ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Słupsk - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda Przechlewo 30 80 26 2 2 120 - 26
2. Zawisza Borzytuchom 30 64 20 4 6 86 - 48
3. Piast Człuchów 30 59 17 8 5 77 - 39
4. MKS Debrzno 30 54 17 3 10 88 - 55
5. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 51 16 3 11 75 - 47
6. Kaszubia Studzienice 30 48 14 6 10 74 - 57 2 4 1 1 0 4 - 1
7. Karol Pęplino 30 48 14 6 10 48 - 40 2 1 0 1 1 1 - 4
8. Diament Trzebielino 30 44 13 5 12 60 - 55
9. KS Damnica 30 43 12 7 11 69 - 61
10. Czarni Czarne 30 36 11 3 16 49 - 72 2 3 1 0 1 5 - 3
11. Stal Jezierzyce 30 36 11 3 16 50 - 69 2 3 1 0 1 3 - 5
12. Lipniczanka Lipnica 30 33 10 3 17 52 - 85
13. Słupia Kobylnica 30 31 8 7 15 51 - 61
14. Sparta Sycewice 30 30 9 3 18 63 - 100
15. GTS Czarna Dąbrówka 30 16 4 4 22 18 - 88
16. Skotawia Dębnica Kaszubska 30 12 3 3 24 30 - 107
Ostatni komentarz dodał libi07 24.06.2015, 21:29:15



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (77) 
1. MKS Debrzno 3 - 2 Piast Człuchów 16 sierpnia 2014 - 17:00
2. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Kaszubia Studzienice 16 sierpnia 2014 - 17:00
3. KS Damnica 1 - 0 Stal Jezierzyce 16 sierpnia 2014 - 17:00
4. Słupia Kobylnica 2 - 2 Karol Pęplino 11 listopada 2014 - 13:00
5. Sparta Sycewice 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 16 sierpnia 2014 - 16:00
6. Zawisza Borzytuchom 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 17 sierpnia 2014 - 16:00
7. Czarni Czarne 2 - 5 Brda Przechlewo 16 sierpnia 2014 - 11:00
8. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 1 Diament Trzebielino 16 sierpnia 2014 - 11:00
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
9. Piast Człuchów 3 - 2 Diament Trzebielino 23 sierpnia 2014 - 16:00
10. Brda Przechlewo 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 23 sierpnia 2014 - 16:00
11. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Czarni Czarne 24 sierpnia 2014 - 13:00
12. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 23 sierpnia 2014 - 17:00
13. Karol Pęplino 2 - 0 Sparta Sycewice 24 sierpnia 2014 - 17:30
14. Stal Jezierzyce 3 - 3 Słupia Kobylnica 23 sierpnia 2014 - 17:00
15. Kaszubia Studzienice 2 - 0 KS Damnica 24 sierpnia 2014 - 15:00
16. MKS Debrzno 11 - 2 Lipniczanka Lipnica 24 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 3 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
17. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Piast Człuchów 27 sierpnia 2014 - 17:00
18. KS Damnica 3 - 0 MKS Debrzno 27 sierpnia 2014 - 17:00
19. Słupia Kobylnica 1 - 1 Kaszubia Studzienice 27 sierpnia 2014 - 17:00
20. Sparta Sycewice 1 - 3 Stal Jezierzyce 27 sierpnia 2014 - 16:00
21. Zawisza Borzytuchom 4 - 0 Karol Pęplino 27 sierpnia 2014 - 17:00
22. Czarni Czarne 5 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 sierpnia 2014 - 18:00
23. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 27 sierpnia 2014 - 17:30
24. Diament Trzebielino 1 - 2 Brda Przechlewo 27 sierpnia 2014 - 18:00
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (38) 
25. Piast Człuchów 2 - 2 Brda Przechlewo 31 sierpnia 2014 - 16:00
26. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Diament Trzebielino 31 sierpnia 2014 - 13:00
27. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 31 sierpnia 2014 - 17:00
28. Karol Pęplino 1 - 0 Czarni Czarne 31 sierpnia 2014 - 17:00
29. Stal Jezierzyce 1 - 5 Zawisza Borzytuchom 30 sierpnia 2014 - 17:00
30. Kaszubia Studzienice 7 - 3 Sparta Sycewice 31 sierpnia 2014 - 15:00
31. MKS Debrzno 6 - 2 Słupia Kobylnica 31 sierpnia 2014 - 16:00
32. Lipniczanka Lipnica 4 - 4 KS Damnica 30 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 5 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
33. KS Damnica 0 - 0 Piast Człuchów 6 września 2014 - 16:00
34. Słupia Kobylnica 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 6 września 2014 - 16:00
35. Sparta Sycewice 2 - 2 MKS Debrzno 6 września 2014 - 15:00
36. Zawisza Borzytuchom 0 - 2 Kaszubia Studzienice 6 września 2014 - 15:00
37. Czarni Czarne 4 - 0 Stal Jezierzyce 6 września 2014 - 16:00
38. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Karol Pęplino 6 września 2014 - 11:00
39. Diament Trzebielino 4 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 września 2014 - 16:00
40. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 4 Brda Przechlewo 7 września 2014 - 13:00
Kolejka 6 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (66) 
41. Piast Człuchów 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 13 września 2014 - 14:00
42. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Brda Przechlewo 13 września 2014 - 17:00
43. Karol Pęplino 1 - 0 Diament Trzebielino 14 września 2014 - 16:00
44. Stal Jezierzyce 0 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 13 września 2014 - 17:00
45. Kaszubia Studzienice 6 - 1 Czarni Czarne 14 września 2014 - 15:00
46. MKS Debrzno 7 - 3 Zawisza Borzytuchom 14 września 2014 - 15:00
47. Lipniczanka Lipnica 5 - 4 Sparta Sycewice 13 września 2014 - 17:00
48. KS Damnica 6 - 3 Słupia Kobylnica 13 września 2014 - 16:00
Kolejka 7 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (47) 
49. Słupia Kobylnica 2 - 2 Piast Człuchów 20 września 2014 - 16:00
50. Sparta Sycewice 6 - 10 KS Damnica 20 września 2014 - 15:00
51. Zawisza Borzytuchom 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 20 września 2014 - 15:00
52. Czarni Czarne 2 - 4 MKS Debrzno 20 września 2014 - 16:00
53. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 1 Kaszubia Studzienice 20 września 2014 - 11:00
54. Diament Trzebielino 1 - 2 Stal Jezierzyce 20 września 2014 - 16:00
55. Brda Przechlewo 3 - 0 Karol Pęplino 20 września 2014 - 16:00
56. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 września 2014 - 13:00
Kolejka 8 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
57. Piast Człuchów 8 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 września 2014 - 14:00
58. Karol Pęplino 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 28 września 2014 - 16:00
59. Stal Jezierzyce 0 - 1 Brda Przechlewo 27 września 2014 - 16:00
60. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Diament Trzebielino 28 września 2014 - 15:00
61. MKS Debrzno 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 28 września 2014 - 11:00
62. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Czarni Czarne 27 września 2014 - 16:30
63. KS Damnica 1 - 5 Zawisza Borzytuchom 27 września 2014 - 15:00
64. Słupia Kobylnica 4 - 0 Sparta Sycewice 27 września 2014 - 15:00
Kolejka 9 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (36) 
65. Sparta Sycewice 2 - 5 Piast Człuchów 4 października 2014 - 14:00
66. Zawisza Borzytuchom 4 - 1 Słupia Kobylnica 4 października 2014 - 14:00
67. Czarni Czarne 0 - 3 KS Damnica 4 października 2014 - 15:00
68. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 - 0 Lipniczanka Lipnica 4 października 2014 - 11:00
69. Diament Trzebielino 3 - 1 MKS Debrzno 4 października 2014 - 16:00
70. Brda Przechlewo 8 - 1 Kaszubia Studzienice 4 października 2014 - 15:00
71. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Stal Jezierzyce 5 października 2014 - 13:00
72. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Karol Pęplino 4 października 2014 - 16:00
Kolejka 10 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (39) 
73. Piast Człuchów 1 - 0 Karol Pęplino 11 października 2014 - 14:00
74. Stal Jezierzyce 5 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 października 2014 - 16:00
75. Kaszubia Studzienice 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 12 października 2014 - 13:00
76. MKS Debrzno 0 - 1 Brda Przechlewo 12 października 2014 - 15:00
77. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Diament Trzebielino 11 października 2014 - 16:00
78. KS Damnica 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 października 2014 - 12:00
79. Słupia Kobylnica 0 - 2 Czarni Czarne 11 października 2014 - 15:00
80. Sparta Sycewice 1 - 2 Zawisza Borzytuchom 11 października 2014 - 14:00
Kolejka 11 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
81. Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Piast Człuchów 18 października 2014 - 14:00
82. Czarni Czarne 4 - 1 Sparta Sycewice 18 października 2014 - 15:00
83. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Słupia Kobylnica 18 października 2014 - 11:00
84. Diament Trzebielino 6 - 1 KS Damnica 18 października 2014 - 15:00
85. Brda Przechlewo 4 - 0 Lipniczanka Lipnica 18 października 2014 - 14:00
86. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 MKS Debrzno 19 października 2014 - 13:00
87. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 5 Kaszubia Studzienice 18 października 2014 - 15:30
88. Karol Pęplino 2 - 1 Stal Jezierzyce 19 października 2014 - 15:00
Kolejka 12 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
89. Piast Człuchów 3 - 2 Stal Jezierzyce 25 października 2014 - 14:00
90. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Karol Pęplino 26 października 2014 - 13:00
91. MKS Debrzno 4 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 października 2014 - 14:00
92. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 25 października 2014 - 15:00
93. KS Damnica 1 - 0 Brda Przechlewo 25 października 2014 - 14:00
94. Słupia Kobylnica 5 - 1 Diament Trzebielino 25 października 2014 - 14:00
95. Sparta Sycewice 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 25 października 2014 - 14:00
96. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Czarni Czarne 25 października 2014 - 13:30
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
97. Czarni Czarne 1 - 2 Piast Człuchów 8 listopada 2014 - 14:00
98. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 4 Zawisza Borzytuchom 8 listopada 2014 - 11:00
99. Diament Trzebielino 7 - 2 Sparta Sycewice 8 listopada 2014 - 13:30
100. Brda Przechlewo 5 - 0 Słupia Kobylnica 8 listopada 2014 - 13:00
101. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 KS Damnica 9 listopada 2014 - 13:00
102. Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 Lipniczanka Lipnica 8 listopada 2014 - 14:00
103. Karol Pęplino 2 - 1 MKS Debrzno 9 listopada 2014 - 14:00
104. Stal Jezierzyce 1 - 3 Kaszubia Studzienice 8 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 14 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (36) 
105. Piast Człuchów 4 - 2 Kaszubia Studzienice 15 listopada 2014 - 12:00
106. MKS Debrzno 6 - 0 Stal Jezierzyce 16 listopada 2014 - 13:00
107. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Karol Pęplino 15 listopada 2014 - 14:00
108. KS Damnica 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 16 listopada 2014 - 13:00
109. Słupia Kobylnica 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 15 listopada 2014 - 14:00
110. Sparta Sycewice 2 - 14 Brda Przechlewo 15 listopada 2014 - 13:00
111. Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Diament Trzebielino 15 listopada 2014 - 13:30
112. Czarni Czarne 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 15 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 15 - 22/23. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
113. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Piast Człuchów 22 listopada 2014 - 11:00
114. Diament Trzebielino 3 - 1 Czarni Czarne 22 listopada 2014 - 13:00
115. Brda Przechlewo 7 - 0 Zawisza Borzytuchom 22 listopada 2014 - 12:00
116. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Sparta Sycewice 23 listopada 2014 - 13:00
117. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Słupia Kobylnica 22 listopada 2014 - 13:00
118. Karol Pęplino 2 - 0 KS Damnica 2 listopada 2014 - 13:00
119. Stal Jezierzyce 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 22 listopada 2014 - 13:00
120. Kaszubia Studzienice 3 - 1 MKS Debrzno 23 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 16 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (63) 
121. Piast Człuchów 0 - 3 MKS Debrzno 21 marca 2015 - 14:00
122. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 22 marca 2015 - 15:00
123. Stal Jezierzyce 3 - 3 KS Damnica 21 marca 2015 - 16:00
124. Karol Pęplino 5 - 1 Słupia Kobylnica 22 marca 2015 - 15:00
125. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 4 Sparta Sycewice 21 marca 2015 - 14:00
126. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 21 marca 2015 - 16:00
127. Brda Przechlewo 8 - 0 Czarni Czarne 13 maja 2015 - 18:00
128. Diament Trzebielino 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 21 marca 2015 - 16:00
Kolejka 17 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
129. Diament Trzebielino 1 - 2 Piast Człuchów 28 marca 2015 - 16:00
130. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Brda Przechlewo 29 marca 2015 - 16:00
131. Czarni Czarne 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 28 marca 2015 - 15:00
132. Zawisza Borzytuchom 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 marca 2015 - 15:00
133. Sparta Sycewice 3 - 1 Karol Pęplino 28 marca 2015 - 16:30
134. Słupia Kobylnica 3 - 2 Stal Jezierzyce 28 marca 2015 - 15:00
135. KS Damnica 1 - 1 Kaszubia Studzienice 29 marca 2015 - 13:00
136. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 MKS Debrzno 29 marca 2015 - 15:00
Kolejka 18 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
137. Piast Człuchów 3 - 3 Lipniczanka Lipnica 4 kwietnia 2015 - 14:00
138. MKS Debrzno 0 - 2 KS Damnica 4 kwietnia 2015 - 16:00
139. Kaszubia Studzienice 0 - 0 Słupia Kobylnica 4 kwietnia 2015 - 16:00
140. Stal Jezierzyce 5 - 0 Sparta Sycewice 4 kwietnia 2015 - 17:00
141. Karol Pęplino 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 4 kwietnia 2015 - 16:30
142. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 3 Czarni Czarne 4 kwietnia 2015 - 17:00
143. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 kwietnia 2015 - 14:00
144. Brda Przechlewo 4 - 2 Diament Trzebielino 4 kwietnia 2015 - 11:00
Kolejka 19 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
145. Brda Przechlewo 4 - 3 Piast Człuchów 11 kwietnia 2015 - 15:00
146. Diament Trzebielino 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 11 kwietnia 2015 - 16:30
147. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 kwietnia 2015 - 17:00
148. Czarni Czarne 0 - 2 Karol Pęplino 11 kwietnia 2015 - 16:30
149. Zawisza Borzytuchom 4 - 2 Stal Jezierzyce 11 kwietnia 2015 - 16:00
150. Sparta Sycewice 6 - 1 Kaszubia Studzienice 11 kwietnia 2015 - 16:30
151. Słupia Kobylnica 1 - 3 MKS Debrzno 11 kwietnia 2015 - 15:00
152. KS Damnica 3 - 4 Lipniczanka Lipnica 12 kwietnia 2015 - 13:00
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
153. Piast Człuchów 3 - 1 KS Damnica 18 kwietnia 2015 - 14:00
154. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Słupia Kobylnica 18 kwietnia 2015 - 13:30
155. MKS Debrzno 3 - 1 Sparta Sycewice 18 kwietnia 2015 - 16:30
156. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 19 kwietnia 2015 - 15:00
157. Stal Jezierzyce 3 - 1 Czarni Czarne 18 kwietnia 2015 - 17:00
158. Karol Pęplino 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 kwietnia 2015 - 15:00
159. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Diament Trzebielino 18 kwietnia 2015 - 14:00
160. Brda Przechlewo 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 18 kwietnia 2015 - 15:00
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
161. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Piast Człuchów 26 kwietnia 2015 - 14:00
162. Brda Przechlewo 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 25 kwietnia 2015 - 15:00
163. Diament Trzebielino 2 - 1 Karol Pęplino 25 kwietnia 2015 - 16:30
164. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 0 Stal Jezierzyce 26 kwietnia 2015 - 16:00
165. Czarni Czarne 4 - 0 Kaszubia Studzienice 25 kwietnia 2015 - 15:00
166. Zawisza Borzytuchom 1 - 1 MKS Debrzno 25 kwietnia 2015 - 16:00
167. Sparta Sycewice 0 - 3 Lipniczanka Lipnica 25 kwietnia 2015 - 16:30
168. Słupia Kobylnica 1 - 1 KS Damnica 25 kwietnia 2015 - 15:00
Kolejka 22 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
169. Piast Człuchów 3 - 0 Słupia Kobylnica 2 maja 2015 - 15:00
170. KS Damnica 1 - 2 Sparta Sycewice 3 maja 2015 - 13:00
171. Lipniczanka Lipnica 1 - 4 Zawisza Borzytuchom 1 maja 2015 - 16:00
172. MKS Debrzno 1 - 3 Czarni Czarne 1 maja 2015 - 16:00
173. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 maja 2015 - 15:00
174. Stal Jezierzyce 2 - 0 Diament Trzebielino 2 maja 2015 - 17:00
175. Karol Pęplino 0 - 0 Brda Przechlewo 3 maja 2015 - 15:00
176. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 2 maja 2015 - 14:00
Kolejka 23 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
177. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 6 Piast Człuchów 9 maja 2015 - 14:00
178. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Karol Pęplino 10 maja 2015 - 16:00
179. Brda Przechlewo 6 - 0 Stal Jezierzyce 9 maja 2015 - 14:30
180. Diament Trzebielino 2 - 1 Kaszubia Studzienice 9 maja 2015 - 16:30
181. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 MKS Debrzno 10 maja 2015 - 17:00
182. Czarni Czarne 4 - 0 Lipniczanka Lipnica 10 maja 2015 - 14:00
183. Zawisza Borzytuchom 3 - 2 KS Damnica 9 maja 2015 - 16:00
184. Sparta Sycewice 3 - 1 Słupia Kobylnica 9 maja 2015 - 16:30
Kolejka 24 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
185. Piast Człuchów 3 - 0 Sparta Sycewice 16 maja 2015 - 15:00
186. Słupia Kobylnica 1 - 2 Zawisza Borzytuchom 16 maja 2015 - 16:00
187. KS Damnica 1 - 3 Czarni Czarne 17 maja 2015 - 13:00
188. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 17 maja 2015 - 17:00
189. MKS Debrzno 5 - 3 Diament Trzebielino 16 maja 2015 - 17:00
190. Kaszubia Studzienice 1 - 3 Brda Przechlewo 10 czerwca 2015 - 18:00
191. Stal Jezierzyce 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 16 maja 2015 - 17:00
192. Karol Pęplino 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 17 maja 2015 - 15:00
Kolejka 25 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
193. Karol Pęplino 2 - 2 Piast Człuchów 24 maja 2015 - 16:00
194. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Stal Jezierzyce 23 maja 2015 - 17:30
195. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 Kaszubia Studzienice 24 maja 2015 - 14:00
196. Brda Przechlewo 3 - 1 MKS Debrzno 24 maja 2015 - 16:00
197. Diament Trzebielino 3 - 2 Lipniczanka Lipnica 23 maja 2015 - 17:00
198. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 KS Damnica 24 maja 2015 - 17:00
199. Czarni Czarne 1 - 0 Słupia Kobylnica 23 maja 2015 - 13:00
200. Zawisza Borzytuchom 6 - 1 Sparta Sycewice 23 maja 2015 - 16:00
Kolejka 26 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
201. Piast Człuchów 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 30 maja 2015 - 15:00
202. Sparta Sycewice 3 - 1 Czarni Czarne 30 maja 2015 - 14:00
203. Słupia Kobylnica 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 maja 2015 - 16:00
204. KS Damnica 4 - 1 Diament Trzebielino 31 maja 2015 - 13:00
205. Lipniczanka Lipnica 1 - 5 Brda Przechlewo 30 maja 2015 - 13:00
206. MKS Debrzno 6 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 30 maja 2015 - 17:00
207. Kaszubia Studzienice 10 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 31 maja 2015 - 15:00
208. Stal Jezierzyce 2 - 0 Karol Pęplino 30 maja 2015 - 17:00
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
209. Stal Jezierzyce 2 - 3 Piast Człuchów 4 czerwca 2015 - 15:00
210. Karol Pęplino 1 - 1 Kaszubia Studzienice 4 czerwca 2015 - 15:00
211. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 MKS Debrzno 3 czerwca 2015 - 17:30
212. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Lipniczanka Lipnica 4 czerwca 2015 - 15:00
213. Brda Przechlewo 4 - 2 KS Damnica 3 czerwca 2015 - 17:00
214. Diament Trzebielino 0 - 0 Słupia Kobylnica 4 czerwca 2015 - 16:00
215. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 3 Sparta Sycewice 4 czerwca 2015 - 11:00
216. Czarni Czarne 0 - 6 Zawisza Borzytuchom 3 czerwca 2015 - 17:30
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
217. Piast Człuchów 0 - 0 Czarni Czarne 6 czerwca 2015 - 16:00
218. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 czerwca 2015 - 16:00
219. Sparta Sycewice 0 - 2 Diament Trzebielino 6 czerwca 2015 - 16:30
220. Słupia Kobylnica 0 - 3 Brda Przechlewo 6 czerwca 2015 - 16:00
221. KS Damnica 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 7 czerwca 2015 - 15:00
222. Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 czerwca 2015 - 16:30
goście nie przyjechali
223. MKS Debrzno 4 - 2 Karol Pęplino 6 czerwca 2015 - 17:00
224. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Stal Jezierzyce 7 czerwca 2015 - 15:00
Kolejka 29 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
225. Kaszubia Studzienice 1 - 4 Piast Człuchów 14 czerwca 2015 - 15:00
226. Stal Jezierzyce 1 - 2 MKS Debrzno 13 czerwca 2015 - 17:00
227. Karol Pęplino 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 13 czerwca 2015 - 18:00
228. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 4 KS Damnica 13 czerwca 2015 - 14:00
229. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Słupia Kobylnica 14 czerwca 2015 - 14:00
230. Brda Przechlewo 3 - 0 Sparta Sycewice 13 czerwca 2015 - 16:00
goście nie przyjechali
231. Diament Trzebielino 2 - 3 Zawisza Borzytuchom 13 czerwca 2015 - 17:00
232. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 - 1 Czarni Czarne 14 czerwca 2015 - 17:00
Kolejka 30 - 20. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (45) 
233. Piast Człuchów 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 20 czerwca 2015 - 15:00
234. Czarni Czarne 1 - 1 Diament Trzebielino 20 czerwca 2015 - 15:00
235. Zawisza Borzytuchom 5 - 2 Brda Przechlewo 20 czerwca 2015 - 15:00
236. Sparta Sycewice 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 20 czerwca 2015 - 15:00
237. Słupia Kobylnica 6 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 20 czerwca 2015 - 15:00
238. KS Damnica 2 - 2 Karol Pęplino 20 czerwca 2015 - 15:00
239. Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Stal Jezierzyce 20 czerwca 2015 - 15:00
240. MKS Debrzno 3 - 3 Kaszubia Studzienice 20 czerwca 2015 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE