MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Piast Człuchów 30 68 21 5 4 78 - 32
2. Pogoń Lębork 30 67 21 4 5 75 - 34
3. Skotawia Dębnica Kaszubska 30 56 17 5 8 62 - 42
4. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 54 17 3 10 52 - 49
5. Jantar Ustka 30 53 15 8 7 63 - 33
6. Karol Pęplino 30 49 14 7 9 60 - 48
7. Brda Przechlewo 30 47 13 8 9 61 - 49
8. Koral II Dębnica 30 46 13 7 10 60 - 48
9. Start Miastko 30 44 14 2 14 56 - 52
10. Diament Trzebielino 30 44 13 5 12 62 - 59
11. Gryf II Słupsk 30 33 9 6 15 46 - 51
12. KS Damnica 30 33 9 6 15 58 - 73
13. Rowokół Smołdzino 30 26 7 5 18 40 - 71
14. Drzewiarz Rzeczenica 30 23 6 5 19 32 - 72
15. Wybrzeże Objazda 30 17 3 8 19 31 - 75
16. Echo Biesowice 30 17 5 2 23 47 - 95
Ostatni komentarz dodał GTS16 28.07.2013, 13:42:27



Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (80) 
1. KS Damnica 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 sierpnia 2012 - 17:00
(wynik na boisku 4:2) w drużynie gospodarzy brak wymaganej przepisami ilości zawodników młodzieżowych przez cały czas trwania zawodów.
2. Koral II Dębnica 2 - 2 Piast Człuchów 12 sierpnia 2012 - 15:00
3. Start Miastko 0 - 3 Brda Przechlewo 11 sierpnia 2012 - 17:00
4. Rowokół Smołdzino 5 - 1 Gryf II Słupsk 12 sierpnia 2012 - 13:00
5. Echo Biesowice 2 - 4 Jantar Ustka 11 sierpnia 2012 - 17:00
6. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Pogoń Lębork 11 sierpnia 2012 - 17:00
7. Diament Trzebielino 2 - 2 Wybrzeże Objazda 11 sierpnia 2012 - 17:00
8. Karol Pęplino 4 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 11 sierpnia 2012 - 18:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
9. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 Karol Pęplino 15 sierpnia 2012 - 17:00
10. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 15 sierpnia 2012 - 11:00
11. Pogoń Lębork 2 - 0 Diament Trzebielino 15 sierpnia 2012 - 17:00
12. Jantar Ustka 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 sierpnia 2012 - 17:00
13. Gryf II Słupsk 3 - 0 Echo Biesowice 15 sierpnia 2012 - 11:00
14. Brda Przechlewo 1 - 2 Rowokół Smołdzino 15 sierpnia 2012 - 16:00
15. Piast Człuchów 4 - 2 Start Miastko 15 sierpnia 2012 - 16:00
16. KS Damnica 1 - 1 Koral II Dębnica 15 sierpnia 2012 - 17:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (50) 
17. Koral II Dębnica 4 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 sierpnia 2012 - 15:00
18. Start Miastko 1 - 3 KS Damnica 19 sierpnia 2012 - 16:00
19. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Piast Człuchów 18 sierpnia 2012 - 14:00
20. Echo Biesowice 5 - 3 Brda Przechlewo 18 sierpnia 2012 - 17:00
21. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Gryf II Słupsk 18 sierpnia 2012 - 17:00
22. Diament Trzebielino 1 - 1 Jantar Ustka 18 sierpnia 2012 - 17:00
23. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 7 Pogoń Lębork 18 sierpnia 2012 - 12:00
24. Karol Pęplino 4 - 1 Wybrzeże Objazda 18 sierpnia 2012 - 17:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (67) 
25. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 4 Wybrzeże Objazda 25 sierpnia 2012 - 16:00
26. Pogoń Lębork 2 - 1 Karol Pęplino 25 sierpnia 2012 - 17:00
27. Jantar Ustka 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 25 sierpnia 2012 - 17:00
28. Gryf II Słupsk 0 - 3 Diament Trzebielino 26 sierpnia 2012 - 11:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-2
29. Brda Przechlewo 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 25 sierpnia 2012 - 11:00
30. Piast Człuchów 2 - 0 Echo Biesowice 25 sierpnia 2012 - 16:00
31. KS Damnica 0 - 3 Rowokół Smołdzino 25 sierpnia 2012 - 17:00
32. Koral II Dębnica 1 - 2 Start Miastko 26 sierpnia 2012 - 15:00
Kolejka 5 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (51) 
33. Start Miastko 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 września 2012 - 15:00
34. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Koral II Dębnica 1 września 2012 - 14:00
35. Echo Biesowice 2 - 4 KS Damnica 1 września 2012 - 17:00
36. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Piast Człuchów 1 września 2012 - 16:00
37. Diament Trzebielino 1 - 3 Brda Przechlewo 1 września 2012 - 17:00
38. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Gryf II Słupsk 1 września 2012 - 15:00
39. Karol Pęplino 0 - 1 Jantar Ustka 1 września 2012 - 17:00
40. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Pogoń Lębork 1 września 2012 - 17:00
Kolejka 6 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (40) 
41. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Pogoń Lębork 8 września 2012 - 15:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-5
42. Jantar Ustka 0 - 0 Wybrzeże Objazda 8 września 2012 - 16:00
43. Gryf II Słupsk 2 - 3 Karol Pęplino 9 września 2012 - 11:00
44. Brda Przechlewo 7 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 8 września 2012 - 15:00
45. Piast Człuchów 3 - 2 Diament Trzebielino 8 września 2012 - 16:00
46. KS Damnica 4 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 8 września 2012 - 16:00
47. Koral II Dębnica 6 - 1 Echo Biesowice 9 września 2012 - 15:00
48. Start Miastko 2 - 1 Rowokół Smołdzino 8 września 2012 - 15:00
Kolejka 7 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (58) 
49. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 15 września 2012 - 15:00
50. Echo Biesowice 1 - 2 Start Miastko 15 września 2012 - 16:00
51. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Koral II Dębnica 15 września 2012 - 14:00
52. Diament Trzebielino 4 - 2 KS Damnica 15 września 2012 - 16:30
53. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 0 Piast Człuchów 15 września 2012 - 15:00
54. Karol Pęplino 0 - 0 Brda Przechlewo 15 września 2012 - 16:00
55. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Gryf II Słupsk 15 września 2012 - 16:00
56. Pogoń Lębork 1 - 1 Jantar Ustka 15 września 2012 - 17:00
Kolejka 8 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (58) 
57. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 Jantar Ustka 12 września 2012 - 16:30
58. Gryf II Słupsk 5 - 0 Pogoń Lębork 23 września 2012 - 11:00
59. Brda Przechlewo 2 - 1 Wybrzeże Objazda 22 września 2012 - 14:00
60. Piast Człuchów 4 - 0 Karol Pęplino 22 września 2012 - 16:00
61. KS Damnica 5 - 4 Drzewiarz Rzeczenica 23 września 2012 - 13:00
62. Koral II Dębnica 2 - 4 Diament Trzebielino 23 września 2012 - 15:00
63. Start Miastko 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 22 września 2012 - 15:00
64. Rowokół Smołdzino 5 - 1 Echo Biesowice 22 września 2012 - 15:00
Kolejka 9 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
65. Echo Biesowice 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 29 września 2012 - 16:00
66. Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 2 Rowokół Smołdzino 29 września 2012 - 15:00
67. Diament Trzebielino 4 - 2 Start Miastko 29 września 2012 - 16:00
68. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Koral II Dębnica 29 września 2012 - 15:00
69. Karol Pęplino 5 - 0 KS Damnica 29 września 2012 - 16:00
70. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Piast Człuchów 29 września 2012 - 16:00
71. Pogoń Lębork 3 - 1 Brda Przechlewo 29 września 2012 - 16:00
72. Jantar Ustka 1 - 4 Gryf II Słupsk 29 września 2012 - 15:00
Kolejka 10 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
73. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 1 Gryf II Słupsk 6 października 2012 - 16:00
74. Brda Przechlewo 1 - 1 Jantar Ustka 6 października 2012 - 13:00
75. Piast Człuchów 0 - 1 Pogoń Lębork 6 października 2012 - 16:00
76. KS Damnica 2 - 2 Wybrzeże Objazda 7 października 2012 - 13:00
77. Koral II Dębnica 2 - 2 Karol Pęplino 7 października 2012 - 15:00
78. Start Miastko 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 6 października 2012 - 14:00
79. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Diament Trzebielino 6 października 2012 - 13:00
80. Echo Biesowice 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 października 2012 - 16:00
Kolejka 11 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
81. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 13 października 2012 - 15:00
82. Diament Trzebielino 3 - 2 Echo Biesowice 13 października 2012 - 16:00
83. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Rowokół Smołdzino 13 października 2012 - 15:00
84. Karol Pęplino 4 - 2 Start Miastko 13 października 2012 - 15:00
85. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Koral II Dębnica 13 października 2012 - 16:00
86. Pogoń Lębork 4 - 1 KS Damnica 13 października 2012 - 16:00
87. Jantar Ustka 3 - 0 Piast Człuchów 13 października 2012 - 15:00
88. Gryf II Słupsk 1 - 2 Brda Przechlewo 14 października 2012 - 11:00
Kolejka 12 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
89. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Brda Przechlewo 20 października 2012 - 15:00
90. Piast Człuchów 2 - 0 Gryf II Słupsk 20 października 2012 - 15:00
91. KS Damnica 2 - 1 Jantar Ustka 21 października 2012 - 13:00
92. Koral II Dębnica 2 - 1 Pogoń Lębork 21 października 2012 - 14:00
93. Start Miastko 5 - 1 Wybrzeże Objazda 20 października 2012 - 14:00
94. Rowokół Smołdzino 2 - 2 Karol Pęplino 20 października 2012 - 13:00
95. Echo Biesowice 1 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 20 października 2012 - 15:00
96. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Diament Trzebielino 20 października 2012 - 15:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (55) 
97. Diament Trzebielino 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 października 2012 - 14:30
98. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 27 października 2012 - 15:00
99. Karol Pęplino 4 - 2 Echo Biesowice 27 października 2012 - 14:00
100. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Rowokół Smołdzino 27 października 2012 - 15:00
101. Pogoń Lębork 3 - 1 Start Miastko 27 października 2012 - 14:00
102. Jantar Ustka 1 - 2 Koral II Dębnica 27 października 2012 - 14:00
103. Gryf II Słupsk 1 - 2 KS Damnica 28 października 2012 - 11:00
104. Brda Przechlewo 0 - 0 Piast Człuchów 27 października 2012 - 12:00
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
105. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Piast Człuchów 3 listopada 2012 - 14:00
106. KS Damnica 2 - 2 Brda Przechlewo 4 listopada 2012 - 13:00
107. Koral II Dębnica 1 - 1 Gryf II Słupsk 3 listopada 2012 - 14:00
108. Start Miastko 1 - 0 Jantar Ustka 3 listopada 2012 - 14:00
109. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Pogoń Lębork 3 listopada 2012 - 13:00
110. Echo Biesowice 3 - 0 Wybrzeże Objazda 3 listopada 2012 - 14:00
111. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Karol Pęplino 3 listopada 2012 - 13:00
112. Diament Trzebielino 4 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 3 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
113. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 listopada 2012 - 14:00
114. Karol Pęplino 3 - 2 Diament Trzebielino 10 listopada 2012 - 13:00
115. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 listopada 2012 - 14:00
116. Pogoń Lębork 2 - 1 Echo Biesowice 10 listopada 2012 - 13:00
117. Jantar Ustka 5 - 0 Rowokół Smołdzino 10 listopada 2012 - 14:00
118. Gryf II Słupsk 5 - 1 Start Miastko 11 listopada 2012 - 11:00
119. Brda Przechlewo 3 - 1 Koral II Dębnica 10 listopada 2012 - 12:00
120. Piast Człuchów 7 - 4 KS Damnica 10 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 16 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (78) 
121. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 KS Damnica 24 kwietnia 2013 - 17:30
122. Piast Człuchów 1 - 0 Koral II Dębnica 15 maja 2013 - 17:00
123. Brda Przechlewo 1 - 0 Start Miastko 30 maja 2013 - 14:00
124. Gryf II Słupsk 1 - 1 Rowokół Smołdzino 24 marca 2013 - 11:00
125. Jantar Ustka 4 - 0 Echo Biesowice 24 kwietnia 2013 - 17:30
126. Pogoń Lębork 4 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 maja 2013 - 17:30
127. Wybrzeże Objazda 2 - 4 Diament Trzebielino 15 maja 2013 - 17:30
128. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 3 Karol Pęplino 24 kwietnia 2013 - 17:30
Kolejka 17 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
129. Karol Pęplino 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 17 kwietnia 2013 - 17:30
130. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 3 Wybrzeże Objazda 17 kwietnia 2013 - 17:30
nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-0
131. Diament Trzebielino 0 - 5 Pogoń Lębork 30 marca 2013 - 14:00
132. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Jantar Ustka 17 kwietnia 2013 - 17:30
133. Echo Biesowice 1 - 4 Gryf II Słupsk 17 kwietnia 2013 - 17:30
134. Rowokół Smołdzino 0 - 2 Brda Przechlewo 17 kwietnia 2013 - 17:30
135. Start Miastko 1 - 2 Piast Człuchów 17 kwietnia 2013 - 17:30
136. Koral II Dębnica 5 - 1 KS Damnica 17 kwietnia 2013 - 17:30
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
137. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Koral II Dębnica 22 maja 2013 - 17:30
138. KS Damnica 1 - 3 Start Miastko 6 kwietnia 2013 - 15:00
139. Piast Człuchów 3 - 2 Rowokół Smołdzino 22 maja 2013 - 17:30
140. Brda Przechlewo 8 - 1 Echo Biesowice 6 kwietnia 2013 - 16:00
141. Gryf II Słupsk 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 kwietnia 2013 - 11:00
142. Jantar Ustka 2 - 2 Diament Trzebielino 30 maja 2013 - 16:00
143. Pogoń Lębork 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 6 kwietnia 2013 - 13:00
144. Wybrzeże Objazda 0 - 0 Karol Pęplino 6 kwietnia 2013 - 15:00
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
145. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 13 kwietnia 2013 - 15:00
146. Karol Pęplino 0 - 0 Pogoń Lębork 13 kwietnia 2013 - 17:00
147. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Jantar Ustka 14 kwietnia 2013 - 16:00
148. Diament Trzebielino 2 - 0 Gryf II Słupsk 13 kwietnia 2013 - 16:00
149. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Brda Przechlewo 13 kwietnia 2013 - 16:00
150. Echo Biesowice 2 - 3 Piast Człuchów 13 kwietnia 2013 - 16:00
151. Rowokół Smołdzino 1 - 3 KS Damnica 13 kwietnia 2013 - 15:00
152. Start Miastko 4 - 0 Koral II Dębnica 13 kwietnia 2013 - 15:00
Kolejka 20 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (51) 
153. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Start Miastko 20 kwietnia 2013 - 11:00
154. Koral II Dębnica 5 - 0 Rowokół Smołdzino 21 kwietnia 2013 - 14:00
155. KS Damnica 8 - 1 Echo Biesowice 20 kwietnia 2013 - 16:00
156. Piast Człuchów 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 20 kwietnia 2013 - 16:00
157. Brda Przechlewo 2 - 0 Diament Trzebielino 20 kwietnia 2013 - 16:00
158. Gryf II Słupsk 1 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 21 kwietnia 2013 - 11:00
159. Jantar Ustka 2 - 1 Karol Pęplino 20 kwietnia 2013 - 16:00
160. Pogoń Lębork 6 - 1 Wybrzeże Objazda 20 kwietnia 2013 - 16:00
Kolejka 21 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
161. Pogoń Lębork 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 kwietnia 2013 - 16:00
162. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Jantar Ustka 27 kwietnia 2013 - 16:00
163. Karol Pęplino 1 - 0 Gryf II Słupsk 27 kwietnia 2013 - 17:00
164. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Brda Przechlewo 28 kwietnia 2013 - 16:00
165. Diament Trzebielino 2 - 3 Piast Człuchów 27 kwietnia 2013 - 17:00
166. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 2 KS Damnica 27 kwietnia 2013 - 16:00
167. Echo Biesowice 1 - 4 Koral II Dębnica 27 kwietnia 2013 - 16:00
168. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Start Miastko 27 kwietnia 2013 - 15:00
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
169. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Rowokół Smołdzino 1 maja 2013 - 17:00
170. Start Miastko 3 - 1 Echo Biesowice 1 maja 2013 - 16:00
171. Koral II Dębnica 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 1 maja 2013 - 15:00
172. KS Damnica 3 - 3 Diament Trzebielino 1 maja 2013 - 16:00
173. Piast Człuchów 5 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 1 maja 2013 - 16:00
174. Brda Przechlewo 1 - 1 Karol Pęplino 1 maja 2013 - 16:00
175. Gryf II Słupsk 3 - 1 Wybrzeże Objazda 1 maja 2013 - 11:00
176. Jantar Ustka 2 - 0 Pogoń Lębork 1 maja 2013 - 17:00
Kolejka 23 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
177. Jantar Ustka 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 maja 2013 - 17:00
178. Pogoń Lębork 0 - 0 Gryf II Słupsk 4 maja 2013 - 17:00
179. Wybrzeże Objazda 3 - 3 Brda Przechlewo 4 maja 2013 - 16:00
180. Karol Pęplino 1 - 6 Piast Człuchów 4 maja 2013 - 17:00
181. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 KS Damnica 5 maja 2013 - 15:00
182. Diament Trzebielino 1 - 2 Koral II Dębnica 4 maja 2013 - 16:30
183. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Start Miastko 5 maja 2013 - 13:00
184. Echo Biesowice 3 - 0 Rowokół Smołdzino 4 maja 2013 - 17:00
Kolejka 24 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
185. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Echo Biesowice 11 maja 2013 - 11:00
186. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 maja 2013 - 15:00
187. Start Miastko 2 - 3 Diament Trzebielino 11 maja 2013 - 16:00
188. Koral II Dębnica 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 12 maja 2013 - 15:00
189. KS Damnica 0 - 0 Karol Pęplino 11 maja 2013 - 16:00
190. Piast Człuchów 6 - 0 Wybrzeże Objazda 11 maja 2013 - 16:00
191. Brda Przechlewo 0 - 3 Pogoń Lębork 11 maja 2013 - 16:00
192. Gryf II Słupsk 2 - 3 Jantar Ustka 12 maja 2013 - 11:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (60) 
193. Gryf II Słupsk 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 maja 2013 - 11:00
194. Jantar Ustka 9 - 0 Brda Przechlewo 18 maja 2013 - 17:00
195. Pogoń Lębork 1 - 1 Piast Człuchów 18 maja 2013 - 17:00
196. Wybrzeże Objazda 0 - 2 KS Damnica 18 maja 2013 - 16:00
197. Karol Pęplino 5 - 2 Koral II Dębnica 18 maja 2013 - 17:00
198. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 1 Start Miastko 19 maja 2013 - 15:00
199. Diament Trzebielino 3 - 1 Rowokół Smołdzino 18 maja 2013 - 17:00
200. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Echo Biesowice 18 maja 2013 - 16:00
Kolejka 26 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
201. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 25 maja 2013 - 11:00
202. Echo Biesowice 2 - 3 Diament Trzebielino 25 maja 2013 - 17:00
203. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 25 maja 2013 - 15:00
goście nie dojechali
204. Start Miastko 2 - 0 Karol Pęplino 25 maja 2013 - 16:00
205. Koral II Dębnica 2 - 0 Wybrzeże Objazda 26 maja 2013 - 15:00
206. KS Damnica 0 - 3 Pogoń Lębork 25 maja 2013 - 17:00
207. Piast Człuchów 1 - 3 Jantar Ustka 25 maja 2013 - 16:00
208. Brda Przechlewo 3 - 0 Gryf II Słupsk 25 maja 2013 - 16:00
goście nie dojechali
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
209. Brda Przechlewo 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 czerwca 2013 - 16:00
210. Gryf II Słupsk 0 - 2 Piast Człuchów 2 czerwca 2013 - 11:00
211. Jantar Ustka 3 - 2 KS Damnica 1 czerwca 2013 - 17:00
212. Pogoń Lębork 4 - 0 Koral II Dębnica 1 czerwca 2013 - 17:00
213. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Start Miastko 1 czerwca 2013 - 16:00
214. Karol Pęplino 6 - 1 Rowokół Smołdzino 1 czerwca 2013 - 17:00
215. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 1 Echo Biesowice 30 maja 2013 - 17:00
216. Diament Trzebielino 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 1 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 28 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
217. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Diament Trzebielino 5 czerwca 2013 - 17:00
218. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 5 czerwca 2013 - 17:00
219. Echo Biesowice 3 - 4 Karol Pęplino 5 czerwca 2013 - 18:00
220. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Wybrzeże Objazda 5 czerwca 2013 - 17:00
221. Start Miastko 2 - 3 Pogoń Lębork 5 czerwca 2013 - 17:00
222. Koral II Dębnica 1 - 1 Jantar Ustka 5 czerwca 2013 - 17:00
223. KS Damnica 1 - 2 Gryf II Słupsk 5 czerwca 2013 - 17:00
224. Piast Człuchów 4 - 0 Brda Przechlewo 5 czerwca 2013 - 16:00
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
225. Piast Człuchów 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 czerwca 2013 - 16:00
226. Brda Przechlewo 1 - 3 KS Damnica 8 czerwca 2013 - 16:00
227. Gryf II Słupsk 1 - 2 Koral II Dębnica 9 czerwca 2013 - 11:00
228. Jantar Ustka 1 - 3 Start Miastko 8 czerwca 2013 - 17:00
229. Pogoń Lębork 3 - 1 Rowokół Smołdzino 8 czerwca 2013 - 17:00
230. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Echo Biesowice 8 czerwca 2013 - 16:00
231. Karol Pęplino 2 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 8 czerwca 2013 - 15:30
232. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Diament Trzebielino 9 czerwca 2013 - 16:00
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (66) 
233. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 15 czerwca 2013 - 17:00
234. Diament Trzebielino 2 - 1 Karol Pęplino 15 czerwca 2013 - 17:00
235. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Wybrzeże Objazda 15 czerwca 2013 - 17:00
236. Echo Biesowice 4 - 5 Pogoń Lębork 15 czerwca 2013 - 17:00
237. Rowokół Smołdzino 3 - 2 Jantar Ustka 15 czerwca 2013 - 17:00
238. Start Miastko 4 - 2 Gryf II Słupsk 15 czerwca 2013 - 17:00
239. Koral II Dębnica 2 - 1 Brda Przechlewo 15 czerwca 2013 - 17:00
240. KS Damnica 0 - 1 Piast Człuchów 15 czerwca 2013 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE