ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2012/2013




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Szarża Krojanty 26 60 19 3 4 79 - 40
2. Borowiak Czersk 26 59 19 2 5 92 - 47
3. KS Kamienica Królewska 26 51 17 0 9 65 - 46
4. Tęcza Brusy 26 47 14 5 7 73 - 39
5. Czarni Ostrowite 26 47 14 5 7 64 - 49
6. KS Grabowo 26 38 12 2 12 61 - 61
7. Piaski Wąglikowice 26 35 10 5 11 67 - 70
8. Sławek Borzechowo 26 34 9 7 10 60 - 64
9. Santana Wielki Klincz 26 31 9 4 13 48 - 55
10. Kolejarz Chojnice 26 31 9 4 13 52 - 67
11. Czarni Piece 26 26 8 2 16 59 - 87
12. Agra Ostrowite 26 23 6 5 15 32 - 56
13. Sparta Konarzyny 26 19 5 4 17 55 - 87
14. Huragan Nowe Polaszki 26 19 5 4 17 37 - 76
Ostatni komentarz dodał na-spalonym 19.07.2013, 14:38:13

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (106) 
1. Tęcza Brusy 3 - 0 Agra Ostrowite 25 sierpnia 2012 - 17:00
2. Sparta Konarzyny 3 - 4 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2012 - 14:00
3. Sławek Borzechowo 2 - 2 Czarni Ostrowite 26 sierpnia 2012 - 16:00
4. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Czarni Piece 26 sierpnia 2012 - 14:00
5. Piaski Wąglikowice 2 - 6 Huragan Nowe Polaszki 26 sierpnia 2012 - 14:00
6. Szarża Krojanty 1 - 0 KS Grabowo 26 sierpnia 2012 - 17:00
7. Kolejarz Chojnice 3 - 0 KS Kamienica Królewska 25 sierpnia 2012 - 17:00
udział w meczu zbyt małej liczby młodzieżowców, na boisku 0-2
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
8. Agra Ostrowite 0 - 2 KS Kamienica Królewska 1 września 2012 - 16:00
9. KS Grabowo 5 - 2 Kolejarz Chojnice 2 września 2012 - 14:00
10. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Szarża Krojanty 1 września 2012 - 17:00
11. Czarni Piece 2 - 4 Piaski Wąglikowice 1 września 2012 - 16:00
12. Czarni Ostrowite 0 - 1 Santana Wielki Klincz 1 września 2012 - 16:00
13. Borowiak Czersk 4 - 2 Sławek Borzechowo 2 września 2012 - 15:00
14. Tęcza Brusy 2 - 3 Sparta Konarzyny 1 września 2012 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
15. Sparta Konarzyny 1 - 2 Agra Ostrowite 8 września 2012 - 17:00
16. Sławek Borzechowo 3 - 2 Tęcza Brusy 9 września 2012 - 16:00
17. Santana Wielki Klincz 2 - 4 Borowiak Czersk 8 września 2012 - 17:00
18. Piaski Wąglikowice 1 - 1 Czarni Ostrowite 8 września 2012 - 16:00
19. Szarża Krojanty 4 - 2 Czarni Piece 9 września 2012 - 17:00
20. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Huragan Nowe Polaszki 8 września 2012 - 16:00
21. KS Kamienica Królewska 0 - 3 KS Grabowo 9 września 2012 - 15:00
udział w meczu zbyt małej liczby młodzieżowców, na boisku 3-1
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (50) 
22. Agra Ostrowite 2 - 4 KS Grabowo 15 września 2012 - 16:00
23. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 KS Kamienica Królewska 15 września 2012 - 16:30
24. Czarni Piece 3 - 0 Kolejarz Chojnice 15 września 2012 - 16:00
25. Czarni Ostrowite 1 - 3 Szarża Krojanty 15 września 2012 - 16:00
26. Borowiak Czersk 4 - 2 Piaski Wąglikowice 16 września 2012 - 15:00
27. Tęcza Brusy 1 - 0 Santana Wielki Klincz 15 września 2012 - 16:00
28. Sparta Konarzyny 1 - 3 Sławek Borzechowo 16 września 2012 - 14:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
29. Sławek Borzechowo 2 - 0 Agra Ostrowite 22 września 2012 - 17:00
30. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Sparta Konarzyny 23 września 2012 - 14:00
31. Piaski Wąglikowice 5 - 7 Tęcza Brusy 22 września 2012 - 16:00
32. Szarża Krojanty 4 - 2 Borowiak Czersk 22 września 2012 - 16:00
33. Kolejarz Chojnice 3 - 7 Czarni Ostrowite 22 września 2012 - 16:00
34. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Czarni Piece 23 września 2012 - 15:00
udział w meczu zbyt małej liczby młodzieżowców, na boisku 4-1
35. KS Grabowo 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 23 września 2012 - 14:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (62) 
36. Agra Ostrowite 2 - 2 Huragan Nowe Polaszki 29 września 2012 - 16:00
37. Czarni Piece 4 - 2 KS Grabowo 29 września 2012 - 16:00
38. Czarni Ostrowite 4 - 1 KS Kamienica Królewska 29 września 2012 - 16:00
39. Borowiak Czersk 3 - 1 Kolejarz Chojnice 30 września 2012 - 15:00
40. Tęcza Brusy 0 - 1 Szarża Krojanty 30 września 2012 - 14:00
41. Sparta Konarzyny 1 - 1 Piaski Wąglikowice 29 września 2012 - 16:00
42. Sławek Borzechowo 6 - 1 Santana Wielki Klincz 29 września 2012 - 16:30
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
43. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Agra Ostrowite 7 października 2012 - 14:00
44. Piaski Wąglikowice 2 - 3 Sławek Borzechowo 7 października 2012 - 10:00
45. Szarża Krojanty 2 - 1 Sparta Konarzyny 6 października 2012 - 15:30
46. Kolejarz Chojnice 3 - 3 Tęcza Brusy 6 października 2012 - 15:00
47. KS Kamienica Królewska 1 - 4 Borowiak Czersk 7 października 2012 - 15:00
48. KS Grabowo 4 - 1 Czarni Ostrowite 7 października 2012 - 14:00
49. Huragan Nowe Polaszki 3 - 5 Czarni Piece 6 października 2012 - 16:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (60) 
50. Agra Ostrowite 1 - 0 Czarni Piece 13 października 2012 - 15:30
51. Czarni Ostrowite 2 - 0 Huragan Nowe Polaszki 13 października 2012 - 15:30
52. Borowiak Czersk 3 - 0 KS Grabowo 14 października 2012 - 15:00
53. Tęcza Brusy 2 - 3 KS Kamienica Królewska 13 października 2012 - 15:00
54. Sparta Konarzyny 4 - 3 Kolejarz Chojnice 14 października 2012 - 14:00
55. Sławek Borzechowo 5 - 6 Szarża Krojanty 13 października 2012 - 16:00
56. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Piaski Wąglikowice 14 października 2012 - 14:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (72) 
57. Piaski Wąglikowice 5 - 2 Agra Ostrowite 20 października 2012 - 14:00
58. Szarża Krojanty 1 - 1 Santana Wielki Klincz 20 października 2012 - 15:00
59. Kolejarz Chojnice 3 - 3 Sławek Borzechowo 20 października 2012 - 15:00
60. KS Kamienica Królewska 6 - 1 Sparta Konarzyny 21 października 2012 - 15:00
61. KS Grabowo 1 - 4 Tęcza Brusy 21 października 2012 - 14:00
62. Huragan Nowe Polaszki 3 - 3 Borowiak Czersk 20 października 2012 - 15:00
63. Czarni Piece 1 - 3 Czarni Ostrowite 20 października 2012 - 15:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
64. Agra Ostrowite 0 - 4 Czarni Ostrowite 28 października 2012 - 14:00
65. Borowiak Czersk 3 - 0 Czarni Piece 28 października 2012 - 14:00
66. Tęcza Brusy 3 - 1 Huragan Nowe Polaszki 27 października 2012 - 15:00
67. Sparta Konarzyny 5 - 1 KS Grabowo 27 października 2012 - 14:00
68. Sławek Borzechowo 3 - 0 KS Kamienica Królewska 27 października 2012
69. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Kolejarz Chojnice 28 października 2012 - 14:00
70. Piaski Wąglikowice 1 - 4 Szarża Krojanty 27 października 2012 - 14:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
71. Szarża Krojanty 5 - 2 Agra Ostrowite 3 listopada 2012 - 14:00
72. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Piaski Wąglikowice 3 listopada 2012 - 14:30
73. KS Kamienica Królewska 1 - 7 Santana Wielki Klincz 4 listopada 2012 - 14:00
74. KS Grabowo 3 - 1 Sławek Borzechowo 4 listopada 2012 - 14:00
75. Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 Sparta Konarzyny 3 listopada 2012 - 14:00
76. Czarni Piece 3 - 3 Tęcza Brusy 3 listopada 2012 - 14:00
77. Czarni Ostrowite 4 - 6 Borowiak Czersk 3 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
78. Agra Ostrowite 0 - 2 Borowiak Czersk 10 listopada 2012 - 14:00
79. Tęcza Brusy 3 - 3 Czarni Ostrowite 11 listopada 2012 - 13:00
80. Sparta Konarzyny 3 - 0 Czarni Piece 10 listopada 2012 - 14:00
81. Sławek Borzechowo 7 - 0 Huragan Nowe Polaszki 11 listopada 2012 - 12:00
82. Santana Wielki Klincz 2 - 1 KS Grabowo 10 listopada 2012 - 14:30
83. Piaski Wąglikowice 1 - 2 KS Kamienica Królewska 10 listopada 2012 - 14:00
84. Szarża Krojanty 4 - 0 Kolejarz Chojnice 10 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
85. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Agra Ostrowite 17 listopada 2012 - 14:30
86. KS Kamienica Królewska 1 - 0 Szarża Krojanty 18 listopada 2012 - 14:00
87. KS Grabowo 4 - 2 Piaski Wąglikowice 18 listopada 2012 - 14:00
88. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Santana Wielki Klincz 17 listopada 2012 - 14:00
89. Czarni Piece 2 - 2 Sławek Borzechowo 17 listopada 2012 - 15:00
90. Czarni Ostrowite 4 - 4 Sparta Konarzyny 17 listopada 2012 - 15:00
91. Borowiak Czersk 0 - 1 Tęcza Brusy 18 listopada 2012 - 13:00
Kolejka 14 - 22. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (77) 
92. Agra Ostrowite 1 - 2 Tęcza Brusy 22 maja 2013 - 18:00
93. Borowiak Czersk 6 - 3 Sparta Konarzyny 22 maja 2013 - 18:00
94. Czarni Ostrowite 3 - 2 Sławek Borzechowo 22 maja 2013 - 18:00
95. Czarni Piece 3 - 2 Santana Wielki Klincz 22 maja 2013 - 18:00
96. Huragan Nowe Polaszki 0 - 5 Piaski Wąglikowice 22 maja 2013 - 18:00
97. KS Grabowo 3 - 5 Szarża Krojanty 22 maja 2013 - 18:00
98. KS Kamienica Królewska 4 - 0 Kolejarz Chojnice 22 maja 2013 - 18:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
99. KS Kamienica Królewska 2 - 0 Agra Ostrowite 14 kwietnia 2013 - 16:30
100. Kolejarz Chojnice 3 - 0 KS Grabowo 13 kwietnia 2013 - 16:00
101. Szarża Krojanty 5 - 1 Huragan Nowe Polaszki 14 kwietnia 2013 - 14:00
102. Piaski Wąglikowice 6 - 1 Czarni Piece 13 kwietnia 2013 - 16:00
103. Santana Wielki Klincz 4 - 2 Czarni Ostrowite 14 kwietnia 2013 - 14:00
104. Sławek Borzechowo 1 - 7 Borowiak Czersk 14 kwietnia 2013 - 14:00
105. Sparta Konarzyny 1 - 4 Tęcza Brusy 14 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (18) 
106. Agra Ostrowite 2 - 1 Sparta Konarzyny 20 kwietnia 2013 - 16:00
107. Tęcza Brusy 1 - 0 Sławek Borzechowo 20 kwietnia 2013 - 16:00
108. Borowiak Czersk 7 - 1 Santana Wielki Klincz 21 kwietnia 2013 - 15:00
w Chojnicach
109. Czarni Ostrowite 3 - 1 Piaski Wąglikowice 20 kwietnia 2013 - 16:00
110. Czarni Piece 2 - 7 Szarża Krojanty 21 kwietnia 2013 - 14:00
111. Huragan Nowe Polaszki 4 - 2 Kolejarz Chojnice 21 kwietnia 2013 - 11:30
112. KS Grabowo 2 - 1 KS Kamienica Królewska 21 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
113. KS Grabowo 2 - 0 Agra Ostrowite 28 kwietnia 2013 - 14:00
114. KS Kamienica Królewska 6 - 0 Huragan Nowe Polaszki 27 kwietnia 2013 - 16:00
115. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Czarni Piece 28 kwietnia 2013 - 16:00
116. Szarża Krojanty 3 - 4 Czarni Ostrowite 27 kwietnia 2013 - 17:00
117. Piaski Wąglikowice 3 - 2 Borowiak Czersk 27 kwietnia 2013 - 16:00
118. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Tęcza Brusy 27 kwietnia 2013 - 17:00
119. Sławek Borzechowo 2 - 1 Sparta Konarzyny 27 kwietnia 2013 - 17:00
Kolejka 18 - 1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
120. Agra Ostrowite 1 - 3 Sławek Borzechowo 1 maja 2013 - 17:00
121. Sparta Konarzyny 2 - 2 Santana Wielki Klincz 1 maja 2013 - 15:00
122. Tęcza Brusy 6 - 1 Piaski Wąglikowice 1 maja 2013 - 14:00
123. Borowiak Czersk 0 - 2 Szarża Krojanty 1 maja 2013 - 15:00
124. Czarni Ostrowite 2 - 0 Kolejarz Chojnice 1 maja 2013 - 14:00
125. Czarni Piece 2 - 5 KS Kamienica Królewska 1 maja 2013 - 16:00
126. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 KS Grabowo 1 maja 2013 - 11:30
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
127. Huragan Nowe Polaszki 1 - 0 Agra Ostrowite 5 maja 2013 - 11:30
128. KS Grabowo 5 - 1 Czarni Piece 5 maja 2013 - 14:00
129. KS Kamienica Królewska 2 - 1 Czarni Ostrowite 5 maja 2013 - 16:00
130. Kolejarz Chojnice 3 - 5 Borowiak Czersk 4 maja 2013 - 17:00
131. Szarża Krojanty 1 - 0 Tęcza Brusy 4 maja 2013 - 17:00
132. Piaski Wąglikowice 4 - 2 Sparta Konarzyny 4 maja 2013 - 16:00
133. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Sławek Borzechowo 5 maja 2013 - 14:00
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
134. Agra Ostrowite 0 - 0 Santana Wielki Klincz 11 maja 2013 - 16:00
135. Sławek Borzechowo 2 - 2 Piaski Wąglikowice 11 maja 2013 - 17:00
136. Sparta Konarzyny 3 - 7 Szarża Krojanty 12 maja 2013 - 14:00
137. Tęcza Brusy 1 - 3 Kolejarz Chojnice 11 maja 2013 - 17:00
138. Borowiak Czersk 4 - 1 KS Kamienica Królewska 12 maja 2013 - 15:00
139. Czarni Ostrowite 1 - 0 KS Grabowo 11 maja 2013 - 14:00
140. Czarni Piece 5 - 4 Huragan Nowe Polaszki 11 maja 2013 - 16:00
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
141. Czarni Piece 0 - 2 Agra Ostrowite 18 maja 2013 - 16:00
142. Huragan Nowe Polaszki 0 - 2 Czarni Ostrowite 19 maja 2013 - 11:30
143. KS Grabowo 1 - 3 Borowiak Czersk 19 maja 2013 - 14:00
144. KS Kamienica Królewska 3 - 1 Tęcza Brusy 12 czerwca 2013 - 18:00
145. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Sparta Konarzyny 18 maja 2013 - 17:00
146. Szarża Krojanty 1 - 1 Sławek Borzechowo 18 maja 2013 - 17:00
147. Piaski Wąglikowice 3 - 2 Santana Wielki Klincz 18 maja 2013 - 16:00
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
148. Agra Ostrowite 1 - 3 Piaski Wąglikowice 25 maja 2013 - 16:00
149. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Szarża Krojanty 26 maja 2013 - 14:00
150. Sławek Borzechowo 0 - 1 Kolejarz Chojnice 25 maja 2013 - 17:00
151. Sparta Konarzyny 2 - 6 KS Kamienica Królewska 25 maja 2013 - 17:00
152. Tęcza Brusy 6 - 0 KS Grabowo 25 maja 2013 - 17:00
153. Borowiak Czersk 5 - 2 Huragan Nowe Polaszki 26 maja 2013 - 12:00
w Szlachcie
154. Czarni Ostrowite 5 - 2 Czarni Piece 25 maja 2013 - 16:00
Kolejka 23 - 01 czerwca /2. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
155. Czarni Ostrowite 2 - 1 Agra Ostrowite 2 czerwca 2013 - 16:00
156. Czarni Piece 1 - 6 Borowiak Czersk 2 czerwca 2013 - 16:00
157. Huragan Nowe Polaszki 1 - 4 Tęcza Brusy 2 czerwca 2013 - 11:30
158. KS Grabowo 7 - 2 Sparta Konarzyny 2 czerwca 2013 - 14:00
159. KS Kamienica Królewska 7 - 0 Sławek Borzechowo 2 czerwca 2013 - 16:00
160. Kolejarz Chojnice 2 - 4 Santana Wielki Klincz 2 czerwca 2013 - 17:30
161. Szarża Krojanty 1 - 2 Piaski Wąglikowice 2 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
162. Agra Ostrowite 3 - 3 Szarża Krojanty 5 czerwca 2013 - 18:00
163. Piaski Wąglikowice 3 - 3 Kolejarz Chojnice 6 czerwca 2013 - 18:00
164. Santana Wielki Klincz 0 - 3 KS Kamienica Królewska 5 czerwca 2013 - 18:00
165. Sławek Borzechowo 3 - 3 KS Grabowo 5 czerwca 2013 - 18:00
166. Sparta Konarzyny 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 5 czerwca 2013 - 16:30
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-2
167. Tęcza Brusy 8 - 0 Czarni Piece 5 czerwca 2013 - 18:00
168. Borowiak Czersk 3 - 0 Czarni Ostrowite 5 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
169. Borowiak Czersk 2 - 2 Agra Ostrowite 9 czerwca 2013 - 12:00
170. Czarni Ostrowite 0 - 0 Tęcza Brusy 8 czerwca 2013 - 16:00
171. Czarni Piece 11 - 3 Sparta Konarzyny 8 czerwca 2013 - 16:00
172. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Sławek Borzechowo 9 czerwca 2013 - 11:30
173. KS Grabowo 4 - 3 Santana Wielki Klincz 9 czerwca 2013 - 14:00
174. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Piaski Wąglikowice 9 czerwca 2013 - 16:00
175. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Szarża Krojanty 8 czerwca 2013 - 17:30
Kolejka 26 - 16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
176. Agra Ostrowite 3 - 2 Kolejarz Chojnice 16 czerwca 2013 - 17:00
177. Szarża Krojanty 1 - 2 KS Kamienica Królewska 16 czerwca 2013 - 17:00
178. Piaski Wąglikowice 3 - 3 KS Grabowo 16 czerwca 2013 - 17:00
179. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki 16 czerwca 2013 - 17:00
180. Sławek Borzechowo 1 - 6 Czarni Piece 16 czerwca 2013 - 17:00
181. Sparta Konarzyny 2 - 3 Czarni Ostrowite 16 czerwca 2013 - 17:00
182. Tęcza Brusy 4 - 0 Borowiak Czersk 16 czerwca 2013 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04