MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga Bałtycka - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 30 68 21 5 4 75 - 29
2. Lechia II Gdańsk 30 58 16 10 4 63 - 33
3. Gwardia Koszalin 30 56 17 5 8 43 - 29 2 6 2 0 0 4 - 1
4. Kaszubia Kościerzyna 30 56 17 5 8 55 - 36 2 0 0 0 2 1 - 4
5. Chemik Police 30 50 15 5 10 31 - 30
6. Drawa Drawsko Pomorskie 30 46 14 4 12 35 - 39
7. Bałtyk Gdynia 30 45 12 9 9 46 - 36
8. Cartusia Kartuzy 30 42 12 6 12 45 - 44
9. GKS Przodkowo 30 41 11 8 11 48 - 45
10. Pogoń II Szczecin 30 39 11 6 13 38 - 39 2 4 1 1 0 1 - 0
11. Arka II Gdynia 30 39 11 6 13 41 - 36 2 1 0 1 1 0 - 1
12. KS Chwaszczyno 30 32 8 8 14 28 - 42
13. Bałtyk Koszalin 30 31 7 10 13 35 - 45
14. Rasel Dygowo 30 24 6 6 18 31 - 52
15. Leśnik Manowo 30 23 6 5 19 28 - 57
16. Astra Ustronie Morskie 30 18 4 6 20 31 - 81
Ostatni komentarz dodał hekla 12.07.2015, 11:10:01



Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Rasel Dygowo 0 - 3 Arka II Gdynia 9 sierpnia 2014 - 17:00
2. Astra Ustronie Morskie 1 - 1 Pogoń II Szczecin 9 sierpnia 2014 - 14:30
3. Leśnik Manowo 0 - 5 Gryf Wejherowo 9 sierpnia 2014 - 17:00
4. GKS Przodkowo 2 - 0 Bałtyk Koszalin 9 sierpnia 2014 - 17:00
5. KS Chwaszczyno 1 - 0 Cartusia Kartuzy 9 sierpnia 2014 - 11:00
6. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Chemik Police 9 sierpnia 2014 - 16:00
7. Gwardia Koszalin 3 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 9 sierpnia 2014 - 17:00
8. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk 10 sierpnia 2014 - 15:00
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
9. Arka II Gdynia 0 - 0 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2014 - 17:00
10. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Bałtyk Gdynia 16 sierpnia 2014 - 17:00
11. Chemik Police 0 - 3 Gwardia Koszalin 15 sierpnia 2014 - 13:00
12. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 16 sierpnia 2014 - 16:00
13. Bałtyk Koszalin 0 - 0 KS Chwaszczyno 16 sierpnia 2014 - 17:00
14. Gryf Wejherowo 3 - 3 GKS Przodkowo 16 sierpnia 2014 - 17:00
15. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Leśnik Manowo 16 sierpnia 2014 - 11:00
16. Rasel Dygowo 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 16 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
17. Astra Ustronie Morskie 2 - 4 Arka II Gdynia 23 sierpnia 2014 - 16:00
18. Leśnik Manowo 0 - 1 Rasel Dygowo 23 sierpnia 2014 - 17:00
19. GKS Przodkowo 2 - 1 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia 2014 - 17:00
20. KS Chwaszczyno 2 - 0 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2014 - 11:00
21. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Bałtyk Koszalin 23 sierpnia 2014 - 16:00
22. Gwardia Koszalin 1 - 1 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2014 - 17:00
23. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Chemik Police 23 sierpnia 2014 - 11:00
24. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Lechia II Gdańsk 23 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
25. Arka II Gdynia 2 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 31 sierpnia 2014 - 17:00
26. Chemik Police 1 - 1 Lechia II Gdańsk 30 sierpnia 2014 - 13:00
27. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Bałtyk Gdynia 30 sierpnia 2014 - 16:00
28. Bałtyk Koszalin 1 - 0 Gwardia Koszalin 30 sierpnia 2014 - 17:00
29. Gryf Wejherowo 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 30 sierpnia 2014 - 17:00
30. Pogoń II Szczecin 1 - 4 KS Chwaszczyno 30 sierpnia 2014 - 11:00
31. Rasel Dygowo 1 - 2 GKS Przodkowo 30 sierpnia 2014 - 17:00
32. Astra Ustronie Morskie 0 - 2 Leśnik Manowo 30 sierpnia 2014 - 15:00
Kolejka 5 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
33. Leśnik Manowo 1 - 0 Arka II Gdynia 6 września 2014 - 17:00
34. GKS Przodkowo 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 7 września 2014 - 14:00
35. KS Chwaszczyno 1 - 0 Rasel Dygowo 6 września 2014 - 16:00
36. Kaszubia Kościerzyna 5 - 4 Pogoń II Szczecin 6 września 2014 - 15:00
37. Gwardia Koszalin 1 - 5 Gryf Wejherowo 6 września 2014 - 16:00
38. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Bałtyk Koszalin 7 września 2014 - 12:00
39. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Cartusia Kartuzy 7 września 2014 - 11:00
40. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 1 Chemik Police 6 września 2014 - 17:00
Kolejka 6 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
41. Arka II Gdynia 2 - 0 Chemik Police 14 września 2014 - 17:00
42. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 13 września 2014 - 13:00
43. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Lechia II Gdańsk 13 września 2014 - 16:00
44. Gryf Wejherowo 3 - 1 Bałtyk Gdynia 13 września 2014 - 17:00
45. Pogoń II Szczecin 1 - 0 Gwardia Koszalin 13 września 2014 - 11:00
46. Rasel Dygowo 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 14 września 2014 - 14:30
47. Astra Ustronie Morskie 0 - 1 KS Chwaszczyno 14 września 2014 - 17:00
48. Leśnik Manowo 3 - 1 GKS Przodkowo 13 września 2014 - 16:00
Kolejka 7 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
49. GKS Przodkowo 1 - 1 Arka II Gdynia 20 września 2014 - 16:00
50. KS Chwaszczyno 0 - 0 Leśnik Manowo 20 września 2014 - 16:00
51. Kaszubia Kościerzyna 3 - 5 Astra Ustronie Morskie 20 września 2014 - 15:00
52. Gwardia Koszalin 2 - 0 Rasel Dygowo 20 września 2014 - 16:00
53. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Pogoń II Szczecin 19 września 2014 - 18:00
54. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Gryf Wejherowo 20 września 2014 - 11:00
55. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 3 Bałtyk Koszalin 20 września 2014 - 16:00
56. Chemik Police 0 - 2 Cartusia Kartuzy 20 września 2014 - 13:00
Kolejka 8 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
57. Arka II Gdynia 2 - 0 Cartusia Kartuzy 28 września 2014 - 17:00
58. Bałtyk Koszalin 0 - 0 Chemik Police 27 września 2014 - 16:00
59. Gryf Wejherowo 2 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 27 września 2014 - 17:00
60. Pogoń II Szczecin 2 - 3 Lechia II Gdańsk 27 września 2014 - 11:00
61. Rasel Dygowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia 27 września 2014 - 16:00
62. Astra Ustronie Morskie 0 - 4 Gwardia Koszalin 27 września 2014 - 16:00
63. Leśnik Manowo 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 27 września 2014 - 15:00
64. GKS Przodkowo 1 - 1 KS Chwaszczyno 27 września 2014 - 16:00
Kolejka 9 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
65. KS Chwaszczyno 0 - 3 Arka II Gdynia 4 października 2014 - 11:00
66. GKS Przodkowo 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 4 października 2014 - 15:00
67. Gwardia Koszalin 3 - 1 Leśnik Manowo 4 października 2014 - 15:00
68. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 5 października 2014 - 13:00
69. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Rasel Dygowo 5 października 2014 - 13:00
70. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 1 Pogoń II Szczecin 4 października 2014 - 16:00
71. Chemik Police 0 - 2 Gryf Wejherowo 4 października 2014 - 13:00
72. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Bałtyk Koszalin 4 października 2014 - 13:00
Kolejka 10 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
73. Arka II Gdynia 2 - 0 Bałtyk Koszalin 12 października 2014 - 11:00
74. Gryf Wejherowo 1 - 2 Cartusia Kartuzy 11 października 2014 - 16:00
75. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Chemik Police 11 października 2014 - 11:00
76. Rasel Dygowo 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 11 października 2014 - 15:00
77. Astra Ustronie Morskie 1 - 0 Lechia II Gdańsk 11 października 2014 - 14:00
78. Leśnik Manowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia 11 października 2014 - 14:00
79. GKS Przodkowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 11 października 2014 - 15:00
80. KS Chwaszczyno 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 października 2014 - 11:00
Kolejka 11 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
81. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka II Gdynia 18 października 2014 - 15:00
82. Gwardia Koszalin 2 - 0 KS Chwaszczyno 18 października 2014 - 14:00
83. Bałtyk Gdynia 7 - 1 GKS Przodkowo 18 października 2014 - 11:00
84. Lechia II Gdańsk 5 - 1 Leśnik Manowo 18 października 2014 - 13:00
85. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 18 października 2014 - 15:00
86. Chemik Police 1 - 0 Rasel Dygowo 18 października 2014 - 13:00
87. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Pogoń II Szczecin 18 października 2014 - 13:00
88. Bałtyk Koszalin 4 - 4 Gryf Wejherowo 18 października 2014 - 11:00
Kolejka 12 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
89. Arka II Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo 26 października 2014 - 18:00
90. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Bałtyk Koszalin 25 października 2014 - 11:00
91. Rasel Dygowo 1 - 2 Cartusia Kartuzy 25 października 2014 - 14:00
92. Astra Ustronie Morskie 0 - 1 Chemik Police 25 października 2014 - 14:00
93. Leśnik Manowo 2 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 26 października 2014 - 14:00
94. GKS Przodkowo 2 - 2 Lechia II Gdańsk 25 października 2014 - 14:00
95. KS Chwaszczyno 1 - 0 Bałtyk Gdynia 25 października 2014 - 11:00
96. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Gwardia Koszalin 25 października 2014 - 14:00
Kolejka 13 - 2. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
97. Gwardia Koszalin 1 - 3 Arka II Gdynia 2 listopada 2014 - 13:00
98. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 30 października 2014 - 18:00
99. Lechia II Gdańsk 3 - 1 KS Chwaszczyno 2 listopada 2014 - 11:00
100. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 GKS Przodkowo 11 listopada 2014 - 13:00
101. Chemik Police 3 - 1 Leśnik Manowo 2 listopada 2014 - 13:00
102. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 2 listopada 2014 - 13:00
103. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Rasel Dygowo 2 listopada 2014 - 11:00
104. Gryf Wejherowo 5 - 2 Pogoń II Szczecin 2 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 14 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
105. Arka II Gdynia 0 - 1 Pogoń II Szczecin 9 listopada 2014 - 18:00
106. Rasel Dygowo 1 - 1 Gryf Wejherowo 8 listopada 2014 - 13:00
107. Astra Ustronie Morskie 3 - 1 Bałtyk Koszalin 8 listopada 2014 - 13:00
108. Leśnik Manowo 0 - 2 Cartusia Kartuzy 8 listopada 2014 - 11:00
109. GKS Przodkowo 0 - 0 Chemik Police 8 listopada 2014 - 14:00
110. KS Chwaszczyno 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 8 listopada 2014 - 11:00
111. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Lechia II Gdańsk 8 listopada 2014 - 14:00
112. Gwardia Koszalin 1 - 1 Bałtyk Gdynia 8 listopada 2014 - 13:00
Kolejka 15 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
113. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Arka II Gdynia 15 listopada 2014 - 11:00
114. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gwardia Koszalin 15 listopada 2014 - 13:00
115. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 15 listopada 2014 - 14:00
116. Chemik Police 2 - 0 KS Chwaszczyno 15 listopada 2014 - 13:00
117. Cartusia Kartuzy 1 - 0 GKS Przodkowo 15 listopada 2014 - 13:00
118. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Leśnik Manowo 15 listopada 2014 - 13:00
119. Gryf Wejherowo 4 - 1 Astra Ustronie Morskie 16 listopada 2014 - 14:00
120. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Rasel Dygowo 15 listopada 2014 - 11:00
Kolejka 16 - 7/8. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
121. Arka II Gdynia 1 - 4 Rasel Dygowo 8 marca 2015 - 17:00
122. Pogoń II Szczecin 3 - 0 Astra Ustronie Morskie 8 marca 2015 - 15:00
123. Gryf Wejherowo 2 - 0 Leśnik Manowo 8 marca 2015 - 14:00
124. Bałtyk Koszalin 1 - 1 GKS Przodkowo 7 marca 2015 - 15:00
125. Cartusia Kartuzy 2 - 2 KS Chwaszczyno 7 marca 2015 - 13:00
126. Chemik Police 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 7 marca 2015 - 13:00
127. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Gwardia Koszalin 7 marca 2015 - 13:00
128. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia 8 marca 2015 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
129. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Arka II Gdynia 15 marca 2015 - 13:00
130. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 14 marca 2015 - 13:00
131. Gwardia Koszalin 1 - 0 Chemik Police 14 marca 2015 - 15:00
132. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Cartusia Kartuzy 14 marca 2015 - 12:00
133. KS Chwaszczyno 1 - 3 Bałtyk Koszalin 14 marca 2015 - 11:00
134. GKS Przodkowo 1 - 2 Gryf Wejherowo 14 marca 2015 - 14:00
135. Leśnik Manowo 0 - 0 Pogoń II Szczecin 14 marca 2015 - 11:00
136. Astra Ustronie Morskie 3 - 1 Rasel Dygowo 14 marca 2015 - 16:00
Kolejka 18 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
137. Arka II Gdynia 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 22 marca 2015 - 11:00
138. Rasel Dygowo 5 - 1 Leśnik Manowo 27 maja 2015 - 17:00
139. Pogoń II Szczecin 2 - 2 GKS Przodkowo 21 marca 2015 - 14:30
140. Gryf Wejherowo 7 - 1 KS Chwaszczyno 22 marca 2015 - 14:00
141. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 21 marca 2015 - 15:00
142. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Gwardia Koszalin 22 marca 2015 - 14:00
143. Chemik Police 2 - 0 Bałtyk Gdynia 21 marca 2015 - 13:00
144. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 22 marca 2015 - 13:00
Kolejka 19 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
145. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Arka II Gdynia 28 marca 2015 - 14:00
146. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Chemik Police 28 marca 2015 - 13:00
147. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Cartusia Kartuzy 27 marca 2015 - 18:00
148. Gwardia Koszalin 1 - 1 Bałtyk Koszalin 28 marca 2015 - 15:00
149. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Gryf Wejherowo 28 marca 2015 - 12:00
150. KS Chwaszczyno 0 - 1 Pogoń II Szczecin 28 marca 2015 - 11:00
151. GKS Przodkowo 2 - 0 Rasel Dygowo 28 marca 2015 - 14:00
152. Leśnik Manowo 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 28 marca 2015 - 15:00
Kolejka 20 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
153. Arka II Gdynia 0 - 2 Leśnik Manowo 2 kwietnia 2015 - 16:00
154. Astra Ustronie Morskie 1 - 2 GKS Przodkowo 1 kwietnia 2015 - 16:00
155. Rasel Dygowo 3 - 1 KS Chwaszczyno 1 kwietnia 2015 - 16:30
156. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 kwietnia 2015 - 15:00
157. Gryf Wejherowo 4 - 0 Gwardia Koszalin 4 kwietnia 2015 - 14:00
158. Bałtyk Koszalin 2 - 0 Bałtyk Gdynia 3 kwietnia 2015 - 16:00
159. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Lechia II Gdańsk 4 kwietnia 2015 - 13:00
160. Chemik Police 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 1 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 21 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
161. Chemik Police 2 - 1 Arka II Gdynia 11 kwietnia 2015 - 13:00
162. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Cartusia Kartuzy 11 kwietnia 2015 - 15:00
163. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Koszalin 12 kwietnia 2015 - 11:00
164. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Gryf Wejherowo 10 kwietnia 2015 - 18:00
165. Gwardia Koszalin 1 - 0 Pogoń II Szczecin 11 kwietnia 2015 - 16:00
166. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Rasel Dygowo 12 kwietnia 2015 - 12:00
167. KS Chwaszczyno 5 - 0 Astra Ustronie Morskie 11 kwietnia 2015 - 16:00
168. GKS Przodkowo 0 - 1 Leśnik Manowo 11 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 22 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
169. Arka II Gdynia 3 - 2 GKS Przodkowo 19 kwietnia 2015 - 18:00
170. Leśnik Manowo 1 - 3 KS Chwaszczyno 18 kwietnia 2015 - 14:00
171. Astra Ustronie Morskie 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 18 kwietnia 2015 - 16:00
172. Rasel Dygowo 2 - 2 Gwardia Koszalin 18 kwietnia 2015 - 12:00
173. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Bałtyk Gdynia 19 kwietnia 2015 - 11:00
174. Gryf Wejherowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2015 - 16:00
175. Bałtyk Koszalin 0 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 18 kwietnia 2015 - 15:00
176. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Chemik Police 18 kwietnia 2015 - 13:00
Kolejka 23 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
177. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Arka II Gdynia 25 kwietnia 2015 - 15:00
178. Chemik Police 1 - 0 Bałtyk Koszalin 25 kwietnia 2015 - 13:00
179. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 1 Gryf Wejherowo 25 kwietnia 2015 - 14:00
180. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Pogoń II Szczecin 25 kwietnia 2015 - 15:00
181. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Rasel Dygowo 26 kwietnia 2015 - 17:30
182. Gwardia Koszalin 3 - 1 Astra Ustronie Morskie 25 kwietnia 2015 - 16:00
183. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Leśnik Manowo 26 kwietnia 2015 - 12:00
184. KS Chwaszczyno 0 - 3 GKS Przodkowo 25 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 24 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
185. Arka II Gdynia 1 - 1 KS Chwaszczyno 30 kwietnia 2015 - 18:00
186. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 GKS Przodkowo 2 maja 2015 - 12:00
187. Leśnik Manowo 1 - 2 Gwardia Koszalin 1 maja 2015 - 17:00
188. Astra Ustronie Morskie 0 - 7 Bałtyk Gdynia 2 maja 2015 - 11:00
189. Rasel Dygowo 1 - 1 Lechia II Gdańsk 2 maja 2015 - 12:00
190. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 3 maja 2015 - 11:00
191. Gryf Wejherowo 1 - 0 Chemik Police 1 maja 2015 - 17:00
192. Bałtyk Koszalin 2 - 5 Cartusia Kartuzy 2 maja 2015 - 16:00
Kolejka 25 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
193. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Arka II Gdynia 8 maja 2015 - 17:00
194. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gryf Wejherowo 9 maja 2015 - 15:00
195. Chemik Police 3 - 1 Pogoń II Szczecin 9 maja 2015 - 13:00
196. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Rasel Dygowo 9 maja 2015 - 16:00
197. Lechia II Gdańsk 4 - 1 Astra Ustronie Morskie 9 maja 2015 - 13:00
198. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Leśnik Manowo 9 maja 2015 - 12:30
199. Gwardia Koszalin 1 - 2 GKS Przodkowo 9 maja 2015 - 17:00
200. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 KS Chwaszczyno 10 maja 2015 - 12:00
Kolejka 26 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
201. Arka II Gdynia 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 maja 2015 - 18:00
202. KS Chwaszczyno 0 - 1 Gwardia Koszalin 16 maja 2015 - 16:00
203. GKS Przodkowo 5 - 1 Bałtyk Gdynia 16 maja 2015 - 16:00
204. Leśnik Manowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 16 maja 2015 - 11:00
205. Astra Ustronie Morskie 0 - 4 Drawa Drawsko Pomorskie 16 maja 2015 - 16:00
206. Rasel Dygowo 0 - 1 Chemik Police 16 maja 2015 - 12:00
207. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Cartusia Kartuzy 17 maja 2015 - 11:00
208. Gryf Wejherowo 2 - 0 Bałtyk Koszalin 16 maja 2015 - 17:00
Kolejka 27 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
209. Gryf Wejherowo 1 - 0 Arka II Gdynia 23 maja 2015 - 17:00
210. Bałtyk Koszalin 2 - 0 Pogoń II Szczecin 23 maja 2015 - 13:00
211. Cartusia Kartuzy 3 - 3 Rasel Dygowo 23 maja 2015 - 15:00
212. Chemik Police 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 23 maja 2015 - 13:00
213. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Leśnik Manowo 23 maja 2015 - 14:00
214. Lechia II Gdańsk 2 - 1 GKS Przodkowo 23 maja 2015 - 11:00
215. Bałtyk Gdynia 1 - 0 KS Chwaszczyno 23 maja 2015 - 17:00
216. Gwardia Koszalin 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 23 maja 2015 - 17:00
Kolejka 28 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
217. Arka II Gdynia 0 - 2 Gwardia Koszalin 31 maja 2015 - 11:00
218. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Bałtyk Gdynia 30 maja 2015 - 12:00
219. KS Chwaszczyno 1 - 1 Lechia II Gdańsk 30 maja 2015 - 16:00
220. GKS Przodkowo 4 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 30 maja 2015 - 16:00
221. Leśnik Manowo 0 - 1 Chemik Police 30 maja 2015 - 17:00
222. Astra Ustronie Morskie 4 - 4 Cartusia Kartuzy 30 maja 2015 - 16:00
223. Rasel Dygowo 3 - 0 Bałtyk Koszalin 31 maja 2015 - 17:00
224. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Gryf Wejherowo 31 maja 2015 - 11:00
Kolejka 29 - 3/4. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
225. Pogoń II Szczecin 0 - 0 Arka II Gdynia 4 czerwca 2015 - 18:00
226. Gryf Wejherowo 4 - 0 Rasel Dygowo 3 czerwca 2015 - 18:00
227. Bałtyk Koszalin 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 3 czerwca 2015 - 18:00
228. Cartusia Kartuzy 6 - 2 Leśnik Manowo 3 czerwca 2015 - 17:00
229. Chemik Police 0 - 3 GKS Przodkowo 3 czerwca 2015 - 17:00
230. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 KS Chwaszczyno 3 czerwca 2015 - 17:00
231. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 3 czerwca 2015 - 15:00
232. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gwardia Koszalin 4 czerwca 2015 - 15:00
Kolejka 30 - 7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
233. Arka II Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia 7 czerwca 2015 - 17:00
234. Gwardia Koszalin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 7 czerwca 2015 - 17:00
235. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 7 czerwca 2015 - 17:00
236. KS Chwaszczyno 0 - 3 Chemik Police 7 czerwca 2015 - 17:00
237. GKS Przodkowo 0 - 2 Cartusia Kartuzy 7 czerwca 2015 - 17:00
238. Leśnik Manowo 3 - 0 Bałtyk Koszalin 7 czerwca 2015 - 17:00
239. Astra Ustronie Morskie 0 - 4 Gryf Wejherowo 7 czerwca 2015 - 17:00
240. Rasel Dygowo 0 - 3 Pogoń II Szczecin 7 czerwca 2015 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE