POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10LUTEGO 2019
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sporting Leźno 26 58 17 7 2 63 - 22 2 4 1 1 0 2 - 0
2. Sokół Ełganowo 26 58 17 7 2 71 - 17 2 1 0 1 1 0 - 2
3. EX Siedlce Gdańsk 26 51 16 3 7 75 - 43
4. Gedania II Gdańsk 26 42 13 3 10 95 - 56
5. Wisła Długie Pole 26 41 11 8 7 81 - 48
6. Korona Cedry Małe 26 39 11 6 9 51 - 49
7. GTS Rusocin 26 38 12 2 12 59 - 62 2 6 2 0 0 8 - 4
8. Osiczanka Osice 26 38 11 5 10 63 - 54 2 0 0 0 2 4 - 8
9. GKS II Kolbudy 26 34 10 4 12 49 - 53 2 3 1 0 1 2 - 2
10. Amigo Przyjaźń 26 34 10 4 12 51 - 46 2 3 1 0 1 2 - 2
11. MKP Szlachta 26 30 9 3 14 60 - 71
12. EPT Grabiny Zameczek 26 25 7 4 15 42 - 89
13. KS Sulmin 26 24 7 3 16 50 - 77
14. Orzeł Straszyn 26 1 0 1 25 22 - 151
Ostatni komentarz dodał Daniel55 05.07.2015, 21:26:40



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
1. GKS II Kolbudy 2 - 0 Sporting Leźno 24 sierpnia 2014 - 17:00
2. MKP Szlachta 4 - 1 EPT Grabiny Zameczek 23 sierpnia 2014 - 18:00
3. Amigo Przyjaźń 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk 24 sierpnia 2014 - 13:00
4. Sokół Ełganowo 2 - 1 Gedania II Gdańsk 23 sierpnia 2014 - 17:00
5. Osiczanka Osice 1 - 1 Wisła Długie Pole 24 sierpnia 2014 - 16:00
6. Orzeł Straszyn 2 - 5 GTS Rusocin 24 sierpnia 2014 - 17:00
7. KS Sulmin 5 - 1 Korona Cedry Małe 24 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
8. Sporting Leźno 1 - 1 Korona Cedry Małe 27 sierpnia 2014 - 18:00
9. GTS Rusocin 1 - 5 KS Sulmin 27 sierpnia 2014 - 17:30
10. Wisła Długie Pole 12 - 1 Orzeł Straszyn 27 sierpnia 2014 - 18:00
11. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Osiczanka Osice 27 sierpnia 2014 - 18:00
12. EX Siedlce Gdańsk 0 - 4 Sokół Ełganowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
13. EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 Amigo Przyjaźń 27 sierpnia 2014 - 18:00
14. GKS II Kolbudy 2 - 0 MKP Szlachta 27 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
15. MKP Szlachta 2 - 3 Sporting Leźno 30 sierpnia 2014 - 17:00
16. Amigo Przyjaźń 1 - 2 GKS II Kolbudy 31 sierpnia 2014 - 13:00
17. Sokół Ełganowo 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 31 sierpnia 2014 - 16:00
18. Osiczanka Osice 0 - 1 EX Siedlce Gdańsk 31 sierpnia 2014 - 16:00
19. Orzeł Straszyn 3 - 6 Gedania II Gdańsk 31 sierpnia 2014 - 11:00
20. KS Sulmin 1 - 3 Wisła Długie Pole 31 sierpnia 2014 - 12:00
21. Korona Cedry Małe 3 - 2 GTS Rusocin 31 sierpnia 2014 - 13:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (28) 
22. Sporting Leźno 1 - 1 GTS Rusocin 6 września 2014 - 17:00
23. Wisła Długie Pole 4 - 0 Korona Cedry Małe 6 września 2014 - 17:00
24. Gedania II Gdańsk 7 - 0 KS Sulmin 7 września 2014 - 11:00
25. EX Siedlce Gdańsk - - - Orzeł Straszyn 6 września 2014 - 11:00
obustronny VO
26. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 Osiczanka Osice 6 września 2014 - 17:00
27. GKS II Kolbudy 0 - 5 Sokół Ełganowo 7 września 2014 - 16:00
28. MKP Szlachta 3 - 1 Amigo Przyjaźń 6 września 2014 - 16:30
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
29. Amigo Przyjaźń 0 - 0 Sporting Leźno 14 września 2014 - 13:00
30. Sokół Ełganowo 4 - 0 MKP Szlachta 13 września 2014 - 16:00
31. Osiczanka Osice 1 - 0 GKS II Kolbudy 14 września 2014 - 12:30
32. Orzeł Straszyn 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 13 września 2014 - 16:00
33. KS Sulmin 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 14 września 2014 - 12:00
34. Korona Cedry Małe 6 - 2 Gedania II Gdańsk 13 września 2014 - 16:00
35. GTS Rusocin 2 - 1 Wisła Długie Pole 13 września 2014 - 17:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
36. Sporting Leźno 2 - 1 Wisła Długie Pole 20 września 2014 - 17:00
37. Gedania II Gdańsk 2 - 3 GTS Rusocin 21 września 2014 - 11:00
38. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Korona Cedry Małe 20 września 2014 - 16:00
39. EPT Grabiny Zameczek 0 - 1 KS Sulmin 20 września 2014 - 16:00
40. GKS II Kolbudy 8 - 0 Orzeł Straszyn 21 września 2014 - 16:00
41. MKP Szlachta 2 - 1 Osiczanka Osice 20 września 2014 - 16:00
42. Amigo Przyjaźń 0 - 2 Sokół Ełganowo 21 września 2014 - 13:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
43. Sokół Ełganowo 0 - 2 Sporting Leźno 27 września 2014 - 16:00
44. Osiczanka Osice 3 - 2 Amigo Przyjaźń 27 września 2014 - 16:00
45. Orzeł Straszyn 2 - 6 MKP Szlachta 27 września 2014 - 16:00
46. KS Sulmin 0 - 3 GKS II Kolbudy 28 września 2014 - 12:00
47. Korona Cedry Małe 3 - 1 EPT Grabiny Zameczek 28 września 2014 - 11:00
48. GTS Rusocin 3 - 5 EX Siedlce Gdańsk 27 września 2014 - 16:00
49. Wisła Długie Pole 1 - 1 Gedania II Gdańsk 28 września 2014 - 16:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
50. Sporting Leźno 4 - 1 Gedania II Gdańsk 4 października 2014 - 17:00
51. EX Siedlce Gdańsk 2 - 4 Wisła Długie Pole 4 października 2014 - 16:00
52. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Rusocin 4 października 2014 - 15:00
53. GKS II Kolbudy 0 - 1 Korona Cedry Małe 5 października 2014 - 15:00
54. MKP Szlachta 4 - 2 KS Sulmin 4 października 2014 - 15:30
55. Amigo Przyjaźń 5 - 0 Orzeł Straszyn 5 października 2014 - 13:00
56. Sokół Ełganowo 2 - 2 Osiczanka Osice 4 października 2014 - 15:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
57. Osiczanka Osice 0 - 4 Sporting Leźno 12 października 2014 - 15:00
Udzial w meczu nieuprawnionego zawodnika z tytulu kary finansowej. Na boisku 0:4
58. Orzeł Straszyn 0 - 11 Sokół Ełganowo 11 października 2014 - 15:00
59. KS Sulmin 2 - 2 Amigo Przyjaźń 12 października 2014 - 12:00
60. Korona Cedry Małe 2 - 0 MKP Szlachta 11 października 2014 - 15:00
61. GTS Rusocin 4 - 1 GKS II Kolbudy 11 października 2014 - 16:00
62. Wisła Długie Pole 1 - 5 EPT Grabiny Zameczek 11 października 2014 - 16:00
63. Gedania II Gdańsk 2 - 4 EX Siedlce Gdańsk 11 października 2014 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
64. Sporting Leźno 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 18 października 2014 - 16:00
65. EPT Grabiny Zameczek 5 - 2 Gedania II Gdańsk 18 października 2014 - 15:00
66. GKS II Kolbudy 0 - 3 Wisła Długie Pole 19 października 2014 - 15:00
w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
67. MKP Szlachta 3 - 4 GTS Rusocin 18 października 2014 - 15:00
68. Amigo Przyjaźń 1 - 2 Korona Cedry Małe 19 października 2014 - 13:00
69. Sokół Ełganowo 4 - 1 KS Sulmin 18 października 2014 - 15:00
70. Osiczanka Osice 10 - 2 Orzeł Straszyn 19 października 2014 - 15:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
71. Orzeł Straszyn 0 - 4 Sporting Leźno 25 października 2014 - 14:00
72. KS Sulmin 2 - 7 Osiczanka Osice 26 października 2014 - 12:00
73. Korona Cedry Małe 1 - 1 Sokół Ełganowo 25 października 2014 - 13:30
74. GTS Rusocin 3 - 4 Amigo Przyjaźń 26 października 2014 - 11:00
75. Wisła Długie Pole 3 - 3 MKP Szlachta 26 października 2014 - 14:00
76. Gedania II Gdańsk 6 - 0 GKS II Kolbudy 26 października 2014 - 11:00
77. EX Siedlce Gdańsk 6 - 1 EPT Grabiny Zameczek 25 października 2014 - 11:00
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
78. Sporting Leźno 7 - 0 EPT Grabiny Zameczek 8 listopada 2014 - 15:00
79. GKS II Kolbudy 2 - 6 EX Siedlce Gdańsk 9 listopada 2014 - 14:00
80. MKP Szlachta 0 - 4 Gedania II Gdańsk 8 listopada 2014 - 14:30
81. Amigo Przyjaźń 3 - 4 Wisła Długie Pole 9 listopada 2014 - 13:00
82. Sokół Ełganowo 4 - 0 GTS Rusocin 8 listopada 2014 - 14:30
83. Osiczanka Osice 5 - 0 Korona Cedry Małe 9 listopada 2014 - 13:00
84. Orzeł Straszyn 3 - 4 KS Sulmin 9 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
85. KS Sulmin 2 - 5 Sporting Leźno 16 listopada 2014 - 12:00
86. Korona Cedry Małe 3 - 0 Orzeł Straszyn 15 listopada 2014 - 13:30
goście nie przyjechali
87. GTS Rusocin 5 - 2 Osiczanka Osice 16 listopada 2014 - 11:00
88. Wisła Długie Pole 0 - 0 Sokół Ełganowo 16 listopada 2014 - 14:00
89. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Amigo Przyjaźń 16 listopada 2014 - 11:00
90. EX Siedlce Gdańsk 7 - 0 MKP Szlachta 15 listopada 2014 - 14:00
91. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 GKS II Kolbudy 15 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
92. Sporting Leźno 1 - 0 GKS II Kolbudy 28 marca 2015 - 15:00
93. EPT Grabiny Zameczek 2 - 5 MKP Szlachta 28 marca 2015 - 15:00
94. EX Siedlce Gdańsk 5 - 0 Amigo Przyjaźń 28 marca 2015 - 15:00
95. Gedania II Gdańsk 3 - 0 Sokół Ełganowo 29 marca 2015 - 14:00
96. Wisła Długie Pole 1 - 0 Osiczanka Osice 28 marca 2015 - 16:00
97. GTS Rusocin 6 - 0 Orzeł Straszyn 29 marca 2015 - 12:00
98. Korona Cedry Małe 6 - 3 KS Sulmin 28 marca 2015 - 16:00
Kolejka 15 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
99. Korona Cedry Małe 2 - 2 Sporting Leźno 4 kwietnia 2015 - 16:00
100. KS Sulmin 4 - 1 GTS Rusocin 1 kwietnia 2015 - 16:45
101. Orzeł Straszyn 0 - 16 Wisła Długie Pole 4 kwietnia 2015 - 13:00
102. Osiczanka Osice 1 - 4 Gedania II Gdańsk 4 kwietnia 2015 - 12:00
103. Sokół Ełganowo 1 - 0 EX Siedlce Gdańsk 1 kwietnia 2015 - 17:00
104. Amigo Przyjaźń 3 - 2 EPT Grabiny Zameczek 1 kwietnia 2015 - 17:00
105. MKP Szlachta 6 - 0 GKS II Kolbudy 1 kwietnia 2015 - 17:00
Kolejka 16 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
106. Sporting Leźno 1 - 0 MKP Szlachta 12 kwietnia 2015 - 15:00
107. GKS II Kolbudy 0 - 1 Amigo Przyjaźń 12 kwietnia 2015 - 16:00
108. EPT Grabiny Zameczek 0 - 5 Sokół Ełganowo 11 kwietnia 2015 - 11:00
109. EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 Osiczanka Osice 11 kwietnia 2015 - 11:00
110. Gedania II Gdańsk 11 - 1 Orzeł Straszyn 12 kwietnia 2015 - 14:00
111. Wisła Długie Pole 3 - 1 KS Sulmin 12 kwietnia 2015 - 17:00
112. GTS Rusocin 1 - 2 Korona Cedry Małe 12 kwietnia 2015 - 12:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
113. GTS Rusocin 0 - 1 Sporting Leźno 19 kwietnia 2015 - 12:00
114. Korona Cedry Małe 0 - 1 Wisła Długie Pole 18 kwietnia 2015 - 17:00
115. KS Sulmin 2 - 2 Gedania II Gdańsk 18 kwietnia 2015 - 12:00
116. Orzeł Straszyn 0 - 5 EX Siedlce Gdańsk 18 kwietnia 2015 - 13:00
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
117. Osiczanka Osice 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 19 kwietnia 2015 - 16:00
118. Sokół Ełganowo 2 - 1 GKS II Kolbudy 19 kwietnia 2015 - 16:30
119. Amigo Przyjaźń 3 - 1 MKP Szlachta 19 kwietnia 2015 - 13:00
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
120. Sporting Leźno 2 - 0 Amigo Przyjaźń 25 kwietnia 2015 - 15:00
121. MKP Szlachta 1 - 1 Sokół Ełganowo 25 kwietnia 2015 - 17:00
122. GKS II Kolbudy 2 - 1 Osiczanka Osice 26 kwietnia 2015 - 16:00
123. EPT Grabiny Zameczek 3 - 2 Orzeł Straszyn 25 kwietnia 2015 - 16:00
124. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin 25 kwietnia 2015 - 17:00
125. Gedania II Gdańsk 2 - 0 Korona Cedry Małe 26 kwietnia 2015 - 17:00
126. Wisła Długie Pole 1 - 3 GTS Rusocin 25 kwietnia 2015 - 17:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
127. Wisła Długie Pole 2 - 2 Sporting Leźno 3 maja 2015 - 17:00
128. GTS Rusocin 2 - 1 Gedania II Gdańsk 3 maja 2015 - 17:00
129. Korona Cedry Małe 3 - 4 EX Siedlce Gdańsk 1 maja 2015 - 12:00
130. KS Sulmin 1 - 2 EPT Grabiny Zameczek 2 maja 2015 - 16:30
131. Orzeł Straszyn 0 - 3 GKS II Kolbudy 2 maja 2015 - 15:00
Udzial w meczu nieuprawnionego zawodnika (Kara dyskwalifikacji). Na boisku 3:2
132. Osiczanka Osice 4 - 2 MKP Szlachta 1 maja 2015 - 13:00
133. Sokół Ełganowo 4 - 2 Amigo Przyjaźń 2 maja 2015 - 16:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
134. Sporting Leźno 0 - 0 Sokół Ełganowo 10 maja 2015 - 15:00
135. Amigo Przyjaźń 5 - 0 Osiczanka Osice 10 maja 2015 - 13:00
136. MKP Szlachta 3 - 0 Orzeł Straszyn 10 maja 2015 - 17:00
udzial w mecz nieuprawnionego zawodnika. na boisku 0:0
137. GKS II Kolbudy 5 - 1 KS Sulmin 10 maja 2015 - 17:30
138. EPT Grabiny Zameczek 0 - 5 Korona Cedry Małe 9 maja 2015 - 16:00
139. EX Siedlce Gdańsk 5 - 1 GTS Rusocin 9 maja 2015 - 15:00
140. Gedania II Gdańsk 8 - 2 Wisła Długie Pole 10 maja 2015 - 11:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
141. Gedania II Gdańsk 3 - 4 Sporting Leźno 17 maja 2015 - 11:00
142. Wisła Długie Pole 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk 16 maja 2015 - 17:00
143. GTS Rusocin 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 16 maja 2015 - 17:00
144. Korona Cedry Małe 1 - 1 GKS II Kolbudy 16 maja 2015 - 17:00
145. KS Sulmin 4 - 3 MKP Szlachta 16 maja 2015 - 14:00
146. Orzeł Straszyn 0 - 5 Amigo Przyjaźń 17 maja 2015 - 11:00
147. Osiczanka Osice 1 - 1 Sokół Ełganowo 16 maja 2015 - 18:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
148. Sporting Leźno 1 - 1 Osiczanka Osice 23 maja 2015 - 15:00
149. Sokół Ełganowo 3 - 0 Orzeł Straszyn 23 maja 2015 - 17:30
150. Amigo Przyjaźń 1 - 0 KS Sulmin 24 maja 2015 - 13:00
151. MKP Szlachta 3 - 2 Korona Cedry Małe 23 maja 2015 - 16:00
152. GKS II Kolbudy 0 - 1 GTS Rusocin 24 maja 2015 - 16:00
153. EPT Grabiny Zameczek 0 - 6 Wisła Długie Pole 23 maja 2015 - 16:00
154. EX Siedlce Gdańsk 1 - 3 Gedania II Gdańsk 23 maja 2015 - 15:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
155. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno 30 maja 2015 - 15:00
156. Gedania II Gdańsk 12 - 1 EPT Grabiny Zameczek 31 maja 2015 - 11:00
157. Wisła Długie Pole 3 - 3 GKS II Kolbudy 30 maja 2015 - 17:00
158. GTS Rusocin 5 - 2 MKP Szlachta 30 maja 2015 - 17:00
159. Korona Cedry Małe 0 - 0 Amigo Przyjaźń 31 maja 2015 - 12:00
160. KS Sulmin 0 - 2 Sokół Ełganowo 30 maja 2015 - 16:30
161. Orzeł Straszyn 3 - 7 Osiczanka Osice 31 maja 2015 - 17:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
162. Sporting Leźno 2 - 0 Orzeł Straszyn 6 czerwca 2015 - 15:00
163. Osiczanka Osice 4 - 3 KS Sulmin 7 czerwca 2015 - 16:00
164. Sokół Ełganowo 6 - 0 Korona Cedry Małe 7 czerwca 2015 - 15:00
165. Amigo Przyjaźń 3 - 0 GTS Rusocin 7 czerwca 2015 - 13:00
vo, brak zawodnika mlodziezowego od 63 minuty
166. MKP Szlachta 5 - 5 Wisła Długie Pole 6 czerwca 2015 - 15:30
167. GKS II Kolbudy 7 - 3 Gedania II Gdańsk 7 czerwca 2015 - 16:00
168. EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 6 czerwca 2015 - 17:00
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
169. EPT Grabiny Zameczek 0 - 7 Sporting Leźno 13 czerwca 2015 - 17:00
170. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 GKS II Kolbudy 14 czerwca 2015 - 12:00
171. Gedania II Gdańsk 3 - 0 MKP Szlachta 14 czerwca 2015 - 14:00
vo, niestawienie sie na zawody
172. Wisła Długie Pole 2 - 3 Amigo Przyjaźń 13 czerwca 2015 - 17:00
173. GTS Rusocin 0 - 4 Sokół Ełganowo 12 czerwca 2015 - 18:00
174. Korona Cedry Małe 2 - 2 Osiczanka Osice 14 czerwca 2015 - 12:00
175. KS Sulmin 4 - 1 Orzeł Straszyn 13 czerwca 2015 - 16:30
Kolejka 26 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
176. Sporting Leźno 3 - 0 KS Sulmin 21 czerwca 2015 - 17:00
177. Orzeł Straszyn 0 - 4 Korona Cedry Małe 21 czerwca 2015 - 17:00
178. Osiczanka Osice 2 - 3 GTS Rusocin 20 czerwca 2015 - 16:00
179. Sokół Ełganowo 1 - 0 Wisła Długie Pole 21 czerwca 2015 - 17:00
180. Amigo Przyjaźń 3 - 4 Gedania II Gdańsk 21 czerwca 2015 - 17:00
181. MKP Szlachta 2 - 5 EX Siedlce Gdańsk 21 czerwca 2015 - 17:00
182. GKS II Kolbudy 5 - 4 EPT Grabiny Zameczek 21 czerwca 2015 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE