MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 34 79 24 7 3 115 - 32
2. Wierzyca Pelplin 34 76 24 4 6 78 - 35
3. KP Starogard Gdański 34 68 20 8 6 80 - 39
4. Anioły Garczegorze 34 63 19 6 9 62 - 25
5. Jaguar Gdańsk 34 62 19 5 10 68 - 45
6. Jantar Ustka 34 57 17 6 11 59 - 47
7. Pogoń Lębork 34 55 16 7 11 59 - 44 2 3 1 0 1 3 - 1
8. Centrum Pelplin 34 55 16 7 11 70 - 52 2 3 1 0 1 1 - 3
9. Powiśle Dzierzgoń 34 54 15 9 10 65 - 46
10. Bytovia II Bytów 34 52 17 1 16 67 - 65
11. GKS Kolbudy 34 49 15 4 15 79 - 53
12. MKS Władysławowo 34 47 14 5 15 54 - 60
13. Wikęd Luzino 34 42 12 6 16 44 - 59
14. Start Miastko 34 41 11 8 15 51 - 80
15. Polonia Gdańsk 34 28 7 7 20 47 - 59
16. Amator Kiełpino 34 9 3 0 31 25 - 163
17. Koral Dębnica (*) 34 19 5 4 25 30 - 84
18. Olimpia Sztum (*) 34 11 3 2 29 16 - 87
Ostatni komentarz dodał maciej6003 15.07.2015, 11:29:00
* Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
* Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (70) 
1. Centrum Pelplin 6 - 1 Amator Kiełpino 9 sierpnia 2014 - 17:00
2. Start Miastko 0 - 2 Anioły Garczegorze 9 sierpnia 2014 - 12:00
3. Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Koral Dębnica 9 sierpnia 2014 - 17:00
4. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk 9 sierpnia 2014 - 17:00
5. Pogoń Lębork 0 - 0 GKS Kolbudy 9 sierpnia 2014 - 18:00
6. Olimpia Sztum 1 - 3 Gryf Słupsk 9 sierpnia 2014 - 17:00
7. MKS Władysławowo 3 - 2 Bytovia II Bytów 9 sierpnia 2014 - 16:00
8. Wikęd Luzino 2 - 4 Jantar Ustka 9 sierpnia 2014 - 18:00
9. KP Starogard Gdański 1 - 1 Wierzyca Pelplin 9 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (67) 
10. Amator Kiełpino 1 - 5 Wierzyca Pelplin 17 sierpnia 2014 - 14:00
11. Jantar Ustka 1 - 1 KP Starogard Gdański 16 sierpnia 2014 - 17:00
12. Wikęd Luzino 0 - 3 Bytovia II Bytów 16 sierpnia 2014 - 18:00
13. Gryf Słupsk 4 - 0 MKS Władysławowo 17 sierpnia 2014 - 17:00
14. GKS Kolbudy 5 - 1 Olimpia Sztum 16 sierpnia 2014 - 17:00
15. Polonia Gdańsk 0 - 3 Pogoń Lębork 16 sierpnia 2014 - 11:00
16. Koral Dębnica 2 - 3 Jaguar Gdańsk 16 sierpnia 2014 - 15:00
17. Anioły Garczegorze 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 16 sierpnia 2014 - 17:00
18. Centrum Pelplin 2 - 3 Start Miastko 16 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 3 - 20. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (55) 
19. Start Miastko 4 - 0 Amator Kiełpino 20 sierpnia 2014 - 17:00
20. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Centrum Pelplin 20 sierpnia 2014 - 18:00
21. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Anioły Garczegorze 20 sierpnia 2014 - 18:00
22. Pogoń Lębork 1 - 0 Koral Dębnica 20 sierpnia 2014 - 18:00
23. Olimpia Sztum 3 - 1 Polonia Gdańsk 20 sierpnia 2014 - 17:30
24. MKS Władysławowo 1 - 1 GKS Kolbudy 20 sierpnia 2014 - 17:00
25. Gryf Słupsk 3 - 1 Wikęd Luzino 20 sierpnia 2014 - 17:30
26. Bytovia II Bytów 1 - 5 KP Starogard Gdański 20 sierpnia 2014 - 17:00
27. Jantar Ustka 0 - 2 Wierzyca Pelplin 20 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 4 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (81) 
28. Amator Kiełpino 1 - 3 Jantar Ustka 24 sierpnia 2014 - 14:00
29. Bytovia II Bytów 0 - 3 Wierzyca Pelplin 24 sierpnia 2014 - 11:00
30. KP Starogard Gdański 0 - 3 Gryf Słupsk 23 sierpnia 2014 - 17:00
31. GKS Kolbudy 3 - 0 Wikęd Luzino 23 sierpnia 2014 - 17:00
32. Polonia Gdańsk 1 - 3 MKS Władysławowo 23 sierpnia 2014 - 11:00
33. Koral Dębnica 1 - 1 Olimpia Sztum 23 sierpnia 2014 - 15:00
34. Anioły Garczegorze 4 - 0 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2014 - 14:00
35. Centrum Pelplin 1 - 1 Jaguar Gdańsk 23 sierpnia 2014 - 17:00
36. Start Miastko 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 23 sierpnia 2014 - 16:00
Kolejka 5 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
37. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Amator Kiełpino 27 sierpnia 2014 - 18:00
38. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Start Miastko 27 sierpnia 2014 - 18:00
39. Pogoń Lębork 0 - 1 Centrum Pelplin 27 sierpnia 2014 - 18:00
40. Olimpia Sztum 2 - 0 Anioły Garczegorze 27 sierpnia 2014 - 17:30
41. MKS Władysławowo 0 - 2 Koral Dębnica 27 sierpnia 2014 - 17:00
42. Wikęd Luzino 0 - 3 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2014 - 18:00
43. KP Starogard Gdański 3 - 2 GKS Kolbudy 27 sierpnia 2014 - 18:00
44. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Gryf Słupsk 27 sierpnia 2014 - 17:30
45. Jantar Ustka 3 - 1 Bytovia II Bytów 27 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 6 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (63) 
46. Amator Kiełpino 1 - 9 Bytovia II Bytów 31 sierpnia 2014 - 14:00
47. Gryf Słupsk 2 - 2 Jantar Ustka 31 sierpnia 2014 - 17:00
48. GKS Kolbudy 1 - 2 Wierzyca Pelplin 30 sierpnia 2014 - 17:00
49. Polonia Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 30 sierpnia 2014 - 11:00
50. Koral Dębnica 1 - 2 Wikęd Luzino 30 sierpnia 2014 - 15:00
51. Anioły Garczegorze 0 - 0 MKS Władysławowo 31 sierpnia 2014 - 14:00
52. Centrum Pelplin 1 - 0 Olimpia Sztum 30 sierpnia 2014 - 17:00
53. Start Miastko 1 - 1 Pogoń Lębork 30 sierpnia 2014 - 16:00
54. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Jaguar Gdańsk 30 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 7 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (81) 
55. Jaguar Gdańsk 5 - 1 Amator Kiełpino 7 września 2014 - 13:00
56. Pogoń Lębork 2 - 4 Powiśle Dzierzgoń 6 września 2014 - 17:00
57. Olimpia Sztum 0 - 1 Start Miastko 6 września 2014 - 17:00
58. MKS Władysławowo 1 - 3 Centrum Pelplin 6 września 2014 - 11:00
59. Wikęd Luzino 0 - 4 Anioły Garczegorze 6 września 2014 - 17:00
60. KP Starogard Gdański 1 - 1 Koral Dębnica 6 września 2014 - 17:00
61. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Polonia Gdańsk 6 września 2014 - 17:00
62. Jantar Ustka 2 - 2 GKS Kolbudy 6 września 2014 - 17:00
63. Bytovia II Bytów 2 - 1 Gryf Słupsk 7 września 2014 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (55) 
64. Amator Kiełpino 0 - 12 Gryf Słupsk 14 września 2014 - 14:00
65. GKS Kolbudy 2 - 3 Bytovia II Bytów 13 września 2014 - 16:00
66. Polonia Gdańsk 1 - 3 Jantar Ustka 13 września 2014 - 11:00
67. Koral Dębnica 1 - 2 Wierzyca Pelplin 13 września 2014 - 14:00
68. Anioły Garczegorze 0 - 2 KP Starogard Gdański 14 września 2014 - 14:00
69. Centrum Pelplin 3 - 1 Wikęd Luzino 13 września 2014 - 16:00
70. Start Miastko 4 - 0 MKS Władysławowo 13 września 2014 - 16:00
71. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Olimpia Sztum 13 września 2014 - 16:00
72. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Pogoń Lębork 13 września 2014 - 13:00
Kolejka 9 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (67) 
73. Pogoń Lębork 4 - 1 Amator Kiełpino 20 września 2014 - 16:00
74. Olimpia Sztum 0 - 1 Jaguar Gdańsk 20 września 2014 - 16:00
75. MKS Władysławowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 20 września 2014 - 11:00
76. Wikęd Luzino 0 - 3 Start Miastko 20 września 2014 - 12:00
77. KP Starogard Gdański 2 - 2 Centrum Pelplin 20 września 2014 - 16:00
78. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Anioły Garczegorze 20 września 2014 - 16:00
79. Jantar Ustka 2 - 1 Koral Dębnica 20 września 2014 - 16:00
80. Bytovia II Bytów 4 - 1 Polonia Gdańsk 21 września 2014 - 11:00
81. Gryf Słupsk 3 - 1 GKS Kolbudy 21 września 2014 - 16:00
Kolejka 10 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (84) 
82. Amator Kiełpino 0 - 10 GKS Kolbudy 28 września 2014 - 14:00
83. Polonia Gdańsk 2 - 2 Gryf Słupsk 27 września 2014 - 11:00
84. Koral Dębnica 3 - 2 Bytovia II Bytów 27 września 2014 - 14:00
85. Anioły Garczegorze 0 - 1 Jantar Ustka 28 września 2014 - 14:00
86. Centrum Pelplin 1 - 3 Wierzyca Pelplin 27 września 2014 - 16:00
87. Start Miastko 3 - 1 KP Starogard Gdański 27 września 2014 - 16:00
88. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Wikęd Luzino 27 września 2014 - 16:00
89. Jaguar Gdańsk 1 - 4 MKS Władysławowo 27 września 2014 - 13:00
90. Pogoń Lębork 4 - 0 Olimpia Sztum 27 września 2014 - 16:00
Kolejka 11 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (47) 
91. Olimpia Sztum 4 - 2 Amator Kiełpino 4 października 2014 - 15:00
92. MKS Władysławowo 1 - 1 Pogoń Lębork 4 października 2014 - 13:00
93. Wikęd Luzino 0 - 3 Jaguar Gdańsk 4 października 2014 - 15:00
94. KP Starogard Gdański 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 5 października 2014 - 12:00
95. Wierzyca Pelplin 8 - 0 Start Miastko 4 października 2014 - 15:00
96. Jantar Ustka 1 - 0 Centrum Pelplin 4 października 2014 - 16:00
97. Bytovia II Bytów 0 - 2 Anioły Garczegorze 5 października 2014 - 13:00
98. Gryf Słupsk 4 - 0 Koral Dębnica 5 października 2014 - 16:00
99. GKS Kolbudy 4 - 0 Polonia Gdańsk 4 października 2014 - 15:00
Kolejka 12 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (75) 
100. Amator Kiełpino 1 - 4 Polonia Gdańsk 12 października 2014 - 14:00
101. Koral Dębnica 1 - 5 GKS Kolbudy 11 października 2014 - 13:00
102. Anioły Garczegorze 1 - 2 Gryf Słupsk 12 października 2014 - 14:00
103. Centrum Pelplin 2 - 1 Bytovia II Bytów 11 października 2014 - 15:00
104. Start Miastko 2 - 3 Jantar Ustka 11 października 2014 - 15:00
105. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Wierzyca Pelplin 11 października 2014 - 14:00
106. Jaguar Gdańsk 1 - 4 KP Starogard Gdański 11 października 2014 - 12:30
107. Pogoń Lębork 1 - 1 Wikęd Luzino 11 października 2014 - 12:00
108. Olimpia Sztum 1 - 1 MKS Władysławowo 11 października 2014 - 15:00
Kolejka 13 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (68) 
109. MKS Władysławowo 4 - 1 Amator Kiełpino 18 października 2014 - 13:00
110. Wikęd Luzino 3 - 0 Olimpia Sztum 19 października 2014 - 14:00
111. KP Starogard Gdański 5 - 2 Pogoń Lębork 18 października 2014 - 15:00
112. Wierzyca Pelplin 0 - 0 Jaguar Gdańsk 18 października 2014 - 15:00
113. Jantar Ustka 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 października 2014 - 15:00
114. Bytovia II Bytów 2 - 0 Start Miastko 19 października 2014 - 13:00
115. Gryf Słupsk 6 - 2 Centrum Pelplin 18 października 2014 - 15:00
116. GKS Kolbudy 1 - 2 Anioły Garczegorze 18 października 2014 - 15:00
117. Polonia Gdańsk 2 - 3 Koral Dębnica 18 października 2014 - 11:00
Kolejka 14 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (73) 
118. Amator Kiełpino 0 - 7 Koral Dębnica 11 listopada 2014 - 13:00
119. Anioły Garczegorze 1 - 0 Polonia Gdańsk 26 października 2014 - 13:30
120. Centrum Pelplin 4 - 1 GKS Kolbudy 25 października 2014 - 15:00
121. Start Miastko 1 - 7 Gryf Słupsk 25 października 2014 - 15:00
122. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Bytovia II Bytów 25 października 2014 - 14:00
123. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Jantar Ustka 25 października 2014 - 12:30
124. Pogoń Lębork 0 - 3 Wierzyca Pelplin 25 października 2014 - 14:00
125. Olimpia Sztum 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 października 2014 - 14:00
126. MKS Władysławowo 3 - 0 Wikęd Luzino 25 października 2014 - 13:00
Kolejka 15 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (56) 
127. Wikęd Luzino 1 - 0 Amator Kiełpino 9 listopada 2014 - 14:00
128. KP Starogard Gdański 7 - 3 MKS Władysławowo 8 listopada 2014 - 14:00
129. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Olimpia Sztum 8 listopada 2014 - 14:00
130. Jantar Ustka 2 - 0 Pogoń Lębork 8 listopada 2014 - 14:00
131. Bytovia II Bytów 3 - 0 Jaguar Gdańsk 9 listopada 2014 - 13:00
132. Gryf Słupsk 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 9 listopada 2014 - 12:00
133. GKS Kolbudy 7 - 1 Start Miastko 8 listopada 2014 - 14:00
134. Polonia Gdańsk 2 - 3 Centrum Pelplin 8 listopada 2014 - 11:00
135. Koral Dębnica 0 - 0 Anioły Garczegorze 8 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 16 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (63) 
136. Amator Kiełpino 0 - 2 Anioły Garczegorze 16 listopada 2014 - 13:00
137. Centrum Pelplin 4 - 0 Koral Dębnica 15 listopada 2014 - 14:00
138. Start Miastko 0 - 0 Polonia Gdańsk 15 listopada 2014 - 14:00
139. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 GKS Kolbudy 15 listopada 2014 - 13:00
140. Jaguar Gdańsk 2 - 5 Gryf Słupsk 15 listopada 2014 - 12:30
141. Pogoń Lębork 2 - 3 Bytovia II Bytów 16 listopada 2014 - 13:00
142. Olimpia Sztum 1 - 3 Jantar Ustka 15 listopada 2014 - 12:00
143. MKS Władysławowo 1 - 3 Wierzyca Pelplin 15 listopada 2014 - 13:00
144. Wikęd Luzino 0 - 3 KP Starogard Gdański 16 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 17 - 22/23. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (68) 
145. KP Starogard Gdański 6 - 0 Amator Kiełpino 22 listopada 2014 - 13:00
146. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Wikęd Luzino 22 listopada 2014 - 13:00
147. Jantar Ustka 0 - 2 MKS Władysławowo 22 listopada 2014 - 13:00
148. Bytovia II Bytów 6 - 1 Olimpia Sztum 23 listopada 2014 - 11:00
149. Gryf Słupsk 4 - 0 Pogoń Lębork 23 listopada 2014 - 12:00
150. GKS Kolbudy 1 - 2 Jaguar Gdańsk 22 listopada 2014 - 13:00
151. Polonia Gdańsk 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 22 listopada 2014 - 11:00
152. Koral Dębnica 4 - 1 Start Miastko 22 listopada 2014 - 13:00
153. Anioły Garczegorze 2 - 1 Centrum Pelplin 22 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 18 - 7/8. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (66) 
154. Amator Kiełpino 1 - 6 Centrum Pelplin 8 marca 2015 - 14:00
155. Anioły Garczegorze 0 - 0 Start Miastko 8 marca 2015 - 14:00
156. Koral Dębnica 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
157. Polonia Gdańsk 0 - 0 Jaguar Gdańsk 8 marca 2015 - 11:00
158. GKS Kolbudy 2 - 1 Pogoń Lębork 7 marca 2015 - 12:00
159. Gryf Słupsk 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
160. Bytovia II Bytów 2 - 1 MKS Władysławowo 8 marca 2015 - 11:00
161. Jantar Ustka 1 - 4 Wikęd Luzino 7 marca 2015 - 14:00
162. Wierzyca Pelplin 2 - 0 KP Starogard Gdański 7 marca 2015 - 15:00
Kolejka 19 - 15. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (39) 
163. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Amator Kiełpino 15 marca 2015 - 15:00
164. KP Starogard Gdański 0 - 0 Jantar Ustka 15 marca 2015 - 12:00
165. Bytovia II Bytów 1 - 1 Wikęd Luzino 15 marca 2015 - 11:00
166. MKS Władysławowo 0 - 2 Gryf Słupsk 15 marca 2015 - 13:00
167. Olimpia Sztum 0 - 3 GKS Kolbudy
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
168. Pogoń Lębork 3 - 1 Polonia Gdańsk 15 marca 2015 - 14:00
169. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Koral Dębnica
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
170. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Anioły Garczegorze 15 marca 2015 - 13:00
171. Start Miastko 2 - 2 Centrum Pelplin 15 marca 2015 - 12:00
Kolejka 20 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (42) 
172. Amator Kiełpino 4 - 2 Start Miastko 22 marca 2015 - 14:00
173. Centrum Pelplin 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 22 marca 2015 - 14:00
174. Anioły Garczegorze 1 - 2 Jaguar Gdańsk 22 marca 2015 - 14:00
175. Koral Dębnica 0 - 3 Pogoń Lębork
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
176. Polonia Gdańsk 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
177. GKS Kolbudy 1 - 0 MKS Władysławowo 21 marca 2015 - 15:00
178. Wikęd Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk 21 marca 2015 - 15:00
179. KP Starogard Gdański 3 - 1 Bytovia II Bytów 21 marca 2015 - 15:00
180. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Jantar Ustka 21 marca 2015 - 15:00
Kolejka 21 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (77) 
181. Jantar Ustka 7 - 0 Amator Kiełpino 28 marca 2015 - 15:00
182. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Bytovia II Bytów 28 marca 2015 - 15:00
183. Gryf Słupsk 2 - 2 KP Starogard Gdański 29 marca 2015 - 12:00
184. Wikęd Luzino 1 - 0 GKS Kolbudy 28 marca 2015 - 15:00
185. MKS Władysławowo 1 - 1 Polonia Gdańsk 28 marca 2015 - 13:00
186. Olimpia Sztum - - - Koral Dębnica
Koral Dębnica oraz Olimpia Sztum wycofały się po rundzie jesiennej
187. Pogoń Lębork 1 - 0 Anioły Garczegorze 28 marca 2015 - 16:00
188. Jaguar Gdańsk 2 - 2 Centrum Pelplin 28 marca 2015 - 16:00
189. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Start Miastko 28 marca 2015 - 16:00
Kolejka 22 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (46) 
190. Amator Kiełpino 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 4 kwietnia 2015 - 15:00
191. Start Miastko 5 - 3 Jaguar Gdańsk 4 kwietnia 2015 - 16:00
192. Centrum Pelplin 0 - 3 Pogoń Lębork 1 kwietnia 2015 - 17:30
vo, na boisku 0:1, Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
193. Anioły Garczegorze 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
194. Koral Dębnica 0 - 3 MKS Władysławowo
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
195. Polonia Gdańsk 0 - 1 Wikęd Luzino 4 kwietnia 2015 - 11:00
196. GKS Kolbudy 1 - 2 KP Starogard Gdański 4 kwietnia 2015 - 17:00
197. Gryf Słupsk 3 - 0 Wierzyca Pelplin 1 kwietnia 2015 - 16:00
198. Bytovia II Bytów 2 - 3 Jantar Ustka 1 kwietnia 2015 - 15:00
Kolejka 23 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (65) 
199. Bytovia II Bytów 3 - 0 Amator Kiełpino 12 kwietnia 2015 - 13:00
vo, Niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
200. Jantar Ustka 3 - 2 Gryf Słupsk 11 kwietnia 2015 - 16:00
201. Wierzyca Pelplin 6 - 3 GKS Kolbudy 11 kwietnia 2015 - 17:00
202. KP Starogard Gdański 0 - 0 Polonia Gdańsk 11 kwietnia 2015 - 16:00
203. Wikęd Luzino 3 - 0 Koral Dębnica
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
204. MKS Władysławowo 0 - 2 Anioły Garczegorze 11 kwietnia 2015 - 11:00
205. Olimpia Sztum 0 - 3 Centrum Pelplin
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
206. Pogoń Lębork 0 - 0 Start Miastko 11 kwietnia 2015 - 17:00
207. Jaguar Gdańsk 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 11 kwietnia 2015 - 13:30
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (65) 
208. Amator Kiełpino 0 - 5 Jaguar Gdańsk 19 kwietnia 2015 - 14:00
209. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Pogoń Lębork 18 kwietnia 2015 - 16:00
210. Start Miastko 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
211. Centrum Pelplin 0 - 3 MKS Władysławowo 18 kwietnia 2015 - 17:00
vo, na boisku 3:2, Brak jednego młodzieżowca w ciągu spotkania od 84 do 89 minuty
212. Anioły Garczegorze 1 - 1 Wikęd Luzino 19 kwietnia 2015 - 14:00
213. Koral Dębnica 0 - 3 KP Starogard Gdański
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
214. Polonia Gdańsk 0 - 1 Wierzyca Pelplin 18 kwietnia 2015 - 12:00
215. GKS Kolbudy 3 - 1 Jantar Ustka 18 kwietnia 2015 - 17:00
216. Gryf Słupsk 0 - 1 Bytovia II Bytów 18 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
217. Gryf Słupsk 9 - 0 Amator Kiełpino 26 kwietnia 2015 - 14:00
218. Bytovia II Bytów 3 - 0 GKS Kolbudy 26 kwietnia 2015 - 13:00
219. Jantar Ustka 0 - 0 Polonia Gdańsk 25 kwietnia 2015 - 16:00
220. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Koral Dębnica
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
221. KP Starogard Gdański 2 - 0 Anioły Garczegorze 25 kwietnia 2015 - 16:00
222. Wikęd Luzino 1 - 1 Centrum Pelplin 25 kwietnia 2015 - 16:00
223. MKS Władysławowo 3 - 0 Start Miastko 25 kwietnia 2015 - 13:00
224. Olimpia Sztum 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
225. Pogoń Lębork 3 - 0 Jaguar Gdańsk 25 kwietnia 2015 - 18:00
vo, na boisku 1:1, Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (brak w składzie)
Kolejka 26 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (56) 
226. Amator Kiełpino 0 - 4 Pogoń Lębork 3 maja 2015 - 14:00
227. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
228. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 MKS Władysławowo 2 maja 2015 - 16:00
229. Start Miastko 3 - 2 Wikęd Luzino 1 maja 2015 - 13:00
230. Centrum Pelplin 3 - 0 KP Starogard Gdański 2 maja 2015 - 17:00
231. Anioły Garczegorze 5 - 0 Wierzyca Pelplin 3 maja 2015 - 14:00
232. Koral Dębnica 0 - 3 Jantar Ustka
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
233. Polonia Gdańsk 2 - 3 Bytovia II Bytów 2 maja 2015 - 16:00
234. GKS Kolbudy 1 - 1 Gryf Słupsk 2 maja 2015 - 17:00
Kolejka 27 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (35) 
235. GKS Kolbudy 2 - 0 Amator Kiełpino 9 maja 2015 - 17:00
236. Gryf Słupsk 4 - 2 Polonia Gdańsk 10 maja 2015 - 14:00
237. Bytovia II Bytów 3 - 0 Koral Dębnica
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
238. Jantar Ustka 1 - 2 Anioły Garczegorze 9 maja 2015 - 16:00
239. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Centrum Pelplin 9 maja 2015 - 17:00
240. KP Starogard Gdański 5 - 1 Start Miastko 9 maja 2015 - 16:00
241. Wikęd Luzino 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 9 maja 2015 - 16:00
242. MKS Władysławowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk 9 maja 2015 - 13:00
243. Olimpia Sztum 0 - 3 Pogoń Lębork
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
Kolejka 28 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (50) 
244. Amator Kiełpino 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
245. Pogoń Lębork 2 - 0 MKS Władysławowo 16 maja 2015 - 18:00
246. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Wikęd Luzino 16 maja 2015 - 14:30
247. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 KP Starogard Gdański 16 maja 2015 - 16:00
248. Start Miastko 2 - 2 Wierzyca Pelplin 16 maja 2015 - 13:00
249. Centrum Pelplin 3 - 0 Jantar Ustka 16 maja 2015 - 17:00
250. Anioły Garczegorze 2 - 0 Bytovia II Bytów 16 maja 2015 - 16:00
251. Koral Dębnica 0 - 3 Gryf Słupsk
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
252. Polonia Gdańsk 2 - 1 GKS Kolbudy 16 maja 2015 - 12:00
Kolejka 29 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (54) 
253. Polonia Gdańsk 7 - 0 Amator Kiełpino 23 maja 2015 - 17:00
254. GKS Kolbudy 3 - 0 Koral Dębnica
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
255. Gryf Słupsk 4 - 1 Anioły Garczegorze 24 maja 2015 - 14:00
256. Bytovia II Bytów 0 - 3 Centrum Pelplin 23 maja 2015 - 13:00
257. Jantar Ustka 3 - 2 Start Miastko 23 maja 2015 - 16:00
258. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń 23 maja 2015 - 17:00
259. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jaguar Gdańsk 23 maja 2015 - 16:00
260. Wikęd Luzino 2 - 2 Pogoń Lębork 23 maja 2015 - 15:00
261. MKS Władysławowo 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
Kolejka 30 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (38) 
262. Amator Kiełpino 0 - 3 MKS Władysławowo 31 maja 2015 - 14:00
263. Olimpia Sztum 0 - 3 Wikęd Luzino
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
264. Pogoń Lębork 1 - 2 KP Starogard Gdański 30 maja 2015 - 18:00
265. Jaguar Gdańsk 0 - 1 Wierzyca Pelplin 30 maja 2015 - 13:30
266. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Jantar Ustka 30 maja 2015 - 16:00
267. Start Miastko 4 - 0 Bytovia II Bytów 30 maja 2015 - 13:00
268. Centrum Pelplin 2 - 5 Gryf Słupsk 30 maja 2015 - 17:00
