Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (62) |
AP Malbork |
0 - 10 |
Rodło II Kwidzyn |
1 września 2012
1.09 - 16:30 |
Tęcza Szropy |
1 - 3 |
GKS Straszewo |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Ruch Gościszewo |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Balaton Klasztorek |
1 - 0 |
LKS Waplewo |
2 września 2012
2.09 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 5 |
Rodło Trzciano |
2 września 2012
2.09 - 15:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 2 |
Rodło Trzciano |
9 września 2012
9.09 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 2 |
Błyskawica Postolin |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 0 |
Balaton Klasztorek |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
GKS Straszewo |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
AP Malbork |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
8 września 2012
8.09 - 18:00 |
Pauza: LKS Waplewo, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Tęcza Szropy |
1 - 3 |
Rodło II Kwidzyn |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
GKS Gardeja |
5 - 3 |
AP Malbork |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Balaton Klasztorek |
3 - 2 |
GKS Straszewo |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
1 - 3 |
LKS Waplewo |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
16 września 2012
16.09 - 15:00 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Rodło II Kwidzyn |
2 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
LKS Waplewo |
1 - 4 |
Rodło Trzciano |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
11 - 2 |
Błyskawica Postolin |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
AP Malbork |
2 - 4 |
Balaton Klasztorek |
22 września 2012
22.09 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 2 |
GKS Gardeja |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Pauza: GKS Straszewo, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (52) |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Rodło II Kwidzyn |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Balaton Klasztorek |
5 - 0 |
Tęcza Szropy |
30 września 2012
30.09 - 16:00 |
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Lazarowski Michał (żk) |
Błyskawica Postolin |
2 - 4 |
GKS Straszewo |
29 września 2012
29.09 - 17:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 2 |
Ruch Gościszewo |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
LKS Waplewo |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Rodło II Kwidzyn |
5 - 1 |
LKS Waplewo |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Ruch Gościszewo |
4 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
GKS Straszewo |
0 - 2 |
Rodło Trzciano |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
AP Malbork |
1 - 1 |
Błyskawica Postolin |
6 października 2012
6.10 - 16:30 |
GKS Gardeja |
1 - 4 |
Balaton Klasztorek |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Balaton Klasztorek |
0 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
4 - 0 |
Tęcza Szropy |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
vo, gra nieuprawnionego zawodnika |
Rodło Trzciano |
7 - 1 |
AP Malbork |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 0 |
GKS Straszewo |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
LKS Waplewo |
0 - 1 |
Ruch Gościszewo |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Rodło II Kwidzyn |
2 - 5 |
Ruch Gościszewo |
21 października 2012
21.10 - 13:00 |
GKS Straszewo |
4 - 2 |
LKS Waplewo |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
AP Malbork |
1 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
20 października 2012
20.10 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 4 |
Rodło Trzciano |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
vo, gra nieuprawnionych zawodników w drużynie Tęcza Szropy, na boisku 2-4 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Błyskawica Postolin |
20 października 2012
20.10 - 14:00 |
Pauza: Balaton Klasztorek, |
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (117) |
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
Balaton Klasztorek |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
6 - 0 |
GKS Gardeja |
28 października 2012
28.10 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
vo, nieuprawnionego zawodnika nr 9 z drużyny Tęcza Szropy, na boisku 2-2 |
LKS Waplewo |
4 - 3 |
AP Malbork |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 0 |
GKS Straszewo |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Pauza: Rodło II Kwidzyn, |
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Rodło II Kwidzyn |
5 - 3 |
GKS Straszewo |
4 listopada 2012
4.11 - 13:00 |
AP Malbork |
3 - 3 |
Ruch Gościszewo |
3 listopada 2012
3.11 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 3 |
LKS Waplewo |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
GKS Gardeja |
0 - 5 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Balaton Klasztorek |
2 - 4 |
Rodło Trzciano |
4 listopada 2012
4.11 - 13:00 |
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Błyskawica Postolin |
0 - 2 |
Rodło II Kwidzyn |
11 listopada 2012
11.11 - 13:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 1 |
Balaton Klasztorek |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 1 |
Tęcza Szropy |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
GKS Straszewo |
2 - 2 |
AP Malbork |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Pauza: Rodło Trzciano, |
Kolejka 12 - 15. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Rodło II Kwidzyn |
8 - 1 |
AP Malbork |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
GKS Straszewo |
3 - 2 |
Tęcza Szropy |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
6 kwietnia 2013
6.04 - 15:30 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Balaton Klasztorek |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Rodło Trzciano |
7 - 1 |
Błyskawica Postolin |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Rodło Trzciano |
1 - 6 |
Rodło II Kwidzyn |
14 kwietnia 2013
14.04 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 8 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Balaton Klasztorek |
1 - 2 |
Ruch Gościszewo |
14 kwietnia 2013
14.04 - 15:00 |
GKS Gardeja |
3 - 2 |
GKS Straszewo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
4 - 0 |
AP Malbork |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Pauza: LKS Waplewo, |
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 1 |
Tęcza Szropy |
20 kwietnia 2013
20.04 - 15:00 |
AP Malbork |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
21 kwietnia 2013
21.04 - 15:00 |
GKS Straszewo |
1 - 2 |
Balaton Klasztorek |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
LKS Waplewo |
5 - 0 |
Błyskawica Postolin |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
Rodło Trzciano |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
28 kwietnia 2013
28.04 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
6 - 4 |
LKS Waplewo |
28 kwietnia 2013
28.04 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 4 |
Ruch Gościszewo |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Balaton Klasztorek |
1 - 3 |
AP Malbork |
27 kwietnia 2013
27.04 - 13:00 |
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Tęcza Szropy |
27 kwietnia 2013
27.04 - 15:00 |
Pauza: GKS Straszewo, |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (4294967295) |
Rodło II Kwidzyn |
9 - 1 |
GKS Gardeja |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
4 - 2 |
Balaton Klasztorek |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
GKS Straszewo |
3 - 3 |
Błyskawica Postolin |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 1 |
Rodło Trzciano |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (33) |
LKS Waplewo |
0 - 4 |
Rodło II Kwidzyn |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 0 |
Ruch Gościszewo |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 3 |
GKS Straszewo |
5 maja 2013
5.05 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 1 |
AP Malbork |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Balaton Klasztorek |
6 - 0 |
GKS Gardeja |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Rodło II Kwidzyn |
4 - 1 |
Balaton Klasztorek |
11 maja 2013
11.05 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
5 - 2 |
Błyskawica Postolin |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
AP Malbork |
4 - 2 |
Rodło Trzciano |
12 maja 2013
12.05 - 15:00 |
GKS Straszewo |
2 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 2 |
LKS Waplewo |
11 maja 2013
11.05 - 16:30 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Ruch Gościszewo |
0 - 4 |
Rodło II Kwidzyn |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
LKS Waplewo |
2 - 3 |
GKS Straszewo |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 1 |
AP Malbork |
19 maja 2013
19.05 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 2 |
Tęcza Szropy |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
19 maja 2013
19.05 - 14:00 |
Pauza: Balaton Klasztorek, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Balaton Klasztorek |
4 - 1 |
Błyskawica Postolin |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
GKS Gardeja |
2 - 7 |
Rodło Trzciano |
25 maja 2013
25.05 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
AP Malbork |
4 - 2 |
LKS Waplewo |
26 maja 2013
26.05 - 15:00 |
GKS Straszewo |
3 - 2 |
Ruch Gościszewo |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Pauza: Rodło II Kwidzyn, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Straszewo |
0 - 5 |
Rodło II Kwidzyn |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 3 |
AP Malbork |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
LKS Waplewo |
4 - 0 |
Tęcza Szropy |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
7 - 0 |
GKS Gardeja |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
7 - 1 |
Balaton Klasztorek |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Rodło II Kwidzyn |
15 - 0 |
Błyskawica Postolin |
8 czerwca 2013
8.06 - 15:00 |
vo, gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 15-1 |
Balaton Klasztorek |
3 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
GKS Gardeja |
0 - 0 |
LKS Waplewo |
8 czerwca 2013
8.06 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
AP Malbork |
4 - 3 |
GKS Straszewo |
9 czerwca 2013
9.06 - 17:00 |
Pauza: Rodło Trzciano, . |
|