ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 22 60 19 3 0 99 - 10
2. Czarni Pruszcz Gdański 22 51 16 3 3 112 - 35
3. KS Sulmin 22 48 15 3 4 73 - 48
4. Orzeł Trąbki Wielkie 22 45 14 3 5 59 - 34
5. GKS Żukowo 22 37 11 4 7 67 - 35
6. Amator Kiełpino 22 35 11 2 9 74 - 54
7. GKS Przodkowo 22 31 10 1 11 65 - 54
8. GKS Kowale 22 24 8 0 14 50 - 64
9. Wisła Długie Pole 22 22 7 1 14 40 - 97
10. GTS Rusocin 22 17 5 2 15 38 - 103
11. KS Chwaszczyno 22 15 5 0 17 36 - 73
12. Potok Pszczółki 22 0 0 0 22 14 - 120
Ostatni komentarz dodał Vayshan 16.06.2013, 13:09:57



Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
1. Wisła Długie Pole 7 - 3 Amator Kiełpino
2. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
3. KS Sulmin 1 - 1 Gedania Gdańsk
4. KS Chwaszczyno 1 - 2 GKS Kowale
5. GTS Rusocin 0 - 8 GKS Przodkowo
6. Potok Pszczółki 1 - 4 GKS Żukowo
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
7. Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Żukowo
8. GKS Przodkowo 6 - 0 Potok Pszczółki
9. GKS Kowale 7 - 1 GTS Rusocin
10. Gedania Gdańsk 4 - 2 KS Chwaszczyno
11. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 KS Sulmin
12. Wisła Długie Pole 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
13. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Amator Kiełpino
14. KS Sulmin 5 - 1 Wisła Długie Pole
15. KS Chwaszczyno 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
16. GTS Rusocin 0 - 4 Gedania Gdańsk
17. Potok Pszczółki 0 - 5 GKS Kowale
18. GKS Żukowo 1 - 4 GKS Przodkowo
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
19. Amator Kiełpino 0 - 4 GKS Przodkowo
20. GKS Kowale 0 - 7 GKS Żukowo
21. Gedania Gdańsk 5 - 1 Potok Pszczółki
22. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 GTS Rusocin
23. Wisła Długie Pole 4 - 2 KS Chwaszczyno
24. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 5 KS Sulmin
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
25. KS Sulmin 4 - 1 Amator Kiełpino
26. KS Chwaszczyno 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
27. GTS Rusocin 1 - 1 Wisła Długie Pole
28. Potok Pszczółki 0 - 10 Czarni Pruszcz Gdański
29. GKS Żukowo 1 - 2 Gedania Gdańsk
30. GKS Przodkowo 4 - 2 GKS Kowale
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
31. Amator Kiełpino 4 - 0 GKS Kowale
32. Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Przodkowo
33. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 GKS Żukowo
34. Wisła Długie Pole 3 - 2 Potok Pszczółki
35. Orzeł Trąbki Wielkie 7 - 2 GTS Rusocin
36. KS Sulmin 8 - 2 KS Chwaszczyno
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
37. KS Chwaszczyno 0 - 1 Amator Kiełpino
38. GTS Rusocin 2 - 3 KS Sulmin
39. Potok Pszczółki 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
40. GKS Żukowo 3 - 1 Wisła Długie Pole
41. GKS Przodkowo 3 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
42. GKS Kowale 0 - 6 Gedania Gdańsk
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
43. Amator Kiełpino 0 - 4 Gedania Gdańsk
44. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 GKS Kowale
45. Wisła Długie Pole 3 - 2 GKS Przodkowo
46. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Żukowo
47. KS Sulmin 4 - 0 Potok Pszczółki
48. KS Chwaszczyno 2 - 3 GTS Rusocin
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
49. GTS Rusocin 2 - 2 Amator Kiełpino
50. Potok Pszczółki 3 - 6 KS Chwaszczyno
51. GKS Żukowo 0 - 1 KS Sulmin
52. GKS Przodkowo 3 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
53. GKS Kowale 1 - 3 Wisła Długie Pole
54. Gedania Gdańsk 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
55. Amator Kiełpino 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
56. Wisła Długie Pole 0 - 3 Gedania Gdańsk
57. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 2 GKS Kowale
58. KS Sulmin 4 - 3 GKS Przodkowo
59. KS Chwaszczyno 2 - 3 GKS Żukowo
60. GTS Rusocin 4 - 0 Potok Pszczółki
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
61. Potok Pszczółki 0 - 6 Amator Kiełpino
62. GKS Żukowo 3 - 1 GTS Rusocin
63. GKS Przodkowo 4 - 0 KS Chwaszczyno
64. GKS Kowale 0 - 6 KS Sulmin
65. Gedania Gdańsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
66. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Wisła Długie Pole
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (43) 
67. Amator Kiełpino 8 - 3 Wisła Długie Pole 30 maja 2013
68. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
69. Gedania Gdańsk 7 - 1 KS Sulmin
70. GKS Kowale 4 - 1 KS Chwaszczyno 16 czerwca 2013
71. GKS Przodkowo 6 - 1 GTS Rusocin 16 maja 2013
72. GKS Żukowo 13 - 0 Potok Pszczółki 22 maja 2013
Kolejka 13 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (18) 
73. GKS Żukowo 1 - 1 Amator Kiełpino
74. Potok Pszczółki 1 - 3 GKS Przodkowo
75. GTS Rusocin 3 - 2 GKS Kowale
76. KS Chwaszczyno 0 - 6 Gedania Gdańsk
77. KS Sulmin 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
78. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Wisła Długie Pole
brak kart zdrowia
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
79. Amator Kiełpino 2 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie
80. Wisła Długie Pole 2 - 5 KS Sulmin
81. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 KS Chwaszczyno
82. Gedania Gdańsk 13 - 0 GTS Rusocin
83. GKS Kowale 2 - 1 Potok Pszczółki
84. GKS Przodkowo 1 - 1 GKS Żukowo
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
85. GKS Przodkowo 1 - 4 Amator Kiełpino
86. GKS Żukowo 0 - 3 GKS Kowale
87. Potok Pszczółki 0 - 7 Gedania Gdańsk
88. GTS Rusocin 2 - 7 Czarni Pruszcz Gdański
89. KS Chwaszczyno 3 - 0 Wisła Długie Pole
90. KS Sulmin 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 16 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
91. Amator Kiełpino 8 - 0 KS Sulmin
92. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 KS Chwaszczyno
93. Wisła Długie Pole 1 - 2 GTS Rusocin
94. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Potok Pszczółki
95. Gedania Gdańsk 0 - 0 GKS Żukowo
96. GKS Kowale 3 - 1 GKS Przodkowo
Kolejka 17 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
97. GKS Kowale 2 - 3 Amator Kiełpino
98. GKS Przodkowo 0 - 9 Gedania Gdańsk
99. GKS Żukowo 1 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
100. Potok Pszczółki 2 - 6 Wisła Długie Pole
101. GTS Rusocin 2 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
102. KS Chwaszczyno 0 - 3 KS Sulmin
Kolejka 18 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
103. Amator Kiełpino 6 - 1 KS Chwaszczyno
104. KS Sulmin 4 - 1 GTS Rusocin
105. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Potok Pszczółki
106. Wisła Długie Pole 0 - 11 GKS Żukowo
107. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 3 GKS Przodkowo
108. Gedania Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale
Kolejka 19 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
109. Gedania Gdańsk 5 - 1 Amator Kiełpino
110. GKS Kowale 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
111. GKS Przodkowo 3 - 0 Wisła Długie Pole
goście nie przyjechali
112. GKS Żukowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
113. Potok Pszczółki 1 - 5 KS Sulmin
114. GTS Rusocin 1 - 2 KS Chwaszczyno 16 czerwca 2013
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
115. Amator Kiełpino 14 - 1 GTS Rusocin
116. KS Chwaszczyno 8 - 0 Potok Pszczółki
117. KS Sulmin 3 - 2 GKS Żukowo
118. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 GKS Przodkowo
goście nie przyjechali
119. Wisła Długie Pole 0 - 7 GKS Kowale
120. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 21 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
121. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 Amator Kiełpino
122. Gedania Gdańsk 11 - 0 Wisła Długie Pole
123. GKS Kowale 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
124. GKS Przodkowo 6 - 3 KS Sulmin
125. GKS Żukowo 2 - 1 KS Chwaszczyno
126. Potok Pszczółki 2 - 7 GTS Rusocin
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
127. Amator Kiełpino 3 - 0 Potok Pszczółki
goście nie przyjechali
128. GTS Rusocin 1 - 7 GKS Żukowo
129. KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Przodkowo
130. KS Sulmin 4 - 3 GKS Kowale
131. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 4 Gedania Gdańsk
132. Wisła Długie Pole 1 - 14 Czarni Pruszcz Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE