ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Ełganowo 24 54 16 6 2 67 - 16
2. GTS Rusocin 24 51 15 6 3 63 - 25
3. Portowiec Gdańsk 24 49 16 1 7 58 - 34
4. EPT Grabiny Zameczek 24 48 15 3 6 58 - 32
5. Wisła Steblewo 24 43 13 4 7 50 - 31
6. KS Sulmin 24 36 10 6 8 55 - 50
7. Korona Cedry Małe 24 31 8 7 9 49 - 52
8. Osiczanka Osice 24 30 9 3 12 44 - 49
9. GTS Przywidz 24 24 7 3 14 60 - 81
10. Potok II Pszczółki 24 23 6 5 13 45 - 71
11. GTS Juszkowo 24 21 5 6 13 59 - 75
12. Bałtyk Sztutowo 24 17 4 5 15 39 - 85
13. Bursztyn Gniszewo (*) 24 12 3 3 18 19 - 65
Ostatni komentarz dodał INTER_Krzywe_Koło 20.07.2013, 01:33:10
* Bursztyn Gniszewo wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
1. Wisła Steblewo 1 - 2 Bursztyn Gniszewo 25 sierpnia 2012 - 17:00
3. Sokół Ełganowo 2 - 0 Potok II Pszczółki 26 sierpnia 2012 - 15:00
4. Portowiec Gdańsk 4 - 1 GTS Juszkowo 26 sierpnia 2012 - 11:00
5. Osiczanka Osice 1 - 0 GTS Przywidz 26 sierpnia 2012 - 16:00
6. KS Sulmin 3 - 3 GTS Rusocin 26 sierpnia 2012 - 15:00
7. Korona Cedry Małe 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 26 sierpnia 2012 - 15:00
Pauza: EPT Grabiny Zameczek,
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
8. Bursztyn Gniszewo 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 2 września 2012 - 14:00
9. GTS Rusocin 6 - 0 Korona Cedry Małe 2 września 2012 - 14:00
10. GTS Przywidz 2 - 6 KS Sulmin 1 września 2012 - 16:00
11. GTS Juszkowo 2 - 2 Osiczanka Osice 2 września 2012 - 13:00
12. Potok II Pszczółki 2 - 1 Portowiec Gdańsk 2 września 2012 - 12:00
13. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 Sokół Ełganowo 2 września 2012 - 16:00
Pauza: Wisła Steblewo,
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
16. Sokół Ełganowo 1 - 1 Wisła Steblewo 9 września 2012 - 16:00
17. Portowiec Gdańsk 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 9 września 2012 - 11:00
18. Osiczanka Osice 6 - 1 Potok II Pszczółki 9 września 2012 - 16:00
19. KS Sulmin 3 - 2 GTS Juszkowo 8 września 2012 - 16:00
20. Korona Cedry Małe 6 - 0 GTS Przywidz 9 września 2012 - 15:00
21. Bałtyk Sztutowo 0 - 4 GTS Rusocin 8 września 2012 - 17:00
Pauza: Bursztyn Gniszewo,
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
22. Bursztyn Gniszewo 0 - 2 GTS Rusocin 16 września 2012 - 14:00
23. GTS Przywidz 8 - 2 Bałtyk Sztutowo 15 września 2012 - 16:00
24. GTS Juszkowo 4 - 6 Korona Cedry Małe 16 września 2012 - 13:00
25. Potok II Pszczółki 0 - 3 KS Sulmin 15 września 2012 - 17:00
vo, na boisku 3-1
26. EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 Osiczanka Osice 16 września 2012 - 16:00
27. Wisła Steblewo 3 - 1 Portowiec Gdańsk 15 września 2012 - 17:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
29. Sokół Ełganowo 5 - 1 Bursztyn Gniszewo 23 września 2012 - 15:00
31. Osiczanka Osice 0 - 4 Wisła Steblewo 23 września 2012 - 16:00
32. KS Sulmin 3 - 0 EPT Grabiny Zameczek 22 września 2012 - 16:00
33. Korona Cedry Małe 3 - 2 Potok II Pszczółki 23 września 2012 - 15:00
34. Bałtyk Sztutowo 5 - 2 GTS Juszkowo 22 września 2012 - 16:00
35. GTS Rusocin 7 - 0 GTS Przywidz 22 września 2012 - 16:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
36. Bursztyn Gniszewo 6 - 2 GTS Przywidz 30 września 2012 - 14:00
37. GTS Juszkowo 1 - 1 GTS Rusocin 30 września 2012 - 13:00
38. Potok II Pszczółki 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 30 września 2012 - 14:00
39. EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 Korona Cedry Małe 30 września 2012 - 15:00
40. Wisła Steblewo 0 - 0 KS Sulmin 29 września 2012 - 17:00
42. Sokół Ełganowo 5 - 0 Portowiec Gdańsk 30 września 2012 - 15:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
43. Portowiec Gdańsk 5 - 0 Bursztyn Gniszewo 7 października 2012 - 11:00
44. Osiczanka Osice 0 - 2 Sokół Ełganowo 7 października 2012 - 15:00
46. Korona Cedry Małe 0 - 2 Wisła Steblewo 7 października 2012 - 15:00
47. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 EPT Grabiny Zameczek 6 października 2012 - 15:00
48. GTS Rusocin 2 - 2 Potok II Pszczółki 6 października 2012 - 15:00
49. GTS Przywidz 6 - 5 GTS Juszkowo 6 października 2012 - 16:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
50. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 GTS Juszkowo 14 października 2012 - 14:00
vo, na boisku 3-0
51. Potok II Pszczółki 0 - 3 GTS Przywidz 14 października 2012 - 15:00
52. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Rusocin 14 października 2012 - 15:00
53. Wisła Steblewo 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 13 października 2012 - 15:30
55. Sokół Ełganowo 3 - 0 KS Sulmin 14 października 2012 - 14:00
56. Portowiec Gdańsk 1 - 0 Osiczanka Osice 14 października 2012 - 15:00
Pauza: Korona Cedry Małe,
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
57. Osiczanka Osice 3 - 0 Bursztyn Gniszewo 21 października 2012 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-0
58. KS Sulmin 1 - 1 Portowiec Gdańsk 20 października 2012 - 14:30
59. Korona Cedry Małe 0 - 0 Sokół Ełganowo 21 października 2012 - 15:00
61. GTS Rusocin 1 - 0 Wisła Steblewo 20 października 2012 - 15:00
62. GTS Przywidz 3 - 6 EPT Grabiny Zameczek 20 października 2012 - 15:00
63. GTS Juszkowo 3 - 5 Potok II Pszczółki 21 października 2012 - 13:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
64. Bursztyn Gniszewo 2 - 2 Potok II Pszczółki 28 października 2012 - 14:00
65. EPT Grabiny Zameczek 5 - 1 GTS Juszkowo 28 października 2012 - 11:00
66. Wisła Steblewo 3 - 2 GTS Przywidz 28 października 2012 - 12:00
68. Sokół Ełganowo 8 - 1 Bałtyk Sztutowo 28 października 2012 - 15:00
69. Portowiec Gdańsk 2 - 0 Korona Cedry Małe 28 października 2012 - 11:00
70. Osiczanka Osice 2 - 7 KS Sulmin 28 października 2012 - 14:30
Pauza: GTS Rusocin,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
71. KS Sulmin 1 - 1 Bursztyn Gniszewo 3 listopada 2012 - 14:30
72. Korona Cedry Małe 2 - 2 Osiczanka Osice 4 listopada 2012 - 14:00
73. Bałtyk Sztutowo 1 - 3 Portowiec Gdańsk 3 listopada 2012 - 14:00
74. GTS Rusocin 1 - 1 Sokół Ełganowo 4 listopada 2012 - 13:00
76. GTS Juszkowo 4 - 4 Wisła Steblewo 4 listopada 2012 - 13:00
77. Potok II Pszczółki 6 - 0 EPT Grabiny Zameczek 4 listopada 2012 - 12:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
78. Bursztyn Gniszewo 0 - 4 EPT Grabiny Zameczek 11 listopada 2012 - 14:00
79. Wisła Steblewo 5 - 0 Potok II Pszczółki 10 listopada 2012 - 14:00
81. Sokół Ełganowo 1 - 1 GTS Przywidz 11 listopada 2012 - 14:00
82. Portowiec Gdańsk 2 - 0 GTS Rusocin 11 listopada 2012 - 11:00
83. Osiczanka Osice 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 11 listopada 2012 - 13:00
84. KS Sulmin 1 - 1 Korona Cedry Małe 10 listopada 2012 - 14:30
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Korona Cedry Małe 0 - 6 Bursztyn Gniszewo 18 listopada 2012 - 14:00
86. Bałtyk Sztutowo 2 - 6 KS Sulmin 17 listopada 2012 - 13:00
87. GTS Rusocin 4 - 1 Osiczanka Osice 18 listopada 2012 - 13:00
88. GTS Przywidz 2 - 1 Portowiec Gdańsk 18 listopada 2012 - 13:00
89. GTS Juszkowo 1 - 4 Sokół Ełganowo 18 listopada 2012 - 13:00
91. EPT Grabiny Zameczek 2 - 0 Wisła Steblewo 18 listopada 2012 - 11:00
Pauza: Potok II Pszczółki,
Kolejka 14 - 22. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
92. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 Wisła Steblewo
94. Potok II Pszczółki 0 - 4 Sokół Ełganowo 22 maja 2013 - 18:00
95. GTS Juszkowo 1 - 4 Portowiec Gdańsk 22 maja 2013 - 18:00
96. GTS Przywidz 0 - 1 Osiczanka Osice 22 maja 2013 - 18:00
97. GTS Rusocin 4 - 1 KS Sulmin 22 maja 2013 - 18:00
98. Bałtyk Sztutowo 6 - 5 Korona Cedry Małe 22 maja 2013 - 18:00
Pauza: EPT Grabiny Zameczek,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
99. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
100. Korona Cedry Małe 1 - 4 GTS Rusocin 14 kwietnia 2013 - 14:00
101. KS Sulmin 2 - 8 GTS Przywidz 5 czerwca 2013 - 18:30
102. Osiczanka Osice 1 - 2 GTS Juszkowo 14 kwietnia 2013 - 16:00
103. Portowiec Gdańsk 5 - 3 Potok II Pszczółki 13 kwietnia 2013 - 15:00
104. Sokół Ełganowo 1 - 0 EPT Grabiny Zameczek 14 kwietnia 2013 - 14:00
Pauza: Wisła Steblewo,
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
107. Wisła Steblewo 0 - 0 Sokół Ełganowo 20 kwietnia 2013 - 17:00
108. EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 Portowiec Gdańsk 20 kwietnia 2013 - 16:00
109. Potok II Pszczółki 1 - 5 Osiczanka Osice 20 kwietnia 2013 - 16:30
110. GTS Juszkowo 1 - 1 KS Sulmin 21 kwietnia 2013 - 11:00
111. GTS Przywidz 3 - 3 Korona Cedry Małe 20 kwietnia 2013 - 16:30
112. GTS Rusocin 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 20 kwietnia 2013 - 16:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-1
Pauza: Bursztyn Gniszewo,
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
113. GTS Rusocin 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
114. Bałtyk Sztutowo 3 - 3 GTS Przywidz 27 kwietnia 2013 - 17:00
115. Korona Cedry Małe 1 - 1 GTS Juszkowo 28 kwietnia 2013 - 14:00
116. KS Sulmin 4 - 3 Potok II Pszczółki 28 kwietnia 2013 - 13:00
117. Osiczanka Osice 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 28 kwietnia 2013 - 16:00
118. Portowiec Gdańsk 4 - 1 Wisła Steblewo 27 kwietnia 2013 - 16:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 18 - 1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
120. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 Sokół Ełganowo
122. Wisła Steblewo 2 - 1 Osiczanka Osice 1 maja 2013 - 13:00
123. EPT Grabiny Zameczek 2 - 0 KS Sulmin 1 maja 2013 - 16:00
124. Potok II Pszczółki 1 - 1 Korona Cedry Małe 1 maja 2013 - 14:00
125. GTS Juszkowo 1 - 5 Bałtyk Sztutowo 1 maja 2013 - 12:00
126. GTS Przywidz 1 - 3 GTS Rusocin 30 kwietnia 2013 - 18:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
127. GTS Przywidz 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
128. GTS Rusocin 2 - 0 GTS Juszkowo 5 maja 2013 - 15:00
129. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Potok II Pszczółki 4 maja 2013 - 17:00
130. Korona Cedry Małe 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 5 maja 2013 - 14:00
131. KS Sulmin 2 - 0 Wisła Steblewo 5 maja 2013 - 13:00
133. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Sokół Ełganowo 4 maja 2013 - 16:00
gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3-1
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
134. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 Portowiec Gdańsk
135. Sokół Ełganowo 1 - 3 Osiczanka Osice 11 maja 2013 - 17:00
137. Wisła Steblewo 2 - 1 Korona Cedry Małe 11 maja 2013 - 17:00
138. EPT Grabiny Zameczek 9 - 0 Bałtyk Sztutowo 11 maja 2013 - 17:00
139. Potok II Pszczółki 2 - 2 GTS Rusocin 11 maja 2013 - 16:30
140. GTS Juszkowo 9 - 3 GTS Przywidz 12 maja 2013 - 11:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
141. GTS Juszkowo 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
142. GTS Przywidz 3 - 4 Potok II Pszczółki 18 maja 2013 - 15:00
143. GTS Rusocin 1 - 5 EPT Grabiny Zameczek 18 maja 2013 - 17:00
144. Bałtyk Sztutowo 1 - 3 Wisła Steblewo 18 maja 2013 - 17:00
146. KS Sulmin 1 - 5 Sokół Ełganowo 19 maja 2013 - 16:00
147. Osiczanka Osice 1 - 3 Portowiec Gdańsk 19 maja 2013 - 16:00
Pauza: Korona Cedry Małe,
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
148. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 Osiczanka Osice
149. Portowiec Gdańsk 3 - 1 KS Sulmin 26 maja 2013 - 12:00
150. Sokół Ełganowo 0 - 2 Korona Cedry Małe 26 maja 2013 - 16:00
152. Wisła Steblewo 0 - 1 GTS Rusocin 25 maja 2013 - 15:30
153. EPT Grabiny Zameczek 4 - 1 GTS Przywidz 25 maja 2013 - 17:00
154. Potok II Pszczółki 1 - 6 GTS Juszkowo 25 maja 2013 - 17:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
155. Potok II Pszczółki 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
156. GTS Juszkowo 3 - 3 EPT Grabiny Zameczek 2 czerwca 2013 - 11:00
157. GTS Przywidz 5 - 1 Wisła Steblewo 1 czerwca 2013 - 17:00
159. Bałtyk Sztutowo 0 - 6 Sokół Ełganowo 1 czerwca 2013 - 17:00
160. Korona Cedry Małe 2 - 3 Portowiec Gdańsk 2 czerwca 2013 - 14:00
161. KS Sulmin 2 - 4 Osiczanka Osice 1 czerwca 2013 - 18:00
Pauza: GTS Rusocin,
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
162. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 KS Sulmin
163. Osiczanka Osice 1 - 4 Korona Cedry Małe 5 czerwca 2013 - 18:00
164. Portowiec Gdańsk 6 - 2 Bałtyk Sztutowo 4 czerwca 2013 - 18:30
165. Sokół Ełganowo 2 - 1 GTS Rusocin 12 czerwca 2013 - 18:00
167. Wisła Steblewo 4 - 1 GTS Juszkowo 5 czerwca 2013 - 17:00
168. EPT Grabiny Zameczek 2 - 1 Potok II Pszczółki 5 czerwca 2013 - 18:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
169. EPT Grabiny Zameczek 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
170. Potok II Pszczółki 1 - 6 Wisła Steblewo 9 czerwca 2013 - 17:00
172. GTS Przywidz 0 - 4 Sokół Ełganowo 8 czerwca 2013 - 17:00
173. GTS Rusocin 3 - 1 Portowiec Gdańsk 8 czerwca 2013 - 17:00
174. Bałtyk Sztutowo 1 - 3 Osiczanka Osice 8 czerwca 2013 - 17:00
175. Korona Cedry Małe 3 - 1 KS Sulmin 9 czerwca 2013 - 14:00
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 26 - 16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
176. Bursztyn Gniszewo 0 - 3 Korona Cedry Małe
177. KS Sulmin 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 16 czerwca 2013 - 17:00
goście nie przyjechali
178. Osiczanka Osice 1 - 4 GTS Rusocin 16 czerwca 2013 - 17:00
179. Portowiec Gdańsk 3 - 1 GTS Przywidz 16 czerwca 2013 - 15:00
180. Sokół Ełganowo 5 - 2 GTS Juszkowo 16 czerwca 2013 - 17:00
182. Wisła Steblewo 3 - 1 EPT Grabiny Zameczek 16 czerwca 2013 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE