ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orlęta Reda 23 62 20 2 1 116 - 15
2. Gryf Wejherowo 24 51 16 3 5 104 - 28
3. GOSRiT Luzino 23 50 16 2 5 69 - 26
4. Bałtyk II Gdynia 24 47 14 5 5 116 - 41
5. KS Kamienica Królewska 24 45 14 3 7 72 - 47
6. Orkan Rumia MKS 24 42 13 3 8 49 - 32
7. Sztorm Mosty 24 41 13 2 9 64 - 51
8. MKS Władysławowo 24 34 10 4 10 60 - 40
9. Start Mrzezino 24 25 7 4 13 47 - 85
10. Zatoka Puck 24 22 6 4 14 23 - 90
11. Eko-Prod Szemud 24 20 6 2 16 47 - 99
12. Iskra Gdynia 24 8 2 2 20 16 - 114
13. AP Gdynia Dąbrowa 24 0 0 0 24 13 - 128
Ostatni komentarz dodał ninja2_11 09.07.2013, 17:52:19
* AP Gdynia Dąbrowa wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. MKS Władysławowo 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 26 sierpnia 2012 - 11:00
2. Zatoka Puck 4 - 1 Eko-Prod Szemud 26 sierpnia 2012 - 13:00
3. Start Mrzezino 7 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 26 sierpnia 2012 - 14:00
4. Orlęta Reda 1 - 0 GOSRiT Luzino 25 sierpnia 2012 - 12:00
5. Orkan Rumia MKS 4 - 1 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2012 - 16:00
6. Sztorm Mosty 7 - 0 Iskra Gdynia 26 sierpnia 2012 - 16:00
Pauza: KS Kamienica Królewska,
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
8. Bałtyk II Gdynia 3 - 3 KS Kamienica Królewska 1 września 2012 - 11:00
10. Gryf Wejherowo 2 - 1 Sztorm Mosty 2 września 2012 - 13:30
11. GOSRiT Luzino 1 - 5 Orkan Rumia MKS 1 września 2012 - 13:00
12. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 21 Orlęta Reda 2 września 2012 - 15:00
13. Eko-Prod Szemud 4 - 2 Start Mrzezino 1 września 2012 - 11:00
14. MKS Władysławowo 4 - 0 Zatoka Puck 2 września 2012 - 11:00
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
15. Zatoka Puck 0 - 9 Bałtyk II Gdynia 9 września 2012 - 13:00
16. Start Mrzezino 1 - 1 MKS Władysławowo 9 września 2012 - 11:00
17. Orlęta Reda 5 - 1 Eko-Prod Szemud 8 września 2012 - 10:00
18. Orkan Rumia MKS 5 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 9 września 2012 - 11:00
19. Sztorm Mosty 0 - 1 GOSRiT Luzino 8 września 2012 - 15:00
21. KS Kamienica Królewska 6 - 0 Iskra Gdynia 9 września 2012 - 12:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
22. Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Iskra Gdynia 15 września 2012 - 11:00
23. Gryf Wejherowo 2 - 2 KS Kamienica Królewska 16 września 2012 - 13:30
25. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 Sztorm Mosty 16 września 2012 - 15:00
26. Eko-Prod Szemud 4 - 1 Orkan Rumia MKS 15 września 2012 - 11:00
27. MKS Władysławowo 0 - 1 Orlęta Reda 16 września 2012 - 11:00
28. Zatoka Puck 0 - 3 Start Mrzezino 16 września 2012 - 13:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
29. Start Mrzezino 2 - 9 Bałtyk II Gdynia 23 września 2012 - 11:00
30. Orlęta Reda 9 - 0 Zatoka Puck 22 września 2012 - 13:00
31. Orkan Rumia MKS 0 - 3 MKS Władysławowo 23 września 2012 - 14:00
32. Sztorm Mosty 4 - 2 Eko-Prod Szemud 22 września 2012 - 15:00
34. KS Kamienica Królewska 4 - 6 GOSRiT Luzino 23 września 2012 - 12:00
35. Iskra Gdynia 0 - 5 Gryf Wejherowo 22 września 2012 - 11:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Gryf Wejherowo 29 września 2012 - 11:00
37. GOSRiT Luzino 5 - 0 Iskra Gdynia 29 września 2012 - 13:00
38. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 3 KS Kamienica Królewska 30 września 2012 - 17:00
40. MKS Władysławowo 0 - 1 Sztorm Mosty 30 września 2012 - 11:00
41. Zatoka Puck 1 - 3 Orkan Rumia MKS 30 września 2012 - 13:00
42. Start Mrzezino 0 - 5 Orlęta Reda 30 września 2012 - 14:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
43. Orlęta Reda 8 - 3 Bałtyk II Gdynia 6 października 2012 - 12:00
44. Orkan Rumia MKS 0 - 2 Start Mrzezino 7 października 2012 - 11:00
45. Sztorm Mosty 2 - 3 Zatoka Puck 6 października 2012 - 13:00
47. KS Kamienica Królewska 3 - 0 Eko-Prod Szemud 7 października 2012 - 12:00
goście nie przyjechali
48. Iskra Gdynia 4 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 6 października 2012 - 11:00
49. Gryf Wejherowo 1 - 1 GOSRiT Luzino 7 października 2012 - 15:30
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
50. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 GOSRiT Luzino 13 października 2012 - 11:00
51. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 5 Gryf Wejherowo 14 października 2012 - 15:00
52. Eko-Prod Szemud 4 - 2 Iskra Gdynia 13 października 2012 - 11:00
53. MKS Władysławowo 5 - 1 KS Kamienica Królewska 14 października 2012 - 11:00
55. Start Mrzezino 2 - 6 Sztorm Mosty 14 października 2012 - 11:00
56. Orlęta Reda 3 - 0 Orkan Rumia MKS 14 października 2012 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
57. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 21 października 2012 - 11:00
58. Sztorm Mosty 2 - 1 Orlęta Reda 20 października 2012 - 13:00
60. KS Kamienica Królewska 9 - 0 Zatoka Puck 21 października 2012 - 12:00
61. Iskra Gdynia 0 - 4 MKS Władysławowo 20 października 2012 - 11:00
62. Gryf Wejherowo 6 - 1 Eko-Prod Szemud 21 października 2012 - 11:00
63. GOSRiT Luzino 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 20 października 2012 - 13:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
64. Bałtyk II Gdynia 19 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 28 października 2012 - 11:00
65. Eko-Prod Szemud 2 - 4 GOSRiT Luzino 27 października 2012 - 11:00
66. MKS Władysławowo 1 - 3 Gryf Wejherowo 28 października 2012 - 11:00
67. Zatoka Puck 2 - 0 Iskra Gdynia 28 października 2012 - 13:00
68. Start Mrzezino 1 - 5 KS Kamienica Królewska 28 października 2012 - 14:00
70. Orkan Rumia MKS 0 - 4 Sztorm Mosty 28 października 2012 - 14:00
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
71. Sztorm Mosty 3 - 3 Bałtyk II Gdynia 4 listopada 2012 - 12:00
73. KS Kamienica Królewska 1 - 9 Orlęta Reda 4 listopada 2012 - 11:00
74. Iskra Gdynia 1 - 3 Start Mrzezino 3 listopada 2012 - 11:00
75. Gryf Wejherowo 8 - 0 Zatoka Puck 3 listopada 2012 - 11:00
76. GOSRiT Luzino 2 - 2 MKS Władysławowo 3 listopada 2012 - 13:00
77. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 7 Eko-Prod Szemud 4 listopada 2012 - 14:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
78. Bałtyk II Gdynia 14 - 0 Eko-Prod Szemud 11 listopada 2012 - 11:00
79. MKS Władysławowo 11 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 11 listopada 2012 - 11:00
80. Zatoka Puck 1 - 0 GOSRiT Luzino 11 listopada 2012 - 13:00
81. Start Mrzezino 0 - 7 Gryf Wejherowo 11 listopada 2012 - 11:00
82. Orlęta Reda 9 - 0 Iskra Gdynia 11 listopada 2012 - 10:00
83. Orkan Rumia MKS 0 - 0 KS Kamienica Królewska 11 listopada 2012 - 14:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
86. KS Kamienica Królewska 2 - 1 Sztorm Mosty 18 listopada 2012 - 11:00
87. Iskra Gdynia 0 - 5 Orkan Rumia MKS 17 listopada 2012 - 14:30
88. Gryf Wejherowo 1 - 2 Orlęta Reda 18 listopada 2012 - 11:00
89. GOSRiT Luzino 3 - 0 Start Mrzezino 18 listopada 2012 - 13:00
90. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 4 Zatoka Puck 18 listopada 2012 - 14:00
91. Eko-Prod Szemud 0 - 3 MKS Władysławowo 17 listopada 2012 - 11:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 14 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
92. Bałtyk II Gdynia 2 - 0 MKS Władysławowo
93. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Zatoka Puck
94. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Start Mrzezino
95. GOSRiT Luzino - Orlęta Reda 13 czerwca 2013
96. Gryf Wejherowo 2 - 1 Orkan Rumia MKS
97. Iskra Gdynia 1 - 2 Sztorm Mosty 15 czerwca 2013
Pauza: KS Kamienica Królewska,
Kolejka 15 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
99. KS Kamienica Królewska 3 - 1 Bałtyk II Gdynia
101. Sztorm Mosty 2 - 1 Gryf Wejherowo 22 maja 2013
102. Orkan Rumia MKS 1 - 0 GOSRiT Luzino 8 maja 2013
103. Orlęta Reda 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
104. Start Mrzezino 6 - 5 Eko-Prod Szemud 15 maja 2013
105. Zatoka Puck 0 - 0 MKS Władysławowo
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
106. Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Zatoka Puck
107. MKS Władysławowo 0 - 0 Start Mrzezino
108. Eko-Prod Szemud 1 - 6 Orlęta Reda
109. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Orkan Rumia MKS
110. GOSRiT Luzino 4 - 1 Sztorm Mosty
112. Iskra Gdynia 0 - 5 KS Kamienica Królewska
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
113. Iskra Gdynia 2 - 11 Bałtyk II Gdynia
114. KS Kamienica Królewska 1 - 4 Gryf Wejherowo
116. Sztorm Mosty 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
117. Orkan Rumia MKS 3 - 3 Eko-Prod Szemud
118. Orlęta Reda 3 - 0 MKS Władysławowo
119. Start Mrzezino 1 - 1 Zatoka Puck
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
120. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Start Mrzezino
121. Zatoka Puck 0 - 8 Orlęta Reda
122. MKS Władysławowo 1 - 2 Orkan Rumia MKS
123. Eko-Prod Szemud 4 - 6 Sztorm Mosty
125. GOSRiT Luzino 3 - 1 KS Kamienica Królewska
126. Gryf Wejherowo 11 - 0 Iskra Gdynia
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Gryf Wejherowo 2 - 3 Bałtyk II Gdynia
128. Iskra Gdynia 0 - 9 GOSRiT Luzino
129. KS Kamienica Królewska 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
131. Sztorm Mosty 4 - 0 MKS Władysławowo
132. Orkan Rumia MKS 4 - 0 Zatoka Puck
133. Orlęta Reda 7 - 0 Start Mrzezino
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
134. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Orlęta Reda
135. Start Mrzezino 1 - 3 Orkan Rumia MKS
136. Zatoka Puck 2 - 2 Sztorm Mosty
138. Eko-Prod Szemud 0 - 5 KS Kamienica Królewska
139. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Iskra Gdynia
140. GOSRiT Luzino 1 - 0 Gryf Wejherowo
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
141. GOSRiT Luzino 4 - 2 Bałtyk II Gdynia
142. Gryf Wejherowo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
143. Iskra Gdynia 0 - 0 Eko-Prod Szemud
144. KS Kamienica Królewska 2 - 0 MKS Władysławowo
146. Sztorm Mosty 5 - 3 Start Mrzezino
147. Orkan Rumia MKS 0 - 2 Orlęta Reda
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
148. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Orkan Rumia MKS
149. Orlęta Reda 6 - 1 Sztorm Mosty
151. Zatoka Puck 0 - 2 KS Kamienica Królewska 29 maja 2013
152. MKS Władysławowo 11 - 1 Iskra Gdynia
153. Eko-Prod Szemud 0 - 5 Gryf Wejherowo 29 maja 2013
154. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 GOSRiT Luzino
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (12) 
155. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
156. GOSRiT Luzino 4 - 0 Eko-Prod Szemud
157. Gryf Wejherowo 10 - 5 MKS Władysławowo
158. Iskra Gdynia 0 - 0 Zatoka Puck
159. KS Kamienica Królewska 5 - 2 Start Mrzezino
161. Sztorm Mosty 0 - 3 Orkan Rumia MKS
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
162. Bałtyk II Gdynia 7 - 2 Sztorm Mosty
164. Orlęta Reda 3 - 2 KS Kamienica Królewska
165. Start Mrzezino 6 - 1 Iskra Gdynia
166. Zatoka Puck 2 - 10 Gryf Wejherowo 15 czerwca 2013
167. MKS Władysławowo 1 - 7 GOSRiT Luzino
168. Eko-Prod Szemud 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 25 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
169. Eko-Prod Szemud 2 - 9 Bałtyk II Gdynia 12 czerwca 2013
170. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 MKS Władysławowo
171. GOSRiT Luzino 5 - 0 Zatoka Puck
172. Gryf Wejherowo 12 - 0 Start Mrzezino 17 czerwca 2013
173. Iskra Gdynia 1 - 2 Orlęta Reda
174. KS Kamienica Królewska 1 - 3 Orkan Rumia MKS
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
177. Sztorm Mosty 2 - 3 KS Kamienica Królewska
178. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Iskra Gdynia
179. Orlęta Reda 0 - 0 Gryf Wejherowo
180. Start Mrzezino 1 - 2 GOSRiT Luzino
181. Zatoka Puck 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
182. MKS Władysławowo 4 - 0 Eko-Prod Szemud




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE