Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2012/2013

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 72 23 3 0 128 - 11
2. Arka Gdynia SI 26 63 20 3 3 110 - 22
3. KP Starogard Gdański 26 55 18 1 7 73 - 40
4. Gryf 2009 Tczew 26 50 16 2 8 67 - 36
5. GKS Żukowo 26 47 15 2 9 56 - 37
6. Bałtyk Gdynia 26 44 14 2 10 62 - 43
7. Stolem Gniewino 26 34 11 1 14 54 - 86
8. Chojniczanka Chojnice 26 33 10 3 13 31 - 52
9. Garbarnia Kępice 26 32 9 5 12 35 - 44
10. Gedania Gdańsk 26 29 9 2 15 46 - 69
11. Weber Szprudowo 26 26 7 5 14 63 - 77
12. Pomezania Malbork 26 21 6 3 17 43 - 99
13. Santos Gdańsk 26 12 3 3 20 23 - 111
14. Orzeł Subkowy 26 8 1 5 20 28 - 92
Ostatni komentarz dodał bramkarzinio_z_weber 23.06.2013, 22:03:09


 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
KP Starogard Gdański 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
Garbarnia Kępice 0 - 1 Pomezania Malbork
Gedania Gdańsk 3 - 1 Orzeł Subkowy
Stolem Gniewino 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Santos Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Akademia Piłkarska LG 6 - 0 GKS Żukowo
Weber Szprudowo 2 - 2 Arka Gdynia SI
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Santos Gdańsk
Weber Szprudowo 4 - 0 Stolem Gniewino
Arka Gdynia SI 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
Garbarnia Kępice 1 - 1 Orzeł Subkowy
Pomezania Malbork 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Gedania Gdańsk 1 - 7 Akademia Piłkarska LG
GKS Żukowo 3 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Orzeł Subkowy
Gryf 2009 Tczew 2 - 3 GKS Żukowo
KP Starogard Gdański 4 - 3 Gedania Gdańsk
Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Garbarnia Kępice
Santos Gdańsk 3 - 1 Weber Szprudowo
Pomezania Malbork 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino 1 - 6 Arka Gdynia SI
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
Weber Szprudowo 5 - 1 Pomezania Malbork
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Orzeł Subkowy
Arka Gdynia SI 1 - 0 GKS Żukowo
Garbarnia Kępice 2 - 1 KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
Stolem Gniewino 5 - 2 Santos Gdańsk
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
GKS Żukowo 2 - 0 Gedania Gdańsk
Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Garbarnia Kępice
KP Starogard Gdański 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Santos Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia SI
Orzeł Subkowy 0 - 6 Weber Szprudowo
Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Bałtyk Gdynia
Pomezania Malbork 1 - 6 Stolem Gniewino
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
Weber Szprudowo 2 - 2 Akademia Piłkarska LG
Bałtyk Gdynia 2 - 4 KP Starogard Gdański
Garbarnia Kępice 0 - 1 GKS Żukowo
Santos Gdańsk 2 - 2 Pomezania Malbork
Arka Gdynia SI 6 - 1 Gedania Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
Stolem Gniewino 3 - 2 Orzeł Subkowy
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
GKS Żukowo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork 2 - 7 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański 6 - 1 Weber Szprudowo
Gedania Gdańsk 2 - 1 Garbarnia Kępice
Orzeł Subkowy 1 - 1 Santos Gdańsk
Akademia Piłkarska LG 13 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
Weber Szprudowo 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
Arka Gdynia SI 7 - 1 Garbarnia Kępice
Santos Gdańsk 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Bałtyk Gdynia 1 - 0 GKS Żukowo
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gedania Gdańsk
Pomezania Malbork 3 - 3 Orzeł Subkowy
Stolem Gniewino 0 - 8 KP Starogard Gdański
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
GKS Żukowo 2 - 1 Weber Szprudowo
KP Starogard Gdański 5 - 0 Santos Gdańsk
Garbarnia Kępice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
Gedania Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Orzeł Subkowy 0 - 5 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Stolem Gniewino
Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Garbarnia Kępice
Weber Szprudowo 5 - 1 Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
Santos Gdańsk 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
Orzeł Subkowy 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
Pomezania Malbork 3 - 5 KP Starogard Gdański
Stolem Gniewino 2 - 4 GKS Żukowo
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Arka Gdynia SI
GKS Żukowo 3 - 0 Santos Gdańsk
Gryf 2009 Tczew 9 - 1 Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański 2 - 0 Orzeł Subkowy
Garbarnia Kępice 1 - 1 Weber Szprudowo
Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
Weber Szprudowo 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia SI 2 - 2 Bałtyk Gdynia
Santos Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk
Orzeł Subkowy 0 - 2 Gryf 2009 Tczew
Akademia Piłkarska LG 3 - 1 KP Starogard Gdański
Pomezania Malbork 3 - 3 GKS Żukowo
Stolem Gniewino 2 - 1 Garbarnia Kępice
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
Bałtyk Gdynia 7 - 1 Weber Szprudowo
KP Starogard Gdański 0 - 4 Arka Gdynia SI
GKS Żukowo 5 - 1 Orzeł Subkowy
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
Garbarnia Kępice 4 - 1 Santos Gdańsk
Gedania Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork
Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Stolem Gniewino
Kolejka 14 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
Gryf 2009 Tczew 2 - 3 KP Starogard Gdański 28 maja 2013
Pomezania Malbork 2 - 1 Garbarnia Kępice
Orzeł Subkowy 1 - 2 Gedania Gdańsk 22 maja 2013
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Stolem Gniewino
vo, na boisku 4-1
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Santos Gdańsk
GKS Żukowo 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 15 maja 2013
Arka Gdynia SI 7 - 0 Weber Szprudowo
Kolejka 15 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
Santos Gdańsk 0 - 8 Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino 3 - 1 Weber Szprudowo
Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Arka Gdynia SI 15 maja 2013
Orzeł Subkowy 1 - 1 Garbarnia Kępice 8 maja 2013
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Pomezania Malbork
Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański 5 - 2 GKS Żukowo
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
Orzeł Subkowy 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
GKS Żukowo 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 9 maja 2013
Gedania Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański
Garbarnia Kępice 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
Weber Szprudowo 7 - 0 Santos Gdańsk
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Pomezania Malbork
Arka Gdynia SI 6 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
Pomezania Malbork 0 - 5 Weber Szprudowo
Orzeł Subkowy 2 - 5 Bałtyk Gdynia
GKS Żukowo 0 - 3 Arka Gdynia SI
KP Starogard Gdański 0 - 0 Garbarnia Kępice
Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Gedania Gdańsk
Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
Santos Gdańsk 2 - 5 Stolem Gniewino
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
Gedania Gdańsk 2 - 4 GKS Żukowo
Garbarnia Kępice 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 KP Starogard Gdański
Arka Gdynia SI 8 - 0 Santos Gdańsk
Weber Szprudowo 8 - 2 Orzeł Subkowy
Bałtyk Gdynia 2 - 4 Akademia Piłkarska LG
Stolem Gniewino 4 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
Akademia Piłkarska LG 12 - 1 Weber Szprudowo
KP Starogard Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia
GKS Żukowo 2 - 1 Garbarnia Kępice
Pomezania Malbork 6 - 1 Santos Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Orzeł Subkowy 0 - 4 Stolem Gniewino
Kolejka 20 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 GKS Żukowo
Arka Gdynia SI 6 - 1 Pomezania Malbork
Bałtyk Gdynia 5 - 1 Gryf 2009 Tczew
Weber Szprudowo 1 - 2 KP Starogard Gdański
Garbarnia Kępice 2 - 1 Gedania Gdańsk
Santos Gdańsk 3 - 5 Orzeł Subkowy
Stolem Gniewino 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 21 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Weber Szprudowo
Garbarnia Kępice 1 - 0 Arka Gdynia SI
Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Santos Gdańsk
GKS Żukowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
Orzeł Subkowy 3 - 4 Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański 4 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 22 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
Weber Szprudowo 0 - 0 GKS Żukowo
Santos Gdańsk 0 - 2 KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Garbarnia Kępice
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI 12 - 0 Orzeł Subkowy
Stolem Gniewino 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 22 maja 2013
Pomezania Malbork 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 23 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
Garbarnia Kępice 4 - 2 Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk 6 - 3 Weber Szprudowo
Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Santos Gdańsk
Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Orzeł Subkowy
KP Starogard Gdański 5 - 0 Pomezania Malbork
GKS Żukowo 0 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
Arka Gdynia SI 1 - 1 Akademia Piłkarska LG
Santos Gdańsk 0 - 10 GKS Żukowo
Pomezania Malbork 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
Orzeł Subkowy 3 - 5 KP Starogard Gdański
Weber Szprudowo 0 - 3 Garbarnia Kępice
gopspodarze nie stawili się na mecz
Stolem Gniewino 0 - 3 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 25 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Weber Szprudowo 12 czerwca 2013
Bałtyk Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk 1 - 2 Santos Gdańsk
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Orzeł Subkowy
KP Starogard Gdański 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
GKS Żukowo 4 - 0 Pomezania Malbork
Garbarnia Kępice 6 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
Weber Szprudowo 3 - 4 Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia SI 1 - 3 KP Starogard Gdański
Orzeł Subkowy 0 - 2 GKS Żukowo
Akademia Piłkarska LG 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
Santos Gdańsk 1 - 2 Garbarnia Kępice
Pomezania Malbork 2 - 6 Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino 2 - 5 Chojniczanka Chojnice