MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. EX Siedlce Gdańsk 26 63 21 0 5 98 - 29
2. Orzeł Straszyn 26 63 20 3 3 81 - 25
3. Morena Gdańsk 26 59 18 5 3 73 - 31
4. Neptuns Gdańsk 26 49 16 1 9 75 - 53
5. GKS II Kolbudy 26 48 15 3 8 71 - 43
6. Rozstaje Gdańsk 25 45 14 3 8 72 - 65
7. Jaguar II Kokoszki 25 44 14 2 9 79 - 51
8. Gryf Goręczyno 26 36 11 3 12 61 - 55
9. Amigo Przyjaźń 26 35 11 2 13 60 - 53
10. UKS Klukowo 26 23 7 2 17 41 - 72
11. GKS Żukowo 26 17 3 8 15 34 - 84
12. Orzeł Jasień 26 15 4 3 19 60 - 117
13. Champion Kokoszki 26 15 4 3 19 34 - 102
14. Spartakus Stogi 26 12 4 0 22 24 - 83
Ostatni komentarz dodał Ichtroje 08.07.2013, 14:23:11



Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (52) 
1. UKS Klukowo 0 - 2 Spartakus Stogi 1 września 2012
2. Rozstaje Gdańsk 4 - 2 Amigo Przyjaźń 2 września 2012 - 13:00
3. Orzeł Straszyn 4 - 1 Champion Kokoszki 2 września 2012 - 11:00
4. Orzeł Jasień 2 - 4 EX Siedlce Gdańsk 2 września 2012 - 11:00
5. Neptuns Gdańsk 1 - 0 Jaguar II Kokoszki 2 września 2012 - 12:00
6. Morena Gdańsk 2 - 2 GKS II Kolbudy 2 września 2012 - 11:00
7. Gryf Goręczyno 1 - 4 GKS Żukowo 2 września 2012 - 14:00
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (59) 
8. Spartakus Stogi 2 - 1 GKS Żukowo 9 września 2012 - 11:00
9. GKS II Kolbudy 1 - 0 Gryf Goręczyno 9 września 2012 - 16:00
10. Jaguar II Kokoszki 1 - 2 Morena Gdańsk 8 września 2012 - 12:00
11. EX Siedlce Gdańsk 5 - 2 Neptuns Gdańsk 8 września 2012 - 15:00
12. Champion Kokoszki 2 - 2 Orzeł Jasień 8 września 2012
13. Amigo Przyjaźń 0 - 2 Orzeł Straszyn 9 września 2012 - 13:00
14. UKS Klukowo 0 - 3 Rozstaje Gdańsk 8 września 2012
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
15. Rozstaje Gdańsk 7 - 2 Spartakus Stogi 16 września 2012 - 13:00
16. Orzeł Straszyn 3 - 1 UKS Klukowo 15 września 2012 - 15:30
17. Orzeł Jasień 5 - 0 Amigo Przyjaźń 16 września 2012 - 11:00
18. Neptuns Gdańsk 1 - 0 Champion Kokoszki 16 września 2012 - 12:00
19. Morena Gdańsk 1 - 0 EX Siedlce Gdańsk 16 września 2012 - 11:00
20. Gryf Goręczyno 2 - 7 Jaguar II Kokoszki 15 września 2012 - 16:00
21. GKS Żukowo 2 - 2 GKS II Kolbudy 16 września 2012 - 11:00
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
22. Spartakus Stogi 1 - 4 GKS II Kolbudy 23 września 2012 - 11:00
23. Jaguar II Kokoszki 3 - 1 GKS Żukowo 23 września 2012 - 15:00
24. EX Siedlce Gdańsk 3 - 2 Gryf Goręczyno 22 września 2012 - 14:30
25. Champion Kokoszki 0 - 6 Morena Gdańsk 23 września 2012 - 12:00
26. Amigo Przyjaźń 3 - 3 Neptuns Gdańsk 23 września 2012 - 13:00
27. UKS Klukowo 2 - 5 Orzeł Jasień 23 września 2012 - 12:00
28. Rozstaje Gdańsk 1 - 1 Orzeł Straszyn 23 września 2012 - 13:00
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
29. Orzeł Straszyn 4 - 0 Spartakus Stogi 29 września 2012 - 15:30
30. Orzeł Jasień 1 - 5 Rozstaje Gdańsk 30 września 2012 - 13:30
31. Neptuns Gdańsk 2 - 1 UKS Klukowo 30 września 2012 - 12:00
32. Morena Gdańsk 5 - 0 Amigo Przyjaźń 30 września 2012 - 11:00
33. Gryf Goręczyno 3 - 0 Champion Kokoszki 30 września 2012 - 14:00
34. GKS Żukowo 0 - 9 EX Siedlce Gdańsk 30 września 2012 - 11:00
35. GKS II Kolbudy 3 - 4 Jaguar II Kokoszki 30 września 2012 - 16:00
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (41) 
36. Spartakus Stogi 1 - 7 Jaguar II Kokoszki 7 października 2012 - 11:00
37. EX Siedlce Gdańsk 3 - 2 GKS II Kolbudy 6 października 2012 - 13:00
38. Champion Kokoszki 2 - 2 GKS Żukowo 7 października 2012 - 13:30
39. Amigo Przyjaźń 1 - 2 Gryf Goręczyno 7 października 2012 - 13:00
40. UKS Klukowo 1 - 2 Morena Gdańsk 6 października 2012 - 11:00
41. Rozstaje Gdańsk 3 - 1 Neptuns Gdańsk 7 października 2012 - 13:00
42. Orzeł Straszyn 4 - 1 Orzeł Jasień 6 października 2012 - 15:00
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
43. Orzeł Jasień 2 - 4 Spartakus Stogi 14 października 2012 - 13:30
44. Neptuns Gdańsk 0 - 3 Orzeł Straszyn 13 października 2012
45. Morena Gdańsk 1 - 1 Rozstaje Gdańsk 14 października 2012 - 11:00
46. Gryf Goręczyno 3 - 0 UKS Klukowo 13 października 2012 - 16:00
47. GKS Żukowo 1 - 1 Amigo Przyjaźń 14 października 2012 - 10:00
48. GKS II Kolbudy 6 - 2 Champion Kokoszki 14 października 2012 - 14:00
49. Jaguar II Kokoszki 4 - 1 EX Siedlce Gdańsk 13 października 2012 - 15:00
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
50. Spartakus Stogi 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 21 października 2012 - 11:00
51. Champion Kokoszki 1 - 3 Jaguar II Kokoszki 21 października 2012 - 14:30
52. Amigo Przyjaźń 3 - 0 GKS II Kolbudy 21 października 2012 - 13:00
53. UKS Klukowo 4 - 1 GKS Żukowo 21 października 2012 - 11:00
54. Rozstaje Gdańsk 1 - 0 Gryf Goręczyno 21 października 2012 - 13:00
55. Orzeł Straszyn 1 - 1 Morena Gdańsk 20 października 2012 - 15:00
56. Orzeł Jasień 1 - 4 Neptuns Gdańsk 21 października 2012 - 11:00
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
57. Neptuns Gdańsk 3 - 0 Spartakus Stogi 28 października 2012 - 12:00
58. Morena Gdańsk 8 - 1 Orzeł Jasień 28 października 2012 - 11:00
59. Gryf Goręczyno 2 - 2 Orzeł Straszyn 28 października 2012 - 14:00
60. GKS Żukowo 0 - 2 Rozstaje Gdańsk 28 października 2012 - 11:00
61. GKS II Kolbudy 4 - 0 UKS Klukowo 28 października 2012 - 14:00
62. Jaguar II Kokoszki 0 - 2 Amigo Przyjaźń 27 października 2012 - 15:00
63. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Champion Kokoszki 27 października 2012 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
64. Spartakus Stogi 8 - 0 Champion Kokoszki 4 listopada 2012 - 11:00
65. Amigo Przyjaźń 0 - 2 EX Siedlce Gdańsk 4 listopada 2012 - 13:00
66. UKS Klukowo 1 - 6 Jaguar II Kokoszki 3 listopada 2012 - 13:00
67. Rozstaje Gdańsk 4 - 3 GKS II Kolbudy 4 listopada 2012 - 13:00
68. Orzeł Straszyn 2 - 1 GKS Żukowo 3 listopada 2012 - 13:00
69. Orzeł Jasień 4 - 3 Gryf Goręczyno 4 listopada 2012 - 11:00
70. Neptuns Gdańsk 3 - 0 Morena Gdańsk 4 listopada 2012 - 12:00
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
71. Morena Gdańsk 4 - 0 Spartakus Stogi 11 listopada 2012 - 11:00
72. Gryf Goręczyno 1 - 4 Neptuns Gdańsk 11 listopada 2012 - 14:00
73. GKS Żukowo 2 - 2 Orzeł Jasień 11 listopada 2012 - 11:00
74. GKS II Kolbudy 0 - 3 Orzeł Straszyn 11 listopada 2012 - 14:00
75. Jaguar II Kokoszki - Rozstaje Gdańsk 15 maja 2013 - 18:00
76. EX Siedlce Gdańsk 6 - 1 UKS Klukowo 10 listopada 2012 - 11:00
77. Champion Kokoszki 0 - 6 Amigo Przyjaźń 10 listopada 2012 - 13:30
Kolejka 12 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (85) 
78. Spartakus Stogi 2 - 3 Amigo Przyjaźń 18 listopada 2012 - 11:00
79. UKS Klukowo 3 - 0 Champion Kokoszki 17 listopada 2012 - 13:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-9
80. Rozstaje Gdańsk 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 18 listopada 2012 - 13:00
81. Orzeł Straszyn 3 - 2 Jaguar II Kokoszki 17 listopada 2012 - 12:30
82. Orzeł Jasień 4 - 6 GKS II Kolbudy 18 listopada 2012 - 11:00
83. Neptuns Gdańsk 8 - 2 GKS Żukowo 18 listopada 2012 - 12:00
84. Morena Gdańsk 3 - 0 Gryf Goręczyno 18 listopada 2012 - 11:00
goście nie przyjechali
Kolejka 13 - 24/25. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Gryf Goręczyno 6 - 1 Spartakus Stogi 25 listopada 2012 - 13:00
86. GKS Żukowo 1 - 7 Morena Gdańsk 25 listopada 2012 - 11:00
87. GKS II Kolbudy 1 - 2 Neptuns Gdańsk 25 listopada 2012 - 14:00
88. Jaguar II Kokoszki 8 - 2 Orzeł Jasień 25 listopada 2012 - 13:30
89. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Orzeł Straszyn 24 listopada 2012 - 11:00
90. Rozstaje Gdańsk 13 - 0 Champion Kokoszki 24 listopada 2012 - 13:00
91. Amigo Przyjaźń 6 - 1 UKS Klukowo 25 listopada 2012 - 13:00
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
92. Spartakus Stogi 0 - 3 UKS Klukowo
93. Amigo Przyjaźń 6 - 0 Rozstaje Gdańsk 22 maja 2013 - 18:00
94. Champion Kokoszki 1 - 4 Orzeł Straszyn 22 maja 2013 - 18:00
95. EX Siedlce Gdańsk 8 - 2 Orzeł Jasień 22 maja 2013 - 18:00
96. Jaguar II Kokoszki 5 - 2 Neptuns Gdańsk 7 kwietnia 2013 - 18:00
97. GKS II Kolbudy 6 - 2 Morena Gdańsk 22 maja 2013 - 18:00
98. GKS Żukowo 2 - 5 Gryf Goręczyno 12 czerwca 2013 - 18:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
99. GKS Żukowo 3 - 0 Spartakus Stogi
100. Gryf Goręczyno 1 - 2 GKS II Kolbudy 15 maja 2013 - 18:00
101. Morena Gdańsk 3 - 2 Jaguar II Kokoszki 13 kwietnia 2013 - 18:00
102. Neptuns Gdańsk 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk 14 kwietnia 2013 - 12:00
103. Orzeł Jasień 4 - 6 Champion Kokoszki 29 maja 2013 - 18:00
104. Orzeł Straszyn 1 - 0 Amigo Przyjaźń 13 kwietnia 2013 - 15:30
105. Rozstaje Gdańsk 5 - 2 UKS Klukowo 14 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
106. Spartakus Stogi 0 - 3 Rozstaje Gdańsk
107. UKS Klukowo 2 - 6 Orzeł Straszyn 21 kwietnia 2013 - 12:00
108. Amigo Przyjaźń 7 - 1 Orzeł Jasień 21 kwietnia 2013 - 13:00
109. Champion Kokoszki 2 - 4 Neptuns Gdańsk 21 kwietnia 2013 - 12:00
110. EX Siedlce Gdańsk 3 - 1 Morena Gdańsk 20 kwietnia 2013 - 11:00
111. Jaguar II Kokoszki 3 - 4 Gryf Goręczyno 20 kwietnia 2013 - 16:30
112. GKS II Kolbudy 3 - 0 GKS Żukowo 21 kwietnia 2013 - 15:00
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
113. GKS II Kolbudy 3 - 0 Spartakus Stogi
114. GKS Żukowo 2 - 2 Jaguar II Kokoszki 28 kwietnia 2013 - 11:00
115. Gryf Goręczyno 0 - 1 EX Siedlce Gdańsk 28 kwietnia 2013 - 14:00
116. Morena Gdańsk 2 - 0 Champion Kokoszki 28 kwietnia 2013 - 11:00
117. Neptuns Gdańsk 6 - 4 Amigo Przyjaźń 28 kwietnia 2013 - 12:00
118. Orzeł Jasień 3 - 5 UKS Klukowo 28 kwietnia 2013 - 11:00
119. Orzeł Straszyn 6 - 1 Rozstaje Gdańsk 28 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (12) 
120. Spartakus Stogi 0 - 3 Orzeł Straszyn
121. Rozstaje Gdańsk 5 - 4 Orzeł Jasień 1 maja 2013 - 14:00
122. UKS Klukowo 1 - 2 Neptuns Gdańsk 1 maja 2013 - 12:00
123. Amigo Przyjaźń 2 - 3 Morena Gdańsk 1 maja 2013 - 13:00
124. Champion Kokoszki 1 - 4 Gryf Goręczyno 1 maja 2013 - 14:00
125. EX Siedlce Gdańsk 4 - 0 GKS Żukowo 1 maja 2013 - 11:00
126. Jaguar II Kokoszki 1 - 1 GKS II Kolbudy 1 maja 2013 - 11:00
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
127. Jaguar II Kokoszki 3 - 0 Spartakus Stogi
128. GKS II Kolbudy 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 5 maja 2013 - 17:00
129. GKS Żukowo 0 - 0 Champion Kokoszki 5 maja 2013 - 11:00
130. Gryf Goręczyno 4 - 0 Amigo Przyjaźń 5 maja 2013 - 14:00
131. Morena Gdańsk 0 - 0 UKS Klukowo 5 maja 2013 - 11:00
132. Neptuns Gdańsk 3 - 1 Rozstaje Gdańsk 5 maja 2013 - 12:00
133. Orzeł Jasień 1 - 4 Orzeł Straszyn 5 maja 2013 - 17:30
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
134. Spartakus Stogi 0 - 3 Orzeł Jasień
135. Orzeł Straszyn 7 - 4 Neptuns Gdańsk 11 maja 2013 - 15:30
136. Rozstaje Gdańsk 2 - 4 Morena Gdańsk 12 maja 2013 - 14:00
137. UKS Klukowo 3 - 1 Gryf Goręczyno 11 maja 2013 - 12:00
138. Amigo Przyjaźń 5 - 1 GKS Żukowo 11 maja 2013 - 16:00
139. Champion Kokoszki 4 - 5 GKS II Kolbudy 12 maja 2013 - 14:30
140. EX Siedlce Gdańsk 6 - 1 Jaguar II Kokoszki 12 maja 2013 - 16:00
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
141. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Spartakus Stogi
142. Jaguar II Kokoszki 7 - 1 Champion Kokoszki 18 maja 2013 - 16:30
143. GKS II Kolbudy 0 - 1 Amigo Przyjaźń 19 maja 2013 - 17:00
144. GKS Żukowo 2 - 2 UKS Klukowo 18 maja 2013 - 14:00
145. Gryf Goręczyno 9 - 2 Rozstaje Gdańsk 18 maja 2013 - 16:00
146. Morena Gdańsk 1 - 0 Orzeł Straszyn 19 maja 2013 - 11:00
147. Neptuns Gdańsk 9 - 1 Orzeł Jasień 19 maja 2013 - 12:00
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
148. Spartakus Stogi 0 - 3 Neptuns Gdańsk
149. Orzeł Jasień 2 - 4 Morena Gdańsk 26 maja 2013 - 13:30
150. Orzeł Straszyn 7 - 0 Gryf Goręczyno 25 maja 2013 - 15:30
151. Rozstaje Gdańsk 1 - 1 GKS Żukowo 26 maja 2013 - 14:00
152. UKS Klukowo 1 - 2 GKS II Kolbudy 25 maja 2013 - 12:00
153. Amigo Przyjaźń 0 - 3 Jaguar II Kokoszki 26 maja 2013 - 13:00
154. Champion Kokoszki 1 - 8 EX Siedlce Gdańsk 26 maja 2013 - 14:00
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
155. Champion Kokoszki 3 - 0 Spartakus Stogi
156. EX Siedlce Gdańsk 3 - 1 Amigo Przyjaźń 1 czerwca 2013 - 11:00
157. Jaguar II Kokoszki 0 - 3 UKS Klukowo 2 czerwca 2013 - 11:00
158. GKS II Kolbudy 3 - 0 Rozstaje Gdańsk 2 czerwca 2013 - 17:00
159. GKS Żukowo 0 - 6 Orzeł Straszyn 2 czerwca 2013 - 11:00
160. Gryf Goręczyno 2 - 2 Orzeł Jasień 2 czerwca 2013 - 14:00
161. Morena Gdańsk 4 - 2 Neptuns Gdańsk 2 czerwca 2013 - 11:00
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
162. Spartakus Stogi 0 - 3 Morena Gdańsk
163. Neptuns Gdańsk 0 - 2 Gryf Goręczyno 5 czerwca 2013 - 18:00
164. Orzeł Jasień 2 - 4 GKS Żukowo 5 czerwca 2013 - 17:00
165. Orzeł Straszyn 2 - 1 GKS II Kolbudy 5 czerwca 2013 - 18:00
166. Rozstaje Gdańsk 6 - 2 Jaguar II Kokoszki 5 czerwca 2013 - 18:00
167. UKS Klukowo 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 5 czerwca 2013 - 17:30
168. Amigo Przyjaźń 3 - 2 Champion Kokoszki 5 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
169. Amigo Przyjaźń 3 - 0 Spartakus Stogi
170. Champion Kokoszki 4 - 1 UKS Klukowo 8 czerwca 2013 - 17:00
171. EX Siedlce Gdańsk 12 - 0 Rozstaje Gdańsk 8 czerwca 2013 - 11:00
172. Jaguar II Kokoszki 1 - 0 Orzeł Straszyn 8 czerwca 2013 - 16:30
173. GKS II Kolbudy 7 - 0 Orzeł Jasień 9 czerwca 2013 - 17:00
174. GKS Żukowo 1 - 6 Neptuns Gdańsk 9 czerwca 2013 - 11:00
175. Gryf Goręczyno 1 - 1 Morena Gdańsk 8 czerwca 2013 - 16:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
176. Spartakus Stogi 0 - 3 Gryf Goręczyno 16 czerwca 2013 - 17:00
177. Morena Gdańsk 3 - 0 GKS Żukowo 16 czerwca 2013 - 17:00
goście nie przyjechali
178. Neptuns Gdańsk 0 - 2 GKS II Kolbudy 16 czerwca 2013 - 17:00
179. Orzeł Jasień 3 - 4 Jaguar II Kokoszki 16 czerwca 2013 - 17:00
180. Orzeł Straszyn 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 16 czerwca 2013 - 17:00
181. Champion Kokoszki 1 - 0 Rozstaje Gdańsk 16 czerwca 2013 - 17:00
182. UKS Klukowo 2 - 1 Amigo Przyjaźń 16 czerwca 2013 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE