klif Chłapowo 2 - 7 Huragan Smolno 3 maja 2015 - 14:00
129. Zryw Sławoszyno 0 - 2 Arka Prusewo 2 maja 2015 - 17:00
130. Latarnik Choczewo 4 - 2 Ajax Leśniewo 2 maja 2015 - 15:00
131. MKS II Władysławowo 0 - 1 Zatoka Puck 3 maja 2015 - 14:00
132. Norda Karwia 0 - 1 Sztorm II Mosty 2 maja 2015 - 17:00
133. Relaks Mechowo 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 3 maja 2015 - 13:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
135. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Norda Karwia 9 maja 2015 - 16:00
136. Sztorm II Mosty 0 - 5 MKS II Władysławowo 9 maja 2015 - 15:00
137. Zatoka Puck 4 - 1 Latarnik Choczewo 9 maja 2015 - 17:30
138. Ajax Leśniewo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 9 maja 2015 - 17:00
139. Arka Prusewo 6 - 2 Klif Chłapowo 9 maja 2015 - 17:30
Pauza: Huragan Smolno, Relaks Mechowo,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
143. Klif Chłapowo 4 - 3 Ajax Leśniewo 17 maja 2015 - 14:00
144. Zryw Sławoszyno 0 - 5 Zatoka Puck 17 maja 2015 - 13:00
145. Latarnik Choczewo 4 - 1 Sztorm II Mosty 16 maja 2015 - 16:00
146. MKS II Władysławowo 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 17 maja 2015 - 14:00
147. Norda Karwia 3 - 2 Relaks Mechowo 16 maja 2015 - 17:00
Pauza: Arka Prusewo, Huragan Smolno,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
149. Relaks Mechowo 3 - 2 MKS II Władysławowo 24 maja 2015 - 13:00
150. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Latarnik Choczewo 23 maja 2015 - 16:00
151. Sztorm II Mosty 1 - 1 Zryw Sławoszyno 24 maja 2015 - 15:00
152. Zatoka Puck 9 - 0 Klif Chłapowo 23 maja 2015 - 17:00
154. Arka Prusewo 2 - 1 Huragan Smolno 23 maja 2015 - 18:00
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
156. Huragan Smolno 0 - 0 Ajax Leśniewo 31 maja 2015 - 17:30
158. Klif Chłapowo 2 - 3 Sztorm II Mosty 31 maja 2015 - 14:00
159. Zryw Sławoszyno 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 30 maja 2015 - 17:00
160. Latarnik Choczewo 4 - 2 Relaks Mechowo 30 maja 2015 - 16:00
161. MKS II Władysławowo 4 - 1 Norda Karwia 30 maja 2015 - 14:00
Pauza: Zatoka Puck, Arka Prusewo,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
163. Norda Karwia 0 - 5 Latarnik Choczewo 6 czerwca 2015 - 17:00
164. Relaks Mechowo 3 - 3 Zryw Sławoszyno 7 czerwca 2015 - 13:00
165. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 2 Klif Chłapowo 6 czerwca 2015 - 16:00
167. Zatoka Puck 1 - 1 Huragan Smolno 7 czerwca 2015 - 17:00
168. Ajax Leśniewo 4 - 3 Arka Prusewo 6 czerwca 2015 - 17:00
Pauza: Sztorm II Mosty, MKS II Władysławowo,
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
170. Arka Prusewo 3 - 5 Zatoka Puck 14 czerwca 2015 - 13:00
171. Huragan Smolno 2 - 1 Sztorm II Mosty 14 czerwca 2015 - 17:30
173. Klif Chłapowo 2 - 7 Relaks Mechowo 14 czerwca 2015 - 14:00
174. Zryw Sławoszyno 4 - 1 Norda Karwia 13 czerwca 2015 - 17:00
175. Latarnik Choczewo 3 - 1 MKS II Władysławowo 13 czerwca 2015 - 16:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, Ajax Leśniewo,
Kolejka 26 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
177. MKS II Władysławowo 6 - 3 Zryw Sławoszyno 20 czerwca 2015 - 13:00
178. Norda Karwia 3 - 4 Klif Chłapowo 21 czerwca 2015 - 14:00
180. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Huragan Smolno 21 czerwca 2015 - 14:00
181. Sztorm II Mosty 1 - 5 Arka Prusewo 21 czerwca 2015 - 12:00
182. Zatoka Puck 5 - 2 Ajax Leśniewo 20 czerwca 2015 - 16:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE