POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork III - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 18 46 15 1 2 62 - 22
2. Czarni Przemysław 18 44 14 2 2 91 - 17
3. Pomezania Malbork 18 40 13 1 4 76 - 38
4. Sobieski Gniew 18 30 10 0 8 48 - 49
5. Bałtyk Sztutowo 18 24 7 3 8 31 - 45
6. Rodło Kwidzyn 18 20 6 2 10 42 - 54
7. Delta Miłoradz 18 18 5 3 10 52 - 70
8. Meteor Pinczyn 18 18 6 0 12 38 - 65
9. Spójnia Sadlinki 18 12 3 3 12 30 - 77
10. Czarni Piece 18 10 3 1 14 30 - 63
Ostatni komentarz dodał rodełko30 11.06.2013, 20:41:21

Kolejka 1 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Wierzyca Pelplin 8 - 2 Bałtyk Sztutowo
2. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Czarni Piece
3. Sobieski Gniew 4 - 2 Delta Miłoradz
4. Pomezania Malbork 0 - 6 Czarni Przemysław
5. Rodło Kwidzyn 3 - 4 Meteor Pinczyn
Kolejka 2 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
6. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Meteor Pinczyn
7. Czarni Przemysław 2 - 2 Rodło Kwidzyn
8. Delta Miłoradz 4 - 8 Pomezania Malbork
9. Czarni Piece 5 - 1 Sobieski Gniew
10. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Spójnia Sadlinki
Kolejka 3 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
11. Spójnia Sadlinki 2 - 2 Bałtyk Sztutowo
12. Sobieski Gniew 1 - 5 Wierzyca Pelplin
13. Pomezania Malbork 5 - 1 Czarni Piece
14. Rodło Kwidzyn 7 - 2 Delta Miłoradz
15. Meteor Pinczyn 2 - 3 Czarni Przemysław
Kolejka 4 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
16. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Czarni Przemysław
17. Delta Miłoradz 3 - 2 Meteor Pinczyn
18. Czarni Piece 1 - 3 Rodło Kwidzyn
19. Wierzyca Pelplin 2 - 5 Pomezania Malbork
20. Spójnia Sadlinki 5 - 2 Sobieski Gniew
Kolejka 5 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
21. Sobieski Gniew 6 - 1 Bałtyk Sztutowo
22. Pomezania Malbork 7 - 1 Spójnia Sadlinki
23. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Wierzyca Pelplin
24. Meteor Pinczyn 5 - 2 Czarni Piece
25. Czarni Przemysław 7 - 1 Delta Miłoradz
Kolejka 6 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
26. Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Delta Miłoradz
27. Czarni Piece 1 - 4 Czarni Przemysław
28. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Meteor Pinczyn
29. Spójnia Sadlinki 3 - 5 Rodło Kwidzyn
30. Sobieski Gniew 2 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 7 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
31. Pomezania Malbork 6 - 1 Bałtyk Sztutowo
32. Rodło Kwidzyn 3 - 7 Sobieski Gniew
33. Meteor Pinczyn 6 - 2 Spójnia Sadlinki
34. Czarni Przemysław 2 - 4 Wierzyca Pelplin
35. Delta Miłoradz 6 - 2 Czarni Piece
Kolejka 8 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
36. Bałtyk Sztutowo 4 - 1 Czarni Piece
37. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Delta Miłoradz
38. Spójnia Sadlinki 1 - 9 Czarni Przemysław
39. Sobieski Gniew 7 - 2 Meteor Pinczyn
40. Pomezania Malbork 3 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 9 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (58) 
41. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
42. Meteor Pinczyn 2 - 5 Pomezania Malbork
43. Czarni Przemysław 4 - 0 Sobieski Gniew
44. Delta Miłoradz 11 - 1 Spójnia Sadlinki
45. Czarni Piece 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 10 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
46. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Wierzyca Pelplin
47. Czarni Piece 7 - 0 Spójnia Sadlinki
48. Delta Miłoradz 1 - 3 Sobieski Gniew
49. Czarni Przemysław 2 - 2 Pomezania Malbork
50. Meteor Pinczyn 4 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 11 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (12) 
51. Meteor Pinczyn 2 - 3 Bałtyk Sztutowo
52. Rodło Kwidzyn 0 - 8 Czarni Przemysław
53. Pomezania Malbork 5 - 1 Delta Miłoradz
54. Sobieski Gniew 5 - 1 Czarni Piece
55. Spójnia Sadlinki 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 12 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
56. Bałtyk Sztutowo 6 - 0 Spójnia Sadlinki
57. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Sobieski Gniew
58. Czarni Piece 2 - 4 Pomezania Malbork
59. Delta Miłoradz 4 - 1 Rodło Kwidzyn
60. Czarni Przemysław 11 - 0 Meteor Pinczyn
Kolejka 13 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
61. Czarni Przemysław 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
62. Meteor Pinczyn 4 - 1 Delta Miłoradz
63. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Czarni Piece
64. Pomezania Malbork 0 - 2 Wierzyca Pelplin
65. Sobieski Gniew 3 - 1 Spójnia Sadlinki
Kolejka 14 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
66. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Sobieski Gniew
67. Spójnia Sadlinki 1 - 3 Pomezania Malbork
68. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Rodło Kwidzyn
69. Czarni Piece 2 - 1 Meteor Pinczyn
70. Delta Miłoradz 1 - 8 Czarni Przemysław
Kolejka 15 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
71. Delta Miłoradz 3 - 3 Bałtyk Sztutowo
72. Czarni Przemysław 8 - 0 Czarni Piece
73. Meteor Pinczyn 0 - 6 Wierzyca Pelplin
74. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Spójnia Sadlinki
75. Pomezania Malbork 2 - 3 Sobieski Gniew
Kolejka 16 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (43) 
76. Bałtyk Sztutowo 0 - 9 Pomezania Malbork
77. Sobieski Gniew 1 - 3 Rodło Kwidzyn
78. Spójnia Sadlinki 4 - 1 Meteor Pinczyn
79. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Czarni Przemysław
80. Czarni Piece 1 - 5 Delta Miłoradz
Kolejka 17 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
81. Czarni Piece 0 - 1 Bałtyk Sztutowo
82. Delta Miłoradz 1 - 6 Wierzyca Pelplin
83. Czarni Przemysław 5 - 0 Spójnia Sadlinki
84. Meteor Pinczyn 0 - 1 Sobieski Gniew
85. Rodło Kwidzyn 7 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 18 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
86. Bałtyk Sztutowo 0 - 0 Rodło Kwidzyn
87. Pomezania Malbork 8 - 0 Meteor Pinczyn
88. Sobieski Gniew 1 - 7 Czarni Przemysław
89. Spójnia Sadlinki 4 - 4 Delta Miłoradz
90. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Czarni Piece
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03