ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wietcisa Skarszewy 22 60 20 0 2 65 - 17
2. Grunke Somonino 22 55 18 1 3 72 - 18
3. Ceramik Łubiana 22 47 15 2 5 48 - 16
4. Wda Czarna Woda 22 34 10 4 8 39 - 36
5. Gwiazda Karsin 22 34 11 1 10 42 - 42
6. Victoria Kaliska 22 32 10 2 10 38 - 46
7. Huragan Nowe Polaszki 22 30 9 3 10 41 - 48
8. Słupia Sulęczyno 22 29 9 2 11 27 - 29
9. Agra Ostrowite 22 19 5 4 13 25 - 50
10. Santana Wielki Klincz 22 17 5 2 15 33 - 55
11. FC Gowidlino 22 13 3 4 15 27 - 63
12. Borowiak II Czersk 22 13 4 1 17 19 - 56
* Borowiak II Czersk wycofał się po rundzie jesiennej. Pozostałe mecze z jego udziałem weryfikowano jako walkowery dla przeciwników.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Ceramik Łubiana 5 - 0 Wda Czarna Woda
2. Grunke Somonino 7 - 1 Huragan Nowe Polaszki
3. Gwiazda Karsin 3 - 2 FC Gowidlino
4. Agra Ostrowite 0 - 2 Słupia Sulęczyno
5. Borowiak II Czersk 4 - 1 Santana Wielki Klincz
6. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Victoria Kaliska
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Wda Czarna Woda 2 - 1 Victoria Kaliska
8. Santana Wielki Klincz 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
9. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Borowiak II Czersk
10. FC Gowidlino 1 - 1 Agra Ostrowite
11. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Gwiazda Karsin
12. Ceramik Łubiana 4 - 1 Grunke Somonino
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Grunke Somonino 4 - 1 Wda Czarna Woda
14. Gwiazda Karsin 0 - 1 Ceramik Łubiana
15. Agra Ostrowite 4 - 2 Huragan Nowe Polaszki
16. Borowiak II Czersk 5 - 1 FC Gowidlino
17. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Słupia Sulęczyno
18. Victoria Kaliska 3 - 1 Santana Wielki Klincz
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Wda Czarna Woda 1 - 5 Santana Wielki Klincz
20. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Victoria Kaliska
21. FC Gowidlino 3 - 6 Wietcisa Skarszewy
22. Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Borowiak II Czersk
23. Ceramik Łubiana 4 - 0 Agra Ostrowite
24. Grunke Somonino 3 - 1 Gwiazda Karsin
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Gwiazda Karsin 0 - 2 Wda Czarna Woda
26. Agra Ostrowite 0 - 3 Grunke Somonino
27. Borowiak II Czersk 1 - 1 Ceramik Łubiana
28. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Huragan Nowe Polaszki
29. Victoria Kaliska 0 - 0 FC Gowidlino
30. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Słupia Sulęczyno
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Wda Czarna Woda 3 - 1 Słupia Sulęczyno
32. FC Gowidlino 2 - 2 Santana Wielki Klincz
33. Huragan Nowe Polaszki 3 - 4 Victoria Kaliska
34. Ceramik Łubiana 0 - 1 Wietcisa Skarszewy
35. Grunke Somonino 2 - 0 Borowiak II Czersk
36. Gwiazda Karsin 3 - 0 Agra Ostrowite
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Agra Ostrowite 1 - 1 Wda Czarna Woda
38. Borowiak II Czersk 1 - 5 Gwiazda Karsin
39. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Grunke Somonino
40. Victoria Kaliska 0 - 7 Ceramik Łubiana
41. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki
42. Słupia Sulęczyno 1 - 1 FC Gowidlino
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wda Czarna Woda 4 - 0 FC Gowidlino
44. Huragan Nowe Polaszki 0 - 4 Słupia Sulęczyno
45. Ceramik Łubiana 3 - 1 Santana Wielki Klincz
46. Grunke Somonino 6 - 0 Victoria Kaliska
vo
47. Gwiazda Karsin 1 - 6 Wietcisa Skarszewy
48. Agra Ostrowite 2 - 3 Borowiak II Czersk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Borowiak II Czersk 1 - 5 Wda Czarna Woda
50. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Agra Ostrowite
51. Victoria Kaliska 0 - 3 Gwiazda Karsin
vo (na boisku 4-4)
52. Santana Wielki Klincz 1 - 8 Grunke Somonino
53. Słupia Sulęczyno 1 - 0 Ceramik Łubiana
54. FC Gowidlino 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Wda Czarna Woda 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki
56. Ceramik Łubiana 3 - 0 FC Gowidlino
vo
57. Grunke Somonino 2 - 0 Słupia Sulęczyno
58. Gwiazda Karsin 6 - 2 Santana Wielki Klincz
59. Agra Ostrowite 1 - 4 Victoria Kaliska
60. Borowiak II Czersk 0 - 2 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Wda Czarna Woda
62. Victoria Kaliska 2 - 1 Borowiak II Czersk
63. Santana Wielki Klincz 2 - 3 Agra Ostrowite
64. Słupia Sulęczyno 3 - 1 Gwiazda Karsin
65. FC Gowidlino 2 - 4 Grunke Somonino
66. Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Ceramik Łubiana
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Wda Czarna Woda 0 - 1 Ceramik Łubiana 2 kwietnia 2005 - 16:00
68. Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 Grunke Somonino 3 maja 2005
69. FC Gowidlino 0 - 3 Gwiazda Karsin 3 maja 2005
vo
70. Słupia Sulęczyno 0 - 0 Agra Ostrowite 3 maja 2005
71. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
72. Victoria Kaliska 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 kwietnia 2005 - 17:00
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Victoria Kaliska 0 - 0 Wda Czarna Woda
74. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Santana Wielki Klincz
75. Borowiak II Czersk 0 - 3 Słupia Sulęczyno
vo
76. Agra Ostrowite 3 - 1 FC Gowidlino
77. Gwiazda Karsin 4 - 2 Huragan Nowe Polaszki
78. Grunke Somonino 1 - 2 Ceramik Łubiana
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wda Czarna Woda 1 - 2 Grunke Somonino
80. Ceramik Łubiana 4 - 0 Gwiazda Karsin
81. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 Agra Ostrowite
82. FC Gowidlino 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
83. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Wietcisa Skarszewy
84. Santana Wielki Klincz 2 - 4 Victoria Kaliska
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Wda Czarna Woda
86. Victoria Kaliska 2 - 1 Słupia Sulęczyno
87. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 FC Gowidlino
88. Borowiak II Czersk 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki
vo
89. Agra Ostrowite 0 - 2 Ceramik Łubiana
90. Gwiazda Karsin 0 - 3 Grunke Somonino
vo (na boisku 3-3)
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wda Czarna Woda 2 - 1 Gwiazda Karsin
92. Grunke Somonino 5 - 0 Agra Ostrowite
93. Ceramik Łubiana 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
94. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
95. FC Gowidlino 5 - 2 Victoria Kaliska
96. Słupia Sulęczyno 1 - 0 Santana Wielki Klincz
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Słupia Sulęczyno 3 - 2 Wda Czarna Woda
98. Santana Wielki Klincz 3 - 1 FC Gowidlino
99. Victoria Kaliska 7 - 3 Huragan Nowe Polaszki
100. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Ceramik Łubiana
101. Borowiak II Czersk 0 - 3 Grunke Somonino
vo
102. Agra Ostrowite 2 - 1 Gwiazda Karsin
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Wda Czarna Woda 1 - 1 Agra Ostrowite
104. Gwiazda Karsin 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
105. Grunke Somonino 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
106. Ceramik Łubiana 2 - 1 Victoria Kaliska
107. Huragan Nowe Polaszki 3 - 1 Santana Wielki Klincz
108. FC Gowidlino 2 - 1 Słupia Sulęczyno
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. FC Gowidlino 1 - 4 Wda Czarna Woda
110. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki
vo (na boisku 1-2)
111. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Ceramik Łubiana
112. Victoria Kaliska 0 - 1 Grunke Somonino
113. Wietcisa Skarszewy 7 - 1 Gwiazda Karsin
114. Borowiak II Czersk 0 - 3 Agra Ostrowite
vo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Wda Czarna Woda 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
116. Agra Ostrowite 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
vo (na boisku 0-2)
117. Gwiazda Karsin 2 - 0 Victoria Kaliska
118. Grunke Somonino 5 - 1 Santana Wielki Klincz
119. Ceramik Łubiana 0 - 2 Słupia Sulęczyno
120. Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 FC Gowidlino
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Wda Czarna Woda
122. FC Gowidlino 1 - 4 Ceramik Łubiana
123. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Grunke Somonino
124. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Gwiazda Karsin
125. Victoria Kaliska 2 - 1 Agra Ostrowite
126. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wda Czarna Woda 2 - 1 Wietcisa Skarszewy
128. Borowiak II Czersk 0 - 3 Victoria Kaliska
vo
129. Agra Ostrowite 1 - 3 Santana Wielki Klincz
130. Gwiazda Karsin 1 - 0 Słupia Sulęczyno
131. Grunke Somonino 4 - 0 FC Gowidlino
132. Ceramik Łubiana 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03