ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 25 66 22 0 3 144 - 29
2. Akademia Piłkarska LG 25 64 21 1 3 98 - 18
3. Akademia Sportowa Pomorze 25 60 19 3 3 80 - 22
4. Orlęta Reda 26 53 17 2 7 58 - 39
5. Bałtyk Gdynia 26 37 12 1 13 49 - 49
6. Gedania Gdańsk 26 37 11 4 11 63 - 64
7. Chojniczanka Chojnice 26 36 10 6 10 58 - 51
8. Gryf 2009 Tczew 25 35 10 5 10 26 - 33
9. Pogoń Lębork 26 31 9 4 13 43 - 61
10. Czarni Pruszcz Gdański 26 31 8 7 11 32 - 50
11. Orkan Rumia MKS 26 27 8 3 15 39 - 100
12. Gryf Wejherowo 26 23 7 2 17 47 - 85
13. KP Starogard Gdański 26 8 2 2 22 20 - 75
14. U-2 Bytów 24 8 2 2 20 10 - 91
Ostatni komentarz dodał fan11 16.03.2013, 16:48:38



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. U-2 Bytów 0 - 5 Bałtyk Gdynia
2. Sparta Sycewice 5 - 3 Chojniczanka Chojnice
3. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
4. Pogoń Lębork 2 - 4 Gedania Gdańsk
5. Orlęta Reda 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
6. Orkan Rumia MKS 1 - 4 Gryf Wejherowo
7. Akademia Piłkarska LG 8 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Bałtyk Gdynia 2 - 1 KP Starogard Gdański
9. Gryf Wejherowo 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
10. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Orkan Rumia MKS
11. Gedania Gdańsk 2 - 3 Orlęta Reda
12. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Pogoń Lębork
13. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
14. U-2 Bytów 0 - 6 Sparta Sycewice
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Sparta Sycewice 5 - 0 Bałtyk Gdynia
16. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 U-2 Bytów
17. Pogoń Lębork 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
18. Orlęta Reda 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
19. Orkan Rumia MKS 2 - 2 Gedania Gdańsk
20. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
21. KP Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
22. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Gryf Wejherowo
23. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 KP Starogard Gdański
24. Gedania Gdańsk 2 - 4 Akademia Piłkarska LG
25. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Orkan Rumia MKS
26. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Orlęta Reda
27. U-2 Bytów 0 - 5 Pogoń Lębork
28. Sparta Sycewice 8 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. Akademia Sportowa Pomorze 8 - 0 Bałtyk Gdynia
30. Pogoń Lębork 1 - 13 Sparta Sycewice
31. Orlęta Reda 3 - 1 U-2 Bytów
32. Orkan Rumia MKS 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
33. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
34. KP Starogard Gdański 0 - 4 Gedania Gdańsk
35. Gryf Wejherowo 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
37. Gedania Gdańsk 3 - 2 Gryf Wejherowo
38. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 KP Starogard Gdański
39. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
40. U-2 Bytów 1 - 4 Orkan Rumia MKS
41. Sparta Sycewice 12 - 1 Orlęta Reda
42. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Pogoń Lębork 1 - 0 Bałtyk Gdynia
44. Orlęta Reda 0 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
45. Orkan Rumia MKS 2 - 6 Sparta Sycewice
46. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 U-2 Bytów
47. KP Starogard Gdański 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
48. Gryf Wejherowo 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
49. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
50. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Gedania Gdańsk
51. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
52. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Gryf Wejherowo
53. U-2 Bytów 2 - 1 KP Starogard Gdański
54. Sparta Sycewice 4 - 0 Akademia Piłkarska LG
55. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Orkan Rumia MKS
56. Pogoń Lębork 1 - 4 Orlęta Reda
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Orlęta Reda 2 - 1 Bałtyk Gdynia
58. Orkan Rumia MKS 5 - 4 Pogoń Lębork
59. Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
60. KP Starogard Gdański 1 - 4 Sparta Sycewice
61. Gryf Wejherowo 0 - 1 U-2 Bytów
62. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
63. Gedania Gdańsk 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
65. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Gedania Gdańsk
66. U-2 Bytów 0 - 2 Gryf 2009 Tczew
67. Sparta Sycewice 7 - 1 Gryf Wejherowo
68. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 KP Starogard Gdański
69. Pogoń Lębork 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
70. Orlęta Reda 6 - 1 Orkan Rumia MKS
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Orkan Rumia MKS 3 - 2 Bałtyk Gdynia
72. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Orlęta Reda
73. KP Starogard Gdański 0 - 1 Pogoń Lębork
74. Gryf Wejherowo 3 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
75. Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Sparta Sycewice
76. Gedania Gdańsk 8 - 0 U-2 Bytów
77. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
79. U-2 Bytów 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
80. Sparta Sycewice 9 - 0 Gedania Gdańsk
81. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
82. Pogoń Lębork 4 - 1 Gryf Wejherowo
83. Orlęta Reda 2 - 1 KP Starogard Gdański
84. Orkan Rumia MKS 0 - 7 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Bałtyk Gdynia
86. KP Starogard Gdański 0 - 2 Orkan Rumia MKS
87. Gryf Wejherowo 1 - 5 Orlęta Reda
88. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Pogoń Lębork
89. Gedania Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
90. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 7 Sparta Sycewice
91. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 U-2 Bytów
Kolejka 14 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. Bałtyk Gdynia 4 - 0 U-2 Bytów
93. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Sparta Sycewice
94. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
95. Gedania Gdańsk 3 - 1 Pogoń Lębork
96. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Orlęta Reda
97. Gryf Wejherowo 6 - 2 Orkan Rumia MKS
98. KP Starogard Gdański 0 - 4 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 15 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. KP Starogard Gdański 1 - 2 Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2013
100. Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Gryf Wejherowo
101. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
102. Orlęta Reda 2 - 0 Gedania Gdańsk 5 czerwca 2013
103. Pogoń Lębork 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 1 maja 2013
104. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
105. Sparta Sycewice - U-2 Bytów
Kolejka 16 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Sparta Sycewice
107. U-2 Bytów 0 - 6 Akademia Sportowa Pomorze
108. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Pogoń Lębork
109. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Orlęta Reda
110. Gedania Gdańsk 9 - 0 Orkan Rumia MKS
111. Gryf 2009 Tczew 0 - 0 Akademia Piłkarska LG 15 maja 2013
112. Gryf Wejherowo 6 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gryf Wejherowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia 29 maja 2013
114. KP Starogard Gdański 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
115. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Gedania Gdańsk
116. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 maja 2013
117. Orlęta Reda 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 czerwca 2013
118. Pogoń Lębork 4 - 0 U-2 Bytów
119. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Sparta Sycewice
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
121. Sparta Sycewice 3 - 0 Pogoń Lębork
122. U-2 Bytów 0 - 4 Orlęta Reda
123. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Orkan Rumia MKS
124. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Akademia Piłkarska LG
125. Gedania Gdańsk 0 - 2 KP Starogard Gdański
126. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia
128. Gryf Wejherowo 3 - 5 Gedania Gdańsk
129. KP Starogard Gdański 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
130. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
131. Orkan Rumia MKS 4 - 1 U-2 Bytów
132. Orlęta Reda 0 - 3 Sparta Sycewice
133. Pogoń Lębork 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Pogoń Lębork
135. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 1 Orlęta Reda
136. Sparta Sycewice 11 - 1 Orkan Rumia MKS
137. U-2 Bytów 0 - 2 Akademia Piłkarska LG
138. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 KP Starogard Gdański
139. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gryf Wejherowo
140. Gedania Gdańsk 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 21 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Gedania Gdańsk 4 - 1 Bałtyk Gdynia
142. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
143. Gryf Wejherowo 3 - 4 Chojniczanka Chojnice
144. KP Starogard Gdański 5 - 1 U-2 Bytów 9 maja 2013
145. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Sparta Sycewice
146. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
147. Orlęta Reda 3 - 2 Pogoń Lębork
Kolejka 22 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Orlęta Reda
149. Pogoń Lębork 4 - 0 Orkan Rumia MKS
150. Akademia Sportowa Pomorze - Akademia Piłkarska LG
151. Sparta Sycewice 11 - 0 KP Starogard Gdański
152. U-2 Bytów 1 - 2 Gryf Wejherowo
153. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
154. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 23 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 7 Bałtyk Gdynia
156. Gedania Gdańsk 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
157. Gryf 2009 Tczew - U-2 Bytów
158. Gryf Wejherowo 1 - 10 Sparta Sycewice
159. KP Starogard Gdański 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
160. Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Pogoń Lębork
161. Orkan Rumia MKS 1 - 3 Orlęta Reda
Kolejka 24 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Orkan Rumia MKS
163. Orlęta Reda 2 - 0 Akademia Piłkarska LG
164. Pogoń Lębork 1 - 0 KP Starogard Gdański
165. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Gryf Wejherowo
166. Sparta Sycewice 4 - 0 Gryf 2009 Tczew
167. U-2 Bytów 1 - 1 Gedania Gdańsk
168. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia
170. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 U-2 Bytów
171. Gedania Gdańsk 1 - 3 Sparta Sycewice
172. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
173. Gryf Wejherowo 0 - 3 Pogoń Lębork
174. KP Starogard Gdański 0 - 3 Orlęta Reda
175. Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Orkan Rumia MKS
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Akademia Piłkarska LG
177. Orkan Rumia MKS 2 - 1 KP Starogard Gdański
178. Orlęta Reda 3 - 1 Gryf Wejherowo
179. Pogoń Lębork 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
180. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Gedania Gdańsk
181. Sparta Sycewice 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
182. U-2 Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE