MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 72 23 3 0 128 - 11
2. Arka Gdynia SI 26 63 20 3 3 110 - 22
3. KP Starogard Gdański 26 55 18 1 7 73 - 40
4. Gryf 2009 Tczew 26 50 16 2 8 67 - 36
5. GKS Żukowo 26 47 15 2 9 56 - 37
6. Bałtyk Gdynia 26 44 14 2 10 62 - 43
7. Stolem Gniewino 26 34 11 1 14 54 - 86
8. Chojniczanka Chojnice 26 33 10 3 13 31 - 52
9. Garbarnia Kępice 26 32 9 5 12 35 - 44
10. Gedania Gdańsk 26 29 9 2 15 46 - 69
11. Weber Szprudowo 26 26 7 5 14 63 - 77
12. Pomezania Malbork 26 21 6 3 17 43 - 99
13. Santos Gdańsk 26 12 3 3 20 23 - 111
14. Orzeł Subkowy 26 8 1 5 20 28 - 92
Ostatni komentarz dodał bramkarzinio_z_weber 23.06.2013, 22:03:09



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. KP Starogard Gdański 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
2. Garbarnia Kępice 0 - 1 Pomezania Malbork
3. Gedania Gdańsk 3 - 1 Orzeł Subkowy
4. Stolem Gniewino 1 - 2 Bałtyk Gdynia
5. Santos Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
6. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 GKS Żukowo
7. Weber Szprudowo 2 - 2 Arka Gdynia SI
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Santos Gdańsk
9. Weber Szprudowo 4 - 0 Stolem Gniewino
10. Arka Gdynia SI 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
11. Garbarnia Kępice 1 - 1 Orzeł Subkowy
12. Pomezania Malbork 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
13. Gedania Gdańsk 1 - 7 Akademia Piłkarska LG
14. GKS Żukowo 3 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
15. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Orzeł Subkowy
16. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 GKS Żukowo
17. KP Starogard Gdański 4 - 3 Gedania Gdańsk
18. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Garbarnia Kępice
19. Santos Gdańsk 3 - 1 Weber Szprudowo
20. Pomezania Malbork 0 - 2 Bałtyk Gdynia
21. Stolem Gniewino 1 - 6 Arka Gdynia SI
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
22. Weber Szprudowo 5 - 1 Pomezania Malbork
23. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Orzeł Subkowy
24. Arka Gdynia SI 1 - 0 GKS Żukowo
25. Garbarnia Kępice 2 - 1 KP Starogard Gdański
26. Gedania Gdańsk 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
27. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
28. Stolem Gniewino 5 - 2 Santos Gdańsk
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
29. GKS Żukowo 2 - 0 Gedania Gdańsk
30. Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Garbarnia Kępice
31. KP Starogard Gdański 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
32. Santos Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia SI
33. Orzeł Subkowy 0 - 6 Weber Szprudowo
34. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Bałtyk Gdynia
35. Pomezania Malbork 1 - 6 Stolem Gniewino
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. Weber Szprudowo 2 - 2 Akademia Piłkarska LG
37. Bałtyk Gdynia 2 - 4 KP Starogard Gdański
38. Garbarnia Kępice 0 - 1 GKS Żukowo
39. Santos Gdańsk 2 - 2 Pomezania Malbork
40. Arka Gdynia SI 6 - 1 Gedania Gdańsk
41. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
42. Stolem Gniewino 3 - 2 Orzeł Subkowy
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
43. GKS Żukowo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
44. Pomezania Malbork 2 - 7 Arka Gdynia SI
45. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia
46. KP Starogard Gdański 6 - 1 Weber Szprudowo
47. Gedania Gdańsk 2 - 1 Garbarnia Kępice
48. Orzeł Subkowy 1 - 1 Santos Gdańsk
49. Akademia Piłkarska LG 13 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
50. Weber Szprudowo 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
51. Arka Gdynia SI 7 - 1 Garbarnia Kępice
52. Santos Gdańsk 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
53. Bałtyk Gdynia 1 - 0 GKS Żukowo
54. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gedania Gdańsk
55. Pomezania Malbork 3 - 3 Orzeł Subkowy
56. Stolem Gniewino 0 - 8 KP Starogard Gdański
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
57. GKS Żukowo 2 - 1 Weber Szprudowo
58. KP Starogard Gdański 5 - 0 Santos Gdańsk
59. Garbarnia Kępice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
60. Gedania Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia
61. Orzeł Subkowy 0 - 5 Arka Gdynia SI
62. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Stolem Gniewino
63. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
64. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Garbarnia Kępice
65. Weber Szprudowo 5 - 1 Gedania Gdańsk
66. Arka Gdynia SI 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
67. Santos Gdańsk 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
68. Orzeł Subkowy 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
69. Pomezania Malbork 3 - 5 KP Starogard Gdański
70. Stolem Gniewino 2 - 4 GKS Żukowo
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
71. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Arka Gdynia SI
72. GKS Żukowo 3 - 0 Santos Gdańsk
73. Gryf 2009 Tczew 9 - 1 Pomezania Malbork
74. KP Starogard Gdański 2 - 0 Orzeł Subkowy
75. Garbarnia Kępice 1 - 1 Weber Szprudowo
76. Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino
77. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
78. Weber Szprudowo 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
79. Arka Gdynia SI 2 - 2 Bałtyk Gdynia
80. Santos Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk
81. Orzeł Subkowy 0 - 2 Gryf 2009 Tczew
82. Akademia Piłkarska LG 3 - 1 KP Starogard Gdański
83. Pomezania Malbork 3 - 3 GKS Żukowo
84. Stolem Gniewino 2 - 1 Garbarnia Kępice
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
85. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Weber Szprudowo
86. KP Starogard Gdański 0 - 4 Arka Gdynia SI
87. GKS Żukowo 5 - 1 Orzeł Subkowy
88. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
89. Garbarnia Kępice 4 - 1 Santos Gdańsk
90. Gedania Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork
91. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Stolem Gniewino
Kolejka 14 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
92. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 KP Starogard Gdański 28 maja 2013
93. Pomezania Malbork 2 - 1 Garbarnia Kępice
94. Orzeł Subkowy 1 - 2 Gedania Gdańsk 22 maja 2013
95. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Stolem Gniewino
vo, na boisku 4-1
96. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Santos Gdańsk
97. GKS Żukowo 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 15 maja 2013
98. Arka Gdynia SI 7 - 0 Weber Szprudowo
Kolejka 15 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
99. Santos Gdańsk 0 - 8 Bałtyk Gdynia
100. Stolem Gniewino 3 - 1 Weber Szprudowo
101. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Arka Gdynia SI 15 maja 2013
102. Orzeł Subkowy 1 - 1 Garbarnia Kępice 8 maja 2013
103. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Pomezania Malbork
104. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Gedania Gdańsk
105. KP Starogard Gdański 5 - 2 GKS Żukowo
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
106. Orzeł Subkowy 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
107. GKS Żukowo 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 9 maja 2013
108. Gedania Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański
109. Garbarnia Kępice 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
110. Weber Szprudowo 7 - 0 Santos Gdańsk
111. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Pomezania Malbork
112. Arka Gdynia SI 6 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
113. Pomezania Malbork 0 - 5 Weber Szprudowo
114. Orzeł Subkowy 2 - 5 Bałtyk Gdynia
115. GKS Żukowo 0 - 3 Arka Gdynia SI
116. KP Starogard Gdański 0 - 0 Garbarnia Kępice
117. Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Gedania Gdańsk
118. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
119. Santos Gdańsk 2 - 5 Stolem Gniewino
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
120. Gedania Gdańsk 2 - 4 GKS Żukowo
121. Garbarnia Kępice 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
122. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 KP Starogard Gdański
123. Arka Gdynia SI 8 - 0 Santos Gdańsk
124. Weber Szprudowo 8 - 2 Orzeł Subkowy
125. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Akademia Piłkarska LG
126. Stolem Gniewino 4 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
127. Akademia Piłkarska LG 12 - 1 Weber Szprudowo
128. KP Starogard Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia
129. GKS Żukowo 2 - 1 Garbarnia Kępice
130. Pomezania Malbork 6 - 1 Santos Gdańsk
131. Gedania Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia SI
132. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
133. Orzeł Subkowy 0 - 4 Stolem Gniewino
Kolejka 20 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
134. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 GKS Żukowo
135. Arka Gdynia SI 6 - 1 Pomezania Malbork
136. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Gryf 2009 Tczew
137. Weber Szprudowo 1 - 2 KP Starogard Gdański
138. Garbarnia Kępice 2 - 1 Gedania Gdańsk
139. Santos Gdańsk 3 - 5 Orzeł Subkowy
140. Stolem Gniewino 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 21 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
141. Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Weber Szprudowo
142. Garbarnia Kępice 1 - 0 Arka Gdynia SI
143. Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Santos Gdańsk
144. GKS Żukowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia
145. Gedania Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
146. Orzeł Subkowy 3 - 4 Pomezania Malbork
147. KP Starogard Gdański 4 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 22 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
148. Weber Szprudowo 0 - 0 GKS Żukowo
149. Santos Gdańsk 0 - 2 KP Starogard Gdański
150. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Garbarnia Kępice
151. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk
152. Arka Gdynia SI 12 - 0 Orzeł Subkowy
153. Stolem Gniewino 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 22 maja 2013
154. Pomezania Malbork 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 23 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
155. Garbarnia Kępice 4 - 2 Bałtyk Gdynia
156. Gedania Gdańsk 6 - 3 Weber Szprudowo
157. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Arka Gdynia SI
158. Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Santos Gdańsk
159. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Orzeł Subkowy
160. KP Starogard Gdański 5 - 0 Pomezania Malbork
161. GKS Żukowo 0 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
162. Arka Gdynia SI 1 - 1 Akademia Piłkarska LG
163. Santos Gdańsk 0 - 10 GKS Żukowo
164. Pomezania Malbork 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
165. Orzeł Subkowy 3 - 5 KP Starogard Gdański
166. Weber Szprudowo 0 - 3 Garbarnia Kępice
gopspodarze nie stawili się na mecz
167. Stolem Gniewino 0 - 3 Gedania Gdańsk
168. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 25 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
169. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Weber Szprudowo 12 czerwca 2013
170. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia SI
171. Gedania Gdańsk 1 - 2 Santos Gdańsk
172. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Orzeł Subkowy
173. KP Starogard Gdański 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
174. GKS Żukowo 4 - 0 Pomezania Malbork
175. Garbarnia Kępice 6 - 2 Stolem Gniewino
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
176. Weber Szprudowo 3 - 4 Bałtyk Gdynia
177. Arka Gdynia SI 1 - 3 KP Starogard Gdański
178. Orzeł Subkowy 0 - 2 GKS Żukowo
179. Akademia Piłkarska LG 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
180. Santos Gdańsk 1 - 2 Garbarnia Kępice
181. Pomezania Malbork 2 - 6 Gedania Gdańsk
182. Stolem Gniewino 2 - 5 Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE