POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Lubichowo 26 72 24 0 2 105 - 22
2. Świt Radostowo 26 60 20 0 6 79 - 34
3. Sobieski Gniew 26 58 18 4 4 102 - 33
4. GKS Bobowo 26 50 16 2 8 89 - 53
5. Szpak Skórcz 26 46 14 4 8 90 - 56
6. Korona Rywałd 26 41 12 5 9 81 - 48
7. Sparta Kleszczewo 26 39 12 3 11 54 - 52
8. LZS Bytonia 26 37 11 4 11 58 - 56
9. Wisła Walichnowy 26 29 8 5 13 48 - 66
10. Start Kulice 26 28 8 4 14 51 - 56
11. Centrum II Pelplin 26 27 8 3 15 50 - 73
12. Zarex Bytonia 26 22 6 4 16 41 - 79
13. Orzeł Radziejewo 26 9 2 3 21 34 - 132
14. OTS Osiek 26 7 2 1 23 36 - 158
Ostatni komentarz dodał betowen 30.07.2013, 18:21:04



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (103) 
1. Centrum II Pelplin 0 - 0 Sparta Kleszczewo 26 sierpnia 2012 - 17:00
2. Orzeł Radziejewo 1 - 9 Sobieski Gniew 26 sierpnia 2012 - 14:00
3. Start Kulice 1 - 2 Świt Radostowo 25 sierpnia 2012 - 17:00
4. Zarex Bytonia 0 - 3 LZS Bytonia 5 września 2012 - 17:30
5. OTS Osiek 3 - 9 Szpak Skórcz 26 sierpnia 2012 - 14:00
6. Wisła Walichnowy 4 - 2 GKS Bobowo 25 sierpnia 2012 - 17:00
7. Sokół Lubichowo 6 - 1 Korona Rywałd 25 sierpnia 2012 - 14:30
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
8. Sparta Kleszczewo 1 - 1 Korona Rywałd 1 września 2012 - 17:00
9. GKS Bobowo 1 - 4 Sokół Lubichowo 2 września 2012 - 14:00
10. Szpak Skórcz 3 - 3 Wisła Walichnowy 2 września 2012 - 14:00
11. LZS Bytonia 4 - 1 OTS Osiek 1 września 2012 - 17:00
12. Świt Radostowo 3 - 0 Zarex Bytonia 2 września 2012 - 16:00
13. Sobieski Gniew 4 - 0 Start Kulice 2 września 2012 - 14:00
14. Centrum II Pelplin 7 - 0 Orzeł Radziejewo 2 września 2012 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (56) 
15. Orzeł Radziejewo 2 - 5 Sparta Kleszczewo 9 września 2012 - 14:00
16. Start Kulice 0 - 1 Centrum II Pelplin 8 września 2012 - 17:00
17. Zarex Bytonia 2 - 1 Sobieski Gniew 9 września 2012 - 17:00
18. OTS Osiek 1 - 2 Świt Radostowo 9 września 2012 - 14:00
19. Wisła Walichnowy 1 - 1 LZS Bytonia 8 września 2012 - 17:00
20. Sokół Lubichowo 9 - 0 Szpak Skórcz 9 września 2012 - 17:30
21. Korona Rywałd 0 - 1 GKS Bobowo 8 września 2012 - 17:00
Kolejka 4 - 12. września 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
22. Sparta Kleszczewo 2 - 1 GKS Bobowo 12 września 2012 - 17:00
23. Szpak Skórcz 4 - 3 Korona Rywałd 12 września 2012 - 17:00
24. LZS Bytonia 0 - 2 Sokół Lubichowo 12 września 2012 - 17:30
25. Świt Radostowo 2 - 1 Wisła Walichnowy 12 września 2012 - 18:00
26. Sobieski Gniew 16 - 2 OTS Osiek 12 września 2012 - 17:00
27. Centrum II Pelplin 5 - 0 Zarex Bytonia 12 września 2012 - 18:00
28. Orzeł Radziejewo 3 - 8 Start Kulice 12 września 2012 - 18:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (51) 
29. Start Kulice 4 - 1 Sparta Kleszczewo 15 września 2012 - 17:00
30. Zarex Bytonia 5 - 2 Orzeł Radziejewo 16 września 2012 - 17:00
31. OTS Osiek 2 - 6 Centrum II Pelplin 16 września 2012 - 11:00
32. Wisła Walichnowy 1 - 3 Sobieski Gniew 16 września 2012 - 14:00
33. Sokół Lubichowo 5 - 1 Świt Radostowo 15 września 2012 - 14:30
34. Korona Rywałd 8 - 0 LZS Bytonia 15 września 2012 - 17:00
35. GKS Bobowo 1 - 7 Szpak Skórcz 16 września 2012 - 15:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (36) 
36. Sparta Kleszczewo 3 - 2 Szpak Skórcz 22 września 2012 - 16:00
37. LZS Bytonia 3 - 4 GKS Bobowo 22 września 2012 - 16:00
38. Świt Radostowo 0 - 1 Korona Rywałd 23 września 2012 - 16:00
39. Sobieski Gniew 1 - 0 Sokół Lubichowo 23 września 2012 - 14:00
40. Centrum II Pelplin 2 - 0 Wisła Walichnowy 22 września 2012 - 11:00
41. Orzeł Radziejewo 1 - 1 OTS Osiek 23 września 2012 - 14:00
42. Start Kulice 3 - 0 Zarex Bytonia 22 września 2012 - 17:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
43. Zarex Bytonia 1 - 2 Sparta Kleszczewo 30 września 2012 - 16:00
44. OTS Osiek 1 - 7 Start Kulice 30 września 2012 - 11:00
45. Wisła Walichnowy 4 - 0 Orzeł Radziejewo 30 września 2012 - 14:00
46. Sokół Lubichowo 4 - 0 Centrum II Pelplin 30 września 2012 - 15:30
47. Korona Rywałd 0 - 0 Sobieski Gniew 29 września 2012 - 17:00
48. GKS Bobowo 4 - 3 Świt Radostowo 30 września 2012 - 15:00
49. Szpak Skórcz 3 - 4 LZS Bytonia 30 września 2012 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
50. Sparta Kleszczewo 3 - 2 LZS Bytonia 6 października 2012 - 15:00
51. Świt Radostowo 2 - 1 Szpak Skórcz 7 października 2012 - 14:00
52. Sobieski Gniew 4 - 3 GKS Bobowo 7 października 2012 - 14:00
53. Centrum II Pelplin 1 - 3 Korona Rywałd 6 października 2012 - 11:00
54. Orzeł Radziejewo 1 - 5 Sokół Lubichowo 7 października 2012 - 14:00
55. Start Kulice 3 - 0 Wisła Walichnowy 7 października 2012 - 15:00
56. Zarex Bytonia 6 - 1 OTS Osiek 7 października 2012 - 14:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
57. OTS Osiek 3 - 4 Sparta Kleszczewo 14 października 2012 - 11:00
58. Wisła Walichnowy 1 - 1 Zarex Bytonia 14 października 2012 - 14:00
59. Sokół Lubichowo 3 - 1 Start Kulice 13 października 2012 - 14:30
60. Korona Rywałd 17 - 0 Orzeł Radziejewo 13 października 2012 - 16:00
61. GKS Bobowo 3 - 0 Centrum II Pelplin 14 października 2012 - 15:00
Gra nieuprawnionego zawodnika nr 18 z zespołu Centrum Pelplin
62. Szpak Skórcz 2 - 2 Sobieski Gniew 14 października 2012 - 14:00
63. LZS Bytonia 1 - 0 Świt Radostowo 13 października 2012 - 16:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
64. Sparta Kleszczewo 0 - 1 Świt Radostowo 20 października 2012 - 15:00
65. Sobieski Gniew 4 - 0 LZS Bytonia 21 października 2012 - 14:00
66. Centrum II Pelplin 1 - 4 Szpak Skórcz 20 października 2012 - 11:00
67. Orzeł Radziejewo 1 - 7 GKS Bobowo 21 października 2012 - 14:00
68. Start Kulice 0 - 1 Korona Rywałd 21 października 2012 - 15:00
69. Zarex Bytonia 0 - 3 Sokół Lubichowo 21 października 2012 - 13:00
70. OTS Osiek 4 - 2 Wisła Walichnowy 21 października 2012 - 11:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (79) 
71. Wisła Walichnowy 2 - 2 Sparta Kleszczewo 28 października 2012 - 14:00
72. Sokół Lubichowo 5 - 1 OTS Osiek 27 października 2012 - 14:30
73. Korona Rywałd 7 - 2 Zarex Bytonia 18 listopada 2012 - 13:00
74. GKS Bobowo 4 - 2 Start Kulice 28 października 2012 - 14:00
75. Szpak Skórcz 8 - 0 Orzeł Radziejewo 28 października 2012 - 14:00
przy wyniku 8-0 zdekompletowany skład gości
76. LZS Bytonia 4 - 1 Centrum II Pelplin 18 listopada 2012 - 13:00
77. Świt Radostowo 4 - 1 Sobieski Gniew 28 października 2012 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (85) 
78. Sparta Kleszczewo 0 - 1 Sobieski Gniew 3 listopada 2012 - 14:00
79. Centrum II Pelplin 1 - 4 Świt Radostowo 4 listopada 2012 - 13:00
zmiana gospodarza, mecz w Radostowie
80. Orzeł Radziejewo 3 - 7 LZS Bytonia 25 listopada 2012 - 13:00
81. Start Kulice 1 - 3 Szpak Skórcz 4 listopada 2012 - 13:00
82. Zarex Bytonia 0 - 5 GKS Bobowo 4 listopada 2012 - 13:00
83. OTS Osiek 2 - 11 Korona Rywałd 25 listopada 2012 - 13:00
84. Wisła Walichnowy 2 - 4 Sokół Lubichowo 4 listopada 2012 - 13:30
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (46) 
85. Sokół Lubichowo 6 - 0 Sparta Kleszczewo 11 listopada 2012 - 14:00
86. Korona Rywałd 1 - 0 Wisła Walichnowy 10 listopada 2012 - 15:00
87. GKS Bobowo 15 - 1 OTS Osiek 10 listopada 2012 - 13:00
88. Szpak Skórcz 3 - 3 Zarex Bytonia 11 listopada 2012 - 14:00
89. LZS Bytonia 1 - 3 Start Kulice 10 listopada 2012 - 14:00
90. Świt Radostowo 8 - 1 Orzeł Radziejewo 11 listopada 2012 - 13:00
91. Sobieski Gniew 3 - 0 Centrum II Pelplin 11 listopada 2012 - 14:00
Goście nie stawili się na zawody.
Kolejka 14 - 23. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (102) 
92. Sparta Kleszczewo 6 - 1 Centrum II Pelplin 23 czerwca 2013 - 17:00
93. Sobieski Gniew 6 - 3 Orzeł Radziejewo 23 czerwca 2013 - 17:00
94. Świt Radostowo 5 - 2 Start Kulice 23 czerwca 2013 - 17:00
95. LZS Bytonia 1 - 2 Zarex Bytonia 23 czerwca 2013 - 17:00
96. Szpak Skórcz 8 - 0 OTS Osiek 23 czerwca 2013 - 17:00
97. GKS Bobowo 5 - 2 Wisła Walichnowy 23 czerwca 2013 - 17:00
98. Korona Rywałd 2 - 4 Sokół Lubichowo 23 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (49) 
99. Korona Rywałd 3 - 0 Sparta Kleszczewo 13 kwietnia 2013 - 16:00
100. Sokół Lubichowo 4 - 3 GKS Bobowo 13 kwietnia 2013 - 13:30
101. Wisła Walichnowy 1 - 5 Szpak Skórcz 14 kwietnia 2013 - 15:00
102. OTS Osiek 0 - 4 LZS Bytonia 12 czerwca 2013 - 18:30
103. Zarex Bytonia 0 - 3 Świt Radostowo 14 kwietnia 2013 - 15:00
104. Start Kulice 0 - 5 Sobieski Gniew 13 kwietnia 2013 - 15:30
105. Orzeł Radziejewo 4 - 0 Centrum II Pelplin 14 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
106. Sparta Kleszczewo 6 - 0 Orzeł Radziejewo 20 kwietnia 2013 - 11:00
107. Centrum II Pelplin 2 - 2 Start Kulice 21 kwietnia 2013 - 18:00
108. Sobieski Gniew 1 - 1 Zarex Bytonia 21 kwietnia 2013 - 16:00
109. Świt Radostowo 5 - 0 OTS Osiek 21 kwietnia 2013 - 14:00
110. LZS Bytonia 4 - 0 Wisła Walichnowy 20 kwietnia 2013 - 17:00
111. Szpak Skórcz 0 - 1 Sokół Lubichowo 20 kwietnia 2013 - 17:00
112. GKS Bobowo 1 - 0 Korona Rywałd 20 kwietnia 2013 - 16:00
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
113. GKS Bobowo 2 - 1 Sparta Kleszczewo 27 kwietnia 2013 - 16:00
114. Korona Rywałd 0 - 3 Szpak Skórcz 27 kwietnia 2013 - 17:00
wynik z boiska 4:3 zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:3 na korzyść drużyny Szpak Skórcz z tytułu RRS &16 pkt. 5g
115. Sokół Lubichowo 3 - 0 LZS Bytonia 28 kwietnia 2013 - 15:00
116. Wisła Walichnowy 0 - 5 Świt Radostowo 28 kwietnia 2013 - 14:00
117. OTS Osiek 0 - 10 Sobieski Gniew 28 kwietnia 2013 - 15:00
118. Zarex Bytonia 1 - 3 Centrum II Pelplin 28 kwietnia 2013 - 15:00
119. Start Kulice 1 - 0 Orzeł Radziejewo 27 kwietnia 2013 - 16:00
Kolejka 18 - 1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (51) 
120. Sparta Kleszczewo 3 - 0 Start Kulice 1 maja 2013 - 15:00
121. Orzeł Radziejewo 1 - 1 Zarex Bytonia 1 maja 2013 - 14:00
122. Centrum II Pelplin 6 - 1 OTS Osiek 1 maja 2013 - 18:00
123. Sobieski Gniew 6 - 1 Wisła Walichnowy 1 maja 2013 - 14:00
124. Świt Radostowo 4 - 1 Sokół Lubichowo 1 maja 2013 - 15:00
125. LZS Bytonia 3 - 0 Korona Rywałd 1 maja 2013 - 17:00
wynik z boiska 2:1 zawody zostały zweryfikowane jako VO 3:0 na korzyść drużyny LZS Bytonia z tytułu RRS &16 pkt. 5g
126. Szpak Skórcz 0 - 3 GKS Bobowo 1 maja 2013 - 14:00
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (52) 
127. Szpak Skórcz 2 - 1 Sparta Kleszczewo 4 maja 2013 - 17:00
128. GKS Bobowo 2 - 1 LZS Bytonia 4 maja 2013 - 17:00
129. Korona Rywałd 1 - 2 Świt Radostowo 5 maja 2013 - 11:00
130. Sokół Lubichowo 4 - 0 Sobieski Gniew 4 maja 2013 - 13:30
131. Wisła Walichnowy 4 - 1 Centrum II Pelplin 4 maja 2013 - 17:30
132. OTS Osiek 1 - 2 Orzeł Radziejewo 5 maja 2013 - 15:00
133. Zarex Bytonia 1 - 0 Start Kulice 5 maja 2013 - 16:00
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (61) 
134. Sparta Kleszczewo 4 - 1 Zarex Bytonia 11 maja 2013 - 17:00
135. Start Kulice 7 - 1 OTS Osiek 11 maja 2013 - 16:00
136. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Wisła Walichnowy 12 maja 2013 - 14:00
137. Centrum II Pelplin 0 - 2 Sokół Lubichowo 12 maja 2013 - 15:00
138. Sobieski Gniew 4 - 0 Korona Rywałd 12 maja 2013 - 14:00
139. Świt Radostowo 2 - 3 GKS Bobowo 12 maja 2013 - 14:00
140. LZS Bytonia 2 - 2 Szpak Skórcz 11 maja 2013 - 17:00
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (78) 
141. LZS Bytonia 1 - 2 Sparta Kleszczewo 18 maja 2013 - 17:00
142. Szpak Skórcz 2 - 3 Świt Radostowo 18 maja 2013 - 17:00
143. GKS Bobowo 6 - 1 Sobieski Gniew 18 maja 2013 - 17:00
144. Korona Rywałd 2 - 2 Centrum II Pelplin 18 maja 2013 - 17:00
145. Sokół Lubichowo 7 - 2 Orzeł Radziejewo 19 maja 2013 - 15:00
146. Wisła Walichnowy 3 - 1 Start Kulice 19 maja 2013 - 14:00
147. OTS Osiek 1 - 7 Zarex Bytonia 19 maja 2013 - 15:00
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (72) 
148. Sparta Kleszczewo 5 - 1 OTS Osiek 25 maja 2013 - 11:00
149. Zarex Bytonia 2 - 3 Wisła Walichnowy 26 maja 2013 - 17:00
150. Start Kulice 0 - 4 Sokół Lubichowo 26 maja 2013 - 17:00
151. Orzeł Radziejewo 3 - 4 Korona Rywałd 26 maja 2013 - 15:00
152. Centrum II Pelplin 4 - 0 GKS Bobowo 26 maja 2013 - 15:00
153. Sobieski Gniew 6 - 0 Szpak Skórcz 26 maja 2013 - 14:00
boisko w Smętowie Granicznym
154. Świt Radostowo 7 - 0 LZS Bytonia 25 maja 2013 - 18:00
Kolejka 23 - 29/30. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
155. Świt Radostowo 4 - 2 Sparta Kleszczewo 29 maja 2013 - 17:30
156. LZS Bytonia 1 - 1 Sobieski Gniew 29 maja 2013 - 18:00
157. Szpak Skórcz 8 - 1 Centrum II Pelplin 30 maja 2013 - 17:00
158. GKS Bobowo 2 - 2 Orzeł Radziejewo 30 maja 2013 - 17:00
159. Korona Rywałd 2 - 2 Start Kulice 29 maja 2013 - 18:00
160. Sokół Lubichowo 5 - 0 Zarex Bytonia 30 maja 2013 - 15:00
161. Wisła Walichnowy 5 - 2 OTS Osiek 30 maja 2013 - 15:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (60) 
162. Sparta Kleszczewo 0 - 2 Wisła Walichnowy 1 czerwca 2013 - 17:00
163. OTS Osiek 0 - 5 Sokół Lubichowo 2 czerwca 2013 - 15:00
164. Zarex Bytonia 3 - 8 Korona Rywałd 2 czerwca 2013 - 17:00
165. Start Kulice 1 - 1 GKS Bobowo 2 czerwca 2013 - 17:00
166. Orzeł Radziejewo 0 - 4 Szpak Skórcz 2 czerwca 2013 - 15:00
wynik z boiska 2:4 zawody zostały zweryfikowane jako VO 0:4 na korzyść drużyny Szpak Skórcz z tytułu RRS &16 pkt. 5g
167. Centrum II Pelplin 2 - 4 LZS Bytonia 2 czerwca 2013 - 15:00
168. Sobieski Gniew 2 - 1 Świt Radostowo 2 czerwca 2013 - 14:00
boisko w Smętowie Granicznym
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
169. Sobieski Gniew 4 - 1 Sparta Kleszczewo 9 czerwca 2013 - 14:00
boisko w Smętowie Granicznym
170. Świt Radostowo 5 - 3 Centrum II Pelplin 9 czerwca 2013 - 15:00
boisko w Pelplinie
171. LZS Bytonia 6 - 1 Orzeł Radziejewo 8 czerwca 2013 - 17:00
172. Szpak Skórcz 4 - 1 Start Kulice 8 czerwca 2013 - 17:00
173. GKS Bobowo 7 - 0 Zarex Bytonia 8 czerwca 2013 - 17:00
174. Korona Rywałd 3 - 2 OTS Osiek 9 czerwca 2013 - 15:00
175. Sokół Lubichowo 4 - 2 Wisła Walichnowy 9 czerwca 2013 - 15:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (44) 
176. Sparta Kleszczewo 0 - 5 Sokół Lubichowo 15 czerwca 2013 - 17:00
177. Wisła Walichnowy 2 - 2 Korona Rywałd 16 czerwca 2013 - 14:00
178. OTS Osiek 4 - 3 GKS Bobowo 16 czerwca 2013 - 15:00
179. Zarex Bytonia 2 - 3 Szpak Skórcz 16 czerwca 2013 - 17:00
180. Start Kulice 1 - 1 LZS Bytonia 15 czerwca 2013 - 17:00
181. Orzeł Radziejewo 0 - 1 Świt Radostowo 16 czerwca 2013 - 16:00
182. Centrum II Pelplin 0 - 7 Sobieski Gniew 16 czerwca 2013 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE