MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Wyczechy 24 59 19 2 3 73 - 29
2. Skotawa Budowo 24 57 18 3 3 71 - 38
3. LKS Łebunia 24 55 17 4 3 66 - 24
4. Leśnik Cewice 24 45 14 3 7 78 - 37
5. GKS Kołczygłowy 24 41 12 5 7 54 - 52
6. Brda II Przechlewo 24 35 11 2 11 51 - 51
7. Myśliwiec Tuchomie 24 33 10 3 11 47 - 41
8. Arkonia Pomysk Wielki 24 30 9 3 12 51 - 53
9. Stegna Parchowo 24 26 8 2 14 45 - 69
10. Granit Koczała 24 23 7 2 15 37 - 57
11. Dolina Gałąźnia Wielka 24 19 6 1 17 31 - 53
12. Grom Nakla 24 15 4 3 17 28 - 82
13. SSPN Malczkowo 24 13 4 1 19 34 - 80
Ostatni komentarz dodał Skotawa18 04.07.2015, 16:10:02
* Orkan Gostkowo wycofał się przed rozpoczęciem sezonu



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (67) 
1. SSPN Malczkowo 3 - 2 Leśnik Cewice 23 sierpnia 2014 - 17:00
2. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 3 LKS Łebunia 24 sierpnia 2014 - 15:00
3. Brda II Przechlewo 4 - 1 Granit Koczała 24 sierpnia 2014 - 15:00
5. Grom Nakla 2 - 1 Stegna Parchowo 24 sierpnia 2014 - 15:00
6. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Skotawa Budowo 24 sierpnia 2014 - 16:00
7. Sokół Wyczechy 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 24 sierpnia 2014 - 14:00
Pauza: GKS Kołczygłowy,
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
8. Leśnik Cewice 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 27 sierpnia 2014 - 18:00
9. Skotawa Budowo 6 - 1 Sokół Wyczechy 27 sierpnia 2014 - 17:00
10. Stegna Parchowo 5 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 27 sierpnia 2014 - 17:00
12. Granit Koczała 3 - 5 GKS Kołczygłowy 27 sierpnia 2014 - 16:30
13. LKS Łebunia 2 - 4 Brda II Przechlewo 26 sierpnia 2014 - 18:00
14. SSPN Malczkowo 6 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 27 sierpnia 2014 - 18:00
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
15. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Leśnik Cewice 31 sierpnia 2014 - 15:00
16. Brda II Przechlewo 4 - 1 SSPN Malczkowo 31 sierpnia 2014 - 15:00
17. GKS Kołczygłowy 2 - 1 LKS Łebunia 31 sierpnia 2014 - 13:30
18. Grom Nakla 0 - 1 Granit Koczała 31 sierpnia 2014 - 15:00
20. Sokół Wyczechy 2 - 1 Stegna Parchowo 31 sierpnia 2014 - 14:00
21. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Skotawa Budowo 31 sierpnia 2014 - 13:00
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka,
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (38) 
22. Leśnik Cewice 0 - 1 Skotawa Budowo 7 września 2014 - 13:30
23. Stegna Parchowo 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 7 września 2014 - 15:00
25. Granit Koczała 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 6 września 2014 - 16:30
26. LKS Łebunia 2 - 0 Grom Nakla 6 września 2014 - 17:00
27. SSPN Malczkowo 1 - 1 GKS Kołczygłowy 6 września 2014 - 17:00
28. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 4 Brda II Przechlewo 7 września 2014 - 15:00
Pauza: Sokół Wyczechy,
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
29. Brda II Przechlewo 2 - 2 Leśnik Cewice 14 września 2014 - 14:00
30. GKS Kołczygłowy 5 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 14 września 2014 - 13:30
31. Grom Nakla 5 - 1 SSPN Malczkowo 14 września 2014 - 15:00
32. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 5 LKS Łebunia 14 września 2014 - 14:00
33. Sokół Wyczechy 3 - 0 Granit Koczała 14 września 2014 - 14:00
35. Skotawa Budowo 3 - 2 Stegna Parchowo 14 września 2014 - 14:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
36. Leśnik Cewice 6 - 0 Stegna Parchowo 21 września 2014 - 13:30
38. Granit Koczała 2 - 4 Myśliwiec Tuchomie 20 września 2014 - 16:30
39. LKS Łebunia 5 - 0 Sokół Wyczechy 20 września 2014 - 17:00
40. SSPN Malczkowo 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 20 września 2014 - 17:00
41. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 3 Grom Nakla 21 września 2014 - 15:00
42. Brda II Przechlewo 1 - 0 GKS Kołczygłowy 21 września 2014 - 15:00
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
43. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Leśnik Cewice 28 września 2014 - 13:30
44. Grom Nakla 0 - 3 Brda II Przechlewo 28 września 2014 - 15:00
45. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 28 września 2014 - 14:00
46. Sokół Wyczechy 2 - 1 SSPN Malczkowo 28 września 2014 - 14:00
47. Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 LKS Łebunia 28 września 2014 - 13:00
48. Skotawa Budowo 1 - 3 Granit Koczała 28 września 2014 - 14:00
Pauza: Stegna Parchowo,
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (47) 
51. Granit Koczała 2 - 3 Stegna Parchowo 5 października 2014 - 14:00
52. LKS Łebunia 3 - 2 Skotawa Budowo 4 października 2014 - 17:00
53. SSPN Malczkowo 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 5 października 2014 - 14:00
54. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Sokół Wyczechy 5 października 2014 - 15:00
55. Brda II Przechlewo 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 5 października 2014 - 15:00
56. GKS Kołczygłowy 4 - 3 Grom Nakla 5 października 2014 - 13:30
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
57. Grom Nakla 1 - 2 Leśnik Cewice 12 października 2014 - 15:00
58. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 1 GKS Kołczygłowy 12 października 2014 - 14:00
59. Sokół Wyczechy 1 - 1 Brda II Przechlewo 12 października 2014 - 14:00
60. Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 12 października 2014 - 13:00
61. Skotawa Budowo 2 - 1 SSPN Malczkowo 12 października 2014 - 14:00
62. Stegna Parchowo 1 - 5 LKS Łebunia 12 października 2014 - 15:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
64. Leśnik Cewice 1 - 1 Granit Koczała 19 października 2014 - 13:30
66. SSPN Malczkowo 2 - 3 Stegna Parchowo 19 października 2014 - 14:00
67. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 3 Skotawa Budowo 19 października 2014 - 15:00
68. Brda II Przechlewo 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 19 października 2014 - 14:00
69. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Sokół Wyczechy 19 października 2014 - 13:30
70. Grom Nakla 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 19 października 2014 - 15:00
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
71. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Leśnik Cewice 26 października 2014 - 14:00
72. Sokół Wyczechy 3 - 1 Grom Nakla 26 października 2014 - 14:00
73. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 GKS Kołczygłowy 26 października 2014 - 13:00
74. Skotawa Budowo 2 - 1 Brda II Przechlewo 26 października 2014 - 14:00
75. Stegna Parchowo 1 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 26 października 2014 - 14:00
77. Granit Koczała 0 - 2 LKS Łebunia 26 października 2014 - 14:00
Pauza: SSPN Malczkowo,
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (81) 
78. Leśnik Cewice 1 - 4 LKS Łebunia 9 listopada 2014 - 13:30
79. SSPN Malczkowo 0 - 5 Granit Koczała 9 listopada 2014 - 14:00
81. Brda II Przechlewo 2 - 1 Stegna Parchowo 9 listopada 2014 - 13:00
82. GKS Kołczygłowy 0 - 3 Skotawa Budowo 9 listopada 2014 - 13:30
83. Grom Nakla 0 - 4 Myśliwiec Tuchomie 9 listopada 2014 - 14:00
84. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 4 Sokół Wyczechy 9 listopada 2014 - 14:00
Pauza: Arkonia Pomysk Wielki,
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Sokół Wyczechy 3 - 1 Leśnik Cewice 16 listopada 2014 - 14:00
86. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 16 listopada 2014 - 13:00
87. Skotawa Budowo 6 - 1 Grom Nakla 16 listopada 2014 - 14:00
88. Stegna Parchowo 7 - 0 GKS Kołczygłowy 16 listopada 2014 - 14:00
90. Granit Koczała 0 - 4 Arkonia Pomysk Wielki 16 listopada 2014 - 13:00
91. LKS Łebunia 5 - 0 SSPN Malczkowo 16 listopada 2014 - 13:00
Pauza: Brda II Przechlewo,
Kolejka 14 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (34) 
92. Leśnik Cewice 7 - 1 SSPN Malczkowo 29 marca 2015 - 13:30
93. LKS Łebunia 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 28 marca 2015 - 16:30
94. Granit Koczała 2 - 0 Brda II Przechlewo 29 marca 2015 - 16:00
96. Stegna Parchowo 3 - 0 Grom Nakla 29 marca 2015 - 15:00
97. Skotawa Budowo 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 29 marca 2015 - 14:00
98. Myśliwiec Tuchomie 1 - 4 Sokół Wyczechy 29 marca 2015 - 13:30
Pauza: GKS Kołczygłowy,
Kolejka 15 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (53) 
99. Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Leśnik Cewice 15 kwietnia 2015 - 17:00
100. Sokół Wyczechy 5 - 2 Skotawa Budowo 4 kwietnia 2015 - 14:00
101. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 Stegna Parchowo 15 kwietnia 2015 - 17:00
103. GKS Kołczygłowy 0 - 2 Granit Koczała 1 kwietnia 2015 - 16:00
104. Brda II Przechlewo 1 - 2 LKS Łebunia 4 kwietnia 2015 - 15:00
105. Arkonia Pomysk Wielki 7 - 1 SSPN Malczkowo 4 kwietnia 2015 - 13:00
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 16 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
106. Leśnik Cewice 5 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 12 kwietnia 2015 - 13:30
107. SSPN Malczkowo 3 - 2 Brda II Przechlewo 11 kwietnia 2015 - 17:00
108. LKS Łebunia 0 - 0 GKS Kołczygłowy 11 kwietnia 2015 - 17:00
109. Granit Koczała 2 - 2 Grom Nakla 12 kwietnia 2015 - 16:00
111. Stegna Parchowo 0 - 0 Sokół Wyczechy 12 kwietnia 2015 - 15:00
112. Skotawa Budowo 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie 12 kwietnia 2015 - 14:00
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
113. Skotawa Budowo 3 - 3 Leśnik Cewice 19 kwietnia 2015 - 14:00
114. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Stegna Parchowo 19 kwietnia 2015 - 13:30
116. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 1 Granit Koczała 19 kwietnia 2015 - 14:00
117. Grom Nakla 1 - 1 LKS Łebunia 19 kwietnia 2015 - 15:00
118. GKS Kołczygłowy 6 - 1 SSPN Malczkowo 19 kwietnia 2015 - 14:00
119. Brda II Przechlewo 2 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 19 kwietnia 2015 - 15:00
Pauza: Sokół Wyczechy,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
120. Leśnik Cewice 7 - 2 Brda II Przechlewo 26 kwietnia 2015 - 13:30
121. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 GKS Kołczygłowy 26 kwietnia 2015 - 15:00
122. SSPN Malczkowo 1 - 3 Grom Nakla 25 kwietnia 2015 - 17:00
123. LKS Łebunia 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 25 kwietnia 2015 - 17:00
124. Granit Koczała 0 - 3 Sokół Wyczechy 26 kwietnia 2015 - 16:00
126. Stegna Parchowo 0 - 5 Skotawa Budowo 26 kwietnia 2015 - 15:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
127. Stegna Parchowo 0 - 4 Leśnik Cewice 3 maja 2015 - 15:00
129. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Granit Koczała 3 maja 2015 - 13:30
130. Sokół Wyczechy 4 - 0 LKS Łebunia 3 maja 2015 - 14:00
131. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 3 SSPN Malczkowo 3 maja 2015 - 14:00
132. Grom Nakla 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 3 maja 2015 - 15:00
133. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Brda II Przechlewo 3 maja 2015 - 14:00
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
134. Leśnik Cewice 7 - 1 GKS Kołczygłowy 9 maja 2015 - 15:00
135. Brda II Przechlewo 5 - 0 Grom Nakla 9 maja 2015 - 17:30
136. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 10 maja 2015 - 15:00
137. SSPN Malczkowo 0 - 2 Sokół Wyczechy 9 maja 2015 - 17:00
138. LKS Łebunia 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 9 maja 2015 - 17:00
139. Granit Koczała 3 - 4 Skotawa Budowo 10 maja 2015 - 16:30
Pauza: Stegna Parchowo,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
142. Stegna Parchowo 4 - 2 Granit Koczała 17 maja 2015 - 15:00
143. Skotawa Budowo 1 - 1 LKS Łebunia 17 maja 2015 - 14:00
144. Myśliwiec Tuchomie 5 - 0 SSPN Malczkowo 17 maja 2015 - 13:30
145. Sokół Wyczechy 2 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 17 maja 2015 - 14:00
146. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 0 Brda II Przechlewo 17 maja 2015 - 14:00
147. Grom Nakla 3 - 7 GKS Kołczygłowy 17 maja 2015 - 15:00
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
148. Leśnik Cewice 8 - 0 Grom Nakla 24 maja 2015 - 13:30
149. GKS Kołczygłowy 0 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 24 maja 2015 - 14:00
150. Brda II Przechlewo 0 - 4 Sokół Wyczechy 23 maja 2015 - 16:00
151. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie 24 maja 2015 - 15:00
152. SSPN Malczkowo 1 - 2 Skotawa Budowo 23 maja 2015 - 17:00
153. LKS Łebunia 5 - 0 Stegna Parchowo 23 maja 2015 - 17:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
155. Granit Koczała 2 - 7 Leśnik Cewice 31 maja 2015 - 16:30
157. Stegna Parchowo 1 - 0 SSPN Malczkowo 31 maja 2015 - 15:00
158. Skotawa Budowo 3 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 31 maja 2015 - 14:00
159. Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Brda II Przechlewo 31 maja 2015 - 13:30
160. Sokół Wyczechy 6 - 0 GKS Kołczygłowy 31 maja 2015 - 14:00
161. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Grom Nakla 31 maja 2015 - 14:00
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
162. Leśnik Cewice 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 7 czerwca 2015 - 13:30
163. Grom Nakla 0 - 9 Sokół Wyczechy 7 czerwca 2015 - 15:00
164. GKS Kołczygłowy 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie 4 czerwca 2015 - 16:00
165. Brda II Przechlewo 2 - 3 Skotawa Budowo 7 czerwca 2015 - 15:00
166. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Stegna Parchowo 7 czerwca 2015 - 15:00
168. LKS Łebunia 4 - 0 Granit Koczała 6 czerwca 2015 - 17:00
Pauza: SSPN Malczkowo,
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (34) 
169. LKS Łebunia 2 - 0 Leśnik Cewice 13 czerwca 2015 - 17:00
170. Granit Koczała 2 - 0 SSPN Malczkowo 14 czerwca 2015 - 16:30
172. Stegna Parchowo 3 - 5 Brda II Przechlewo 14 czerwca 2015 - 15:00
173. Skotawa Budowo 3 - 0 GKS Kołczygłowy 14 czerwca 2015 - 14:00
vo, na boisku 2-2
174. Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Grom Nakla 14 czerwca 2015 - 13:30
175. Sokół Wyczechy 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 czerwca 2015 - 14:00
Pauza: Arkonia Pomysk Wielki,
Kolejka 26 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (55) 
176. Leśnik Cewice 3 - 5 Sokół Wyczechy 21 czerwca 2015 - 15:00
177. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 21 czerwca 2015 - 15:00
178. Grom Nakla 1 - 6 Skotawa Budowo 21 czerwca 2015 - 15:00
179. GKS Kołczygłowy 7 - 2 Stegna Parchowo 21 czerwca 2015 - 15:00
181. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 2 Granit Koczała 21 czerwca 2015 - 15:00
182. SSPN Malczkowo 2 - 4 LKS Łebunia 21 czerwca 2015 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE