MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork III - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 18 45 15 0 3 85 - 20
2. Błękitni Kmiecin 18 44 14 2 2 85 - 27
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 37 12 1 5 81 - 26
4. Grom Nowy Staw 18 31 9 4 5 73 - 29
5. Orzeł Subkowy 18 31 9 4 5 73 - 31
6. Morze Stegna 18 24 7 3 8 57 - 52
7. Rodło Trzciano 18 22 7 1 10 42 - 66
8. Olimpia Sztum 18 21 7 0 11 56 - 71
9. Relax Ryjewo 18 7 2 1 15 29 - 133
10. Balaton Klasztorek 18 0 0 0 18 18 - 144
Ostatni komentarz dodał skaut80 22.07.2013, 22:23:56



Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
2. Rodło Trzciano 4 - 1 Balaton Klasztorek
3. Relax Ryjewo 4 - 10 Błękitni Kmiecin
5. Morze Stegna 0 - 0 Grom Nowy Staw
6. Olimpia Sztum 1 - 2 Orzeł Subkowy
Pauza: Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
8. Grom Nowy Staw 5 - 0 Olimpia Sztum
10. Błękitni Kmiecin 4 - 3 Pomezania Malbork
11. Balaton Klasztorek 3 - 6 Relax Ryjewo
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 2 Rodło Trzciano
Pauza: Morze Stegna, Orzeł Subkowy,
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
14. Relax Ryjewo 0 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. Pomezania Malbork 13 - 0 Balaton Klasztorek
16. Morze Stegna 0 - 8 Błękitni Kmiecin
18. Orzeł Subkowy 2 - 3 Grom Nowy Staw
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Trzciano,
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (61) 
21. Błękitni Kmiecin 3 - 2 Olimpia Sztum
22. Balaton Klasztorek 2 - 4 Morze Stegna
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Pomezania Malbork
24. Rodło Trzciano 7 - 2 Relax Ryjewo
Pauza: Orzeł Subkowy, Grom Nowy Staw,
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
26. Pomezania Malbork 10 - 1 Rodło Trzciano
27. Morze Stegna 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
28. Olimpia Sztum 8 - 1 Balaton Klasztorek
29. Orzeł Subkowy 1 - 3 Błękitni Kmiecin
Pauza: Grom Nowy Staw, Relax Ryjewo,
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
32. Błękitni Kmiecin 1 - 1 Grom Nowy Staw
33. Balaton Klasztorek 3 - 9 Orzeł Subkowy
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 - 0 Olimpia Sztum
35. Rodło Trzciano 2 - 1 Morze Stegna
36. Relax Ryjewo 0 - 7 Pomezania Malbork
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
38. Morze Stegna 11 - 1 Relax Ryjewo
39. Olimpia Sztum 0 - 3 Rodło Trzciano
40. Orzeł Subkowy 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
41. Grom Nowy Staw 13 - 0 Balaton Klasztorek
Pauza: Błękitni Kmiecin, Pomezania Malbork,
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (59) 
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Grom Nowy Staw
46. Rodło Trzciano 2 - 1 Orzeł Subkowy
47. Relax Ryjewo 2 - 10 Olimpia Sztum
48. Pomezania Malbork 6 - 0 Morze Stegna
Pauza: Balaton Klasztorek, Błękitni Kmiecin,
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
50. Olimpia Sztum 0 - 3 Pomezania Malbork
51. Orzeł Subkowy 20 - 0 Relax Ryjewo
52. Grom Nowy Staw 3 - 3 Rodło Trzciano
54. Błękitni Kmiecin 12 - 0 Balaton Klasztorek
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Morze Stegna,
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Błękitni Kmiecin
58. Relax Ryjewo 3 - 7 Grom Nowy Staw
59. Pomezania Malbork 3 - 1 Orzeł Subkowy
60. Morze Stegna 7 - 1 Olimpia Sztum
Pauza: Rodło Trzciano, Balaton Klasztorek,
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (41) 
62. Orzeł Subkowy 6 - 1 Morze Stegna
63. Grom Nowy Staw 1 - 2 Pomezania Malbork
65. Błękitni Kmiecin 4 - 1 Rodło Trzciano
66. Balaton Klasztorek 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Relax Ryjewo, Olimpia Sztum,
Kolejka 12 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
68. Balaton Klasztorek 3 - 6 Rodło Trzciano
69. Błękitni Kmiecin 3 - 0 Relax Ryjewo
goście nie przyjechali
71. Grom Nowy Staw 3 - 3 Morze Stegna
72. Orzeł Subkowy 5 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
74. Olimpia Sztum 4 - 2 Grom Nowy Staw
76. Pomezania Malbork 5 - 3 Błękitni Kmiecin
77. Relax Ryjewo 3 - 1 Balaton Klasztorek
78. Rodło Trzciano 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Morze Stegna, Orzeł Subkowy,
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Relax Ryjewo
81. Balaton Klasztorek 0 - 9 Pomezania Malbork
82. Błękitni Kmiecin 0 - 2 Morze Stegna
84. Grom Nowy Staw 1 - 3 Orzeł Subkowy
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Trzciano,
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (51) 
87. Olimpia Sztum 1 - 4 Błękitni Kmiecin
88. Morze Stegna 9 - 0 Balaton Klasztorek
89. Pomezania Malbork 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
90. Relax Ryjewo 2 - 3 Rodło Trzciano
Pauza: Orzeł Subkowy, Grom Nowy Staw,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
92. Rodło Trzciano 0 - 3 Pomezania Malbork
93. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Morze Stegna
94. Balaton Klasztorek 2 - 5 Olimpia Sztum
95. Błękitni Kmiecin 2 - 2 Orzeł Subkowy
Pauza: Grom Nowy Staw, Relax Ryjewo,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
98. Grom Nowy Staw 1 - 2 Błękitni Kmiecin
99. Orzeł Subkowy 8 - 0 Balaton Klasztorek
100. Olimpia Sztum 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
101. Morze Stegna 3 - 0 Rodło Trzciano
102. Pomezania Malbork 4 - 0 Relax Ryjewo
Kolejka 18 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
104. Relax Ryjewo 3 - 10 Morze Stegna
105. Rodło Trzciano 3 - 5 Olimpia Sztum
106. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Orzeł Subkowy
107. Balaton Klasztorek 1 - 12 Grom Nowy Staw
Pauza: Błękitni Kmiecin, Pomezania Malbork,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (37) 
111. Grom Nowy Staw 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
112. Orzeł Subkowy 6 - 2 Rodło Trzciano
113. Olimpia Sztum 9 - 1 Relax Ryjewo
114. Morze Stegna 1 - 6 Pomezania Malbork
Pauza: Balaton Klasztorek, Błękitni Kmiecin,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
116. Pomezania Malbork 4 - 1 Olimpia Sztum
117. Relax Ryjewo 1 - 1 Orzeł Subkowy
118. Rodło Trzciano 1 - 5 Grom Nowy Staw
120. Balaton Klasztorek 1 - 12 Błękitni Kmiecin
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Morze Stegna,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
122. Błękitni Kmiecin 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
124. Grom Nowy Staw 8 - 1 Relax Ryjewo
125. Orzeł Subkowy 2 - 1 Pomezania Malbork
126. Olimpia Sztum 8 - 2 Morze Stegna
Pauza: Rodło Trzciano, Balaton Klasztorek,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
128. Morze Stegna 2 - 2 Orzeł Subkowy
129. Pomezania Malbork 2 - 1 Grom Nowy Staw
131. Rodło Trzciano 1 - 6 Błękitni Kmiecin
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Balaton Klasztorek
goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE