Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Ceramik Łubiana |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
18 sierpnia 2012
18.08 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
4 - 2 |
KP Starogard Gdański |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 3 |
Olimpia Sztum |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Ceramik Łubiana |
0 - 1 |
Pogoń Prabuty |
25 sierpnia 2012
25.08 - 14:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 3 |
Relax Ryjewo |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 4 |
Sokół Zblewo |
25 sierpnia 2012
25.08 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 5 |
Wda Lipusz |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Wisła Długie Pole |
26 sierpnia 2012
26.08 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 0 |
Ceramik Łubiana |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Grom Nowy Staw |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
1 września 2012
1.09 - 17:30 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Ceramik Łubiana |
2 - 4 |
Orzeł Subkowy |
8 września 2012
8.09 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
8 września 2012
8.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
6 - 0 |
Relax Ryjewo |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Sokół Zblewo |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Wisła Długie Pole |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
Ceramik Łubiana |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
15 września 2012
15.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
6 - 5 |
KP Starogard Gdański |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
16 września 2012
16.09 - 14:30 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Ceramik Łubiana |
0 - 4 |
Olimpia Sztum |
22 września 2012
22.09 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 3 |
Pogoń Prabuty |
22 września 2012
22.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
8 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Relax Ryjewo |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Sokół Zblewo |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 3 |
Wda Lipusz |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Wda Lipusz |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
29 września 2012
29.09 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 0 |
Wisła Długie Pole |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
WGiE (04.10.2012) - zbyt mała liczba młodzieżowców od 61 do 66 minuty meczu, na boisku 2-3 (0-1) |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Grom Nowy Staw |
29 września 2012
29.09 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (103) |
Ceramik Łubiana |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
6 października 2012
6.10 - 14:30 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 8 |
Olimpia Sztum |
6 października 2012
6.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Orzeł Subkowy |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
Relax Ryjewo |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
WGiE (18.10.2012) - gra w meczu nieuprawnionego zawodnika - (wynik z boiska 3-2) |
Wda Lipusz |
1 - 3 |
Sokół Zblewo |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Sokół Zblewo |
5 - 0 |
Ceramik Łubiana |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Wisła Długie Pole |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Grom Nowy Staw |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
20 października 2012
20.10 - 13:30 |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
20 października 2012
20.10 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 1 |
Pogoń Prabuty |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Sokół Zblewo |
4 - 3 |
Relax Ryjewo |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Relax Ryjewo |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Sokół Zblewo |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 2 |
Wda Lipusz |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Wisła Długie Pole |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 - 6 |
Grom Nowy Staw |
28 października 2012
28.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Ceramik Łubiana |
1 - 8 |
Grom Nowy Staw |
3 listopada 2012
3.11 - 13:30 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
3 listopada 2012
3.11 - 12:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Wda Lipusz |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 1 |
Relax Ryjewo |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 2 |
Sokół Zblewo |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Wda Lipusz |
11 listopada 2012
11.11 - 13:30 |
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, brak opłaty za 3 ż.k. (na boisku 0-1) |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 listopada 2012
11.11 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
17 listopada 2012
17.11 - 12:00 |
Wisła Korzeniewo |
5 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
17 listopada 2012
17.11 - 13:30 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Olimpia Sztum |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 7 |
Pogoń Prabuty |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
17 listopada 2012
17.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 24/25. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 5 |
Ceramik Łubiana |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
7 - 0 |
Relax Ryjewo |
25 listopada 2012
25.11 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Sokół Zblewo |
24 listopada 2012
24.11 - 12:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 3 |
Wisła Długie Pole |
24 listopada 2012
24.11 - 13:30 |
Grom Nowy Staw |
5 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
25 listopada 2012
25.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 24 marca /24. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
24 marca 2013
24.03 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
6 - 0 |
Wisła Długie Pole |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
- nieupreawniony zawodnik (na boisku 6-1) |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Wda Lipusz |
|
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Sokół Zblewo |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
5 - 2 |
Relax Ryjewo |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 30. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Ceramik Łubiana |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Orzeł Subkowy |
6 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
15 maja 2013
15.05 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
30 marca 2013
30.03 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 marca 2013
30.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
15 maja 2013
15.05 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Wisła Długie Pole |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 3 |
Wda Lipusz |
7 kwietnia 2013
7.04 - 16:00 |
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Sokół Zblewo |
6 kwietnia 2013
6.04 - 13:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
7 kwietnia 2013
7.04 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
7 kwietnia 2013
7.04 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Pogoń Prabuty |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Orzeł Subkowy |
5 - 0 |
Ceramik Łubiana |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 6 |
KP Starogard Gdański |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 1 |
Delta Miłoradz |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Wisła Długie Pole |
20 kwietnia 2013
20.04 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 0 |
Wda Lipusz |
20 kwietnia 2013
20.04 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Sokół Zblewo |
20 kwietnia 2013
20.04 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Relax Ryjewo |
21 kwietnia 2013
21.04 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Powiśle II Dzierzgoń |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Pogoń Prabuty |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
20 kwietnia 2013
20.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Ceramik Łubiana |
27 kwietnia 2013
27.04 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 6 |
KP Starogard Gdański |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
27 kwietnia 2013
27.04 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 1 |
Wisła Długie Pole |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Ceramik Łubiana |
0 - 0 |
Wda Lipusz |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 2 |
Sokół Zblewo |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 4 |
Relax Ryjewo |
1 maja 2013
1.05 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
Radunia Stężyca |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 2 |
Pogoń Prabuty |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (33) |
KP Starogard Gdański |
9 - 1 |
Ceramik Łubiana |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Orzeł Subkowy |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
5 maja 2013
5.05 - 14:30 |
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Delta Miłoradz |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 maja 2013
4.05 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 1 |
Wisła Długie Pole |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
4 - 1 |
Wda Lipusz |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Ceramik Łubiana |
0 - 5 |
Sokół Zblewo |
11 maja 2013
11.05 - 14:00 |
Wda Lipusz |
4 - 2 |
Relax Ryjewo |
10 maja 2013
10.05 - 18:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
- gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3-4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Pogoń Prabuty |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 25 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
KP Starogard Gdański |
8 - 0 |
Grom Nowy Staw |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
5 - 0 |
Delta Miłoradz |
18 maja 2013
18.05 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 maja 2013
19.05 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 4 |
Wisła Długie Pole |
18 maja 2013
18.05 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Sokół Zblewo |
18 maja 2013
18.05 - 18:00 |
Kolejka 26 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Ceramik Łubiana |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
25 maja 2013
25.05 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 0 |
Pogoń Prabuty |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
26 maja 2013
26.05 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
Ceramik Łubiana |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
2 czerwca 2013
2.06 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Wda Lipusz |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 5 |
Sokół Zblewo |
1 czerwca 2013
1.06 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Relax Ryjewo |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Ceramik Łubiana |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Relax Ryjewo |
5 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 1 |
KP Starogard Gdański |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Ceramik Łubiana |
8 czerwca 2013
8.06 - 18:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 czerwca 2013
8.06 - 15:00 |
- gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0-2 (0-1) |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
KP Starogard Gdański |
7 - 0 |
Wisła Długie Pole |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
- gra nieuprawnionego zawodnika, na boisku 7-2 (4-1) |
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
Sokół Zblewo |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
7 - 3 |
Relax Ryjewo |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
8 czerwca 2013
8.06 - 15:00 |
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Ceramik Łubiana |
5 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 2 |
Pogoń Prabuty |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Wda Lipusz |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
|
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
|