ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW - JESIEŃ 2017 - JEDNODNIOWE TURNIEJE - ROCZNIKI 2007 - 2012
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło II Kwidzyn 20 52 17 1 2 94 - 22
2. Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 45 14 3 3 60 - 21
3. Rodło Trzciano 20 39 12 3 5 74 - 40
4. Ruch Gościszewo 20 35 10 5 5 55 - 31
5. Balaton Klasztorek 20 28 8 4 8 43 - 39
6. LKS Waplewo 20 26 8 2 10 39 - 43
7. AP Malbork 20 24 7 3 10 42 - 69
8. GKS Straszewo 20 21 6 3 11 41 - 52
9. Tęcza Szropy 20 17 5 2 13 29 - 58
10. GKS Gardeja 20 14 4 2 14 24 - 72
11. Błyskawica Postolin 20 14 4 2 14 31 - 85
Ostatni komentarz dodał drewniak 24.07.2013, 17:59:15

Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (62) 
1. AP Malbork 0 - 10 Rodło II Kwidzyn 1 września 2012 - 16:30
2. Tęcza Szropy 1 - 3 GKS Straszewo 1 września 2012 - 16:00
3. GKS Gardeja 1 - 3 Ruch Gościszewo 1 września 2012 - 16:00
4. Balaton Klasztorek 1 - 0 LKS Waplewo 2 września 2012 - 16:00
6. Błyskawica Postolin 2 - 5 Rodło Trzciano 2 września 2012 - 15:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (60) 
7. Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Rodło Trzciano 9 września 2012 - 17:00
8. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Błyskawica Postolin 8 września 2012 - 16:00
10. Ruch Gościszewo 0 - 0 Balaton Klasztorek 8 września 2012 - 17:00
11. GKS Straszewo 0 - 1 GKS Gardeja 8 września 2012 - 17:00
12. AP Malbork 3 - 0 Tęcza Szropy 8 września 2012 - 18:00
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
13. Tęcza Szropy 1 - 3 Rodło II Kwidzyn 15 września 2012 - 16:00
14. GKS Gardeja 5 - 3 AP Malbork 15 września 2012 - 16:00
15. Balaton Klasztorek 3 - 2 GKS Straszewo 15 września 2012 - 16:00
17. Błyskawica Postolin 1 - 3 LKS Waplewo 15 września 2012 - 17:00
18. Rodło Trzciano 0 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 16 września 2012 - 15:00
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (58) 
19. Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 września 2012 - 13:00
20. LKS Waplewo 1 - 4 Rodło Trzciano 22 września 2012 - 16:00
21. Ruch Gościszewo 11 - 2 Błyskawica Postolin 22 września 2012 - 16:00
23. AP Malbork 2 - 4 Balaton Klasztorek 22 września 2012 - 17:00
24. Tęcza Szropy 2 - 2 GKS Gardeja 22 września 2012 - 16:00
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (52) 
25. GKS Gardeja 1 - 3 Rodło II Kwidzyn 30 września 2012 - 15:00
26. Balaton Klasztorek 5 - 0 Tęcza Szropy 30 września 2012 - 16:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Lazarowski Michał (żk)
28. Błyskawica Postolin 2 - 4 GKS Straszewo 29 września 2012 - 17:00
29. Rodło Trzciano 2 - 2 Ruch Gościszewo 30 września 2012 - 15:00
30. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 LKS Waplewo 29 września 2012 - 16:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (58) 
31. Rodło II Kwidzyn 5 - 1 LKS Waplewo 7 października 2012 - 13:00
32. Ruch Gościszewo 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 października 2012 - 16:00
33. GKS Straszewo 0 - 2 Rodło Trzciano 6 października 2012 - 16:00
34. AP Malbork 1 - 1 Błyskawica Postolin 6 października 2012 - 16:30
36. GKS Gardeja 1 - 4 Balaton Klasztorek 6 października 2012 - 15:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (63) 
37. Balaton Klasztorek 0 - 0 Rodło II Kwidzyn 14 października 2012 - 14:00
39. Błyskawica Postolin 4 - 0 Tęcza Szropy 14 października 2012 - 14:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika
40. Rodło Trzciano 7 - 1 AP Malbork 13 października 2012 - 15:00
41. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 0 GKS Straszewo 13 października 2012 - 15:00
42. LKS Waplewo 0 - 1 Ruch Gościszewo 13 października 2012 - 15:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
43. Rodło II Kwidzyn 2 - 5 Ruch Gościszewo 21 października 2012 - 13:00
44. GKS Straszewo 4 - 2 LKS Waplewo 20 października 2012 - 15:00
45. AP Malbork 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 października 2012 - 16:00
46. Tęcza Szropy 0 - 4 Rodło Trzciano 20 października 2012 - 15:00
vo, gra nieuprawnionych zawodników w drużynie Tęcza Szropy, na boisku 2-4
47. GKS Gardeja 2 - 1 Błyskawica Postolin 20 października 2012 - 14:00
Pauza: Balaton Klasztorek,
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (117) 
50. Błyskawica Postolin 2 - 1 Balaton Klasztorek 28 października 2012 - 14:00
51. Rodło Trzciano 6 - 0 GKS Gardeja 28 października 2012 - 13:00
52. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Tęcza Szropy 27 października 2012 - 14:00
vo, nieuprawnionego zawodnika nr 9 z drużyny Tęcza Szropy, na boisku 2-2
53. LKS Waplewo 4 - 3 AP Malbork 27 października 2012 - 15:00
54. Ruch Gościszewo 2 - 0 GKS Straszewo 27 października 2012 - 14:00
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (76) 
55. Rodło II Kwidzyn 5 - 3 GKS Straszewo 4 listopada 2012 - 13:00
56. AP Malbork 3 - 3 Ruch Gościszewo 3 listopada 2012 - 15:00
57. Tęcza Szropy 1 - 3 LKS Waplewo 3 listopada 2012 - 14:00
58. GKS Gardeja 0 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 listopada 2012 - 14:00
59. Balaton Klasztorek 2 - 4 Rodło Trzciano 4 listopada 2012 - 13:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (79) 
61. Błyskawica Postolin 0 - 2 Rodło II Kwidzyn 11 listopada 2012 - 13:30
63. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 1 Balaton Klasztorek 10 listopada 2012 - 14:00
64. LKS Waplewo 2 - 0 GKS Gardeja 10 listopada 2012 - 14:00
65. Ruch Gościszewo 5 - 1 Tęcza Szropy 10 listopada 2012 - 13:00
66. GKS Straszewo 2 - 2 AP Malbork 10 listopada 2012 - 14:00
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 12 - 15. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (65) 
67. Rodło II Kwidzyn 8 - 1 AP Malbork 15 czerwca 2013 - 17:00
68. GKS Straszewo 3 - 2 Tęcza Szropy 15 czerwca 2013 - 17:00
69. Ruch Gościszewo 5 - 1 GKS Gardeja 6 kwietnia 2013 - 15:30
70. LKS Waplewo 2 - 1 Balaton Klasztorek 15 czerwca 2013 - 17:00
72. Rodło Trzciano 7 - 1 Błyskawica Postolin 15 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
73. Rodło Trzciano 1 - 6 Rodło II Kwidzyn 14 kwietnia 2013 - 16:00
74. Błyskawica Postolin 2 - 8 Powiśle Pawlice-Rakowiec 13 kwietnia 2013 - 17:00
76. Balaton Klasztorek 1 - 2 Ruch Gościszewo 14 kwietnia 2013 - 15:00
77. GKS Gardeja 3 - 2 GKS Straszewo 13 kwietnia 2013 - 15:00
78. Tęcza Szropy 4 - 0 AP Malbork 13 kwietnia 2013 - 16:00
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (18) 
79. Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Tęcza Szropy 20 kwietnia 2013 - 15:00
80. AP Malbork 2 - 1 GKS Gardeja 21 kwietnia 2013 - 15:00
81. GKS Straszewo 1 - 2 Balaton Klasztorek 20 kwietnia 2013 - 16:00
83. LKS Waplewo 5 - 0 Błyskawica Postolin 20 kwietnia 2013 - 16:00
84. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Rodło Trzciano 20 kwietnia 2013 - 16:00
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
85. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 28 kwietnia 2013 - 11:00
86. Rodło Trzciano 6 - 4 LKS Waplewo 28 kwietnia 2013 - 16:00
87. Błyskawica Postolin 0 - 4 Ruch Gościszewo 27 kwietnia 2013 - 17:00
89. Balaton Klasztorek 1 - 3 AP Malbork 27 kwietnia 2013 - 13:00
90. GKS Gardeja 2 - 3 Tęcza Szropy 27 kwietnia 2013 - 15:00
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (4294967295) 
91. Rodło II Kwidzyn 9 - 1 GKS Gardeja 1 maja 2013 - 16:00
92. Tęcza Szropy 4 - 2 Balaton Klasztorek 1 maja 2013 - 16:00
94. GKS Straszewo 3 - 3 Błyskawica Postolin 1 maja 2013 - 16:00
95. Ruch Gościszewo 1 - 1 Rodło Trzciano 1 maja 2013 - 16:00
96. LKS Waplewo 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 maja 2013 - 14:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
97. LKS Waplewo 0 - 4 Rodło II Kwidzyn 4 maja 2013 - 16:00
98. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Ruch Gościszewo 4 maja 2013 - 16:00
99. Rodło Trzciano 5 - 3 GKS Straszewo 5 maja 2013 - 16:00
100. Błyskawica Postolin 3 - 1 AP Malbork 4 maja 2013 - 17:00
102. Balaton Klasztorek 6 - 0 GKS Gardeja 4 maja 2013 - 16:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
103. Rodło II Kwidzyn 4 - 1 Balaton Klasztorek 11 maja 2013 - 15:00
105. Tęcza Szropy 5 - 2 Błyskawica Postolin 11 maja 2013 - 16:00
106. AP Malbork 4 - 2 Rodło Trzciano 12 maja 2013 - 15:00
107. GKS Straszewo 2 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 11 maja 2013 - 17:00
108. Ruch Gościszewo 2 - 2 LKS Waplewo 11 maja 2013 - 16:30
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (40) 
109. Ruch Gościszewo 0 - 4 Rodło II Kwidzyn 18 maja 2013 - 17:00
110. LKS Waplewo 2 - 3 GKS Straszewo 18 maja 2013 - 16:00
111. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 1 AP Malbork 19 maja 2013 - 11:00
112. Rodło Trzciano 2 - 2 Tęcza Szropy 18 maja 2013 - 16:00
113. Błyskawica Postolin 2 - 1 GKS Gardeja 19 maja 2013 - 14:00
Pauza: Balaton Klasztorek,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (53) 
116. Balaton Klasztorek 4 - 1 Błyskawica Postolin 25 maja 2013 - 16:00
117. GKS Gardeja 2 - 7 Rodło Trzciano 25 maja 2013 - 15:00
118. Tęcza Szropy 0 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 maja 2013 - 16:00
119. AP Malbork 4 - 2 LKS Waplewo 26 maja 2013 - 15:00
120. GKS Straszewo 3 - 2 Ruch Gościszewo 25 maja 2013 - 17:00
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
121. GKS Straszewo 0 - 5 Rodło II Kwidzyn 1 czerwca 2013 - 17:00
122. Ruch Gościszewo 2 - 3 AP Malbork 1 czerwca 2013 - 17:00
123. LKS Waplewo 4 - 0 Tęcza Szropy 1 czerwca 2013 - 16:00
124. Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 - 0 GKS Gardeja 2 czerwca 2013 - 16:00
125. Rodło Trzciano 7 - 1 Balaton Klasztorek 1 czerwca 2013 - 16:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
127. Rodło II Kwidzyn 15 - 0 Błyskawica Postolin 8 czerwca 2013 - 15:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 15-1
129. Balaton Klasztorek 3 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 czerwca 2013 - 16:00
130. GKS Gardeja 0 - 0 LKS Waplewo 8 czerwca 2013 - 15:00
131. Tęcza Szropy 2 - 1 Ruch Gościszewo 8 czerwca 2013 - 16:00
132. AP Malbork 4 - 3 GKS Straszewo 9 czerwca 2013 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03