MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Eko-Prod Szemud 24 51 16 3 5 62 - 36
2. Start Mrzezino 24 46 14 4 6 68 - 38
3. Kaszuby Połchowo 24 45 13 6 5 41 - 25 2 3 1 0 1 2 - 1
4. Dragon Bojano 24 45 14 3 7 41 - 28 2 3 1 0 1 1 - 2
5. KP Sopot 24 37 11 4 9 45 - 41
6. Wicher Wierzchucino 24 35 10 5 9 41 - 34 2 6 2 0 0 6 - 2
7. Kamionka Sopot 24 35 11 2 11 66 - 51 2 0 0 0 2 2 - 6
8. KP Gdynia 24 32 9 5 10 39 - 47
9. Kaszubia Starzyno 24 29 9 2 13 44 - 52
10. Zenit Łęczyce 24 28 9 1 14 39 - 65
11. GKS II Przodkowo 24 26 8 2 14 38 - 64
12. OKS Janowo 24 20 6 2 16 34 - 57
13. KKS Koleczkowo 24 18 5 3 16 26 - 46
14. Jantar Swarzewo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał pestek99 21.07.2015, 16:59:34
* Jantar Swarzewo wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
1. Zenit Łęczyce 0 - 4 Dragon Bojano 23 sierpnia 2014 - 14:30
2. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Eko-Prod Szemud 23 sierpnia 2014 - 16:00
3. Start Mrzezino 5 - 1 GKS II Przodkowo 23 sierpnia 2014 - 10:30
4. Kamionka Sopot - Jantar Swarzewo 23 sierpnia 2014 - 11:00
anulowany, było 3-2
5. OKS Janowo 4 - 3 Kaszubia Starzyno 23 sierpnia 2014 - 17:00
6. Kaszuby Połchowo 0 - 1 KP Sopot 23 sierpnia 2014 - 17:00
7. KKS Koleczkowo 1 - 3 KP Gdynia 24 sierpnia 2014 - 11:00
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
8. Dragon Bojano 0 - 0 KP Gdynia 27 sierpnia 2014 - 17:00
9. KP Sopot 2 - 1 KKS Koleczkowo 27 sierpnia 2014 - 17:00
10. Kaszubia Starzyno 0 - 2 Kaszuby Połchowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
11. Jantar Swarzewo - OKS Janowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
anulowany, było 0-1
12. GKS II Przodkowo 0 - 3 Kamionka Sopot 27 sierpnia 2014 - 18:00
13. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Start Mrzezino 27 sierpnia 2014 - 18:00
14. Zenit Łęczyce 1 - 2 Wicher Wierzchucino 27 sierpnia 2014 - 18:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
15. Wicher Wierzchucino 1 - 0 Dragon Bojano 30 sierpnia 2014 - 16:00
16. Start Mrzezino 7 - 1 Zenit Łęczyce 30 sierpnia 2014 - 17:00
17. Kamionka Sopot 1 - 2 Eko-Prod Szemud 30 sierpnia 2014 - 11:00
18. OKS Janowo 6 - 1 GKS II Przodkowo 30 sierpnia 2014 - 17:00
19. Kaszuby Połchowo - Jantar Swarzewo 30 sierpnia 2014 - 16:00
anulowany, było 5-1
20. KKS Koleczkowo 2 - 3 Kaszubia Starzyno 31 sierpnia 2014 - 11:00
21. KP Gdynia 3 - 3 KP Sopot 31 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
22. Dragon Bojano 1 - 2 KP Sopot 6 września 2014 - 17:00
23. Kaszubia Starzyno 1 - 2 KP Gdynia 6 września 2014 - 17:00
24. Jantar Swarzewo - KKS Koleczkowo 7 września 2014 - 15:00
anulowany, było 2-2
25. GKS II Przodkowo 3 - 0 Kaszuby Połchowo 6 września 2014 - 16:00
26. Eko-Prod Szemud 2 - 1 OKS Janowo 6 września 2014 - 16:00
27. Zenit Łęczyce 2 - 1 Kamionka Sopot 6 września 2014 - 17:00
28. Wicher Wierzchucino 1 - 0 Start Mrzezino 6 września 2014 - 16:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
29. Start Mrzezino 2 - 3 Dragon Bojano 13 września 2014 - 17:00
30. Kamionka Sopot 1 - 2 Wicher Wierzchucino 13 września 2014 - 11:00
31. OKS Janowo 2 - 3 Zenit Łęczyce 13 września 2014 - 16:00
32. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Eko-Prod Szemud 13 września 2014 - 16:00
33. KKS Koleczkowo 5 - 2 GKS II Przodkowo 13 września 2014 - 14:00
34. KP Gdynia - Jantar Swarzewo 14 września 2014 - 17:00
anulowany, było 2-5
35. KP Sopot 3 - 0 Kaszubia Starzyno 13 września 2014 - 16:00
goście nie przyjechali
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
36. Dragon Bojano 2 - 0 Kaszubia Starzyno 20 września 2014 - 16:00
37. Jantar Swarzewo - KP Sopot 21 września 2014 - 13:00
anulowany, było 0-5
38. GKS II Przodkowo 2 - 1 KP Gdynia 21 września 2014 - 14:00
39. Eko-Prod Szemud 4 - 2 KKS Koleczkowo 20 września 2014 - 16:00
40. Zenit Łęczyce 0 - 5 Kaszuby Połchowo 20 września 2014 - 17:00
41. Wicher Wierzchucino 0 - 1 OKS Janowo 20 września 2014 - 16:00
42. Start Mrzezino 5 - 2 Kamionka Sopot 20 września 2014 - 17:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
43. Kamionka Sopot 3 - 4 Dragon Bojano 27 września 2014 - 11:00
44. OKS Janowo 2 - 3 Start Mrzezino 27 września 2014 - 16:00
45. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Wicher Wierzchucino 27 września 2014 - 16:00
46. KKS Koleczkowo 1 - 3 Zenit Łęczyce 28 września 2014 - 11:00
47. KP Gdynia 2 - 1 Eko-Prod Szemud 28 września 2014 - 17:00
48. KP Sopot 2 - 6 GKS II Przodkowo 27 września 2014 - 16:00
49. Kaszubia Starzyno - Jantar Swarzewo 28 września 2014 - 14:00
anulowany, było 5-1
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
50. Dragon Bojano - Jantar Swarzewo 4 października 2014 - 16:00
anulowany, było 5-2
51. GKS II Przodkowo 0 - 1 Kaszubia Starzyno 5 października 2014 - 12:00
52. Eko-Prod Szemud 0 - 1 KP Sopot 4 października 2014 - 15:00
53. Zenit Łęczyce 0 - 1 KP Gdynia 4 października 2014 - 17:00
54. Wicher Wierzchucino 5 - 1 KKS Koleczkowo 4 października 2014 - 15:00
55. Start Mrzezino 1 - 2 Kaszuby Połchowo 4 października 2014 - 16:00
56. Kamionka Sopot 4 - 1 OKS Janowo 4 października 2014 - 11:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (35) 
57. OKS Janowo 1 - 3 Dragon Bojano 11 października 2014 - 15:00
58. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Kamionka Sopot 12 października 2014 - 14:00
59. KKS Koleczkowo 1 - 3 Start Mrzezino 12 października 2014 - 14:00
60. KP Gdynia 2 - 4 Wicher Wierzchucino 12 października 2014 - 17:00
61. KP Sopot 5 - 1 Zenit Łęczyce 11 października 2014 - 15:00
62. Kaszubia Starzyno 4 - 1 Eko-Prod Szemud 12 października 2014 - 14:00
63. Jantar Swarzewo - GKS II Przodkowo 12 października 2014 - 13:00
anulowany, było 1-3
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
64. Dragon Bojano 0 - 1 GKS II Przodkowo 18 października 2014 - 15:00
65. Eko-Prod Szemud - Jantar Swarzewo 19 października 2014 - 11:00
anulowany, było 6-1
66. Zenit Łęczyce 1 - 0 Kaszubia Starzyno 19 października 2014 - 14:00
67. Wicher Wierzchucino 2 - 2 KP Sopot 18 października 2014 - 15:00
68. Start Mrzezino 2 - 1 KP Gdynia 18 października 2014 - 15:00
69. Kamionka Sopot 3 - 0 KKS Koleczkowo 18 października 2014 - 11:00
70. OKS Janowo 2 - 2 Kaszuby Połchowo 18 października 2014 - 15:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
71. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Dragon Bojano 25 października 2014 - 14:30
72. KKS Koleczkowo 0 - 1 OKS Janowo 26 października 2014 - 11:00
73. KP Gdynia 2 - 5 Kamionka Sopot 26 października 2014 - 17:00
74. KP Sopot 1 - 1 Start Mrzezino 25 października 2014 - 14:00
75. Kaszubia Starzyno 2 - 0 Wicher Wierzchucino 26 października 2014 - 14:00
76. Jantar Swarzewo - Zenit Łęczyce 26 października 2014 - 13:00
anulowany, było 5-7
77. GKS II Przodkowo 1 - 2 Eko-Prod Szemud 26 października 2014 - 13:00
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
78. Dragon Bojano 3 - 2 Eko-Prod Szemud 8 listopada 2014 - 13:00
79. Zenit Łęczyce 1 - 5 GKS II Przodkowo 9 listopada 2014 - 14:00
80. Wicher Wierzchucino - Jantar Swarzewo 8 listopada 2014 - 14:00
anulowany, było 3-0 vo
81. Start Mrzezino 3 - 4 Kaszubia Starzyno 8 listopada 2014 - 14:00
82. Kamionka Sopot 3 - 1 KP Sopot 8 listopada 2014 - 11:00
83. OKS Janowo 0 - 2 KP Gdynia 8 listopada 2014 - 15:00
84. Kaszuby Połchowo 0 - 0 KKS Koleczkowo 9 listopada 2014 - 12:00
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (38) 
85. KKS Koleczkowo 1 - 3 Dragon Bojano 16 listopada 2014 - 11:00
86. KP Gdynia 2 - 0 Kaszuby Połchowo 20 listopada 2014 - 20:30
87. KP Sopot 2 - 0 OKS Janowo 15 listopada 2014 - 12:00
88. Kaszubia Starzyno 1 - 2 Kamionka Sopot 16 listopada 2014 - 11:00
89. Jantar Swarzewo - Start Mrzezino 16 listopada 2014 - 13:00
anulowany, było 4-3
90. GKS II Przodkowo 1 - 5 Wicher Wierzchucino 16 listopada 2014 - 13:30
91. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Zenit Łęczyce 15 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 14 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (47) 
92. Dragon Bojano 1 - 0 Zenit Łęczyce 28 marca 2015 - 15:00
93. Eko-Prod Szemud 5 - 1 Wicher Wierzchucino 29 marca 2015 - 11:00
94. GKS II Przodkowo 0 - 2 Start Mrzezino 29 marca 2015 - 13:00
96. Kaszubia Starzyno 0 - 2 OKS Janowo 28 marca 2015 - 13:00
97. KP Sopot 0 - 1 Kaszuby Połchowo 28 marca 2015 - 15:00