269. Anioły Garczegorze 4 - 0 GKS Kolbudy 31 maja 2015 - 14:00
vo, na boisku 4:2, Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
270. Koral Dębnica 0 - 3 Polonia Gdańsk
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (54) 
271. Koral Dębnica 0 - 3 Amator Kiełpino
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
272. Polonia Gdańsk 0 - 1 Anioły Garczegorze 3 czerwca 2015 - 17:00
273. GKS Kolbudy 2 - 1 Centrum Pelplin 3 czerwca 2015 - 18:00
274. Gryf Słupsk 4 - 0 Start Miastko 3 czerwca 2015 - 17:00
275. Bytovia II Bytów 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 3 czerwca 2015 - 17:00
276. Jantar Ustka 0 - 3 Jaguar Gdańsk 2 czerwca 2015 - 18:00
vo, na boisku 1:0, Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
277. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Pogoń Lębork 4 czerwca 2015 - 17:00
278. KP Starogard Gdański 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
279. Wikęd Luzino 2 - 0 MKS Władysławowo 3 czerwca 2015 - 17:00
Kolejka 32 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
280. Amator Kiełpino 1 - 3 Wikęd Luzino 7 czerwca 2015 - 14:00
281. MKS Władysławowo 1 - 6 KP Starogard Gdański 6 czerwca 2015 - 13:00
282. Olimpia Sztum 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
283. Pogoń Lębork 2 - 0 Jantar Ustka 7 czerwca 2015 - 18:00
284. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Bytovia II Bytów 6 czerwca 2015 - 14:00
285. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Gryf Słupsk 6 czerwca 2015 - 16:00
286. Start Miastko 0 - 6 GKS Kolbudy 6 czerwca 2015 - 16:00
287. Centrum Pelplin 3 - 1 Polonia Gdańsk 6 czerwca 2015 - 17:00
288. Anioły Garczegorze 3 - 0 Koral Dębnica
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
Kolejka 33 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (59) 
289. Anioły Garczegorze 9 - 1 Amator Kiełpino 14 czerwca 2015 - 14:00
290. Koral Dębnica 0 - 3 Centrum Pelplin
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
291. Polonia Gdańsk 0 - 0 Start Miastko 13 czerwca 2015 - 12:00
292. GKS Kolbudy 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 13 czerwca 2015 - 15:00
293. Gryf Słupsk 2 - 0 Jaguar Gdańsk 13 czerwca 2015 - 17:30
294. Bytovia II Bytów 1 - 4 Pogoń Lębork 13 czerwca 2015 - 17:00
295. Jantar Ustka 3 - 0 Olimpia Sztum
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
296. Wierzyca Pelplin 5 - 1 MKS Władysławowo 13 czerwca 2015 - 17:30
297. KP Starogard Gdański 1 - 1 Wikęd Luzino 14 czerwca 2015 - 19:00
Kolejka 34 - 20/21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (121) 
298. Amator Kiełpino 1 - 4 KP Starogard Gdański 20 czerwca 2015 - 17:00
299. Wikęd Luzino 2 - 0 Wierzyca Pelplin 20 czerwca 2015 - 17:00
300. MKS Władysławowo 2 - 3 Jantar Ustka 20 czerwca 2015 - 17:00
301. Olimpia Sztum 0 - 3 Bytovia II Bytów
Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej
302. Pogoń Lębork 1 - 5 Gryf Słupsk 20 czerwca 2015 - 17:00
303. Jaguar Gdańsk 3 - 2 GKS Kolbudy 20 czerwca 2015 - 17:00
304. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Polonia Gdańsk 20 czerwca 2015 - 17:00
305. Start Miastko 3 - 0 Koral Dębnica
Koral Dębnica wycofał się po rundzie jesiennej
306. Centrum Pelplin 0 - 4 Anioły Garczegorze 20 czerwca 2015 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE