Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (78) |
KS Zaleskie |
2 - 15 |
Sokół Kuleszewo |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 1 |
Victoria Słupsk |
2 września 2012
2.09 - 13:30 |
Unia Korzybie |
4 - 2 |
Studnica Przytocko |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 2 |
Słupia Kwakowo |
4 listopada 2012
4.11 - 11:00 |
mecz powtórzony |
Bistal Machowino |
3 - 1 |
Szansa Siemianice |
2 września 2012
2.09 - 13:00 |
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Sokół Kuleszewo |
7 - 0 |
Szansa Siemianice |
9 września 2012
9.09 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
4 - 2 |
Bistal Machowino |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Studnica Przytocko |
1 - 1 |
Inter Świerzenko |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
1 - 3 |
Unia Korzybie |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
KS Zaleskie |
1 - 2 |
Słupia Charnowo |
9 września 2012
9.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Słupia Charnowo |
0 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
16 września 2012
16.09 - 13:30 |
Unia Korzybie |
13 - 1 |
KS Zaleskie |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 0 |
Victoria Słupsk |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Bistal Machowino |
1 - 1 |
Studnica Przytocko |
16 września 2012
16.09 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 4 |
Słupia Kwakowo |
16 września 2012
16.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Sokół Kuleszewo |
0 - 0 |
Słupia Kwakowo |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
Studnica Przytocko |
2 - 1 |
Szansa Siemianice |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
1 - 3 |
Bistal Machowino |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
KS Zaleskie |
2 - 3 |
Inter Świerzenko |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 1 |
Unia Korzybie |
23 września 2012
23.09 - 13:30 |
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Unia Korzybie |
3 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 1 |
Słupia Charnowo |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Bistal Machowino |
5 - 1 |
KS Zaleskie |
30 września 2012
30.09 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
5 - 2 |
Victoria Słupsk |
30 września 2012
30.09 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 2 |
Studnica Przytocko |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Sokół Kuleszewo |
2 - 1 |
Studnica Przytocko |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 6 |
Słupia Kwakowo |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
KS Zaleskie |
6 - 8 |
Szansa Siemianice |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 0 |
Bistal Machowino |
7 października 2012
7.10 - 13:30 |
Unia Korzybie |
3 - 2 |
Inter Świerzenko |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Inter Świerzenko |
2 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Bistal Machowino |
1 - 5 |
Unia Korzybie |
14 października 2012
14.10 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
4 - 1 |
Słupia Charnowo |
14 października 2012
14.10 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
8 - 1 |
KS Zaleskie |
14 października 2012
14.10 - 13:00 |
Studnica Przytocko |
3 - 1 |
Victoria Słupsk |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
20 października 2012
20.10 - 16:00 |
KS Zaleskie |
0 - 4 |
Studnica Przytocko |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
0 - 1 |
Słupia Kwakowo |
21 października 2012
21.10 - 13:30 |
Unia Korzybie |
11 - 0 |
Szansa Siemianice |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
3 - 1 |
Bistal Machowino |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Bistal Machowino |
3 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
28 października 2012
28.10 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 2 |
Inter Świerzenko |
28 października 2012
28.10 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 2 |
Unia Korzybie |
28 października 2012
28.10 - 13:00 |
Studnica Przytocko |
2 - 1 |
Słupia Charnowo |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
KS Zaleskie |
1 - 2 |
Victoria Słupsk |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (138) |
Sokół Kuleszewo |
4 - 0 |
KS Zaleskie |
14 kwietnia 2013
14.04 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 4 |
Słupia Charnowo |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 0 |
Inter Świerzenko |
14 kwietnia 2013
14.04 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 0 |
Bistal Machowino |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Kolejka 11 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Szansa Siemianice |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Bistal Machowino |
1 - 2 |
Słupia Kwakowo |
21 kwietnia 2013
21.04 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 2 |
Studnica Przytocko |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
8 - 0 |
KS Zaleskie |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Kolejka 12 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Słupia Charnowo |
28 kwietnia 2013
28.04 - 13:00 |
KS Zaleskie |
4 - 5 |
Unia Korzybie |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 2 |
Inter Świerzenko |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Studnica Przytocko |
3 - 2 |
Bistal Machowino |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 0 |
Szansa Siemianice |
28 kwietnia 2013
28.04 - 12:00 |
Kolejka 13 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Słupia Kwakowo |
0 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
5 maja 2013
5.05 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 2 |
Studnica Przytocko |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Bistal Machowino |
2 - 2 |
Victoria Słupsk |
5 maja 2013
5.05 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 0 |
KS Zaleskie |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Unia Korzybie |
1 - 3 |
Słupia Charnowo |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Kolejka 14 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Sokół Kuleszewo |
3 - 4 |
Unia Korzybie |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
KS Zaleskie |
1 - 1 |
Bistal Machowino |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 2 |
Szansa Siemianice |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Studnica Przytocko |
2 - 2 |
Słupia Kwakowo |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Kolejka 15 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Studnica Przytocko |
3 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 1 |
Victoria Słupsk |
19 maja 2013
19.05 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 1 |
KS Zaleskie |
19 maja 2013
19.05 - 14:00 |
Bistal Machowino |
1 - 1 |
Słupia Charnowo |
19 maja 2013
19.05 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 4 |
Unia Korzybie |
19 maja 2013
19.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Sokół Kuleszewo |
2 - 1 |
Inter Świerzenko |
26 maja 2013
26.05 - 13:00 |
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Bistal Machowino |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 1 |
Szansa Siemianice |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
KS Zaleskie |
0 - 3 |
Słupia Kwakowo |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 3 |
Studnica Przytocko |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Kolejka 17 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Sokół Kuleszewo |
6 - 5 |
Victoria Słupsk |
2 czerwca 2013
2.06 - 13:00 |
Studnica Przytocko |
3 - 0 |
KS Zaleskie |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
goście nie przyjechali |
Słupia Kwakowo |
1 - 0 |
Słupia Charnowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 5 |
Unia Korzybie |
2 czerwca 2013
2.06 - 14:00 |
Bistal Machowino |
2 - 2 |
Inter Świerzenko |
2 czerwca 2013
2.06 - 13:00 |
Kolejka 18 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Sokół Kuleszewo |
6 - 2 |
Bistal Machowino |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Inter Świerzenko |
5 - 0 |
Szansa Siemianice |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Unia Korzybie |
2 - 2 |
Słupia Kwakowo |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 2 |
Studnica Przytocko |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 2 |
KS Zaleskie |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
|