Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Piaski Wąglikowice |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
17 sierpnia 2014
17.08 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
17 sierpnia 2014
17.08 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
4 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
16 sierpnia 2014
16.08 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
Delta Miłoradz |
17 sierpnia 2014
17.08 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
16 sierpnia 2014
16.08 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
16 sierpnia 2014
16.08 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Radunia Stężyca |
16 sierpnia 2014
16.08 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Szarża Krojanty |
17 sierpnia 2014
17.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Szarża Krojanty |
23 sierpnia 2014
23.08 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
23 sierpnia 2014
23.08 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 2 |
Jurand Lasowice |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
23 sierpnia 2014
23.08 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
7 - 3 |
Czarni Przemysław |
23 sierpnia 2014
23.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Czarni Przemysław |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
27 sierpnia 2014
27.08 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 1 |
Borowiak Czersk |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
5 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Delta Miłoradz |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Grom Nowy Staw |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
30 sierpnia 2014
30.08 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
6 - 0 |
Szarża Krojanty |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 4 |
Orzeł Subkowy |
30 sierpnia 2014
30.08 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 sierpnia 2014
30.08 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
31 sierpnia 2014
31.08 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
30 sierpnia 2014
30.08 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
6 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
31 sierpnia 2014
31.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
7 września 2014
7.09 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
7 września 2014
7.09 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 5 |
Piaski Wąglikowice |
6 września 2014
6.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Borowiak Czersk |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 września 2014
6.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
7 września 2014
7.09 - 14:30 |
Szarża Krojanty |
1 - 0 |
Grom Nowy Staw |
6 września 2014
6.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
7 września 2014
7.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 4 |
Szarża Krojanty |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
14 września 2014
14.09 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 września 2014
13.09 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 5 |
Pomezania Malbork |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
4 - 2 |
Jurand Lasowice |
14 września 2014
14.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
14 września 2014
14.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
20 września 2014
20.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Czarni Przemysław |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Borowiak Czersk |
20 września 2014
20.09 - 16:30 |
Szarża Krojanty |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
5 - 0 |
Delta Miłoradz |
21 września 2014
21.09 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 5 |
Grom Nowy Staw |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 5 |
Gryf 2009 Tczew |
28 września 2014
28.09 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
28 września 2014
28.09 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Szarża Krojanty |
27 września 2014
27.09 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
27 września 2014
27.09 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
28 września 2014
28.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
28 września 2014
28.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Jurand Lasowice |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Jurand Lasowice |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Czarni Przemysław |
4 października 2014
4.10 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
4 października 2014
4.10 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
4 października 2014
4.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
6 - 1 |
Delta Miłoradz |
4 października 2014
4.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
11 października 2014
11.10 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 - 0 |
Grom Nowy Staw |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
11 października 2014
11.10 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
11 października 2014
11.10 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 2 |
Szarża Krojanty |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
12 października 2014
12.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 października 2014
12.10 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
11 października 2014
11.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Jurand Lasowice |
18 października 2014
18.10 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
19 października 2014
19.10 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
18 października 2014
18.10 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
18 października 2014
18.10 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
18 października 2014
18.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
25 października 2014
25.10 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
5 - 0 |
Delta Miłoradz |
25 października 2014
25.10 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 4 |
Grom Nowy Staw |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
26 października 2014
26.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Szarża Krojanty |
26 października 2014
26.10 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 5 |
Orzeł Subkowy |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 października 2014
24.10 - 18:15 |
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
8 listopada 2014
8.11 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
8 listopada 2014
8.11 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
9 listopada 2014
9.11 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
8 listopada 2014
8.11 - 12:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 4 |
Piaski Wąglikowice |
8 listopada 2014
8.11 - 12:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 1 |
Borowiak Czersk |
9 listopada 2014
9.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
15 listopada 2014
15.11 - 12:30 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
16 listopada 2014
16.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
16 listopada 2014
16.11 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
16 listopada 2014
16.11 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
15 listopada 2014
15.11 - 12:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
15 listopada 2014
15.11 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 2 |
Szarża Krojanty |
15 listopada 2014
15.11 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
15 listopada 2014
15.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 22/23. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Orzeł Subkowy |
7 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
23 listopada 2014
23.11 - 13:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 listopada 2014
23.11 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
22 listopada 2014
22.11 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 2 |
Jurand Lasowice |
22 listopada 2014
22.11 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
22 listopada 2014
22.11 - 13:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
22 listopada 2014
22.11 - 12:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
Czarni Przemysław |
23 listopada 2014
23.11 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
22 listopada 2014
22.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
21 marca 2015
21.03 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 4 |
Czarni Przemysław |
22 marca 2015
22.03 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
22 marca 2015
22.03 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
22 marca 2015
22.03 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 0 |
Jurand Lasowice |
21 marca 2015
21.03 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
21 marca 2015
21.03 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 marca 2015
21.03 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 0 |
Orzeł Subkowy |
22 marca 2015
22.03 - 13:00 |
Kolejka 17 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Szarża Krojanty |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
29 marca 2015
29.03 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
29 marca 2015
29.03 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
28 marca 2015
28.03 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
28 marca 2015
28.03 - 18:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
28 marca 2015
28.03 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
28 marca 2015
28.03 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
28 marca 2015
28.03 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
29 marca 2015
29.03 - 14:00 |
Kolejka 18 - 1/0. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 3 |
Czarni Przemysław |
1 kwietnia 2015
1.04 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
8 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
4 kwietnia 2015
4.04 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 8 |
Rodło Kwidzyn |
4 kwietnia 2015
4.04 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 1 |
Jurand Lasowice |
13 maja 2015
13.05 - 18:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
4 kwietnia 2015
4.04 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 kwietnia 2015
1.04 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
4 kwietnia 2015
4.04 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Szarża Krojanty |
1 kwietnia 2015
1.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
11 kwietnia 2015
11.04 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
12 kwietnia 2015
12.04 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Grom Nowy Staw |
11 kwietnia 2015
11.04 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Delta Miłoradz |
11 kwietnia 2015
11.04 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
11 kwietnia 2015
11.04 - 12:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 4 |
Borowiak Czersk |
11 kwietnia 2015
11.04 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
11 kwietnia 2015
11.04 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
11 kwietnia 2015
11.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Błękitni Stare Pole |
4 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
18 kwietnia 2015
18.04 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
19 kwietnia 2015
19.04 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 1 |
Jurand Lasowice |
18 kwietnia 2015
18.04 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
19 kwietnia 2015
19.04 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 kwietnia 2015
19.04 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
19 kwietnia 2015
19.04 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 1 |
Szarża Krojanty |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:30 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
25 kwietnia 2015
25.04 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Grom Nowy Staw |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
26 kwietnia 2015
26.04 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
25 kwietnia 2015
25.04 - 17:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
25 kwietnia 2015
25.04 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
25 kwietnia 2015
25.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
2 maja 2015
2.05 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Jurand Lasowice |
2 maja 2015
2.05 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
3 maja 2015
3.05 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 maja 2015
2.05 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
3 maja 2015
3.05 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
Szarża Krojanty |
1 maja 2015
1.05 - 11:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
3 maja 2015
3.05 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
2 maja 2015
2.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Grom Nowy Staw |
4 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
9 maja 2015
9.05 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 0 |
Delta Miłoradz |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
9 maja 2015
9.05 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
16 maja 2015
16.05 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
16 maja 2015
16.05 - 12:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
17 maja 2015
17.05 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 1 |
Szarża Krojanty |
16 maja 2015
16.05 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
17 maja 2015
17.05 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
17 maja 2015
17.05 - 16:00 |
vo, na boisku 3-0 |
Delta Miłoradz |
0 - 5 |
Grom Nowy Staw |
16 maja 2015
16.05 - 18:00 |
Kolejka 25 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Delta Miłoradz |
3 - 4 |
Błękitni Stare Pole |
24 maja 2015
24.05 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
23 maja 2015
23.05 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
22 maja 2015
22.05 - 18:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
23 maja 2015
23.05 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Jurand Lasowice |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
30 maja 2015
30.05 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 0 |
Szarża Krojanty |
30 maja 2015
30.05 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Radunia Stężyca |
31 maja 2015
31.05 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
30 maja 2015
30.05 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
31 maja 2015
31.05 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 - 0 |
Delta Miłoradz |
31 maja 2015
31.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
3 czerwca 2015
3.06 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 0 |
Czarni Przemysław |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
6 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:30 |
Szarża Krojanty |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Jurand Lasowice |
3 czerwca 2015
3.06 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Orzeł Subkowy |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
Szarża Krojanty |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
6 czerwca 2015
6.06 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
7 czerwca 2015
7.06 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
7 czerwca 2015
7.06 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Borowiak Czersk |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
14 czerwca 2015
14.06 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
14 czerwca 2015
14.06 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
13 czerwca 2015
13.06 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Jurand Lasowice |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
13 czerwca 2015
13.06 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 czerwca 2015
13.06 - 18:00 |
Kolejka 30 - 20. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Błękitni Stare Pole |
6 - 1 |
Orzeł Subkowy |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 3 |
Szarża Krojanty |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 2 |
Radunia Stężyca |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 9 |
Gryf 2009 Tczew |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 3 |
Grom Nowy Staw |
20 czerwca 2015
20.06 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Delta Miłoradz |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
|