Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 5 |
Arka Gdynia SI |
5 września 2012
5.09 |
U-2 Bytów |
2 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orły Tczew |
2 - 3 |
Concordia Wierciny |
|
Akademia Piłkarska LG |
8 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Gryf Słupsk |
3 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Arka Gdynia SI |
9 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf 2009 Tczew |
10 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Orły Tczew |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Pauza: Concordia Wierciny, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
U-2 Bytów |
0 - 9 |
Arka Gdynia SI |
|
Orły Tczew |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 0 |
Concordia Wierciny |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf Słupsk |
8 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
10 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
8 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
Concordia Wierciny |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
U-2 Bytów |
7 - 0 |
Orły Tczew |
|
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Concordia Wierciny |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: U-2 Bytów, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
8 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Concordia Wierciny |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
U-2 Bytów |
2 - 7 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pauza: Orły Tczew, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Akademia Piłkarska LG |
8 - 0 |
Orły Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Gryf Słupsk |
0 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Concordia Wierciny |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
5 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Concordia Wierciny |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
U-2 Bytów |
5 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
Orły Tczew |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Akademia Piłkarska LG, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Słupsk |
1 - 4 |
Orły Tczew |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 7 |
U-2 Bytów |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Concordia Wierciny |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Arka Gdynia SI |
5 - 1 |
Concordia Wierciny |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
U-2 Bytów |
2 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Orły Tczew |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
0 - 8 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Orły Tczew |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Concordia Wierciny |
4 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Concordia Wierciny |
|
U-2 Bytów |
6 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orły Tczew |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Akademia Piłkarska LG |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
Pauza: Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf Słupsk |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Orły Tczew |
|
Concordia Wierciny |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 14 - 30. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 4 |
U-2 Bytów |
|
Concordia Wierciny |
3 - 1 |
Orły Tczew |
15 czerwca 2013
15.06 |
GOSRiT Luzino |
0 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
22 maja 2013
22.05 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 3 |
KP Starogard Gdański |
29 maja 2013
29.05 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
24 kwietnia 2013
24.04 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 15 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 8 |
Arka Gdynia SI |
30 maja 2013
30.05 |
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
22 maja 2013
22.05 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orły Tczew |
1 - 8 |
Bałtyk Gdynia |
|
U-2 Bytów |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: Concordia Wierciny, |
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
11 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 0 |
Orły Tczew |
|
Concordia Wierciny |
0 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
5 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Gryf Słupsk |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Concordia Wierciny |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orły Tczew |
3 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Arka Gdynia SI |
9 - 0 |
Orły Tczew |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Bałtyk Gdynia |
13 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Concordia Wierciny |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
11 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pauza: U-2 Bytów, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GOSRiT Luzino |
0 - 9 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Concordia Wierciny |
|
Gryf Słupsk |
2 - 6 |
Bałtyk Gdynia |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
12 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Pauza: Orły Tczew, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
U-2 Bytów |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
Bałtyk Gdynia |
10 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Concordia Wierciny |
3 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Concordia Wierciny |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 9 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
U-2 Bytów |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Orły Tczew |
|
Pauza: Akademia Piłkarska LG, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
2 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Orły Tczew |
2 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
U-2 Bytów |
6 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Bałtyk Gdynia |
10 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Concordia Wierciny |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Concordia Wierciny |
0 - 7 |
Arka Gdynia SI |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 4 |
U-2 Bytów |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Orły Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
10 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
4 - 3 |
Gryf Słupsk |
|
Orły Tczew |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
U-2 Bytów |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
8 - 2 |
Concordia Wierciny |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 25 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 5 |
Arka Gdynia SI |
12 czerwca 2013
12.06 |
Concordia Wierciny |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
10 - 0 |
U-2 Bytów |
|
GOSRiT Luzino |
6 - 4 |
Orły Tczew |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 11 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gryf Słupsk |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
9 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Orły Tczew |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
U-2 Bytów |
4 - 1 |
Concordia Wierciny |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, . |
|