Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2012/2013

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 24 55 17 4 3 91 - 21
2. Polonia Gdańsk 24 50 16 2 6 71 - 32
3. Rodło Kwidzyn 24 42 13 3 8 81 - 43
4. Lechia Gdańsk 13 39 13 0 0 73 - 8
5. Pogoń Lębork 24 38 11 5 8 37 - 38
6. Arka Gdynia 13 34 11 1 1 81 - 11
7. Gryf 2009 Tczew 24 34 9 7 8 51 - 52
8. KP Starogard Gdański 24 32 10 2 12 60 - 67
9. Pomezania Malbork 24 29 8 5 11 50 - 58
10. AP Malbork 23 27 8 3 12 61 - 65
11. Jedynka Reda 24 27 8 3 13 53 - 77
12. Bytovia Bytów 24 27 8 3 13 43 - 86
13. Piast Człuchów 23 7 1 4 18 22 - 91
14. Kaszubia Kościerzyna 24 5 1 2 21 16 - 141
Ostatni komentarz dodał sanatorium 10.06.2013, 09:36:09
* Lechia Gdańsk i Arka Gdynia awansowały po rundzie jesiennej do rozgrywek centralnych


 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
Rodło Kwidzyn 4 - 6 AP Malbork 26 sierpnia 2012 - 13:30
Pomezania Malbork 1 - 3 Arka Gdynia 26 sierpnia 2012 - 13:00
Polonia Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia 26 sierpnia 2012 - 18:00
Pogoń Lębork 0 - 0 Bytovia Bytów 30 sierpnia 2012 - 18:00
Piast Człuchów 0 - 2 Gryf 2009 Tczew 26 sierpnia 2012 - 11:00
Lechia Gdańsk 8 - 1 Jedynka Reda 25 sierpnia 2012 - 15:30
KP Starogard Gdański 6 - 1 Kaszubia Kościerzyna 26 sierpnia 2012 - 11:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
AP Malbork 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 września 2012 - 12:00
Jedynka Reda 4 - 3 KP Starogard Gdański 1 września 2012 - 14:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Lechia Gdańsk 1 września 2012 - 11:00
Bytovia Bytów 4 - 2 Piast Człuchów 1 września 2012 - 11:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Pogoń Lębork 2 września 2012 - 11:00
Arka Gdynia 4 - 1 Polonia Gdańsk 1 września 2012 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Pomezania Malbork 2 września 2012 - 13:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
Pomezania Malbork 1 - 1 AP Malbork 8 września 2012 - 13:00
Polonia Gdańsk 5 - 4 Rodło Kwidzyn 8 września 2012 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 7 Arka Gdynia 8 września 2012 - 11:00
Piast Człuchów 0 - 1 Bałtyk Gdynia 9 września 2012 - 16:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Bytovia Bytów 9 września 2012 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 9 września 2012 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Jedynka Reda 8 września 2012 - 13:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
AP Malbork 1 - 0 Jedynka Reda 15 września 2012 - 14:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 16 września 2012 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 1 KP Starogard Gdański 15 września 2012 - 11:00
Bałtyk Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk 16 września 2012 - 11:00
Arka Gdynia 7 - 0 Piast Człuchów 15 września 2012 - 11:00
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Pogoń Lębork 15 września 2012 - 13:00
Pomezania Malbork 0 - 1 Polonia Gdańsk 15 września 2012 - 14:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
Polonia Gdańsk 1 - 1 AP Malbork 23 września 2012 - 15:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Pomezania Malbork 22 września 2012 - 11:00
Piast Człuchów 2 - 5 Rodło Kwidzyn 23 września 2012 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Arka Gdynia 22 września 2012 - 15:30
KP Starogard Gdański 0 - 5 Bałtyk Gdynia 23 września 2012 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Bytovia Bytów 22 września 2012 - 13:00
Jedynka Reda 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 22 września 2012 - 14:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
AP Malbork 8 - 9 Gryf 2009 Tczew 29 września 2012 - 12:00
Bytovia Bytów 1 - 4 Jedynka Reda 29 września 2012 - 11:00
Bałtyk Gdynia 10 - 0 Kaszubia Kościerzyna 30 września 2012 - 11:00
Arka Gdynia 9 - 1 KP Starogard Gdański 29 września 2012 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Lechia Gdańsk 29 września 2012 - 11:00
Pomezania Malbork 8 - 1 Piast Człuchów 29 września 2012
Polonia Gdańsk 6 - 1 Pogoń Lębork 29 września 2012 - 11:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
Pogoń Lębork 2 - 0 AP Malbork 6 października 2012 - 11:00
Piast Człuchów 0 - 7 Polonia Gdańsk 7 października 2012 - 11:00
Lechia Gdańsk 7 - 1 Pomezania Malbork 6 października 2012 - 15:30
KP Starogard Gdański 2 - 3 Rodło Kwidzyn 6 października 2012 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 14 Arka Gdynia 6 października 2012 - 13:00
Jedynka Reda 3 - 2 Bałtyk Gdynia 6 października 2012 - 12:00
Gryf 2009 Tczew 8 - 0 Bytovia Bytów 7 października 2012 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
AP Malbork 5 - 0 Bytovia Bytów 13 października 2012 - 13:00
Bałtyk Gdynia 7 - 1 Gryf 2009 Tczew 14 października 2012 - 11:00
Arka Gdynia 6 - 0 Jedynka Reda 13 października 2012 - 11:00
Rodło Kwidzyn 6 - 2 Kaszubia Kościerzyna 13 października 2012 - 13:00
Pomezania Malbork 3 - 2 KP Starogard Gdański 13 października 2012
Polonia Gdańsk 1 - 6 Lechia Gdańsk 13 października 2012 - 13:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Piast Człuchów 13 października 2012 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
Piast Człuchów 1 - 4 AP Malbork 21 października 2012 - 11:00
Lechia Gdańsk 4 - 1 Pogoń Lębork 21 października 2012 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Polonia Gdańsk 20 października 2012 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Pomezania Malbork 20 października 2012 - 13:00
Jedynka Reda 1 - 2 Rodło Kwidzyn 20 października 2012 - 12:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Arka Gdynia 21 października 2012 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 9 Bałtyk Gdynia 20 października 2012 - 11:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
AP Malbork 1 - 1 Bałtyk Gdynia 27 października 2012 - 13:00
Arka Gdynia 13 - 1 Bytovia Bytów 27 października 2012 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 27 października 2012 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Jedynka Reda 28 października 2012 - 14:00
Polonia Gdańsk 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna 28 października 2012 - 13:00
Pogoń Lębork 3 - 4 KP Starogard Gdański 27 października 2012 - 11:00
Piast Człuchów 0 - 4 Lechia Gdańsk 28 października 2012 - 15:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
Lechia Gdańsk 5 - 1 AP Malbork 4 listopada 2012 - 12:00
KP Starogard Gdański 9 - 0 Piast Człuchów 3 listopada 2012 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Pogoń Lębork 3 listopada 2012 - 13:00
Jedynka Reda 2 - 0 Polonia Gdańsk 3 listopada 2012 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Pomezania Malbork 4 listopada 2012 - 11:00
Bytovia Bytów 4 - 0 Rodło Kwidzyn 3 listopada 2012 - 11:00
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Arka Gdynia 3 listopada 2012 - 11:00
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
AP Malbork 0 - 8 Arka Gdynia 10 listopada 2012 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Bałtyk Gdynia 10 listopada 2012 - 13:00
Pomezania Malbork 6 - 3 Bytovia Bytów 11 listopada 2012 - 13:00
Polonia Gdańsk 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 10 listopada 2012 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 2 Jedynka Reda 11 listopada 2012 - 11:00
Piast Człuchów 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2012 - 11:00
Lechia Gdańsk 10 - 0 KP Starogard Gdański 10 listopada 2012 - 15:30
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
KP Starogard Gdański 4 - 3 AP Malbork 17 listopada 2012 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 14 Lechia Gdańsk 18 listopada 2012 - 13:00
Jedynka Reda 2 - 2 Piast Człuchów 17 listopada 2012 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Pogoń Lębork 18 listopada 2012 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 3 Polonia Gdańsk 17 listopada 2012 - 11:00
Bałtyk Gdynia 6 - 2 Pomezania Malbork 18 listopada 2012 - 13:00
Arka Gdynia 4 - 0 Rodło Kwidzyn 18 listopada 2012 - 11:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
AP Malbork 1 - 5 Rodło Kwidzyn 17 marca 2013 - 13:00
Bałtyk Gdynia 3 - 2 Polonia Gdańsk 17 marca 2013 - 15:00
Bytovia Bytów 0 - 2 Pogoń Lębork 17 marca 2013 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Piast Człuchów 17 kwietnia 2013 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 7 KP Starogard Gdański 23 maja 2013 - 17:00
Pauza: Jedynka Reda, Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
Kaszubia Kościerzyna 0 - 13 AP Malbork 29 maja 2013 - 17:00
KP Starogard Gdański 5 - 1 Jedynka Reda 23 marca 2013 - 15:00
Piast Człuchów 1 - 3 Bytovia Bytów 8 maja 2013 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Bałtyk Gdynia 2 maja 2013 - 18:00
Pomezania Malbork 1 - 5 Rodło Kwidzyn 24 marca 2013 - 12:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 16 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
AP Malbork 2 - 0 Pomezania Malbork 5 czerwca 2013 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Polonia Gdańsk 24 kwietnia 2013 - 17:00
Bałtyk Gdynia 5 - 0 Piast Człuchów 29 marca 2013 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 2 KP Starogard Gdański 29 maja 2013 - 17:00
Jedynka Reda 14 - 0 Kaszubia Kościerzyna 6 czerwca 2013 - 19:00
Pauza: Bytovia Bytów, Pogoń Lębork,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jedynka Reda 2 - 7 AP Malbork 23 maja 2013 - 19:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 15 maja 2013 - 18:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Bytovia Bytów 7 kwietnia 2013 - 14:30
Pogoń Lębork 0 - 0 Rodło Kwidzyn 8 maja 2013 - 17:30
Polonia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 7 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: Piast Człuchów, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
AP Malbork 0 - 6 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Lębork 14 kwietnia 2013 - 13:00
Rodło Kwidzyn 7 - 1 Piast Człuchów 13 kwietnia 2013 - 11:00
Bałtyk Gdynia 2 - 0 KP Starogard Gdański 13 kwietnia 2013 - 11:00
Bytovia Bytów 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 14 kwietnia 2013 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Jedynka Reda 14 kwietnia 2013 - 11:00
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 AP Malbork 21 kwietnia 2013 - 11:00
Jedynka Reda 3 - 6 Bytovia Bytów 20 kwietnia 2013 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 11 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2013 - 13:00
Piast Człuchów 2 - 2 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2013 - 16:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Polonia Gdańsk 20 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, KP Starogard Gdański,
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
AP Malbork 1 - 2 Pogoń Lębork 28 kwietnia 2013 - 13:00
Polonia Gdańsk 3 - 0 Piast Człuchów 28 kwietnia 2013 - 17:00
goście nie stawili sie o wyznaczonej godzinie
Rodło Kwidzyn 6 - 1 KP Starogard Gdański 27 kwietnia 2013 - 11:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Jedynka Reda 28 kwietnia 2013 - 11:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Gryf 2009 Tczew 27 kwietnia 2013 - 15:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Pomezania Malbork,
Kolejka 21 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
Bytovia Bytów 2 - 1 AP Malbork 5 maja 2013 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Bałtyk Gdynia 5 maja 2013 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 6 Rodło Kwidzyn 5 maja 2013 - 13:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Pomezania Malbork 5 maja 2013 - 11:00
Piast Człuchów 1 - 1 Pogoń Lębork 5 maja 2013 - 17:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Jedynka Reda,
Kolejka 22 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
AP Malbork - Piast Człuchów 12 maja 2013 - 13:00
Goście nie stawili się na spotkanie o wyznaczonej godzinie
Polonia Gdańsk 6 - 2 KP Starogard Gdański 12 maja 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 6 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 maja 2013 - 17:00
Rodło Kwidzyn 14 - 1 Jedynka Reda 11 maja 2013 - 11:00
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Bytovia Bytów 11 maja 2013 - 11:00
Pauza: Gryf 2009 Tczew, Pogoń Lębork,
Kolejka 23 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
Bałtyk Gdynia 6 - 0 AP Malbork 19 maja 2013 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 0 Rodło Kwidzyn 19 maja 2013 - 11:00
Jedynka Reda 0 - 3 Pomezania Malbork 18 maja 2013 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 4 Polonia Gdańsk 19 maja 2013 - 13:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Pogoń Lębork 19 maja 2013 - 11:00
Pauza: Piast Człuchów, Bytovia Bytów,
Kolejka 24 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
Piast Człuchów 1 - 2 KP Starogard Gdański 26 maja 2013 - 17:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 25 maja 2013 - 11:00
Goscie nie stawili sie na spotkanie w wyznaczonym terminie
Polonia Gdańsk 2 - 1 Jedynka Reda 26 maja 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 2 - 5 Gryf 2009 Tczew 26 maja 2013 - 13:00
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Bytovia Bytów 26 maja 2013 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, AP Malbork,
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn 1 czerwca 2013 - 11:00
goście nie przyjechali
Bytovia Bytów 5 - 3 Pomezania Malbork 2 czerwca 2013 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Polonia Gdańsk 2 czerwca 2013 - 11:00
Jedynka Reda 0 - 3 Pogoń Lębork 1 czerwca 2013 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Piast Człuchów 2 czerwca 2013 - 13:00
Pauza: KP Starogard Gdański, AP Malbork,
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
AP Malbork 0 - 2 KP Starogard Gdański 9 czerwca 2013 - 15:00
Piast Człuchów 2 - 4 Jedynka Reda 9 czerwca 2013 - 17:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 9 czerwca 2013 - 12:00
goście nie przyjechali
Polonia Gdańsk 6 - 1 Bytovia Bytów 9 czerwca 2013 - 17:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Bałtyk Gdynia 9 czerwca 2013 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Kaszubia Kościerzyna, .