98. KP Gdynia 1 - 0 KKS Koleczkowo 29 marca 2015 - 17:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 15 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (30) 
99. KP Gdynia 4 - 1 Dragon Bojano 2 kwietnia 2015 - 20:30
100. KKS Koleczkowo 2 - 0 KP Sopot 4 kwietnia 2015 - 15:00
101. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Kaszubia Starzyno 4 kwietnia 2015 - 15:00
103. Kamionka Sopot 6 - 1 GKS II Przodkowo 4 kwietnia 2015 - 11:00
104. Start Mrzezino 2 - 3 Eko-Prod Szemud 1 kwietnia 2015 - 16:00
105. Wicher Wierzchucino 1 - 1 Zenit Łęczyce 4 kwietnia 2015 - 13:00
Pauza: OKS Janowo,
Kolejka 16 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
106. Dragon Bojano 1 - 0 Wicher Wierzchucino 11 kwietnia 2015 - 16:30
107. Zenit Łęczyce 1 - 3 Start Mrzezino 12 kwietnia 2015 - 11:00
108. Eko-Prod Szemud 3 - 1 Kamionka Sopot 12 kwietnia 2015 - 11:00
109. GKS II Przodkowo 3 - 1 OKS Janowo 12 kwietnia 2015 - 11:00
111. Kaszubia Starzyno 0 - 2 KKS Koleczkowo 12 kwietnia 2015 - 13:00
112. KP Sopot 1 - 1 KP Gdynia 11 kwietnia 2015 - 16:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (42) 
113. KP Sopot 1 - 0 Dragon Bojano 18 kwietnia 2015 - 16:00
114. KP Gdynia 1 - 2 Kaszubia Starzyno 19 kwietnia 2015 - 17:00
116. Kaszuby Połchowo 2 - 1 GKS II Przodkowo 19 kwietnia 2015 - 17:00
117. OKS Janowo 2 - 4 Eko-Prod Szemud 19 kwietnia 2015 - 11:00
118. Kamionka Sopot 7 - 0 Zenit Łęczyce 18 kwietnia 2015 - 11:00
119. Start Mrzezino 2 - 0 Wicher Wierzchucino 18 kwietnia 2015 - 16:30
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
120. Dragon Bojano 3 - 2 Start Mrzezino 25 kwietnia 2015 - 11:00
121. Wicher Wierzchucino 4 - 1 Kamionka Sopot 25 kwietnia 2015 - 16:00
122. Zenit Łęczyce 3 - 1 OKS Janowo 26 kwietnia 2015 - 11:00
123. Eko-Prod Szemud 0 - 0 Kaszuby Połchowo 26 kwietnia 2015 - 11:00
124. GKS II Przodkowo 2 - 0 KKS Koleczkowo 26 kwietnia 2015 - 15:00
126. Kaszubia Starzyno 2 - 1 KP Sopot 26 kwietnia 2015 - 14:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
127. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Dragon Bojano 2 maja 2015 - 17:00
129. KP Gdynia 1 - 1 GKS II Przodkowo 3 maja 2015 - 17:00
130. KKS Koleczkowo 0 - 3 Eko-Prod Szemud 2 maja 2015 - 15:00
131. Kaszuby Połchowo 4 - 1 Zenit Łęczyce 2 maja 2015 - 17:00
132. OKS Janowo 1 - 1 Wicher Wierzchucino 1 maja 2015 - 17:00
133. Kamionka Sopot 0 - 3 Start Mrzezino 2 maja 2015 - 11:00
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
134. Dragon Bojano 4 - 1 Kamionka Sopot 9 maja 2015 - 17:00
135. Start Mrzezino 4 - 2 OKS Janowo 9 maja 2015 - 17:00
136. Wicher Wierzchucino 0 - 1 Kaszuby Połchowo 9 maja 2015 - 16:00
137. Zenit Łęczyce 3 - 1 KKS Koleczkowo 9 maja 2015 - 13:30
138. Eko-Prod Szemud 3 - 2 KP Gdynia 10 maja 2015 - 11:00
139. GKS II Przodkowo 1 - 4 KP Sopot 10 maja 2015 - 14:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
142. Kaszubia Starzyno 5 - 1 GKS II Przodkowo 16 maja 2015 - 18:00
143. KP Sopot 0 - 2 Eko-Prod Szemud 16 maja 2015 - 17:00
144. KP Gdynia 0 - 5 Zenit Łęczyce 16 maja 2015 - 17:00
145. KKS Koleczkowo 0 - 0 Wicher Wierzchucino 16 maja 2015 - 15:00
146. Kaszuby Połchowo 2 - 2 Start Mrzezino 17 maja 2015 - 14:00
147. OKS Janowo 0 - 4 Kamionka Sopot 16 maja 2015 - 17:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
148. Dragon Bojano 2 - 0 OKS Janowo 23 maja 2015 - 17:00
149. Kamionka Sopot 3 - 3 Kaszuby Połchowo 23 maja 2015 - 11:00
150. Start Mrzezino 2 - 1 KKS Koleczkowo 23 maja 2015 - 17:00
151. Wicher Wierzchucino 3 - 0 KP Gdynia 23 maja 2015 - 13:00
152. Zenit Łęczyce 4 - 2 KP Sopot 24 maja 2015 - 11:00
153. Eko-Prod Szemud 5 - 4 Kaszubia Starzyno 24 maja 2015 - 11:00
Pauza: GKS II Przodkowo,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
155. GKS II Przodkowo 2 - 2 Dragon Bojano 31 maja 2015 - 15:00
157. Kaszubia Starzyno 3 - 2 Zenit Łęczyce 31 maja 2015 - 14:00
158. KP Sopot 4 - 1 Wicher Wierzchucino 30 maja 2015 - 17:00
159. KP Gdynia 3 - 3 Start Mrzezino 31 maja 2015 - 17:00
160. KKS Koleczkowo 2 - 2 Kamionka Sopot 30 maja 2015 - 15:00
161. Kaszuby Połchowo 3 - 0 OKS Janowo 31 maja 2015 - 14:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
162. Dragon Bojano 1 - 0 Kaszuby Połchowo 6 czerwca 2015 - 11:00
163. OKS Janowo 0 - 2 KKS Koleczkowo 6 czerwca 2015 - 17:00
164. Kamionka Sopot 2 - 3 KP Gdynia 6 czerwca 2015 - 11:00
165. Start Mrzezino 4 - 2 KP Sopot 6 czerwca 2015 - 17:00
166. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Kaszubia Starzyno 6 czerwca 2015 - 16:00
168. Eko-Prod Szemud 5 - 0 GKS II Przodkowo 7 czerwca 2015 - 11:00
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
169. Eko-Prod Szemud 1 - 2 Dragon Bojano 14 czerwca 2015 - 11:00
170. GKS II Przodkowo 0 - 3 Zenit Łęczyce 13 czerwca 2015 - 16:00
vo, na boisku 13-3
172. Kaszubia Starzyno 0 - 5 Start Mrzezino 14 czerwca 2015 - 14:00
vo, na boisku 2-5
173. KP Sopot 1 - 4 Kamionka Sopot 13 czerwca 2015 - 15:30
174. KP Gdynia 2 - 3 OKS Janowo 13 czerwca 2015 - 17:00
175. KKS Koleczkowo 0 - 1 Kaszuby Połchowo 13 czerwca 2015 - 15:00
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 26 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
176. Dragon Bojano 0 - 1 KKS Koleczkowo 21 czerwca 2015 - 17:00
177. Kaszuby Połchowo 4 - 0 KP Gdynia 21 czerwca 2015 - 17:00
178. OKS Janowo 1 - 4 KP Sopot 21 czerwca 2015 - 17:00
179. Kamionka Sopot 5 - 4 Kaszubia Starzyno 21 czerwca 2015 - 17:00
181. Wicher Wierzchucino 2 - 3 GKS II Przodkowo 21 czerwca 2015 - 17:00
182. Zenit Łęczyce 3 - 7 Eko-Prod Szemud 21 czerwca 2015 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE