MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Kluczbork 34 59 16 11 7 44 - 30
2. Zagłębie Sosnowiec 34 58 15 13 6 53 - 37
3. Rozwój Katowice 34 57 16 9 9 54 - 40 2 4 1 1 0 3 - 2
4. Raków Częstochowa 34 57 17 6 11 43 - 34 2 1 0 1 1 2 - 3
5. ROW 1964 Rybnik 34 56 15 11 8 52 - 37
6. Błękitni Stargard Szczeciński 34 55 16 7 11 46 - 42
7. Stal Stalowa Wola 34 54 15 9 10 54 - 41
8. Stal Mielec 34 52 14 10 10 49 - 42
9. Znicz Pruszków 34 46 11 13 10 40 - 35
10. Nadwiślan Góra 34 45 12 9 13 49 - 52
11. Legionovia Legionowo 34 42 11 9 14 48 - 48
12. Siarka Tarnobrzeg 34 41 11 8 15 41 - 51
13. Wisła Puławy 34 39 10 9 15 45 - 54 2 2 0 2 0 0 - 0
14. Okocimski Brzesko 34 39 8 15 11 32 - 43 2 2 0 2 0 0 - 0
15. Puszcza Niepołomice 34 36 8 12 14 37 - 43
16. Kotwica Kołobrzeg 34 35 8 11 15 45 - 51
17. Górnik Wałbrzych 34 30 7 9 18 30 - 57
18. Limanovia Limanowa 34 27 6 9 19 30 - 55
Ostatni komentarz dodał Kilowf 07.06.2015, 15:25:06
* Kolejarz Stróże występuje pod nazwą Limanovia Limanowa.
* W związku z wycofaniem Floty Świnoujście z rozgrywek I ligi dodatkowo utrzyma się zespół zajmujący 15. miejsce w tabeli.



Kolejka 1 - 2/3. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Nadwiślan Góra 0 - 3 Znicz Pruszków
2. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Rozwój Katowice
3. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Raków Częstochowa
4. Limanovia Limanowa 2 - 0 Stal Stalowa Wola
5. Górnik Wałbrzych 0 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
6. Wisła Puławy 0 - 0 Okocimski Brzesko
7. MKS Kluczbork 2 - 0 Legionovia Legionowo
8. Zagłębie Sosnowiec 4 - 1 Stal Mielec
9. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 2 - 9/10. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Znicz Pruszków 1 - 2 Puszcza Niepołomice
11. Stal Mielec 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
12. Legionovia Legionowo 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
13. Okocimski Brzesko 0 - 2 MKS Kluczbork
14. Błękitni Stargard Szczeciński 4 - 0 Wisła Puławy
15. Limanovia Limanowa 0 - 0 Górnik Wałbrzych
16. Raków Częstochowa 2 - 0 Stal Stalowa Wola
17. Rozwój Katowice 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
18. Nadwiślan Góra 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 3 - 16/17. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Znicz Pruszków
20. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Nadwiślan Góra
21. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Rozwój Katowice
22. Górnik Wałbrzych 0 - 1 Raków Częstochowa
23. Wisła Puławy 0 - 1 Limanovia Limanowa
24. MKS Kluczbork 5 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
25. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Okocimski Brzesko
26. Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Legionovia Legionowo
27. Stal Mielec 0 - 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 4 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Znicz Pruszków 1 - 1 Stal Mielec
29. Legionovia Legionowo 0 - 0 Puszcza Niepołomice
30. Okocimski Brzesko 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
31. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
32. Limanovia Limanowa 0 - 1 MKS Kluczbork
33. Raków Częstochowa 1 - 0 Wisła Puławy
34. Rozwój Katowice 2 - 1 Górnik Wałbrzych
35. Nadwiślan Góra 1 - 2 Stal Stalowa Wola
36. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 5 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Znicz Pruszków
38. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
39. Górnik Wałbrzych 2 - 3 Nadwiślan Góra
40. Wisła Puławy 0 - 1 Rozwój Katowice
41. MKS Kluczbork 1 - 0 Raków Częstochowa
42. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Limanovia Limanowa
43. Kotwica Kołobrzeg 4 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński
44. Stal Mielec 0 - 0 Legionovia Legionowo
45. Okocimski Brzesko 2 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 6 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
46. Znicz Pruszków 1 - 0 Legionovia Legionowo
47. Okocimski Brzesko 3 - 2 Stal Mielec
48. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Puszcza Niepołomice
49. Limanovia Limanowa 1 - 5 Kotwica Kołobrzeg
50. Raków Częstochowa 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
51. Rozwój Katowice 3 - 0 MKS Kluczbork
52. Nadwiślan Góra 3 - 1 Wisła Puławy
53. Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Górnik Wałbrzych
54. ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Kolejka 7 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Znicz Pruszków
56. Górnik Wałbrzych 0 - 3 ROW 1964 Rybnik
57. Wisła Puławy 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
58. MKS Kluczbork 3 - 2 Nadwiślan Góra
59. Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Rozwój Katowice
60. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Raków Częstochowa
61. Stal Mielec 0 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński
62. Legionovia Legionowo 1 - 1 Okocimski Brzesko
63. Limanovia Limanowa 1 - 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 8 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Znicz Pruszków 0 - 0 Okocimski Brzesko
65. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Legionovia Legionowo
66. Stal Mielec 3 - 0 Limanovia Limanowa
67. Raków Częstochowa 5 - 0 Puszcza Niepołomice
68. Rozwój Katowice 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
69. Nadwiślan Góra 1 - 3 Zagłębie Sosnowiec
70. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 MKS Kluczbork
71. ROW 1964 Rybnik 3 - 0 Wisła Puławy
72. Stal Stalowa Wola 3 - 1 Górnik Wałbrzych
Kolejka 9 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Górnik Wałbrzych 1 - 1 Znicz Pruszków
74. Wisła Puławy 0 - 2 Stal Stalowa Wola
75. MKS Kluczbork 0 - 1 ROW 1964 Rybnik
76. Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
77. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Nadwiślan Góra
78. Stal Mielec 1 - 0 Raków Częstochowa
79. Legionovia Legionowo 3 - 0 Limanovia Limanowa
80. Okocimski Brzesko 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
81. Rozwój Katowice 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Kolejka 10 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Znicz Pruszków 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
83. Limanovia Limanowa 0 - 0 Okocimski Brzesko
84. Raków Częstochowa 1 - 3 Legionovia Legionowo
85. Rozwój Katowice 0 - 2 Stal Mielec
86. Nadwiślan Góra 2 - 0 Puszcza Niepołomice
87. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
88. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 30 września 2014
89. Stal Stalowa Wola 1 - 0 MKS Kluczbork
90. Górnik Wałbrzych 1 - 3 Wisła Puławy
Kolejka 11 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wisła Puławy 3 - 1 Znicz Pruszków
92. MKS Kluczbork 2 - 0 Górnik Wałbrzych
93. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Stal Stalowa Wola
94. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 ROW 1964 Rybnik
95. Puszcza Niepołomice 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
96. Stal Mielec 1 - 1 Nadwiślan Góra
97. Legionovia Legionowo 0 - 1 Rozwój Katowice
98. Okocimski Brzesko 0 - 3 Raków Częstochowa
99. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Limanovia Limanowa
Kolejka 12 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Znicz Pruszków 3 - 0 Limanovia Limanowa
101. Raków Częstochowa 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
102. Rozwój Katowice 3 - 0 Okocimski Brzesko
103. Nadwiślan Góra 0 - 2 Legionovia Legionowo
104. Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Stal Mielec
105. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Puszcza Niepołomice
106. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
107. Górnik Wałbrzych 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
108. Wisła Puławy 0 - 3 MKS Kluczbork
Kolejka 13 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. MKS Kluczbork 1 - 1 Znicz Pruszków
110. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Wisła Puławy
111. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Górnik Wałbrzych
112. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Puszcza Niepołomice
113. Stal Mielec 1 - 0 ROW 1964 Rybnik
114. Legionovia Legionowo 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
115. Okocimski Brzesko 2 - 2 Nadwiślan Góra
116. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Rozwój Katowice
117. Limanovia Limanowa 0 - 0 Raków Częstochowa
Kolejka 14 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Znicz Pruszków 0 - 0 Raków Częstochowa
119. Rozwój Katowice 4 - 1 Limanovia Limanowa
120. Nadwiślan Góra 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
121. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Okocimski Brzesko
122. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Legionovia Legionowo
123. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Stal Mielec
124. Górnik Wałbrzych 1 - 0 Puszcza Niepołomice
125. Wisła Puławy 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
126. MKS Kluczbork 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 15 - 2. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Znicz Pruszków
128. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 MKS Kluczbork
129. Puszcza Niepołomice 2 - 2 Wisła Puławy
130. Stal Mielec 3 - 1 Górnik Wałbrzych
131. Legionovia Legionowo 2 - 2 Stal Stalowa Wola
132. Okocimski Brzesko 1 - 4 ROW 1964 Rybnik
133. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
134. Limanovia Limanowa 1 - 2 Nadwiślan Góra
135. Raków Częstochowa 1 - 2 Rozwój Katowice
Kolejka 16 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Znicz Pruszków 2 - 0 Rozwój Katowice
137. Nadwiślan Góra 1 - 2 Raków Częstochowa
138. Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Limanovia Limanowa
139. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
140. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Okocimski Brzesko
141. Górnik Wałbrzych 3 - 1 Legionovia Legionowo
142. Wisła Puławy 0 - 1 Stal Mielec
143. MKS Kluczbork 0 - 0 Puszcza Niepołomice
144. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 17 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Znicz Pruszków
146. Puszcza Niepołomice 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
147. Stal Mielec 0 - 0 MKS Kluczbork
148. Legionovia Legionowo 3 - 4 Wisła Puławy
149. Okocimski Brzesko 0 - 0 Górnik Wałbrzych
150. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 3 Stal Stalowa Wola
151. Limanovia Limanowa 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
152. Raków Częstochowa 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg
153. Rozwój Katowice 5 - 0 Nadwiślan Góra
Kolejka 18 - 22/23. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Znicz Pruszków 2 - 0 Nadwiślan Góra
155. Rozwój Katowice 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
156. Raków Częstochowa 0 - 2 ROW 1964 Rybnik
157. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Limanovia Limanowa
158. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Górnik Wałbrzych
159. Okocimski Brzesko 0 - 0 Wisła Puławy
160. Legionovia Legionowo 1 - 3 MKS Kluczbork
161. Stal Mielec 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec
162. Puszcza Niepołomice 2 - 4 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 19 - 29/30. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Znicz Pruszków
164. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Stal Mielec
165. Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Legionovia Legionowo
166. MKS Kluczbork 2 - 1 Okocimski Brzesko
167. Wisła Puławy 5 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 22 kwietnia 2015
168. Górnik Wałbrzych 1 - 0 Limanovia Limanowa
169. Stal Stalowa Wola 3 - 1 Raków Częstochowa
170. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Rozwój Katowice
171. Siarka Tarnobrzeg 4 - 2 Nadwiślan Góra
Kolejka 20 - 7/8. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Puszcza Niepołomice 3 - 3 Stal Mielec
173. Znicz Pruszków 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
174. Nadwiślan Góra 3 - 3 ROW 1964 Rybnik
175. Rozwój Katowice 1 - 5 Stal Stalowa Wola
176. Raków Częstochowa 1 - 0 Górnik Wałbrzych
177. Limanovia Limanowa 1 - 1 Wisła Puławy 8 kwietnia 2015
178. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 3 MKS Kluczbork
179. Okocimski Brzesko 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
180. Legionovia Legionowo 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 21 - 14/15. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Stal Mielec 3 - 3 Znicz Pruszków
182. Puszcza Niepołomice 2 - 2 Legionovia Legionowo
183. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Okocimski Brzesko
184. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
185. MKS Kluczbork 0 - 4 Limanovia Limanowa
186. Wisła Puławy 0 - 1 Raków Częstochowa
187. Górnik Wałbrzych 1 - 0 Rozwój Katowice
188. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Nadwiślan Góra
189. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 22 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Okocimski Brzesko
191. Znicz Pruszków 2 - 3 ROW 1964 Rybnik
192. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Stal Stalowa Wola
193. Nadwiślan Góra 0 - 0 Górnik Wałbrzych
194. Rozwój Katowice 2 - 2 Wisła Puławy
195. Raków Częstochowa 0 - 1 MKS Kluczbork
196. Limanovia Limanowa 3 - 4 Zagłębie Sosnowiec
197. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
198. Legionovia Legionowo 2 - 2 Stal Mielec
Kolejka 23 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Legionovia Legionowo 1 - 2 Znicz Pruszków
200. Stal Mielec 5 - 1 Okocimski Brzesko
201. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
202. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Limanovia Limanowa
203. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Raków Częstochowa
204. MKS Kluczbork 0 - 2 Rozwój Katowice
205. Wisła Puławy 3 - 2 Nadwiślan Góra
206. Górnik Wałbrzych 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
207. Stal Stalowa Wola 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 24 - 4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Puszcza Niepołomice 5 - 1 Limanovia Limanowa
209. Znicz Pruszków 1 - 1 Stal Stalowa Wola
210. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Górnik Wałbrzych
211. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Wisła Puławy
212. Nadwiślan Góra 2 - 2 MKS Kluczbork
213. Rozwój Katowice 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
214. Raków Częstochowa 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
215. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Stal Mielec
216. Okocimski Brzesko 1 - 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 25 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Okocimski Brzesko 0 - 0 Znicz Pruszków
218. Legionovia Legionowo 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
219. Limanovia Limanowa 0 - 1 Stal Mielec
220. Puszcza Niepołomice 0 - 2 Raków Częstochowa
221. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Rozwój Katowice
222. Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Nadwiślan Góra
223. MKS Kluczbork 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
224. Wisła Puławy 4 - 2 ROW 1964 Rybnik
225. Górnik Wałbrzych 1 - 3 Stal Stalowa Wola
Kolejka 26 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Rozwój Katowice
227. Znicz Pruszków 2 - 0 Górnik Wałbrzych
228. Stal Stalowa Wola 2 - 4 Wisła Puławy
229. ROW 1964 Rybnik 2 - 0 MKS Kluczbork
230. Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
231. Nadwiślan Góra 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
232. Raków Częstochowa 2 - 1 Stal Mielec
233. Limanovia Limanowa 0 - 1 Legionovia Legionowo
234. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Okocimski Brzesko
Kolejka 27 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 1 Znicz Pruszków
236. Okocimski Brzesko 2 - 0 Limanovia Limanowa
237. Legionovia Legionowo 0 - 1 Raków Częstochowa
238. Stal Mielec 3 - 1 Rozwój Katowice
239. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Nadwiślan Góra
240. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
241. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
242. MKS Kluczbork 2 - 1 Stal Stalowa Wola
243. Wisła Puławy 1 - 1 Górnik Wałbrzych
Kolejka 28 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Znicz Pruszków 0 - 1 Wisła Puławy
245. Górnik Wałbrzych 2 - 1 MKS Kluczbork
246. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
247. ROW 1964 Rybnik 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
248. Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Puszcza Niepołomice
249. Nadwiślan Góra 2 - 1 Stal Mielec
250. Rozwój Katowice 2 - 1 Legionovia Legionowo
251. Raków Częstochowa 1 - 0 Okocimski Brzesko
252. Limanovia Limanowa 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 29 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
253. Limanovia Limanowa 1 - 0 Znicz Pruszków
254. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 2 Raków Częstochowa
255. Okocimski Brzesko 3 - 1 Rozwój Katowice
256. Legionovia Legionowo 1 - 1 Nadwiślan Góra
257. Stal Mielec 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg
258. Puszcza Niepołomice 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
259. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Stal Stalowa Wola
260. Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Górnik Wałbrzych
261. MKS Kluczbork 2 - 0 Wisła Puławy
Kolejka 30 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Znicz Pruszków 0 - 0 MKS Kluczbork
263. Wisła Puławy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
264. Górnik Wałbrzych 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
265. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Stal Stalowa Wola
266. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Stal Mielec
267. Siarka Tarnobrzeg 3 - 4 Legionovia Legionowo
268. Nadwiślan Góra 1 - 0 Okocimski Brzesko
269. Rozwój Katowice 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
270. Raków Częstochowa 2 - 2 Limanovia Limanowa
Kolejka 31 - 20. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Raków Częstochowa 1 - 0 Znicz Pruszków
272. Limanovia Limanowa 1 - 1 Rozwój Katowice
273. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Nadwiślan Góra
274. Okocimski Brzesko 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
275. Legionovia Legionowo 2 - 3 ROW 1964 Rybnik
276. Stal Mielec 0 - 2 Stal Stalowa Wola
277. Puszcza Niepołomice 5 - 0 Górnik Wałbrzych
278. Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Wisła Puławy
279. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 MKS Kluczbork
Kolejka 32 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Znicz Pruszków 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
281. MKS Kluczbork 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
282. Wisła Puławy 0 - 1 Puszcza Niepołomice
283. Górnik Wałbrzych 0 - 1 Stal Mielec
284. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Legionovia Legionowo
285. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Okocimski Brzesko
286. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
287. Nadwiślan Góra 4 - 1 Limanovia Limanowa
288. Rozwój Katowice 1 - 1 Raków Częstochowa
Kolejka 33 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
289. Rozwój Katowice 1 - 1 Znicz Pruszków
290. Raków Częstochowa 0 - 4 Nadwiślan Góra
291. Limanovia Limanowa 4 - 1 Siarka Tarnobrzeg
292. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 3 ROW 1964 Rybnik
293. Okocimski Brzesko 3 - 3 Stal Stalowa Wola
294. Legionovia Legionowo 1 - 1 Górnik Wałbrzych
295. Stal Mielec 4 - 0 Wisła Puławy
296. Puszcza Niepołomice 0 - 1 MKS Kluczbork
297. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 34 - 7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
298. Znicz Pruszków 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg
299. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Puszcza Niepołomice
300. MKS Kluczbork 3 - 2 Stal Mielec
301. Wisła Puławy 1 - 2 Legionovia Legionowo
302. Górnik Wałbrzych 2 - 2 Okocimski Brzesko
303. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
304. ROW 1964 Rybnik 0 - 2 Limanovia Limanowa
305. Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Raków Częstochowa
306. Nadwiślan Góra 1 - 3 Rozwój Katowice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE