MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Potok Pszczółki 26 66 21 3 2 126 - 24
2. Borowiak Czersk 26 65 21 2 3 142 - 37
3. Grom Leśno 26 59 19 2 5 148 - 32
4. Gwiazda Karsin 25 52 17 1 7 77 - 35
5. GKS Sierakowice 26 47 14 5 7 108 - 54
6. Radunia Stężyca 26 46 14 4 8 97 - 60
7. GKS Przodkowo 26 42 14 0 12 98 - 49
8. GKS Kolbudy 26 40 12 4 10 89 - 56
9. Orzeł Trąbki Wielkie 25 37 11 4 10 79 - 67
10. Wda Czarna Woda 26 33 10 3 13 42 - 53
11. Kaszubia Kościerzyna 26 18 6 0 20 62 - 105
12. KS Grabowo 26 14 4 2 20 43 - 136
13. Wda Lipusz 26 9 3 0 23 46 - 189
14. Fosfory Wiślinka 26 0 0 0 26 16 - 276
Ostatni komentarz dodał wraku 16.06.2013, 16:56:42



Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Wda Lipusz 0 - 12 Grom Leśno
2. Wda Czarna Woda 0 - 6 Borowiak Czersk
3. Radunia Stężyca 10 - 2 Fosfory Wiślinka
4. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GKS Kolbudy
5. KS Grabowo 1 - 4 GKS Przodkowo
6. Kaszubia Kościerzyna 3 - 8 GKS Sierakowice
7. Gwiazda Karsin 1 - 2 Potok Pszczółki
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
8. Grom Leśno 1 - 1 Potok Pszczółki
9. GKS Sierakowice 4 - 1 Gwiazda Karsin
10. GKS Przodkowo 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna
11. GKS Kolbudy 13 - 0 KS Grabowo
12. Fosfory Wiślinka 1 - 9 Orzeł Trąbki Wielkie
13. Borowiak Czersk 8 - 3 Radunia Stężyca
14. Wda Lipusz 0 - 6 Wda Czarna Woda
Kolejka 3 - 12. września 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
15. Wda Czarna Woda 1 - 2 Grom Leśno
16. Radunia Stężyca 10 - 1 Wda Lipusz
17. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Borowiak Czersk
18. KS Grabowo 3 - 2 Fosfory Wiślinka
19. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 GKS Kolbudy
20. Gwiazda Karsin 2 - 1 GKS Przodkowo
21. Potok Pszczółki 5 - 1 GKS Sierakowice
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
22. Grom Leśno 1 - 1 GKS Sierakowice
23. GKS Przodkowo 1 - 2 Potok Pszczółki
24. GKS Kolbudy 2 - 2 Gwiazda Karsin
25. Fosfory Wiślinka 0 - 8 Kaszubia Kościerzyna
26. Borowiak Czersk 15 - 0 KS Grabowo
27. Wda Lipusz 1 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie
28. Wda Czarna Woda 3 - 0 Radunia Stężyca
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
29. Radunia Stężyca 2 - 1 Grom Leśno
30. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Wda Czarna Woda
31. KS Grabowo 13 - 2 Wda Lipusz
32. Kaszubia Kościerzyna 3 - 4 Borowiak Czersk
33. Gwiazda Karsin 5 - 1 Fosfory Wiślinka
34. Potok Pszczółki 6 - 0 GKS Kolbudy
35. GKS Sierakowice 3 - 2 GKS Przodkowo
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
36. Grom Leśno 4 - 0 GKS Przodkowo
37. GKS Kolbudy 1 - 3 GKS Sierakowice
38. Fosfory Wiślinka 0 - 6 Potok Pszczółki
39. Borowiak Czersk 1 - 2 Gwiazda Karsin
40. Wda Lipusz 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
41. Wda Czarna Woda 2 - 0 KS Grabowo
42. Radunia Stężyca 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
43. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 6 Grom Leśno
44. KS Grabowo 1 - 5 Radunia Stężyca
45. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Wda Czarna Woda
46. Gwiazda Karsin 8 - 0 Wda Lipusz
47. Potok Pszczółki 2 - 1 Borowiak Czersk
48. GKS Sierakowice 8 - 0 Fosfory Wiślinka
49. GKS Przodkowo 5 - 0 GKS Kolbudy
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
50. Grom Leśno 4 - 1 GKS Kolbudy
51. Fosfory Wiślinka 0 - 17 GKS Przodkowo
52. Borowiak Czersk 1 - 3 GKS Sierakowice
53. Wda Lipusz 0 - 1 Potok Pszczółki
54. Wda Czarna Woda 0 - 1 Gwiazda Karsin
55. Radunia Stężyca 12 - 0 Kaszubia Kościerzyna
56. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 KS Grabowo
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
57. KS Grabowo 2 - 5 Grom Leśno
58. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
59. Gwiazda Karsin 2 - 0 Radunia Stężyca
60. Potok Pszczółki 6 - 0 Wda Czarna Woda
61. GKS Sierakowice 10 - 3 Wda Lipusz
62. GKS Przodkowo 2 - 6 Borowiak Czersk
63. GKS Kolbudy 13 - 0 Fosfory Wiślinka
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
64. Grom Leśno 10 - 0 Fosfory Wiślinka
65. Borowiak Czersk 2 - 2 GKS Kolbudy
66. Wda Lipusz 2 - 4 GKS Przodkowo
67. Wda Czarna Woda 2 - 1 GKS Sierakowice
68. Radunia Stężyca 3 - 3 Potok Pszczółki
69. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Gwiazda Karsin
70. KS Grabowo 2 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
71. Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 Grom Leśno
72. Gwiazda Karsin 6 - 2 KS Grabowo
73. Potok Pszczółki 7 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
74. GKS Sierakowice 7 - 2 Radunia Stężyca
75. GKS Przodkowo 8 - 0 Wda Czarna Woda
76. GKS Kolbudy 5 - 2 Wda Lipusz
77. Fosfory Wiślinka 0 - 11 Borowiak Czersk
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
78. Grom Leśno 1 - 4 Borowiak Czersk
79. Wda Lipusz 14 - 0 Fosfory Wiślinka
80. Wda Czarna Woda 0 - 1 GKS Kolbudy
81. Radunia Stężyca 3 - 0 GKS Przodkowo
82. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 GKS Sierakowice
83. KS Grabowo 1 - 3 Potok Pszczółki
84. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Gwiazda Karsin
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
85. Gwiazda Karsin 3 - 1 Grom Leśno
86. Potok Pszczółki 10 - 1 Kaszubia Kościerzyna
87. GKS Sierakowice 7 - 1 KS Grabowo
88. GKS Przodkowo 1 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie
89. GKS Kolbudy 2 - 2 Radunia Stężyca
90. Fosfory Wiślinka 1 - 11 Wda Czarna Woda
91. Borowiak Czersk 13 - 0 Wda Lipusz
Kolejka 14 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
92. Grom Leśno 15 - 0 Wda Lipusz 22 maja 2013
93. Borowiak Czersk 4 - 0 Wda Czarna Woda 12 czerwca 2013
94. Fosfory Wiślinka 0 - 14 Radunia Stężyca
95. GKS Kolbudy 6 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 maja 2013
96. GKS Przodkowo 4 - 0 KS Grabowo 12 maja 2013
97. GKS Sierakowice 8 - 1 Kaszubia Kościerzyna
98. Potok Pszczółki 0 - 3 Gwiazda Karsin
gospodarze nie stawili się na mecz
Kolejka 15 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
99. Potok Pszczółki 3 - 2 Grom Leśno 14 czerwca 2013
100. Gwiazda Karsin 4 - 3 GKS Sierakowice 16 czerwca 2013
101. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 GKS Przodkowo 28 maja 2013
102. KS Grabowo 2 - 11 GKS Kolbudy 9 maja 2013
103. Orzeł Trąbki Wielkie 12 - 0 Fosfory Wiślinka
104. Radunia Stężyca 1 - 2 Borowiak Czersk 8 maja 2013
105. Wda Czarna Woda 2 - 0 Wda Lipusz 28 maja 2013
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
106. Grom Leśno 6 - 0 Wda Czarna Woda
107. Wda Lipusz 2 - 4 Radunia Stężyca
108. Borowiak Czersk 6 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
109. Fosfory Wiślinka 2 - 5 KS Grabowo
110. GKS Kolbudy 8 - 1 Kaszubia Kościerzyna 29 maja 2013
111. GKS Przodkowo 0 - 2 Gwiazda Karsin 23 maja 2013
112. GKS Sierakowice 1 - 1 Potok Pszczółki
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. GKS Sierakowice 1 - 6 Grom Leśno
114. Potok Pszczółki 2 - 1 GKS Przodkowo
115. Gwiazda Karsin 1 - 0 GKS Kolbudy
116. Kaszubia Kościerzyna 12 - 0 Fosfory Wiślinka
117. KS Grabowo 0 - 6 Borowiak Czersk
118. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 0 Wda Lipusz
119. Radunia Stężyca 2 - 1 Wda Czarna Woda
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
120. Grom Leśno 5 - 0 Radunia Stężyca
121. Wda Czarna Woda 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
122. Wda Lipusz 3 - 0 KS Grabowo
123. Borowiak Czersk 5 - 3 Kaszubia Kościerzyna
124. Fosfory Wiślinka 0 - 10 Gwiazda Karsin
125. GKS Kolbudy 0 - 4 Potok Pszczółki
126. GKS Przodkowo 3 - 2 GKS Sierakowice
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
127. GKS Przodkowo 0 - 1 Grom Leśno
128. GKS Sierakowice 3 - 0 GKS Kolbudy
goście nie przyjechali
129. Potok Pszczółki 18 - 0 Fosfory Wiślinka
130. Gwiazda Karsin 0 - 2 Borowiak Czersk
131. Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Wda Lipusz
132. KS Grabowo 4 - 4 Wda Czarna Woda
133. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 20 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
134. Grom Leśno 11 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
135. Radunia Stężyca 5 - 0 KS Grabowo
136. Wda Czarna Woda 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
137. Wda Lipusz 0 - 12 Gwiazda Karsin
138. Borowiak Czersk 2 - 1 Potok Pszczółki
139. Fosfory Wiślinka 0 - 13 GKS Sierakowice
140. GKS Kolbudy 4 - 1 GKS Przodkowo
Kolejka 21 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
141. GKS Kolbudy 1 - 3 Grom Leśno
142. GKS Przodkowo 16 - 0 Fosfory Wiślinka
143. GKS Sierakowice 1 - 1 Borowiak Czersk
144. Potok Pszczółki 20 - 0 Wda Lipusz
145. Gwiazda Karsin 2 - 0 Wda Czarna Woda
146. Kaszubia Kościerzyna 3 - 5 Radunia Stężyca
147. KS Grabowo 2 - 9 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 22 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
148. Grom Leśno 13 - 0 KS Grabowo
149. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna
150. Radunia Stężyca 7 - 0 Gwiazda Karsin
151. Wda Czarna Woda 0 - 2 Potok Pszczółki
152. Wda Lipusz 1 - 8 GKS Sierakowice
153. Borowiak Czersk 6 - 3 GKS Przodkowo
154. Fosfory Wiślinka 3 - 7 GKS Kolbudy
Kolejka 23 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
155. Fosfory Wiślinka 0 - 23 Grom Leśno
156. GKS Kolbudy 1 - 5 Borowiak Czersk
157. GKS Przodkowo 9 - 1 Wda Lipusz
158. GKS Sierakowice 1 - 2 Wda Czarna Woda
159. Potok Pszczółki 8 - 0 Radunia Stężyca
160. Gwiazda Karsin - Orzeł Trąbki Wielkie
161. Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 KS Grabowo
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
162. Grom Leśno 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna
163. KS Grabowo 2 - 1 Gwiazda Karsin
164. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 7 Potok Pszczółki
165. Radunia Stężyca 2 - 2 GKS Sierakowice
166. Wda Czarna Woda 0 - 3 GKS Przodkowo
167. Wda Lipusz 1 - 4 GKS Kolbudy
168. Borowiak Czersk 9 - 3 Fosfory Wiślinka
Kolejka 25 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
169. Borowiak Czersk 7 - 2 Grom Leśno
170. Fosfory Wiślinka 1 - 9 Wda Lipusz
171. GKS Kolbudy 1 - 1 Wda Czarna Woda
172. GKS Przodkowo 5 - 0 Radunia Stężyca
173. GKS Sierakowice 6 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie
174. Potok Pszczółki 1 - 0 KS Grabowo
175. Gwiazda Karsin 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
goście nie przyjechali
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
176. Grom Leśno 4 - 1 Gwiazda Karsin
177. Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 Potok Pszczółki
178. KS Grabowo 1 - 3 GKS Sierakowice
179. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GKS Przodkowo
180. Radunia Stężyca 3 - 1 GKS Kolbudy
181. Wda Czarna Woda 3 - 0 Fosfory Wiślinka
goście nie przyjechali
182. Wda Lipusz 2 - 12 Borowiak Czersk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE