POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Korzybie 18 47 15 2 1 73 - 26
2. Słupia Kwakowo 18 40 12 4 2 40 - 13
3. Studnica Przytocko 18 35 10 5 3 39 - 27
4. Sokół Kuleszewo 18 31 9 4 5 56 - 29
5. Słupia Charnowo 18 30 9 3 6 36 - 22
6. Inter Świerzenko 18 24 7 3 8 28 - 27
7. Szansa Siemianice 18 19 6 1 11 30 - 56
8. Bistal Machowino 18 17 4 5 9 31 - 40
9. Victoria Słupsk 18 11 3 2 13 27 - 53
10. KS Zaleskie 18 1 0 1 17 23 - 90
Ostatni komentarz dodał Zenus_KSV 25.08.2013, 19:34:39

Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
1. KS Zaleskie 2 - 15 Sokół Kuleszewo 4 listopada 2012 - 14:00
2. Słupia Charnowo 2 - 1 Victoria Słupsk 2 września 2012 - 13:30
3. Unia Korzybie 4 - 2 Studnica Przytocko 2 września 2012 - 14:00
4. Inter Świerzenko 0 - 2 Słupia Kwakowo 4 listopada 2012 - 11:00
mecz powtórzony
5. Bistal Machowino 3 - 1 Szansa Siemianice 2 września 2012 - 13:00
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (43) 
6. Sokół Kuleszewo 7 - 0 Szansa Siemianice 9 września 2012 - 13:00
7. Słupia Kwakowo 4 - 2 Bistal Machowino 8 września 2012 - 17:00
8. Studnica Przytocko 1 - 1 Inter Świerzenko 8 września 2012 - 16:00
9. Victoria Słupsk 1 - 3 Unia Korzybie 8 września 2012 - 16:00
10. KS Zaleskie 1 - 2 Słupia Charnowo 9 września 2012 - 14:00
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
11. Słupia Charnowo 0 - 2 Sokół Kuleszewo 16 września 2012 - 13:30
12. Unia Korzybie 13 - 1 KS Zaleskie 16 września 2012 - 14:00
13. Inter Świerzenko 1 - 0 Victoria Słupsk 16 września 2012 - 14:00
14. Bistal Machowino 1 - 1 Studnica Przytocko 16 września 2012 - 13:00
15. Szansa Siemianice 0 - 4 Słupia Kwakowo 16 września 2012 - 12:00
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
16. Sokół Kuleszewo 0 - 0 Słupia Kwakowo 23 września 2012 - 13:00
17. Studnica Przytocko 2 - 1 Szansa Siemianice 22 września 2012 - 16:00
18. Victoria Słupsk 1 - 3 Bistal Machowino 22 września 2012 - 16:00
19. KS Zaleskie 2 - 3 Inter Świerzenko 23 września 2012 - 14:00
20. Słupia Charnowo 1 - 1 Unia Korzybie 23 września 2012 - 13:30
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
21. Unia Korzybie 3 - 1 Sokół Kuleszewo 30 września 2012 - 14:00
22. Inter Świerzenko 1 - 1 Słupia Charnowo 30 września 2012 - 14:00
23. Bistal Machowino 5 - 1 KS Zaleskie 30 września 2012 - 13:00
24. Szansa Siemianice 5 - 2 Victoria Słupsk 30 września 2012 - 12:00
25. Słupia Kwakowo 1 - 2 Studnica Przytocko 29 września 2012 - 16:00
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
26. Sokół Kuleszewo 2 - 1 Studnica Przytocko 7 października 2012 - 13:00
27. Victoria Słupsk 0 - 6 Słupia Kwakowo 6 października 2012 - 16:00
28. KS Zaleskie 6 - 8 Szansa Siemianice 7 października 2012 - 14:00
29. Słupia Charnowo 3 - 0 Bistal Machowino 7 października 2012 - 13:30
30. Unia Korzybie 3 - 2 Inter Świerzenko 7 października 2012 - 14:00
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
31. Inter Świerzenko 2 - 0 Sokół Kuleszewo 14 października 2012 - 14:00
32. Bistal Machowino 1 - 5 Unia Korzybie 14 października 2012 - 13:00
33. Szansa Siemianice 4 - 1 Słupia Charnowo 14 października 2012 - 12:00
34. Słupia Kwakowo 8 - 1 KS Zaleskie 14 października 2012 - 13:00
35. Studnica Przytocko 3 - 1 Victoria Słupsk 13 października 2012 - 15:00
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (43) 
36. Victoria Słupsk 0 - 3 Sokół Kuleszewo 20 października 2012 - 16:00
37. KS Zaleskie 0 - 4 Studnica Przytocko 21 października 2012 - 14:00
38. Słupia Charnowo 0 - 1 Słupia Kwakowo 21 października 2012 - 13:30
39. Unia Korzybie 11 - 0 Szansa Siemianice 21 października 2012 - 14:00
40. Inter Świerzenko 3 - 1 Bistal Machowino 21 października 2012 - 14:00
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (95) 
41. Bistal Machowino 3 - 0 Sokół Kuleszewo 28 października 2012 - 13:00
42. Szansa Siemianice 0 - 2 Inter Świerzenko 28 października 2012 - 12:00
43. Słupia Kwakowo 0 - 2 Unia Korzybie 28 października 2012 - 13:00
44. Studnica Przytocko 2 - 1 Słupia Charnowo 27 października 2012 - 15:00
45. KS Zaleskie 1 - 2 Victoria Słupsk 28 października 2012 - 14:00
Kolejka 10 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (138) 
46. Sokół Kuleszewo 4 - 0 KS Zaleskie 14 kwietnia 2013 - 13:00
47. Victoria Słupsk 2 - 4 Słupia Charnowo 14 kwietnia 2013 - 14:00
48. Studnica Przytocko 1 - 2 Unia Korzybie 13 kwietnia 2013 - 16:00
49. Słupia Kwakowo 1 - 0 Inter Świerzenko 14 kwietnia 2013 - 12:00
50. Szansa Siemianice 2 - 0 Bistal Machowino 14 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 11 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
51. Szansa Siemianice 1 - 1 Sokół Kuleszewo 21 kwietnia 2013 - 14:00
52. Bistal Machowino 1 - 2 Słupia Kwakowo 21 kwietnia 2013 - 13:00
53. Inter Świerzenko 1 - 2 Studnica Przytocko 21 kwietnia 2013 - 14:00
54. Unia Korzybie 3 - 0 Victoria Słupsk 21 kwietnia 2013 - 14:00
55. Słupia Charnowo 8 - 0 KS Zaleskie 21 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 12 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
56. Sokół Kuleszewo 1 - 2 Słupia Charnowo 28 kwietnia 2013 - 13:00
57. KS Zaleskie 4 - 5 Unia Korzybie 28 kwietnia 2013 - 14:00
58. Victoria Słupsk 3 - 2 Inter Świerzenko 27 kwietnia 2013 - 16:00
59. Studnica Przytocko 3 - 2 Bistal Machowino 27 kwietnia 2013 - 16:00
60. Słupia Kwakowo 1 - 0 Szansa Siemianice 28 kwietnia 2013 - 12:00
Kolejka 13 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (49) 
61. Słupia Kwakowo 0 - 0 Sokół Kuleszewo 5 maja 2013 - 12:00
62. Szansa Siemianice 1 - 2 Studnica Przytocko 5 maja 2013 - 14:00
63. Bistal Machowino 2 - 2 Victoria Słupsk 5 maja 2013 - 13:00
64. Inter Świerzenko 1 - 0 KS Zaleskie 5 maja 2013 - 14:00
65. Unia Korzybie 1 - 3 Słupia Charnowo 5 maja 2013 - 14:00
Kolejka 14 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
66. Sokół Kuleszewo 3 - 4 Unia Korzybie 12 maja 2013 - 13:00
67. Słupia Charnowo 3 - 0 Inter Świerzenko 12 maja 2013 - 14:00
68. KS Zaleskie 1 - 1 Bistal Machowino 12 maja 2013 - 14:00
69. Victoria Słupsk 0 - 2 Szansa Siemianice 11 maja 2013 - 16:00
70. Studnica Przytocko 2 - 2 Słupia Kwakowo 11 maja 2013 - 16:00
Kolejka 15 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
71. Studnica Przytocko 3 - 3 Sokół Kuleszewo 18 maja 2013 - 16:00
72. Słupia Kwakowo 2 - 1 Victoria Słupsk 19 maja 2013 - 12:00
73. Szansa Siemianice 2 - 1 KS Zaleskie 19 maja 2013 - 14:00
74. Bistal Machowino 1 - 1 Słupia Charnowo 19 maja 2013 - 13:00
75. Inter Świerzenko 1 - 4 Unia Korzybie 19 maja 2013 - 14:00
Kolejka 16 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (40) 
76. Sokół Kuleszewo 2 - 1 Inter Świerzenko 26 maja 2013 - 13:00
77. Unia Korzybie 2 - 1 Bistal Machowino 26 maja 2013 - 14:00
78. Słupia Charnowo 3 - 1 Szansa Siemianice 26 maja 2013 - 14:00
79. KS Zaleskie 0 - 3 Słupia Kwakowo 26 maja 2013 - 14:00
80. Victoria Słupsk 3 - 3 Studnica Przytocko 25 maja 2013 - 16:00
Kolejka 17 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
81. Sokół Kuleszewo 6 - 5 Victoria Słupsk 2 czerwca 2013 - 13:00
82. Studnica Przytocko 3 - 0 KS Zaleskie 1 czerwca 2013 - 16:00
goście nie przyjechali
83. Słupia Kwakowo 1 - 0 Słupia Charnowo 2 czerwca 2013 - 12:00
84. Szansa Siemianice 2 - 5 Unia Korzybie 2 czerwca 2013 - 14:00
85. Bistal Machowino 2 - 2 Inter Świerzenko 2 czerwca 2013 - 13:00
Kolejka 18 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (48) 
86. Sokół Kuleszewo 6 - 2 Bistal Machowino 9 czerwca 2013 - 15:00
87. Inter Świerzenko 5 - 0 Szansa Siemianice 9 czerwca 2013 - 15:00
88. Unia Korzybie 2 - 2 Słupia Kwakowo 9 czerwca 2013 - 15:00
89. Słupia Charnowo 1 - 2 Studnica Przytocko 9 czerwca 2013 - 15:00
90. Victoria Słupsk 3 - 2 KS Zaleskie 8 czerwca 2013 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03