POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 24 69 23 0 1 151 - 12
2. Akademia Piłkarska LG 24 64 21 1 2 112 - 18
3. Bałtyk Gdynia 24 49 16 1 7 107 - 46
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 47 15 2 7 68 - 31
5. Czarni Pruszcz Gdański 24 43 14 1 9 78 - 42
6. U-2 Bytów 24 40 12 4 8 68 - 81
7. Concordia Wierciny 24 36 11 3 10 38 - 50
8. Gryf 2009 Tczew 24 26 7 5 12 49 - 71
9. KP Starogard Gdański 24 26 7 5 12 31 - 75
10. Gryf Słupsk 24 14 3 5 16 31 - 80
11. Orły Tczew 24 14 4 2 18 26 - 90
12. GOSRiT Luzino 24 14 4 2 18 24 - 98
13. Gryf Wejherowo 24 9 2 3 19 28 - 117
Ostatni komentarz dodał adam1st 01.05.2013, 20:45:42



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Arka Gdynia SI 5 września 2012
2. U-2 Bytów 2 - 5 Bałtyk Gdynia
3. Orły Tczew 2 - 3 Concordia Wierciny
5. Akademia Piłkarska LG 8 - 1 GOSRiT Luzino
6. KP Starogard Gdański 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
7. Gryf Słupsk 3 - 3 Gryf Wejherowo
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Arka Gdynia SI 9 - 1 Gryf Wejherowo
9. Gryf 2009 Tczew 10 - 2 Gryf Słupsk
10. GOSRiT Luzino 0 - 3 KP Starogard Gdański
11. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Akademia Piłkarska LG
13. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Orły Tczew
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 U-2 Bytów
Pauza: Concordia Wierciny,
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
15. U-2 Bytów 0 - 9 Arka Gdynia SI
16. Orły Tczew 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
18. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Concordia Wierciny
19. KP Starogard Gdański 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
20. Gryf Słupsk 8 - 1 GOSRiT Luzino
21. Gryf Wejherowo 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 10 - 0 Gryf 2009 Tczew
23. GOSRiT Luzino 3 - 1 Gryf Wejherowo
24. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 2 Gryf Słupsk
25. Concordia Wierciny 1 - 0 KP Starogard Gdański
26. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
28. U-2 Bytów 7 - 0 Orły Tczew
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Orły Tczew 0 - 6 Arka Gdynia SI
31. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
32. KP Starogard Gdański 0 - 3 Bałtyk Gdynia
33. Gryf Słupsk 1 - 0 Concordia Wierciny
34. Gryf Wejherowo 2 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
35. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 GOSRiT Luzino
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Arka Gdynia SI 8 - 0 GOSRiT Luzino
37. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
38. Concordia Wierciny 4 - 1 Gryf Wejherowo
39. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Gryf Słupsk
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 KP Starogard Gdański
41. U-2 Bytów 2 - 7 Akademia Piłkarska LG
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
44. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Orły Tczew
45. KP Starogard Gdański 1 - 2 U-2 Bytów
46. Gryf Słupsk 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
47. Gryf Wejherowo 0 - 3 Bałtyk Gdynia
48. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Concordia Wierciny
49. GOSRiT Luzino 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arka Gdynia SI 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
51. Concordia Wierciny 3 - 0 GOSRiT Luzino
52. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Gryf 2009 Tczew
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Gryf Wejherowo
54. U-2 Bytów 5 - 1 Gryf Słupsk
55. Orły Tczew 1 - 1 KP Starogard Gdański
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Akademia Piłkarska LG 1 - 3 Arka Gdynia SI
59. Gryf Słupsk 1 - 4 Orły Tczew
60. Gryf Wejherowo 2 - 7 U-2 Bytów
61. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
62. GOSRiT Luzino 1 - 3 Bałtyk Gdynia
63. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Concordia Wierciny
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
64. Arka Gdynia SI 5 - 1 Concordia Wierciny
65. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
66. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 GOSRiT Luzino
67. U-2 Bytów 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
68. Orły Tczew 3 - 1 Gryf Wejherowo
70. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 KP Starogard Gdański
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Starogard Gdański 0 - 8 Arka Gdynia SI
72. Gryf Słupsk 1 - 1 Akademia Piłkarska LG
74. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Orły Tczew
75. GOSRiT Luzino 0 - 2 U-2 Bytów
76. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
77. Concordia Wierciny 4 - 3 Bałtyk Gdynia
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI 5 - 0 Bałtyk Gdynia
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Concordia Wierciny
80. U-2 Bytów 6 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
81. Orły Tczew 2 - 1 GOSRiT Luzino
83. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Gryf Wejherowo
84. KP Starogard Gdański 2 - 1 Gryf Słupsk
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Gryf Słupsk 0 - 5 Arka Gdynia SI
86. Gryf Wejherowo 1 - 3 KP Starogard Gdański
87. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
89. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Orły Tczew
90. Concordia Wierciny 2 - 1 U-2 Bytów
91. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 14 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Arka Gdynia SI 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
93. Bałtyk Gdynia 4 - 4 U-2 Bytów
94. Concordia Wierciny 3 - 1 Orły Tczew 15 czerwca 2013
96. GOSRiT Luzino 0 - 6 Akademia Piłkarska LG 22 maja 2013
97. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 KP Starogard Gdański 29 maja 2013
98. Gryf Wejherowo 2 - 0 Gryf Słupsk 24 kwietnia 2013
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Gryf Wejherowo 0 - 8 Arka Gdynia SI 30 maja 2013
100. Gryf Słupsk 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 22 maja 2013
101. KP Starogard Gdański 3 - 1 GOSRiT Luzino
102. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
104. Orły Tczew 1 - 8 Bałtyk Gdynia
105. U-2 Bytów 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Concordia Wierciny,
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Arka Gdynia SI 11 - 0 U-2 Bytów
107. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Orły Tczew
109. Concordia Wierciny 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
110. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 KP Starogard Gdański
111. GOSRiT Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk
112. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Arka Gdynia SI
114. Gryf Wejherowo 1 - 1 GOSRiT Luzino
115. Gryf Słupsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
116. KP Starogard Gdański 1 - 1 Concordia Wierciny
117. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Bałtyk Gdynia
119. Orły Tczew 3 - 3 U-2 Bytów
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
120. Arka Gdynia SI 9 - 0 Orły Tczew
122. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Akademia Piłkarska LG
123. Bałtyk Gdynia 13 - 2 KP Starogard Gdański
124. Concordia Wierciny 2 - 0 Gryf Słupsk
125. Czarni Pruszcz Gdański 11 - 1 Gryf Wejherowo
126. GOSRiT Luzino 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. GOSRiT Luzino 0 - 9 Arka Gdynia SI
128. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
129. Gryf Wejherowo 0 - 3 Concordia Wierciny
130. Gryf Słupsk 2 - 6 Bałtyk Gdynia
131. KP Starogard Gdański 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
132. Akademia Piłkarska LG 12 - 0 U-2 Bytów
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Orły Tczew 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
136. U-2 Bytów 5 - 0 KP Starogard Gdański
137. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Gryf Słupsk
138. Bałtyk Gdynia 10 - 4 Gryf Wejherowo
139. Concordia Wierciny 3 - 3 Gryf 2009 Tczew
140. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 GOSRiT Luzino
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Arka Gdynia SI
142. GOSRiT Luzino 1 - 1 Concordia Wierciny
143. Gryf 2009 Tczew 2 - 9 Bałtyk Gdynia
144. Gryf Wejherowo 1 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
145. Gryf Słupsk 1 - 1 U-2 Bytów
146. KP Starogard Gdański 3 - 0 Orły Tczew
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Arka Gdynia SI 2 - 4 Akademia Piłkarska LG
150. Orły Tczew 2 - 1 Gryf Słupsk
151. U-2 Bytów 6 - 1 Gryf Wejherowo
152. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Gryf 2009 Tczew
153. Bałtyk Gdynia 10 - 2 GOSRiT Luzino
154. Concordia Wierciny 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Concordia Wierciny 0 - 7 Arka Gdynia SI
156. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Bałtyk Gdynia
157. GOSRiT Luzino 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
158. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 U-2 Bytów
159. Gryf Wejherowo 2 - 0 Orły Tczew
161. KP Starogard Gdański 1 - 6 Akademia Piłkarska LG
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Arka Gdynia SI 10 - 1 KP Starogard Gdański
163. Akademia Piłkarska LG 4 - 3 Gryf Słupsk
165. Orły Tczew 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
166. U-2 Bytów 2 - 1 GOSRiT Luzino
167. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
168. Bałtyk Gdynia 8 - 2 Concordia Wierciny
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 25 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk Gdynia 1 - 5 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2013
170. Concordia Wierciny 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
171. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 0 U-2 Bytów
172. GOSRiT Luzino 6 - 4 Orły Tczew
174. Gryf Wejherowo 0 - 11 Akademia Piłkarska LG
175. Gryf Słupsk 1 - 3 KP Starogard Gdański
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Arka Gdynia SI 4 - 0 Gryf Słupsk
177. KP Starogard Gdański 1 - 0 Gryf Wejherowo
178. Akademia Piłkarska LG 9 - 2 Gryf 2009 Tczew
180. Orły Tczew 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
181. U-2 Bytów 4 - 1 Concordia Wierciny
182. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE