MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 24 54 17 3 4 62 - 16
2. Jantar Ustka 24 49 16 1 7 59 - 32
3. Akademia Piłkarska LG 24 45 14 3 7 43 - 22
4. Gryf Słupsk 24 42 13 3 8 52 - 40
5. Sapa Rumia Janowo 23 37 11 4 8 35 - 32
6. Arka Gdynia 13 36 12 0 1 75 - 7
7. Lechia Gdańsk 13 32 10 2 1 51 - 14
8. Olimpic Gdańsk 24 32 9 5 10 50 - 46
9. Bałtyk Gdynia 24 31 9 4 11 45 - 35
10. Polonia Gdańsk 24 31 10 1 13 47 - 83
11. Chojniczanka Chojnice 24 28 8 4 12 43 - 49
12. AP Malbork 23 17 5 2 16 24 - 89
13. Gryf 2009 Tczew 24 10 3 1 20 16 - 68
14. Rodło Kwidzyn 24 7 2 1 21 10 - 79
Ostatni komentarz dodał sebuchownia 03.07.2013, 07:52:58
* Lechia Gdańsk i Arka Gdynia awansowały po rundzie jesiennej do rozgrywek centralnych
* Rodło Kwidzyn wycofało się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
1. Rodło Kwidzyn 2 - 2 AP Malbork 26 sierpnia 2012 - 15:30
2. Sapa Rumia Janowo 0 - 3 Arka Gdynia 26 sierpnia 2012 - 18:00
3. Polonia Gdańsk 0 - 8 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia 2012 - 11:00
4. Olimpic Gdańsk 0 - 8 Arka Gdynia SI 26 sierpnia 2012 - 11:00
5. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Gryf 2009 Tczew 25 sierpnia 2012 - 17:30
6. Lechia Gdańsk 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
7. Jantar Ustka 4 - 2 Gryf Słupsk 25 sierpnia 2012 - 11:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
8. AP Malbork 1 - 4 Gryf Słupsk 1 września 2012 - 14:00
9. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Jantar Ustka 1 września 2012 - 11:00
10. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Lechia Gdańsk 1 września 2012 - 13:30
11. Arka Gdynia SI 1 - 0 Akademia Piłkarska LG 1 września 2012 - 15:00
12. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Olimpic Gdańsk 2 września 2012 - 13:00
13. Arka Gdynia 12 - 1 Polonia Gdańsk 1 września 2012 - 13:00
14. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Sapa Rumia Janowo 2 września 2012 - 11:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
15. Sapa Rumia Janowo 6 - 2 AP Malbork 8 września 2012 - 17:00
16. Polonia Gdańsk 2 - 1 Rodło Kwidzyn 9 września 2012 - 17:00
17. Olimpic Gdańsk 1 - 3 Arka Gdynia 9 września 2012 - 11:00
18. Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Bałtyk Gdynia 9 września 2012 - 15:00
19. Lechia Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia SI 9 września 2012 - 11:00
20. Jantar Ustka 8 - 0 Gryf 2009 Tczew 8 września 2012 - 13:00
niedopełnienie obowiązków dot. prowadzenia zespołu przez trenera z licencją; wynik na boisku 8:1 (2:1)
21. Gryf Słupsk 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 9 września 2012 - 14:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
22. AP Malbork 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 15 września 2012 - 12:00
23. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Gryf Słupsk 16 września 2012 - 13:30
24. Arka Gdynia SI 3 - 2 Jantar Ustka 15 września 2012 - 15:00
25. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Lechia Gdańsk 16 września 2012 - 13:00
26. Arka Gdynia 5 - 0 Akademia Piłkarska LG 15 września 2012 - 13:00
27. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Olimpic Gdańsk 15 września 2012 - 11:00
28. Sapa Rumia Janowo 3 - 1 Polonia Gdańsk 15 września 2012 - 12:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
29. Polonia Gdańsk 4 - 1 AP Malbork 23 września 2012 - 15:00
w Malborku
30. Olimpic Gdańsk 1 - 1 Sapa Rumia Janowo 22 września 2012 - 11:00
31. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Rodło Kwidzyn 22 września 2012 - 17:30
32. Lechia Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia 22 września 2012 - 13:30
33. Jantar Ustka 3 - 2 Bałtyk Gdynia 22 września 2012 - 12:00
34. Gryf Słupsk 0 - 3 Arka Gdynia SI 23 września 2012 - 14:00
35. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Gryf 2009 Tczew 22 września 2012 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
36. AP Malbork 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 29 września 2012 - 10:00
37. Arka Gdynia SI 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 września 2012 - 15:00
38. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf Słupsk 30 września 2012 - 13:00
39. Arka Gdynia 4 - 1 Jantar Ustka 29 września 2012 - 13:00
40. Rodło Kwidzyn 0 - 6 Lechia Gdańsk 29 września 2012 - 13:00
41. Sapa Rumia Janowo 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 29 września 2012 - 12:00
42. Polonia Gdańsk 2 - 2 Olimpic Gdańsk 29 września 2012 - 18:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
43. Olimpic Gdańsk 2 - 2 AP Malbork 7 października 2012 - 11:00
44. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Polonia Gdańsk 6 października 2012 - 17:30
45. Lechia Gdańsk 5 - 0 Sapa Rumia Janowo 6 października 2012 - 13:30
46. Jantar Ustka 2 - 0 Rodło Kwidzyn 6 października 2012 - 11:00
47. Gryf Słupsk 3 - 2 Arka Gdynia 7 października 2012 - 14:00
48. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Bałtyk Gdynia 6 października 2012 - 11:00
49. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Arka Gdynia SI 7 października 2012 - 13:30
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
50. AP Malbork 0 - 2 Arka Gdynia SI 13 października 2012 - 11:00
51. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 14 października 2012 - 13:00
52. Arka Gdynia 9 - 0 Chojniczanka Chojnice 13 października 2012 - 13:00
53. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Gryf Słupsk 13 października 2012 - 11:00
54. Sapa Rumia Janowo 1 - 3 Jantar Ustka 13 października 2012 - 14:00
55. Polonia Gdańsk 0 - 6 Lechia Gdańsk 14 października 2012 - 09:00
56. Olimpic Gdańsk 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 14 października 2012 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
57. Akademia Piłkarska LG 6 - 0 AP Malbork 23 października 2012 - 17:30
58. Lechia Gdańsk 4 - 4 Olimpic Gdańsk 21 października 2012 - 11:00
59. Jantar Ustka 4 - 0 Polonia Gdańsk 20 października 2012 - 12:00
60. Gryf Słupsk 1 - 3 Sapa Rumia Janowo 21 października 2012 - 13:00
61. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Rodło Kwidzyn 20 października 2012 - 11:00
62. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Arka Gdynia 21 października 2012 - 13:30
63. Arka Gdynia SI 3 - 1 Bałtyk Gdynia 20 października 2012 - 15:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
64. AP Malbork 1 - 0 Bałtyk Gdynia 27 października 2012 - 11:00
65. Arka Gdynia 1 - 0 Arka Gdynia SI 27 października 2012 - 13:00
66. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 27 października 2012 - 13:00
67. Sapa Rumia Janowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 27 października 2012 - 12:00
68. Polonia Gdańsk 3 - 6 Gryf Słupsk 28 października 2012 - 15:00
69. Olimpic Gdańsk 4 - 1 Jantar Ustka 14 listopada 2012 - 11:00
Gdańsk, ul. Traugutta
70. Akademia Piłkarska LG 1 - 2 Lechia Gdańsk 27 października 2012 - 13:30
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
71. Lechia Gdańsk 12 - 1 AP Malbork 4 listopada 2012 - 10:00
72. Jantar Ustka 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 3 listopada 2012 - 11:00
73. Gryf Słupsk 3 - 1 Olimpic Gdańsk 4 listopada 2012 - 13:30
74. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Polonia Gdańsk 3 listopada 2012 - 11:00
75. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Sapa Rumia Janowo 4 listopada 2012 - 13:30
76. Arka Gdynia SI 3 - 0 Rodło Kwidzyn 3 listopada 2012 - 15:00
77. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia 3 listopada 2012 - 13:00
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
78. AP Malbork 0 - 14 Arka Gdynia 10 listopada 2012 - 11:00
79. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Bałtyk Gdynia 10 listopada 2012 - 11:00
80. Sapa Rumia Janowo 1 - 0 Arka Gdynia SI 10 listopada 2012 - 14:00
81. Polonia Gdańsk 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 11 listopada 2012 - 17:00
82. Olimpic Gdańsk 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2012 - 11:00
83. Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Gryf Słupsk 10 listopada 2012 - 17:30
84. Lechia Gdańsk 3 - 3 Jantar Ustka 10 listopada 2012 - 13:30
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
85. Jantar Ustka 4 - 0 AP Malbork 17 listopada 2012 - 11:00
86. Gryf Słupsk 1 - 5 Lechia Gdańsk 18 listopada 2012 - 14:00
87. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 17 listopada 2012 - 11:00
88. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Olimpic Gdańsk 18 listopada 2012 - 13:30
89. Arka Gdynia SI 6 - 2 Polonia Gdańsk 17 listopada 2012 - 15:00
90. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Sapa Rumia Janowo 18 listopada 2012 - 13:00
91. Arka Gdynia 12 - 0 Rodło Kwidzyn 18 listopada 2012 - 11:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
92. AP Malbork 3 - 0 Rodło Kwidzyn
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
94. Bałtyk Gdynia 9 - 1 Polonia Gdańsk 16 marca 2013 - 11:00
95. Arka Gdynia SI 3 - 2 Olimpic Gdańsk 17 marca 2013 - 13:00
96. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 19 maja 2013 - 13:30
98. Gryf Słupsk 4 - 1 Jantar Ustka 17 marca 2013 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Sapa Rumia Janowo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
99. Gryf Słupsk 3 - 1 AP Malbork 24 marca 2013 - 13:30
100. Jantar Ustka 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 23 marca 2013 - 11:00
102. Akademia Piłkarska LG 1 - 1 Arka Gdynia SI 24 marca 2013 - 13:00
103. Olimpic Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 24 marca 2013 - 13:00
105. Sapa Rumia Janowo 3 - 0 Rodło Kwidzyn
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
Pauza: Polonia Gdańsk, Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 16 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
106. AP Malbork - Sapa Rumia Janowo 5 czerwca 2013 - 17:00
107. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Polonia Gdańsk
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
109. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 7 kwietnia 2013 - 17:00
111. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Jantar Ustka 8 maja 2013 - 17:00
112. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gryf Słupsk 30 marca 2013 - 14:00
Pauza: Arka Gdynia SI, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
113. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 AP Malbork 29 maja 2013 - 17:00
114. Gryf Słupsk 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 7 kwietnia 2013 - 13:30
115. Jantar Ustka 0 - 1 Arka Gdynia SI 22 maja 2013 - 17:00
118. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
119. Polonia Gdańsk 0 - 3 Sapa Rumia Janowo 7 kwietnia 2013 - 13:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
120. AP Malbork 1 - 2 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2013 - 15:00
121. Sapa Rumia Janowo 1 - 1 Olimpic Gdańsk 13 kwietnia 2013 - 14:00
122. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
124. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Jantar Ustka 13 kwietnia 2013 - 13:00
125. Arka Gdynia SI 2 - 1 Gryf Słupsk 13 kwietnia 2013 - 15:00
126. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 14 kwietnia 2013 - 13:30
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
127. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 AP Malbork 21 kwietnia 2013 - 13:30
128. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Arka Gdynia SI 20 kwietnia 2013 - 11:00
129. Gryf Słupsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2013 - 13:30
132. Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Sapa Rumia Janowo 20 kwietnia 2013 - 11:00
133. Olimpic Gdańsk 1 - 4 Polonia Gdańsk 21 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Jantar Ustka,
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
134. AP Malbork 2 - 4 Olimpic Gdańsk 28 kwietnia 2013 - 11:00
135. Polonia Gdańsk 3 - 2 Akademia Piłkarska LG 28 kwietnia 2013 - 15:00
137. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Jantar Ustka
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
139. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia 2013 - 13:00
140. Arka Gdynia SI 5 - 0 Gryf 2009 Tczew 27 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk, Sapa Rumia Janowo,
Kolejka 21 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
141. Arka Gdynia SI 9 - 0 AP Malbork 4 maja 2013 - 15:00
142. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Bałtyk Gdynia 5 maja 2013 - 13:30
144. Gryf Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
145. Jantar Ustka 3 - 0 Sapa Rumia Janowo 4 maja 2013 - 14:00
147. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Olimpic Gdańsk 5 maja 2013 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 22 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
148. AP Malbork 1 - 0 Akademia Piłkarska LG 12 maja 2013 - 11:00
150. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jantar Ustka 12 maja 2013 - 13:00
151. Sapa Rumia Janowo 1 - 3 Gryf Słupsk 11 maja 2013 - 13:00
152. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
154. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Arka Gdynia SI 12 maja 2013 - 13:00
Pauza: Gryf 2009 Tczew, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 23 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
155. Bałtyk Gdynia 6 - 1 AP Malbork 19 maja 2013 - 13:00
157. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Rodło Kwidzyn
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
158. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Sapa Rumia Janowo 18 maja 2013 - 11:00
159. Gryf Słupsk 3 - 1 Polonia Gdańsk 19 maja 2013 - 13:30
160. Jantar Ustka 2 - 1 Olimpic Gdańsk 18 maja 2013 - 14:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Arka Gdynia SI,
Kolejka 24 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
163. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Jantar Ustka 26 maja 2013 - 11:00
164. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Gryf Słupsk 26 maja 2013 - 11:00
165. Polonia Gdańsk 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 maja 2013 - 15:00
166. Sapa Rumia Janowo 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 25 maja 2013 - 13:00
167. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Arka Gdynia SI
Pauza: Bałtyk Gdynia, AP Malbork,
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
170. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn
wycofanie z rozgrywek Rodła Kwidzyn
171. Arka Gdynia SI 0 - 1 Sapa Rumia Janowo 1 czerwca 2013 - 15:00
172. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Polonia Gdańsk 2 czerwca 2013 - 13:30
173. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Olimpic Gdańsk 1 czerwca 2013 - 11:00
174. Gryf Słupsk 1 - 1 Akademia Piłkarska LG 2 czerwca 2013 - 13:30
Pauza: Jantar Ustka, AP Malbork,
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
176. AP Malbork 0 - 1 Jantar Ustka 9 czerwca 2013 - 13:00
178. Akademia Piłkarska LG 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 czerwca 2013 - 11:00
179. Olimpic Gdańsk 0 - 2 Gryf 2009 Tczew 8 czerwca 2013 - 11:00
180. Polonia Gdańsk 2 - 3 Arka Gdynia SI 9 czerwca 2013 - 15:00
181. Sapa Rumia Janowo 0 - 2 Bałtyk Gdynia 9 czerwca 2013 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE