MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 24 66 21 3 0 84 - 21
2. Orkan Rumia MKS 24 57 18 3 3 84 - 20
3. Sztorm Mosty 24 51 16 3 5 75 - 32
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 42 12 6 6 52 - 40
5. KP Sopot 24 37 12 1 11 65 - 56
6. Eko-Prod Szemud 24 34 9 7 8 49 - 44
7. Wicher Wierzchucino 24 31 9 4 11 38 - 49
8. Dragon Bojano 24 27 7 6 11 48 - 51
9. FC Gowidlino 24 27 7 6 11 40 - 57
10. Kaszubia Starzyno 24 21 7 0 17 48 - 79
11. Celtic Reda 24 20 6 2 16 41 - 64
12. Norda Karwia 24 20 6 2 16 42 - 89
13. Karlikowo Sopot 24 12 3 3 18 20 - 84
Ostatni komentarz dodał Mariusz1980 01.08.2013, 22:26:28



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (56) 
2. Orkan Rumia MKS 8 - 1 Wicher Wierzchucino 25 sierpnia 2012 - 16:00
3. Norda Karwia 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 25 sierpnia 2012 - 18:00
4. MKS Władysławowo 3 - 1 Dragon Bojano 25 sierpnia 2012 - 13:00
5. KP Sopot 5 - 1 Celtic Reda 25 sierpnia 2012 - 11:00
6. Kaszubia Starzyno 2 - 4 Eko-Prod Szemud 26 sierpnia 2012 - 14:00
7. Karlikowo Sopot 4 - 1 FC Gowidlino 26 sierpnia 2012 - 11:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
9. Eko-Prod Szemud 1 - 1 Karlikowo Sopot 2 września 2012 - 11:00
10. Celtic Reda 5 - 0 Kaszubia Starzyno 1 września 2012 - 17:00
11. Dragon Bojano 2 - 4 KP Sopot 1 września 2012 - 17:00
12. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 MKS Władysławowo 2 września 2012 - 16:00
13. Wicher Wierzchucino 4 - 2 Norda Karwia 1 września 2012 - 16:00
14. Sztorm Mosty 0 - 1 Orkan Rumia MKS 1 września 2012 - 16:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
16. Norda Karwia 2 - 7 Sztorm Mosty 8 września 2012 - 17:00
17. MKS Władysławowo 4 - 1 Wicher Wierzchucino 8 września 2012 - 13:00
18. KP Sopot 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 września 2012 - 11:00
19. Kaszubia Starzyno 1 - 3 Dragon Bojano 9 września 2012 - 14:00
20. Karlikowo Sopot 3 - 1 Celtic Reda 9 września 2012 - 11:00
21. FC Gowidlino 2 - 0 Eko-Prod Szemud 9 września 2012 - 14:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
23. Celtic Reda 0 - 4 FC Gowidlino 16 września 2012 - 17:00
24. Dragon Bojano 3 - 0 Karlikowo Sopot 15 września 2012 - 17:00
25. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Kaszubia Starzyno 15 września 2012 - 16:00
26. Wicher Wierzchucino 0 - 5 KP Sopot 15 września 2012 - 16:00
27. Sztorm Mosty 1 - 2 MKS Władysławowo 5 września 2012 - 17:00
28. Orkan Rumia MKS 10 - 0 Norda Karwia 16 września 2012 - 11:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
30. MKS Władysławowo 3 - 3 Orkan Rumia MKS 22 września 2012 - 13:00
31. KP Sopot 0 - 2 Sztorm Mosty 22 września 2012 - 11:00
32. Kaszubia Starzyno 1 - 4 Wicher Wierzchucino 23 września 2012 - 14:00
33. Karlikowo Sopot 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 września 2012 - 11:00
34. FC Gowidlino 2 - 5 Dragon Bojano 23 września 2012 - 14:00
35. Eko-Prod Szemud 4 - 2 Celtic Reda 23 września 2012 - 11:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
37. Dragon Bojano 1 - 4 Eko-Prod Szemud 29 września 2012 - 16:00
38. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 0 FC Gowidlino 29 września 2012 - 16:00
39. Wicher Wierzchucino 4 - 2 Karlikowo Sopot 29 września 2012 - 16:00
40. Sztorm Mosty 3 - 0 Kaszubia Starzyno 29 września 2012 - 15:00
goście nie przyjechali
41. Orkan Rumia MKS 2 - 4 KP Sopot 30 września 2012 - 11:00
42. Norda Karwia 1 - 3 MKS Władysławowo 29 września 2012 - 17:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
44. KP Sopot 7 - 2 Norda Karwia 6 października 2012 - 11:00
45. Kaszubia Starzyno 0 - 7 Orkan Rumia MKS 7 października 2012 - 14:00
46. Karlikowo Sopot 2 - 2 Sztorm Mosty 7 października 2012 - 11:00
47. FC Gowidlino 1 - 4 Wicher Wierzchucino 7 października 2012 - 16:00
48. Eko-Prod Szemud 3 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 października 2012 - 11:00
49. Celtic Reda 3 - 3 Dragon Bojano 6 października 2012 - 15:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (61) 
51. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 3 Celtic Reda 14 października 2012 - 15:00
52. Wicher Wierzchucino 3 - 3 Eko-Prod Szemud 13 października 2012 - 16:00
53. Sztorm Mosty 6 - 2 FC Gowidlino 13 października 2012 - 13:00
54. Orkan Rumia MKS 3 - 1 Karlikowo Sopot 14 października 2012 - 11:00
55. Norda Karwia 2 - 5 Kaszubia Starzyno 13 października 2012 - 16:00
56. MKS Władysławowo 5 - 0 KP Sopot 13 października 2012 - 13:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
58. Kaszubia Starzyno 0 - 3 MKS Władysławowo 21 października 2012 - 14:00
gospodarze nie stawili się na mecz
59. Karlikowo Sopot 0 - 1 Norda Karwia 21 października 2012 - 11:00
60. FC Gowidlino 0 - 5 Orkan Rumia MKS 21 października 2012 - 15:00
61. Eko-Prod Szemud 1 - 2 Sztorm Mosty 21 października 2012 - 11:00
62. Celtic Reda 2 - 0 Wicher Wierzchucino 20 października 2012 - 15:00
63. Dragon Bojano 2 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 października 2012 - 15:00
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (52) 
65. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Dragon Bojano 27 października 2012 - 11:00
66. Sztorm Mosty 3 - 0 Celtic Reda 27 października 2012 - 13:00
67. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Eko-Prod Szemud 28 października 2012 - 11:00
68. Norda Karwia 4 - 1 FC Gowidlino 27 października 2012 - 15:00
69. MKS Władysławowo 7 - 0 Karlikowo Sopot 27 października 2012 - 13:00
70. KP Sopot 2 - 5 Kaszubia Starzyno 27 października 2012 - 11:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
72. Karlikowo Sopot 0 - 6 KP Sopot 3 listopada 2012 - 11:00
73. FC Gowidlino 1 - 4 MKS Władysławowo 4 listopada 2012 - 14:00
74. Eko-Prod Szemud 5 - 2 Norda Karwia 4 listopada 2012 - 11:00
75. Celtic Reda 0 - 2 Orkan Rumia MKS 3 listopada 2012 - 14:00
76. Dragon Bojano 1 - 5 Sztorm Mosty 3 listopada 2012 - 14:00
77. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Wicher Wierzchucino 4 listopada 2012 - 14:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
79. Sztorm Mosty 5 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 listopada 2012 - 12:00
80. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Dragon Bojano 11 listopada 2012 - 11:00
81. Norda Karwia 5 - 3 Celtic Reda 10 listopada 2012 - 14:00
82. MKS Władysławowo 3 - 0 Eko-Prod Szemud 10 listopada 2012 - 13:00
83. KP Sopot 5 - 2 FC Gowidlino 10 listopada 2012 - 11:00
84. Kaszubia Starzyno 1 - 3 Karlikowo Sopot 11 listopada 2012 - 14:00
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (79) 
86. FC Gowidlino 1 - 3 Kaszubia Starzyno 18 listopada 2012 - 13:00
87. Eko-Prod Szemud 2 - 4 KP Sopot 18 listopada 2012 - 11:00
88. Celtic Reda 0 - 5 MKS Władysławowo 17 listopada 2012 - 14:00
89. Dragon Bojano 7 - 2 Norda Karwia 17 listopada 2012 - 14:00
90. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Orkan Rumia MKS 18 listopada 2012 - 11:00
91. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Sztorm Mosty 17 listopada 2012 - 14:00
Pauza: Karlikowo Sopot,
Kolejka 14 - 22. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (44) 
93. Wicher Wierzchucino 0 - 0 Orkan Rumia MKS 22 maja 2013 - 18:00
94. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Norda Karwia 29 maja 2013 - 18:00
95. Dragon Bojano 1 - 4 MKS Władysławowo 6 kwietnia 2013 - 13:00
96. Celtic Reda 2 - 3 KP Sopot 22 maja 2013 - 18:00
97. Eko-Prod Szemud 4 - 1 Kaszubia Starzyno 22 maja 2013 - 18:00
98. FC Gowidlino 6 - 0 Karlikowo Sopot 7 kwietnia 2013 - 17:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
100. Karlikowo Sopot 0 - 3 Eko-Prod Szemud 14 kwietnia 2013 - 11:00
101. Kaszubia Starzyno 0 - 3 Celtic Reda 13 kwietnia 2013 - 17:00
102. KP Sopot 2 - 2 Dragon Bojano 13 kwietnia 2013 - 14:00
103. MKS Władysławowo 6 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 kwietnia 2013 - 13:00
104. Norda Karwia 1 - 2 Wicher Wierzchucino 13 kwietnia 2013 - 17:00
105. Orkan Rumia MKS 4 - 1 Sztorm Mosty 14 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
107. Sztorm Mosty 6 - 1 Norda Karwia 20 kwietnia 2013 - 16:00
108. Wicher Wierzchucino 0 - 1 MKS Władysławowo 20 kwietnia 2013 - 15:00
109. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 0 KP Sopot 21 kwietnia 2013 - 13:30
110. Dragon Bojano 2 - 3 Kaszubia Starzyno 20 kwietnia 2013 - 17:00
111. Celtic Reda 7 - 0 Karlikowo Sopot 20 kwietnia 2013 - 17:00
112. Eko-Prod Szemud 1 - 1 FC Gowidlino 21 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
114. FC Gowidlino 1 - 0 Celtic Reda 28 kwietnia 2013 - 17:00
115. Karlikowo Sopot 1 - 3 Dragon Bojano 28 kwietnia 2013 - 11:00
116. Kaszubia Starzyno 2 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 27 kwietnia 2013 - 17:00
117. KP Sopot 0 - 2 Wicher Wierzchucino 27 kwietnia 2013 - 15:00
118. MKS Władysławowo 3 - 1 Sztorm Mosty 28 kwietnia 2013 - 13:30
119. Norda Karwia 1 - 5 Orkan Rumia MKS 27 kwietnia 2013 - 17:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
121. Orkan Rumia MKS 0 - 1 MKS Władysławowo 1 maja 2013 - 17:00
122. Sztorm Mosty 4 - 1 KP Sopot 1 maja 2013 - 17:00
123. Wicher Wierzchucino 2 - 0 Kaszubia Starzyno 1 maja 2013 - 16:00
124. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 Karlikowo Sopot 1 maja 2013 - 14:00
125. Dragon Bojano 0 - 0 FC Gowidlino 30 kwietnia 2013 - 17:30
126. Celtic Reda 0 - 1 Eko-Prod Szemud 1 maja 2013 - 18:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (34) 
128. Eko-Prod Szemud 1 - 1 Dragon Bojano 5 maja 2013 - 11:00
129. FC Gowidlino 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 maja 2013 - 17:00
130. Karlikowo Sopot 0 - 3 Wicher Wierzchucino 4 maja 2013 - 15:00
odwołany
131. Kaszubia Starzyno 1 - 5 Sztorm Mosty 4 maja 2013 - 17:00
132. KP Sopot 4 - 5 Orkan Rumia MKS 4 maja 2013 - 15:00
133. MKS Władysławowo 6 - 1 Norda Karwia 4 maja 2013 - 13:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
135. Norda Karwia 4 - 2 KP Sopot 11 maja 2013 - 17:00
136. Orkan Rumia MKS 4 - 0 Kaszubia Starzyno 12 maja 2013 - 11:00
137. Sztorm Mosty 6 - 0 Karlikowo Sopot 11 maja 2013 - 16:00
138. Wicher Wierzchucino 0 - 1 FC Gowidlino 11 maja 2013 - 16:00
139. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Eko-Prod Szemud 11 maja 2013 - 17:00
140. Dragon Bojano 2 - 1 Celtic Reda 11 maja 2013 - 17:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
142. Celtic Reda 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 maja 2013 - 15:00
143. Eko-Prod Szemud 2 - 1 Wicher Wierzchucino 19 maja 2013 - 11:00
144. FC Gowidlino 1 - 1 Sztorm Mosty 19 maja 2013 - 17:00
145. Karlikowo Sopot 0 - 3 Orkan Rumia MKS 19 maja 2013 - 11:00
146. Kaszubia Starzyno 2 - 0 Norda Karwia 18 maja 2013 - 17:30
147. KP Sopot 0 - 2 MKS Władysławowo 18 maja 2013 - 16:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
149. MKS Władysławowo 7 - 6 Kaszubia Starzyno 25 maja 2013 - 13:00
150. Norda Karwia 1 - 1 Karlikowo Sopot 25 maja 2013 - 17:00
151. Orkan Rumia MKS 7 - 0 FC Gowidlino 26 maja 2013 - 11:00
152. Sztorm Mosty 2 - 1 Eko-Prod Szemud 25 maja 2013 - 16:00
153. Wicher Wierzchucino 1 - 5 Celtic Reda 25 maja 2013 - 16:00
154. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Dragon Bojano 25 maja 2013 - 17:00
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (66) 
156. Dragon Bojano 4 - 1 Wicher Wierzchucino 2 czerwca 2013 - 11:00
157. Celtic Reda 0 - 7 Sztorm Mosty 1 czerwca 2013 - 17:00
158. Eko-Prod Szemud 1 - 1 Orkan Rumia MKS 2 czerwca 2013 - 11:00
159. FC Gowidlino 5 - 1 Norda Karwia 2 czerwca 2013 - 17:00
160. Karlikowo Sopot 0 - 3 MKS Władysławowo 1 czerwca 2013 - 13:00
nie odbył się, gospodarze nie skompletowali składu
161. Kaszubia Starzyno 1 - 3 KP Sopot 1 czerwca 2013 - 18:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
163. KP Sopot 5 - 0 Karlikowo Sopot 5 czerwca 2013 - 16:00
164. MKS Władysławowo 1 - 1 FC Gowidlino 5 czerwca 2013 - 17:00
165. Norda Karwia 2 - 2 Eko-Prod Szemud 5 czerwca 2013 - 17:00
166. Orkan Rumia MKS 6 - 1 Celtic Reda 5 czerwca 2013 - 18:00
167. Sztorm Mosty 2 - 1 Dragon Bojano 5 czerwca 2013 - 17:30
168. Wicher Wierzchucino 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (40) 
170. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Sztorm Mosty 8 czerwca 2013 - 18:00
171. Dragon Bojano 0 - 1 Orkan Rumia MKS 8 czerwca 2013 - 17:00
172. Celtic Reda 1 - 0 Norda Karwia 8 czerwca 2013 - 17:00
173. Eko-Prod Szemud 1 - 3 MKS Władysławowo 9 czerwca 2013 - 11:00
174. FC Gowidlino 5 - 0 KP Sopot 9 czerwca 2013 - 17:00
175. Karlikowo Sopot 1 - 6 Kaszubia Starzyno 8 czerwca 2013 - 11:00
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
177. Kaszubia Starzyno 6 - 2 FC Gowidlino 16 czerwca 2013 - 17:00
178. KP Sopot 2 - 4 Eko-Prod Szemud 16 czerwca 2013 - 17:00
179. MKS Władysławowo 4 - 0 Celtic Reda 16 czerwca 2013 - 17:00
180. Norda Karwia 2 - 1 Dragon Bojano 16 czerwca 2013 - 17:00
181. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 czerwca 2013 - 17:00
182. Sztorm Mosty 0 - 0 Wicher Wierzchucino 16 czerwca 2013 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE