ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 34 78 24 6 4 83 - 42
2. Wierzyca Starogard Gdański 34 64 19 7 8 79 - 47
3. Wierzyca Pelplin 34 64 20 4 10 81 - 56
4. Bytovia Bytów 34 63 19 6 9 60 - 38
5. Powiśle Dzierzgoń 34 58 18 4 12 70 - 46
6. Start Mrzezino 34 57 15 12 7 59 - 35
7. Bałtyk Gdynia 34 54 16 6 12 62 - 49
8. Czarni Pruszcz Gdański 34 52 16 4 14 70 - 58
9. Orkan Rumia 34 48 14 6 14 57 - 52
10. Orlęta Reda 34 48 13 9 12 46 - 43
11. Arka II Gdynia 34 43 11 10 13 60 - 48
12. Kaszuby Połchowo 34 43 11 10 13 46 - 47
13. Jantar Ustka 34 43 12 7 15 40 - 51
14. Unia Tczew 34 40 11 7 16 40 - 71
15. Olimpia Sztum 34 37 11 4 19 48 - 76
16. Wisła Tczew 34 26 6 8 20 37 - 81
17. Gryf 95 Słupsk 34 22 4 10 20 38 - 80
18. Pomezania Malbork 34 15 3 6 25 37 - 93
Ostatni komentarz dodał ja 12.06.2006, 14:13:28



Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Start Mrzezino 1 - 0 Jantar Ustka 6 sierpnia 2005 - 18:00
2. Bytovia Bytów 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 6 sierpnia 2005 - 16:00
3. Arka II Gdynia 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 30 sierpnia 2005 - 17:00
4. Olimpia Sztum 3 - 3 Orlęta Reda 6 sierpnia 2005 - 18:00
5. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Bałtyk Gdynia 6 sierpnia 2005 - 17:00
6. Unia Tczew 1 - 1 Wisła Tczew 6 sierpnia 2005 - 17:00
7. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Pomezania Malbork 6 sierpnia 2005 - 17:00
8. Orkan Rumia 2 - 2 Rodło Kwidzyn 6 sierpnia 2005 - 16:00
9. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 7 sierpnia 2005 - 11:00
Kolejka 2 - 10. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Jantar Ustka 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 10 sierpnia 2005 - 18:00
11. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Kaszuby Połchowo 10 sierpnia 2005 - 17:00
12. Pomezania Malbork 1 - 1 Orkan Rumia 10 sierpnia 2005 - 18:00
13. Wisła Tczew 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 10 sierpnia 2005 - 16:00
14. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Unia Tczew 10 sierpnia 2005 - 17:00
15. Orlęta Reda 0 - 2 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2005 - 17:30
16. Wierzyca Starogard Gdański 7 - 1 Olimpia Sztum 10 sierpnia 2005 - 18:00
17. Bytovia Bytów 0 - 0 Arka II Gdynia 10 sierpnia 2005 - 18:00
18. Start Mrzezino 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń 10 sierpnia 2005 - 18:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Jantar Ustka 15 sierpnia 2005 - 16:00
20. Arka II Gdynia 2 - 2 Start Mrzezino 15 sierpnia 2005 - 11:00
21. Olimpia Sztum 3 - 1 Bytovia Bytów 15 sierpnia 2005 - 18:00
22. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 15 sierpnia 2005 - 17:00
23. Unia Tczew 0 - 2 Orlęta Reda 15 sierpnia 2005 - 17:00
24. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia 2005 - 17:00
25. Orkan Rumia 5 - 1 Wisła Tczew 15 sierpnia 2005 - 11:00
26. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2005 - 16:30
27. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Rodło Kwidzyn 15 sierpnia 2005 - 14:00
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Jantar Ustka 3 - 2 Rodło Kwidzyn 20 sierpnia 2005 - 18:00
29. Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 20 sierpnia 2005 - 17:00
30. Wisła Tczew 2 - 2 Kaszuby Połchowo 21 sierpnia 2005 - 17:00
31. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Orkan Rumia 20 sierpnia 2005 - 17:00
32. Orlęta Reda 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2005 - 17:00
33. Wierzyca Starogard Gdański 7 - 1 Unia Tczew 20 sierpnia 2005 - 17:00
34. Bytovia Bytów 1 - 2 Wierzyca Pelplin 20 sierpnia 2005 - 16:00
35. Start Mrzezino 2 - 2 Olimpia Sztum 20 sierpnia 2005 - 17:00
36. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Arka II Gdynia 20 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 5 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Arka II Gdynia 1 - 1 Jantar Ustka 24 sierpnia 2005 - 17:00
38. Olimpia Sztum 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 24 sierpnia 2005 - 17:00
39. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Start Mrzezino 24 sierpnia 2005 - 17:00
40. Unia Tczew 1 - 0 Bytovia Bytów 24 sierpnia 2005 - 17:00
41. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 24 sierpnia 2005 - 17:00
42. Orkan Rumia 0 - 1 Orlęta Reda 24 sierpnia 2005 - 17:00
43. Kaszuby Połchowo 2 - 2 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2005 - 18:00
44. Wisła Tczew 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 24 sierpnia 2005 - 17:00
45. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Pomezania Malbork 24 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 6 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Jantar Ustka 1 - 0 Pomezania Malbork 27 sierpnia 2005 - 18:00
47. Wisła Tczew 2 - 4 Rodło Kwidzyn 28 sierpnia 2005 - 12:00
48. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 27 sierpnia 2005 - 11:00
49. Orlęta Reda 0 - 1 Kaszuby Połchowo 27 sierpnia 2005 - 17:00
50. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Orkan Rumia 27 sierpnia 2005 - 16:00
51. Bytovia Bytów 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 27 sierpnia 2005 - 16:00
52. Start Mrzezino 0 - 1 Unia Tczew 27 sierpnia 2005 - 17:00
53. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Wierzyca Pelplin 27 sierpnia 2005 - 16:00
54. Arka II Gdynia 0 - 0 Olimpia Sztum 28 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 7 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Olimpia Sztum 1 - 3 Jantar Ustka 3 września 2005 - 14:00
56. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Arka II Gdynia 3 września 2005 - 17:00
57. Unia Tczew 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 3 września 2005 - 16:00
58. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Start Mrzezino 4 września 2005 - 11:00
59. Orkan Rumia 2 - 0 Bytovia Bytów 4 września 2005 - 11:00
60. Kaszuby Połchowo 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 3 września 2005 - 17:00
61. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Orlęta Reda 3 września 2005 - 18:00
62. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Bałtyk Gdynia 3 września 2005 - 17:00
63. Pomezania Malbork 1 - 3 Wisła Tczew 3 września 2005 - 17:00
Kolejka 8 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jantar Ustka 0 - 0 Wisła Tczew 7 września 2005 - 17:00
65. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Pomezania Malbork 7 września 2005 - 17:00
66. Orlęta Reda 2 - 3 Rodło Kwidzyn 7 września 2005 - 17:30
67. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 4 Gryf 95 Słupsk 7 września 2005 - 16:30
68. Bytovia Bytów 1 - 2 Kaszuby Połchowo 7 września 2005 - 18:00
69. Start Mrzezino 3 - 0 Orkan Rumia 7 września 2005 - 17:00
70. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 7 września 2005 - 17:00
71. Arka II Gdynia 2 - 0 Unia Tczew 14 września 2005 - 17:00
72. Olimpia Sztum 2 - 3 Wierzyca Pelplin 7 września 2005 - 16:00
Kolejka 9 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Jantar Ustka 10 września 2005 - 17:00
74. Unia Tczew 3 - 2 Olimpia Sztum 10 września 2005 - 16:00
75. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Arka II Gdynia 10 września 2005 - 16:00
76. Orkan Rumia 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 11 września 2005 - 11:00
77. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Start Mrzezino 10 września 2005 - 17:00
78. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Bytovia Bytów 10 września 2005 - 17:00
79. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 11 września 2005 - 11:00
80. Pomezania Malbork 1 - 1 Orlęta Reda 10 września 2005 - 17:00
81. Wisła Tczew 0 - 3 Bałtyk Gdynia 11 września 2005 - 16:00
Kolejka 10 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Jantar Ustka 0 - 1 Bałtyk Gdynia 17 września 2005 - 16:00
83. Orlęta Reda 2 - 0 Wisła Tczew 18 września 2005 - 15:00
84. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork 17 września 2005 - 15:00
85. Bytovia Bytów 2 - 2 Rodło Kwidzyn 17 września 2005 - 14:00
86. Start Mrzezino 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 17 września 2005 - 16:00
87. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Kaszuby Połchowo 17 września 2005 - 16:00
88. Arka II Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia 18 września 2005 - 15:00
89. Olimpia Sztum 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 17 września 2005 - 15:00
90. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Unia Tczew 17 września 2005 - 16:00
Kolejka 11 - 23. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Unia Tczew 1 - 0 Jantar Ustka 23 września 2005 - 16:30
92. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Wierzyca Pelplin 23 września 2005 - 16:30
93. Orkan Rumia 4 - 1 Olimpia Sztum 23 września 2005 - 16:30
94. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Arka II Gdynia 23 września 2005 - 16:30
95. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 września 2005 - 16:30
96. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Start Mrzezino 23 września 2005 - 16:30
97. Pomezania Malbork 0 - 1 Bytovia Bytów 23 września 2005 - 16:30
98. Wisła Tczew 0 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 23 września 2005 - 16:30
99. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Orlęta Reda 23 września 2005 - 16:30
Kolejka 12 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Jantar Ustka 1 - 1 Orlęta Reda 1 października 2005 - 16:00
101. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia 1 października 2005 - 15:00
102. Bytovia Bytów 4 - 0 Wisła Tczew 1 października 2005 - 14:00
103. Start Mrzezino 4 - 2 Pomezania Malbork 1 października 2005 - 14:00
104. Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 Rodło Kwidzyn 1 października 2005 - 16:00
105. Arka II Gdynia 5 - 1 Gryf 95 Słupsk 2 października 2005 - 15:00
106. Olimpia Sztum 2 - 1 Kaszuby Połchowo 1 października 2005 - 15:00
107. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Orkan Rumia 1 października 2005 - 15:00
108. Unia Tczew 1 - 8 Czarni Pruszcz Gdański 1 października 2005 - 15:00
Kolejka 13 - 7. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Jantar Ustka 7 października 2005 - 16:00
110. Orkan Rumia 2 - 2 Unia Tczew 7 października 2005 - 16:00
111. Kaszuby Połchowo 0 - 0 Wierzyca Pelplin 7 października 2005 - 16:00
112. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Olimpia Sztum 7 października 2005 - 16:00
113. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Arka II Gdynia 7 października 2005 - 16:00
114. Pomezania Malbork 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 7 października 2005 - 16:00
115. Wisła Tczew 0 - 4 Start Mrzezino 7 października 2005 - 16:00
116. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Bytovia Bytów 8 października 2005 - 16:00
117. Orlęta Reda 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 7 października 2005 - 16:00
Kolejka 14 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Jantar Ustka 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 15 października 2005 - 15:00
119. Bytovia Bytów 2 - 1 Orlęta Reda 15 października 2005 - 14:00
120. Start Mrzezino 1 - 2 Bałtyk Gdynia 16 października 2005 - 11:00
121. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Wisła Tczew 15 października 2005 - 15:00
122. Arka II Gdynia 5 - 1 Pomezania Malbork 16 października 2005 - 11:00
123. Olimpia Sztum 2 - 3 Rodło Kwidzyn 15 października 2005 - 15:00
124. Wierzyca Pelplin 7 - 2 Gryf 95 Słupsk 15 października 2005 - 15:00
125. Unia Tczew 2 - 1 Kaszuby Połchowo 15 października 2005 - 14:00
126. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Orkan Rumia 16 października 2005 - 15:00
Kolejka 15 - 21. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Orkan Rumia 1 - 1 Jantar Ustka 21 października 2005 - 15:30
128. Kaszuby Połchowo 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2005 - 15:30
129. Gryf 95 Słupsk 0 - 5 Unia Tczew 21 października 2005 - 15:30
130. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Wierzyca Pelplin 21 października 2005 - 15:30
131. Pomezania Malbork 0 - 3 Olimpia Sztum 21 października 2005 - 15:30
132. Wisła Tczew 1 - 1 Arka II Gdynia 21 października 2005 - 15:30
133. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2005 - 15:30
134. Orlęta Reda 2 - 2 Start Mrzezino 21 października 2005 - 15:30
135. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Bytovia Bytów 21 października 2005 - 15:30
Kolejka 16 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Jantar Ustka 1 - 0 Bytovia Bytów 29 października 2005 - 14:00
137. Start Mrzezino 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 30 października 2005 - 11:00
138. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Orlęta Reda 29 października 2005 - 14:00
139. Arka II Gdynia 3 - 0 Bałtyk Gdynia 30 października 2005 - 11:00
140. Olimpia Sztum 2 - 0 Wisła Tczew 29 października 2005 - 14:00
141. Wierzyca Pelplin 5 - 1 Pomezania Malbork 29 października 2005 - 14:00
142. Unia Tczew 1 - 3 Rodło Kwidzyn 29 października 2005 - 14:00
143. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 29 października 2005 - 14:00
144. Orkan Rumia 2 - 1 Kaszuby Połchowo 30 października 2005 - 11:00
Kolejka 17 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Jantar Ustka 6 listopada 2005 - 11:00
146. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Orkan Rumia 5 listopada 2005 - 12:00
147. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2005 - 14:00
148. Pomezania Malbork 2 - 4 Unia Tczew 5 listopada 2005 - 13:00
149. Wisła Tczew 1 - 4 Wierzyca Pelplin 5 listopada 2005 - 13:30
150. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Olimpia Sztum 5 listopada 2005 - 11:00
151. Orlęta Reda 1 - 0 Arka II Gdynia 5 listopada 2005 - 13:00
152. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń 5 listopada 2005 - 13:00
153. Bytovia Bytów 1 - 1 Start Mrzezino 5 listopada 2005 - 14:00
Kolejka 18 - 12/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Jantar Ustka 2 - 1 Start Mrzezino 12 listopada 2005 - 12:00
155. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Bytovia Bytów 12 listopada 2005 - 13:00
156. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Arka II Gdynia 13 listopada 2005 - 13:00
157. Orlęta Reda 1 - 1 Olimpia Sztum 12 listopada 2005 - 13:00
158. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Wierzyca Pelplin 12 listopada 2005 - 15:00
159. Wisła Tczew 2 - 2 Unia Tczew 12 listopada 2005 - 12:00
160. Pomezania Malbork 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 12 listopada 2005 - 13:00
161. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Orkan Rumia 12 listopada 2005 - 12:00
162. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Kaszuby Połchowo 12 listopada 2005 - 12:00
Kolejka 19 - 19/20. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Jantar Ustka 27 kwietnia 2006 - 17:00
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył ze wzgl?du na z?y stan boiska
164. Kaszuby Połchowo 1 - 4 Rodło Kwidzyn 20 listopada 2005 - 11:00
165. Orkan Rumia 3 - 1 Pomezania Malbork 20 listopada 2005 - 11:00
166. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Wisła Tczew 19 listopada 2005 - 13:00
167. Unia Tczew 0 - 1 Bałtyk Gdynia 19 listopada 2005 - 13:00
168. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Orlęta Reda 19 listopada 2005 - 11:00
169. Olimpia Sztum 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 19 listopada 2005 - 11:00
170. Arka II Gdynia 6 - 0 Bytovia Bytów 20 listopada 2005 - 12:00
171. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Start Mrzezino 19 listopada 2005 - 13:00
Kolejka 20 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (56) 
172. Jantar Ustka 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 17 maja 2006 - 18:30
173. Start Mrzezino 0 - 0 Arka II Gdynia 17 maja 2006 - 18:30
174. Bytovia Bytów 4 - 1 Olimpia Sztum 17 maja 2006 - 18:30
175. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Wierzyca Pelplin 17 maja 2006 - 18:30
176. Orlęta Reda 1 - 0 Unia Tczew 17 maja 2006 - 18:30
177. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 17 maja 2006 - 18:30
178. Wisła Tczew 0 - 2 Orkan Rumia 17 maja 2006 - 18:30
179. Pomezania Malbork 2 - 2 Kaszuby Połchowo 17 maja 2006 - 18:30
180. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 17 maja 2006 - 18:30
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
181. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Jantar Ustka 1 kwietnia 2006 - 11:00
182. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Pomezania Malbork 2 kwietnia 2006 - 12:00
183. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Wisła Tczew 1 kwietnia 2006 - 16:00
184. Orkan Rumia 2 - 5 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia 2006 - 11:00
185. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Orlęta Reda 1 kwietnia 2006 - 16:00
186. Unia Tczew 0 - 4 Wierzyca Starogard Gdański 1 kwietnia 2006 - 11:00
187. Wierzyca Pelplin 3 - 6 Bytovia Bytów 26 kwietnia 2006 - 17:00
188. Olimpia Sztum 1 - 0 Start Mrzezino 1 kwietnia 2006 - 15:00
189. Arka II Gdynia 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 2 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
190. Jantar Ustka 2 - 1 Arka II Gdynia 8 kwietnia 2006 - 15:00
191. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Olimpia Sztum 9 kwietnia 2006 - 15:00
192. Start Mrzezino 1 - 4 Wierzyca Pelplin 8 kwietnia 2006 - 15:00
193. Bytovia Bytów 3 - 1 Unia Tczew 9 kwietnia 2006 - 11:00
194. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 8 kwietnia 2006 - 15:00
195. Orlęta Reda 2 - 1 Orkan Rumia 9 kwietnia 2006 - 15:00
196. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Kaszuby Połchowo 8 kwietnia 2006 - 17:00
197. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Wisła Tczew 9 kwietnia 2006 - 12:00
198. Pomezania Malbork 2 - 2 Rodło Kwidzyn 8 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 23 - 19. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
199. Pomezania Malbork 1 - 2 Jantar Ustka 19 kwietnia 2006 - 16:00
200. Rodło Kwidzyn 4 - 2 Wisła Tczew 19 kwietnia 2006 - 16:00
201. Gryf 95 Słupsk 1 - 5 Bałtyk Gdynia 19 kwietnia 2006 - 17:00
202. Kaszuby Połchowo 0 - 0 Orlęta Reda 19 kwietnia 2006 - 17:00
203. Orkan Rumia 4 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 19 kwietnia 2006 - 16:30
204. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Bytovia Bytów 19 kwietnia 2006 - 17:00
205. Unia Tczew 0 - 0 Start Mrzezino 19 kwietnia 2006 - 16:00
206. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 19 kwietnia 2006 - 17:00
207. Olimpia Sztum 3 - 1 Arka II Gdynia 19 kwietnia 2006 - 16:30
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
208. Jantar Ustka 3 - 0 Olimpia Sztum 22 kwietnia 2006 - 16:00
209. Arka II Gdynia 1 - 2 Wierzyca Pelplin 23 kwietnia 2006 - 11:00
210. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Unia Tczew 22 kwietnia 2006 - 17:00
211. Start Mrzezino 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 22 kwietnia 2006 - 15:00
212. Bytovia Bytów 1 - 0 Orkan Rumia 23 kwietnia 2006 - 11:00
213. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Kaszuby Połchowo 22 kwietnia 2006 - 16:00
214. Orlęta Reda 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 23 kwietnia 2006 - 15:00
215. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Rodło Kwidzyn 10 maja 2006 - 17:30
216. Wisła Tczew 2 - 2 Pomezania Malbork 22 kwietnia 2006 - 14:00
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
217. Wisła Tczew 1 - 2 Jantar Ustka 29 kwietnia 2006 - 14:00
218. Pomezania Malbork 0 - 5 Bałtyk Gdynia 29 kwietnia 2006 - 16:00
219. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Orlęta Reda 29 kwietnia 2006 - 12:00
220. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 30 kwietnia 2006 - 12:00
221. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Bytovia Bytów 29 kwietnia 2006 - 17:00
222. Orkan Rumia 0 - 4 Start Mrzezino 30 kwietnia 2006 - 11:00
223. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń 29 kwietnia 2006 - 17:00
224. Unia Tczew 0 - 5 Arka II Gdynia 29 kwietnia 2006 - 16:00
225. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Olimpia Sztum 24 maja 2006 - 18:00
Odwo?any z powodu z?ego stanu boiska.
Kolejka 26 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (70) 
226. Jantar Ustka 2 - 3 Wierzyca Pelplin 3 maja 2006 - 16:00
227. Olimpia Sztum 2 - 0 Unia Tczew 3 maja 2006 - 15:00
228. Arka II Gdynia 2 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja 2006 - 16:00
229. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Orkan Rumia 3 maja 2006 - 17:00
230. Start Mrzezino 3 - 2 Kaszuby Połchowo 3 maja 2006 - 11:00
231. Bytovia Bytów 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 3 maja 2006 - 11:00
232. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Rodło Kwidzyn 3 maja 2006 - 17:00
233. Orlęta Reda 6 - 0 Pomezania Malbork 3 maja 2006 - 15:00
234. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Wisła Tczew 3 maja 2006 - 12:00
Kolejka 27 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (36) 
235. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Jantar Ustka 7 maja 2006 - 15:00
236. Wisła Tczew 0 - 0 Orlęta Reda 6 maja 2006 - 16:00
237. Pomezania Malbork 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 6 maja 2006 - 16:00
238. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Bytovia Bytów 6 maja 2006 - 15:00
239. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Start Mrzezino 24 maja 2006 - 17:00
240. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 6 maja 2006 - 17:00
241. Orkan Rumia 1 - 1 Arka II Gdynia 7 maja 2006 - 11:00
242. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Olimpia Sztum 6 maja 2006 - 17:00
243. Unia Tczew 2 - 2 Wierzyca Pelplin 7 maja 2006 - 11:00
Kolejka 28 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (49) 
244. Jantar Ustka 1 - 3 Unia Tczew 13 maja 2006 - 16:00
245. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 13 maja 2006 - 18:00
246. Olimpia Sztum 1 - 0 Orkan Rumia 13 maja 2006 - 17:00
247. Arka II Gdynia 4 - 1 Kaszuby Połchowo 14 maja 2006 - 11:00
248. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Gryf 95 Słupsk 13 maja 2006 - 17:00
249. Start Mrzezino 1 - 1 Rodło Kwidzyn 13 maja 2006 - 15:00
250. Bytovia Bytów 6 - 2 Pomezania Malbork 14 maja 2006 - 11:00
251. Wierzyca Starogard Gdański 7 - 1 Wisła Tczew 13 maja 2006 - 17:00
252. Orlęta Reda 2 - 0 Bałtyk Gdynia 14 maja 2006 - 15:00
Kolejka 29 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (75) 
253. Orlęta Reda 1 - 2 Jantar Ustka 21 maja 2006 - 15:00
254. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 20 maja 2006 - 11:00
v.o., na boisku 3-2 (1-1)
255. Wisła Tczew 0 - 2 Bytovia Bytów 20 maja 2006 - 17:00
256. Pomezania Malbork 1 - 3 Start Mrzezino 20 maja 2006 - 16:00
257. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 20 maja 2006 - 16:00
258. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Arka II Gdynia 21 maja 2006 - 12:00
259. Kaszuby Połchowo 0 - 1 Olimpia Sztum 21 maja 2006 - 16:00
260. Orkan Rumia 1 - 3 Wierzyca Pelplin 21 maja 2006 - 11:00
261. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Unia Tczew 20 maja 2006 - 17:00
Kolejka 30 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (85) 
262. Jantar Ustka 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 27 maja 2006 - 17:00
263. Unia Tczew 1 - 0 Orkan Rumia 27 maja 2006 - 16:00
264. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Kaszuby Połchowo 27 maja 2006 - 18:00
265. Olimpia Sztum 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 27 maja 2006 - 17:00
266. Arka II Gdynia 0 - 2 Rodło Kwidzyn 27 maja 2006 - 11:00
267. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Pomezania Malbork 28 maja 2006 - 15:00
268. Start Mrzezino 2 - 0 Wisła Tczew 27 maja 2006 - 15:00
269. Bytovia Bytów 1 - 0 Bałtyk Gdynia 28 maja 2006 - 11:00
270. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 0 Orlęta Reda 27 maja 2006 - 17:00
Kolejka 31 - 31 maja /1. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (105) 
271. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Jantar Ustka 31 maja 2006 - 17:00
272. Orlęta Reda 0 - 2 Bytovia Bytów 31 maja 2006 - 18:00
273. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Start Mrzezino 31 maja 2006 - 17:00
v.o., na boisku 3-1
274. Wisła Tczew 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 31 maja 2006 - 17:00
275. Pomezania Malbork 1 - 0 Arka II Gdynia 31 maja 2006 - 16:00
276. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Olimpia Sztum 31 maja 2006 - 16:00
277. Gryf 95 Słupsk 1 - 4 Wierzyca Pelplin 1 czerwca 2006 - 17:00
278. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Unia Tczew 31 maja 2006 - 18:00
279. Orkan Rumia 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja 2006 - 16:30
Kolejka 32 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (133) 
280. Jantar Ustka 2 - 1 Orkan Rumia 3 czerwca 2006 - 17:00
281. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Kaszuby Połchowo 3 czerwca 2006 - 17:00
282. Unia Tczew 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 4 czerwca 2006 - 17:00
283. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2006 - 18:00
284. Olimpia Sztum 3 - 5 Pomezania Malbork 3 czerwca 2006 - 12:00
285. Arka II Gdynia 3 - 2 Wisła Tczew 3 czerwca 2006 - 11:00
286. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Bałtyk Gdynia 4 czerwca 2006 - 11:00
287. Start Mrzezino 3 - 1 Orlęta Reda 3 czerwca 2006 - 15:00
288. Bytovia Bytów 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 4 czerwca 2006 - 17:30
Kolejka 33 - 7. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
289. Bytovia Bytów 1 - 0 Jantar Ustka 7 czerwca 2006 - 17:30
290. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Start Mrzezino 7 czerwca 2006 - 17:30
291. Orlęta Reda 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 7 czerwca 2006 - 17:30
292. Bałtyk Gdynia 3 - 4 Arka II Gdynia 7 czerwca 2006 - 17:30
293. Wisła Tczew 4 - 1 Olimpia Sztum 7 czerwca 2006 - 17:30
294. Pomezania Malbork 4 - 6 Wierzyca Pelplin 7 czerwca 2006 - 17:30
295. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Unia Tczew 7 czerwca 2006 - 17:30
296. Gryf 95 Słupsk 2 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 7 czerwca 2006 - 17:30
297. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Orkan Rumia 7 czerwca 2006 - 17:30
Kolejka 34 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (72) 
298. Jantar Ustka 1 - 1 Kaszuby Połchowo 10 czerwca 2006 - 11:00
299. Orkan Rumia 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 10 czerwca 2006 - 11:00
300. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Rodło Kwidzyn 10 czerwca 2006 - 11:00
301. Unia Tczew 2 - 1 Pomezania Malbork 10 czerwca 2006 - 11:00
302. Wierzyca Pelplin 8 - 0 Wisła Tczew 10 czerwca 2006 - 11:00
303. Olimpia Sztum 1 - 4 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2006 - 11:00
304. Arka II Gdynia 1 - 2 Orlęta Reda 10 czerwca 2006 - 11:00
305. Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 10 czerwca 2006 - 11:00
306. Start Mrzezino 0 - 3 Bytovia Bytów 10 czerwca 2006 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE