SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2004/2005



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Przylesie Sopot 22 53 16 5 1 49 - 20
2. Olimpia Osowa 22 47 14 5 3 58 - 17
3. GTS Rusocin 22 37 11 4 7 43 - 28
4. Czarni II Pruszcz Gdański 22 36 11 3 8 55 - 40
5. Wisła Steblewo 22 33 10 3 9 58 - 38
6. Champion Gdańsk 22 30 9 3 10 41 - 51
7. Handy Gdańsk 22 29 9 2 11 51 - 58
8. Fosfory Wi¶linka 22 29 8 5 9 48 - 55
9. Sokół Ełganowo 22 27 7 6 9 26 - 35
10. Osiczanka Osice 22 23 6 5 11 37 - 44
11. Kasztelania Garczyn 22 23 7 2 13 47 - 62
12. Olivia Gdańsk 22 6 1 3 18 24 - 89
Ostatni komentarz dodał skiba19 01.03.2007, 11:41:25
* Tabela zgodna z oficjaln± weryfikacj± Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Olivia Gdańsk 0 - 2 Kasztelania Garczyn
2. Sokół Ełganowo 2 - 4 Handy Gdańsk
3. Przylesie Sopot 6 - 1 Wisła Steblewo
4. GTS Rusocin 0 - 0 Champion Gdańsk
5. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 2 Olimpia Osowa
6. Osiczanka Osice 5 - 3 Fosfory Wi¶linka
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Kasztelania Garczyn 4 - 1 Fosfory Wi¶linka
8. Olimpia Osowa 1 - 1 Osiczanka Osice
9. Champion Gdańsk 3 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański
10. Wisła Steblewo 1 - 2 GTS Rusocin
11. Handy Gdańsk 0 - 1 Przylesie Sopot
12. Olivia Gdańsk 1 - 2 Sokół Ełganowo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Sokół Ełganowo 2 - 2 Kasztelania Garczyn
14. Przylesie Sopot 4 - 2 Olivia Gdańsk
15. GTS Rusocin 1 - 0 Handy Gdańsk
16. Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 1 Wisła Steblewo
17. Osiczanka Osice 0 - 1 Champion Gdańsk
18. Fosfory Wi¶linka 3 - 8 Olimpia Osowa
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Kasztelania Garczyn 2 - 4 Olimpia Osowa
20. Champion Gdańsk 3 - 1 Fosfory Wi¶linka
21. Wisła Steblewo 0 - 0 Osiczanka Osice
22. Handy Gdańsk 3 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański
23. Olivia Gdańsk 2 - 2 GTS Rusocin
24. Sokół Ełganowo 0 - 2 Przylesie Sopot
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Przylesie Sopot 2 - 1 Kasztelania Garczyn
26. GTS Rusocin 3 - 0 Sokół Ełganowo
27. Czarni II Pruszcz Gdański 6 - 4 Olivia Gdańsk
28. Osiczanka Osice 5 - 3 Handy Gdańsk
29. Fosfory Wi¶linka 5 - 4 Wisła Steblewo
30. Olimpia Osowa 5 - 0 Champion Gdańsk
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Kasztelania Garczyn 5 - 1 Champion Gdańsk
32. Wisła Steblewo 0 - 2 Olimpia Osowa
33. Handy Gdańsk 2 - 1 Fosfory Wi¶linka
34. Olivia Gdańsk 1 - 0 Osiczanka Osice
35. Sokół Ełganowo 2 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański
36. Przylesie Sopot 1 - 1 GTS Rusocin
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GTS Rusocin 2 - 0 Kasztelania Garczyn
38. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 0 Przylesie Sopot
39. Osiczanka Osice 0 - 2 Sokół Ełganowo
40. Fosfory Wi¶linka 3 - 1 Olivia Gdańsk
41. Olimpia Osowa 1 - 2 Handy Gdańsk
42. Champion Gdańsk 1 - 4 Wisła Steblewo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Kasztelania Garczyn 2 - 3 Wisła Steblewo
44. Handy Gdańsk 3 - 5 Champion Gdańsk
45. Olivia Gdańsk 2 - 2 Olimpia Osowa
46. Sokół Ełganowo 2 - 2 Fosfory Wi¶linka
47. Przylesie Sopot 1 - 1 Osiczanka Osice
48. GTS Rusocin 3 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Kasztelania Garczyn
50. Osiczanka Osice 3 - 1 GTS Rusocin
51. Fosfory Wi¶linka 1 - 3 Przylesie Sopot
52. Olimpia Osowa 3 - 1 Sokół Ełganowo
53. Champion Gdańsk 4 - 1 Olivia Gdańsk
54. Wisła Steblewo 8 - 0 Handy Gdańsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Kasztelania Garczyn 0 - 4 Handy Gdańsk
56. Olivia Gdańsk 0 - 3 Wisła Steblewo
57. Sokół Ełganowo 1 - 0 Champion Gdańsk
58. Przylesie Sopot 1 - 0 Olimpia Osowa
59. GTS Rusocin 5 - 0 Fosfory Wi¶linka
60. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 0 Osiczanka Osice
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Osiczanka Osice 3 - 3 Kasztelania Garczyn
62. Fosfory Wi¶linka 3 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański
63. Olimpia Osowa 1 - 0 GTS Rusocin
64. Champion Gdańsk 0 - 4 Przylesie Sopot
65. Wisła Steblewo 1 - 0 Sokół Ełganowo
66. Handy Gdańsk 6 - 0 Olivia Gdańsk
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Kasztelania Garczyn 7 - 4 Olivia Gdańsk 3 maja 2005
68. Handy Gdańsk 4 - 2 Sokół Ełganowo 3 maja 2005
69. Wisła Steblewo 0 - 1 Przylesie Sopot 3 maja 2005
70. Champion Gdańsk 4 - 1 GTS Rusocin 2 kwietnia 2005 - 16:00
71. Olimpia Osowa 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 2 kwietnia 2005 - 16:00
72. Fosfory Wi¶linka 4 - 1 Osiczanka Osice 3 maja 2005
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Fosfory Wi¶linka 5 - 0 Kasztelania Garczyn
74. Osiczanka Osice 0 - 2 Olimpia Osowa
75. Czarni II Pruszcz Gdański 6 - 1 Champion Gdańsk
76. GTS Rusocin 3 - 2 Wisła Steblewo
77. Przylesie Sopot 3 - 1 Handy Gdańsk
78. Sokół Ełganowo 1 - 1 Olivia Gdańsk
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Kasztelania Garczyn 2 - 4 Sokół Ełganowo
80. Olivia Gdańsk 1 - 2 Przylesie Sopot
81. Handy Gdańsk 1 - 2 GTS Rusocin
82. Wisła Steblewo 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański
83. Champion Gdańsk 6 - 3 Osiczanka Osice
84. Olimpia Osowa 0 - 1 Fosfory Wi¶linka
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Olimpia Osowa 6 - 0 Kasztelania Garczyn
86. Fosfory Wi¶linka 1 - 1 Champion Gdańsk
87. Osiczanka Osice 1 - 3 Wisła Steblewo
88. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 Handy Gdańsk
89. GTS Rusocin 9 - 0 Olivia Gdańsk
90. Przylesie Sopot 2 - 0 Sokół Ełganowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Kasztelania Garczyn 0 - 2 Przylesie Sopot
92. Sokół Ełganowo 1 - 0 GTS Rusocin
93. Olivia Gdańsk 0 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański
vo
94. Handy Gdańsk 1 - 0 Osiczanka Osice
95. Wisła Steblewo 2 - 2 Fosfory Wi¶linka
96. Champion Gdańsk 0 - 1 Olimpia Osowa
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Champion Gdańsk 3 - 2 Kasztelania Garczyn
98. Olimpia Osowa 2 - 0 Wisła Steblewo
99. Fosfory Wi¶linka 2 - 2 Handy Gdańsk
100. Osiczanka Osice 2 - 1 Olivia Gdańsk
101. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Sokół Ełganowo
102. GTS Rusocin 0 - 1 Przylesie Sopot
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Kasztelania Garczyn 4 - 3 GTS Rusocin
104. Przylesie Sopot 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański
105. Sokół Ełganowo 0 - 0 Osiczanka Osice
106. Olivia Gdańsk 0 - 1 Fosfory Wi¶linka
107. Handy Gdańsk 1 - 5 Olimpia Osowa
108. Wisła Steblewo 3 - 4 Champion Gdańsk
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Wisła Steblewo 4 - 0 Kasztelania Garczyn
110. Champion Gdańsk 0 - 3 Handy Gdańsk
111. Olimpia Osowa 9 - 0 Olivia Gdańsk
112. Fosfory Wi¶linka 4 - 1 Sokół Ełganowo
113. Osiczanka Osice 3 - 5 Przylesie Sopot
114. Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 GTS Rusocin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Kasztelania Garczyn 3 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański
116. GTS Rusocin 2 - 1 Osiczanka Osice
117. Przylesie Sopot 3 - 3 Fosfory Wi¶linka
118. Sokół Ełganowo 0 - 0 Olimpia Osowa
119. Olivia Gdańsk 0 - 3 Champion Gdańsk
vo
120. Handy Gdańsk 4 - 5 Wisła Steblewo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Handy Gdańsk 0 - 7 Kasztelania Garczyn 4 czerwca 2005 - 11:00
122. Wisła Steblewo 12 - 0 Olivia Gdańsk 4 czerwca 2005 - 11:00
123. Champion Gdańsk 0 - 2 Sokół Ełganowo 4 czerwca 2005 - 11:00
124. Olimpia Osowa 1 - 1 Przylesie Sopot 4 czerwca 2005 - 11:00
125. Fosfory Wi¶linka 1 - 2 GTS Rusocin 4 czerwca 2005 - 11:00
126. Osiczanka Osice 5 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 4 czerwca 2005 - 17:00
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Kasztelania Garczyn 0 - 3 Osiczanka Osice
128. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Fosfory Wi¶linka
129. GTS Rusocin 0 - 2 Olimpia Osowa
130. Przylesie Sopot 1 - 1 Champion Gdańsk
131. Sokół Ełganowo 0 - 0 Wisła Steblewo
132. Olivia Gdańsk 3 - 6 Handy Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03