POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 16 43 14 1 1 75 - 14
2. Cisowa Gdynia 16 40 13 1 2 72 - 23
3. GOSRiT Luzino 16 30 9 3 4 47 - 30
4. Orkan Rumia MKS 16 28 8 4 4 48 - 30
5. Orlęta Reda 16 22 6 4 6 44 - 38
6. Kaszubia Starzyno 16 19 5 4 7 39 - 59
7. GKS Linia 16 11 3 2 11 33 - 74
8. AP Gdynia Dąbrowa 16 10 3 1 12 27 - 69
9. Santos II Gdańsk 16 2 0 2 14 10 - 58
10. Bałtyk II Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał siedem 19.12.2012, 19:19:01
* Bałtyk II Gdynia wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Santos II Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały zachowane



Kolejka 1 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Santos II Gdańsk 0 - 0 GKS Linia
2. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 5-1
3. Orlęta Reda 1 - 4 Cisowa Gdynia
4. Orkan Rumia MKS 4 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
5. Kaszubia Starzyno 1 - 8 GOSRiT Luzino
Kolejka 2 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
6. GKS Linia 2 - 5 GOSRiT Luzino
7. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 5 Kaszubia Starzyno
8. Cisowa Gdynia 5 - 1 Orkan Rumia MKS
9. Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda
anulowany, było 1-3
10. Santos II Gdańsk 0 - 6 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 3 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
11. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 GKS Linia
12. Orlęta Reda 4 - 2 Santos II Gdańsk
13. Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 0-3
14. Kaszubia Starzyno 1 - 11 Cisowa Gdynia
15. GOSRiT Luzino 3 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 4 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
16. GKS Linia 4 - 2 AP Gdynia Dąbrowa
17. Cisowa Gdynia 4 - 2 GOSRiT Luzino
18. Bałtyk II Gdynia - Kaszubia Starzyno
anulowany, było 4-0
19. Santos II Gdańsk 1 - 5 Orkan Rumia MKS
20. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Orlęta Reda
Kolejka 5 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
21. Orlęta Reda 5 - 1 GKS Linia
22. Orkan Rumia MKS 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
23. Kaszubia Starzyno 4 - 4 Santos II Gdańsk
24. GOSRiT Luzino - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 4-1
25. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 6 Cisowa Gdynia
Kolejka 6 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
26. GKS Linia 3 - 4 Cisowa Gdynia
27. Bałtyk II Gdynia - AP Gdynia Dąbrowa
anulowany, było 7-2
28. Santos II Gdańsk 1 - 4 GOSRiT Luzino
29. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Kaszubia Starzyno
30. Orlęta Reda 3 - 3 Orkan Rumia MKS
Kolejka 7 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orkan Rumia MKS 7 - 2 GKS Linia
32. Kaszubia Starzyno 0 - 8 Orlęta Reda
33. GOSRiT Luzino 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
34. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 Santos II Gdańsk
35. Cisowa Gdynia - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 4-1
Kolejka 8 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GKS Linia - Bałtyk II Gdynia
anulowany, było 0-7
37. Santos II Gdańsk 0 - 8 Cisowa Gdynia
38. Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
39. Orlęta Reda 0 - 0 GOSRiT Luzino
40. Orkan Rumia MKS 2 - 2 Kaszubia Starzyno
Kolejka 9 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
41. Kaszubia Starzyno 9 - 2 GKS Linia
42. GOSRiT Luzino 2 - 2 Orkan Rumia MKS
43. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 5 Orlęta Reda
44. Cisowa Gdynia 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
45. Bałtyk II Gdynia - Santos II Gdańsk
anulowany
Kolejka 10 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GKS Linia 3 - 0 Santos II Gdańsk
48. Cisowa Gdynia 6 - 1 Orlęta Reda
49. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 Orkan Rumia MKS
50. GOSRiT Luzino 3 - 2 Kaszubia Starzyno
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 11 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GOSRiT Luzino 7 - 4 GKS Linia
52. Kaszubia Starzyno 5 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
53. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Cisowa Gdynia
55. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Santos II Gdańsk
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GKS Linia 1 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
57. Santos II Gdańsk 0 - 3 Orlęta Reda
59. Cisowa Gdynia 0 - 0 Kaszubia Starzyno
60. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 2 GOSRiT Luzino
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 13 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. AP Gdynia Dąbrowa 8 - 2 GKS Linia
62. GOSRiT Luzino 1 - 2 Cisowa Gdynia
64. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Santos II Gdańsk
65. Orlęta Reda 2 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 14 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. GKS Linia 2 - 2 Orlęta Reda
67. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 Orkan Rumia MKS
68. Santos II Gdańsk 0 - 3 Kaszubia Starzyno
70. Cisowa Gdynia 4 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 15 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Cisowa Gdynia 9 - 2 GKS Linia
73. GOSRiT Luzino 3 - 0 Santos II Gdańsk
74. Kaszubia Starzyno 1 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
75. Orkan Rumia MKS 3 - 2 Orlęta Reda
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 16 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. GKS Linia 3 - 2 Orkan Rumia MKS
77. Orlęta Reda 1 - 1 Kaszubia Starzyno
78. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 GOSRiT Luzino
79. Santos II Gdańsk 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 17 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Cisowa Gdynia 3 - 0 Santos II Gdańsk
83. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 11 Akademia Sportowa Pomorze
84. GOSRiT Luzino 6 - 3 Orlęta Reda
85. Kaszubia Starzyno 0 - 8 Orkan Rumia MKS
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 18 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GKS Linia 2 - 5 Kaszubia Starzyno
87. Orkan Rumia MKS 4 - 0 GOSRiT Luzino
88. Orlęta Reda 3 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 10 czerwca 2013
89. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 2 Cisowa Gdynia 12 czerwca 2013




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE