ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wikęd Luzino 30 76 24 4 2 94 - 25
2. Amator Kiełpino 30 66 20 6 4 72 - 35
3. Olimpia Osowa 30 48 15 3 12 52 - 45
4. Orzeł Trąbki Wielkie 30 47 13 8 9 45 - 36
5. Stolem Gniewino 30 46 13 7 10 53 - 34
6. Czarni Pruszcz Gdański 30 44 13 5 12 51 - 47
7. Cartusia II Kartuzy 30 43 12 7 11 64 - 62
8. Korona Żelistrzewo 30 42 11 9 10 49 - 45
9. GKS Kowale 30 40 12 4 14 57 - 62
10. Jaguar Gdańsk 30 40 12 4 14 40 - 46
11. Gedania Gdańsk 30 38 10 8 12 59 - 68
12. Start Mrzezino 30 38 11 5 14 44 - 67
13. Sporting Leźno 30 33 9 6 15 46 - 57
14. GKS Sierakowice 30 31 9 4 17 29 - 56
15. Motława Suchy Dąb 30 29 9 2 19 43 - 73
16. Gryf II Wejherowo (*) 30 17 5 2 23 42 - 82
Ostatni komentarz dodał robaq91 29.07.2013, 11:56:51
* Gryf II Wejherowo wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
1. Stolem Gniewino 1 - 2 Amator Kiełpino 19 sierpnia 2012 - 17:00
2. Start Mrzezino 1 - 0 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2012 - 17:00
3. Sporting Leźno 5 - 2 Cartusia II Kartuzy 18 sierpnia 2012 - 16:00
4. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2012 - 16:00
5. Olimpia Osowa 4 - 2 Gedania Gdańsk 19 sierpnia 2012 - 15:00
6. Motława Suchy Dąb 2 - 3 GKS Kowale 18 sierpnia 2012 - 17:00
7. Korona Żelistrzewo 2 - 0 GKS Sierakowice 18 sierpnia 2012 - 17:00
8. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Wikęd Luzino 19 sierpnia 2012 - 11:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
9. Amator Kiełpino 3 - 2 Wikęd Luzino 26 sierpnia 2012 - 14:00
10. GKS Sierakowice 3 - 0 Gryf II Wejherowo 25 sierpnia 2012 - 17:00
11. GKS Kowale 1 - 2 Korona Żelistrzewo 26 sierpnia 2012 - 12:00
12. Gedania Gdańsk 2 - 4 Motława Suchy Dąb 26 sierpnia 2012 - 15:00
13. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Olimpia Osowa 26 sierpnia 2012 - 16:00
14. Cartusia II Kartuzy 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 26 sierpnia 2012 - 17:00
15. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Sporting Leźno 25 sierpnia 2012 - 16:30
16. Stolem Gniewino 3 - 1 Start Mrzezino 26 sierpnia 2012 - 17:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
17. Start Mrzezino 0 - 0 Amator Kiełpino 1 września 2012 - 17:00
18. Sporting Leźno 3 - 1 Stolem Gniewino 2 września 2012 - 11:00
19. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 2 Jaguar Gdańsk 1 września 2012 - 16:00
20. Olimpia Osowa 1 - 6 Cartusia II Kartuzy 1 września 2012 - 18:00
21. Motława Suchy Dąb 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 1 września 2012 - 12:00
22. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Gedania Gdańsk 1 września 2012 - 16:00
23. Gryf II Wejherowo 0 - 3 GKS Kowale 2 września 2012 - 11:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-1
24. Wikęd Luzino 2 - 0 GKS Sierakowice 1 września 2012 - 16:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (43) 
25. Amator Kiełpino 1 - 0 GKS Sierakowice 9 września 2012 - 14:00
26. Wikęd Luzino 6 - 0 GKS Kowale 8 września 2012 - 14:00
27. Gedania Gdańsk 5 - 9 Gryf II Wejherowo 9 września 2012 - 16:00
w Wejherowie
28. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Korona Żelistrzewo 8 września 2012 - 17:00
29. Cartusia II Kartuzy 4 - 0 Motława Suchy Dąb 9 września 2012 - 15:00
30. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Olimpia Osowa 8 września 2012 - 17:20
31. Stolem Gniewino 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 września 2012 - 16:00
32. Start Mrzezino 2 - 1 Sporting Leźno 8 września 2012 - 17:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
33. Sporting Leźno 0 - 0 Amator Kiełpino 16 września 2012 - 11:00
34. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Start Mrzezino 15 września 2012 - 16:00
35. Olimpia Osowa 2 - 1 Stolem Gniewino 15 września 2012 - 18:00
36. Motława Suchy Dąb 2 - 1 Jaguar Gdańsk 15 września 2012 - 16:00
37. Korona Żelistrzewo 3 - 3 Cartusia II Kartuzy 15 września 2012 - 16:00
38. Gryf II Wejherowo 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 16 września 2012 - 11:00
39. Wikęd Luzino 8 - 1 Gedania Gdańsk 15 września 2012 - 16:00
40. GKS Sierakowice 2 - 0 GKS Kowale 16 września 2012 - 14:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
41. Amator Kiełpino 2 - 2 GKS Kowale 23 września 2012 - 14:00
42. Gedania Gdańsk 2 - 1 GKS Sierakowice 23 września 2012 - 15:00
43. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 5 Wikęd Luzino 22 września 2012 - 16:00
44. Cartusia II Kartuzy 2 - 1 Gryf II Wejherowo 22 września 2012 - 16:00
45. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Korona Żelistrzewo 22 września 2012 - 16:45
46. Stolem Gniewino 2 - 1 Motława Suchy Dąb 22 września 2012 - 16:00
47. Start Mrzezino 1 - 0 Olimpia Osowa 22 września 2012 - 16:00
48. Sporting Leźno 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 23 września 2012 - 11:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
49. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 4 Amator Kiełpino 29 września 2012 - 16:00
50. Olimpia Osowa 2 - 0 Sporting Leźno 30 września 2012 - 15:00
51. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Start Mrzezino 29 września 2012 - 15:00
52. Korona Żelistrzewo 1 - 3 Stolem Gniewino 29 września 2012 - 16:00
53. Gryf II Wejherowo 9 - 0 Jaguar Gdańsk 30 września 2012 - 11:00
54. Wikęd Luzino 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 29 września 2012 - 15:00
55. GKS Sierakowice 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 30 września 2012 - 14:00
56. GKS Kowale 1 - 2 Gedania Gdańsk 29 września 2012 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (43) 
57. Amator Kiełpino 3 - 1 Gedania Gdańsk 7 października 2012 - 14:00
58. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 GKS Kowale 6 października 2012 - 15:00
59. Cartusia II Kartuzy 5 - 1 GKS Sierakowice 6 października 2012 - 16:00
60. Jaguar Gdańsk 2 - 3 Wikęd Luzino 6 października 2012 - 16:00
61. Stolem Gniewino 1 - 1 Gryf II Wejherowo 6 października 2012 - 11:00
62. Start Mrzezino 1 - 4 Korona Żelistrzewo 6 października 2012 - 15:00
63. Sporting Leźno 3 - 2 Motława Suchy Dąb 7 października 2012 - 11:00
64. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Olimpia Osowa 6 października 2012 - 15:30
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (56) 
65. Olimpia Osowa 2 - 3 Amator Kiełpino 14 października 2012 - 14:00
66. Motława Suchy Dąb 1 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 13 października 2012 - 15:00
67. Korona Żelistrzewo 2 - 1 Sporting Leźno 13 października 2012 - 15:30
68. Gryf II Wejherowo 11 - 0 Start Mrzezino 14 października 2012 - 11:00
69. Wikęd Luzino 1 - 0 Stolem Gniewino 13 października 2012 - 12:00
70. GKS Sierakowice 0 - 1 Jaguar Gdańsk 14 października 2012 - 14:00
71. GKS Kowale 8 - 2 Cartusia II Kartuzy 13 października 2012 - 14:00
72. Gedania Gdańsk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 13 października 2012 - 12:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
73. Amator Kiełpino 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2012 - 14:00
74. Cartusia II Kartuzy 1 - 1 Gedania Gdańsk 21 października 2012 - 15:00
75. Jaguar Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale 21 października 2012 - 12:00
76. Stolem Gniewino 1 - 2 GKS Sierakowice 20 października 2012 - 13:00
77. Start Mrzezino 0 - 7 Wikęd Luzino 20 października 2012 - 14:00
78. Sporting Leźno 4 - 0 Gryf II Wejherowo 20 października 2012 - 16:00
79. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Korona Żelistrzewo 20 października 2012 - 14:30
80. Olimpia Osowa 3 - 0 Motława Suchy Dąb 20 października 2012 - 16:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (55) 
81. Motława Suchy Dąb 1 - 5 Amator Kiełpino 27 października 2012 - 15:00
82. Korona Żelistrzewo 2 - 1 Olimpia Osowa 27 października 2012 - 15:00
83. Gryf II Wejherowo 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 27 października 2012 - 11:00
84. Wikęd Luzino 2 - 2 Sporting Leźno 27 października 2012 - 14:00
85. GKS Sierakowice 2 - 2 Start Mrzezino 28 października 2012 - 14:00
86. GKS Kowale 2 - 1 Stolem Gniewino 27 października 2012 - 14:00
87. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jaguar Gdańsk 27 października 2012 - 12:00
88. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 4 Cartusia II Kartuzy 27 października 2012 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (63) 
89. Amator Kiełpino 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 4 listopada 2012 - 14:00
90. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 4 listopada 2012 - 12:00
91. Stolem Gniewino 3 - 0 Gedania Gdańsk 3 listopada 2012 - 13:00
92. Start Mrzezino 1 - 2 GKS Kowale 3 listopada 2012 - 14:00
93. Sporting Leźno 1 - 2 GKS Sierakowice 4 listopada 2012 - 11:00
94. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Wikęd Luzino 3 listopada 2012 - 13:30
95. Olimpia Osowa 2 - 1 Gryf II Wejherowo 3 listopada 2012 - 16:00
96. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Korona Żelistrzewo 3 listopada 2012 - 13:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (69) 
97. Korona Żelistrzewo 2 - 3 Amator Kiełpino 10 listopada 2012 - 14:00
98. Gryf II Wejherowo 2 - 5 Motława Suchy Dąb 10 listopada 2012 - 11:00
99. Wikęd Luzino 6 - 2 Olimpia Osowa 10 listopada 2012 - 13:00
100. GKS Sierakowice 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 11 listopada 2012 - 14:00
101. GKS Kowale 3 - 2 Sporting Leźno 10 listopada 2012 - 14:00
102. Gedania Gdańsk 4 - 2 Start Mrzezino 10 listopada 2012 - 12:00
103. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Stolem Gniewino 10 listopada 2012 - 13:00
104. Cartusia II Kartuzy 2 - 1 Jaguar Gdańsk 11 listopada 2012 - 13:00
Kolejka 14 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (54) 
105. Amator Kiełpino 2 - 1 Jaguar Gdańsk 18 listopada 2012 - 14:00
106. Stolem Gniewino 3 - 2 Cartusia II Kartuzy 17 listopada 2012 - 11:00
107. Start Mrzezino 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 17 listopada 2012 - 14:00
108. Sporting Leźno 1 - 1 Gedania Gdańsk 18 listopada 2012 - 11:00
109. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 GKS Kowale 17 listopada 2012 - 13:30
110. Olimpia Osowa 1 - 2 GKS Sierakowice 17 listopada 2012 - 11:00
111. Motława Suchy Dąb 0 - 3 Wikęd Luzino 17 listopada 2012 - 13:00
112. Korona Żelistrzewo 5 - 1 Gryf II Wejherowo 17 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 24/25. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (50) 
113. Gryf II Wejherowo 3 - 2 Amator Kiełpino 24 listopada 2012 - 13:00
114. Wikęd Luzino 1 - 0 Korona Żelistrzewo 24 listopada 2012 - 13:00
115. GKS Sierakowice 0 - 1 Motława Suchy Dąb 25 listopada 2012 - 13:00
116. GKS Kowale 0 - 3 Olimpia Osowa 24 listopada 2012 - 14:00
vo, nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
117. Gedania Gdańsk 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 listopada 2012 - 12:00
118. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Sporting Leźno 24 listopada 2012 - 13:00
119. Cartusia II Kartuzy 3 - 1 Start Mrzezino 25 listopada 2012 - 13:00
120. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Stolem Gniewino 25 listopada 2012 - 11:30
Kolejka 16 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
121. Amator Kiełpino 2 - 2 Stolem Gniewino 24 kwietnia 2013 - 17:00
122. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Start Mrzezino 24 marca 2013 - 11:00
123. Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Sporting Leźno 24 kwietnia 2013 - 17:00
124. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 23 marca 2013 - 16:00
125. Gedania Gdańsk 2 - 2 Olimpia Osowa 24 kwietnia 2013 - 17:00
126. GKS Kowale 4 - 0 Motława Suchy Dąb 24 kwietnia 2013 - 17:00
127. GKS Sierakowice 2 - 1 Korona Żelistrzewo 30 maja 2013 - 15:00
128. Wikęd Luzino 3 - 0 Gryf II Wejherowo
Kolejka 17 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (12) 
129. Wikęd Luzino 1 - 0 Amator Kiełpino 29 maja 2013 - 18:00
130. Gryf II Wejherowo 0 - 3 GKS Sierakowice
131. Korona Żelistrzewo 4 - 4 GKS Kowale 22 maja 2013 - 18:00
132. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Gedania Gdańsk 8 maja 2013 - 17:30
133. Olimpia Osowa 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 30 marca 2013 - 16:00
Gdynia Witomino
134. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 30 marca 2013 - 12:00
Pruszcz Gdański
135. Sporting Leźno 2 - 1 Jaguar Gdańsk 29 maja 2013 - 18:00
136. Start Mrzezino 3 - 1 Stolem Gniewino 8 maja 2013 - 17:30
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
137. Amator Kiełpino 6 - 2 Start Mrzezino 15 maja 2013 - 18:00
138. Stolem Gniewino 3 - 1 Sporting Leźno 22 maja 2013 - 18:00
139. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 7 kwietnia 2013 - 16:00
ul. Traugutta
140. Cartusia II Kartuzy 0 - 0 Olimpia Osowa 7 kwietnia 2013 - 16:00
Gdynia Witomino
141. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Motława Suchy Dąb 6 kwietnia 2013 - 17:00
142. Gedania Gdańsk 1 - 0 Korona Żelistrzewo 6 kwietnia 2013 - 14:00
ul. Hallera
143. GKS Kowale 3 - 0 Gryf II Wejherowo
144. GKS Sierakowice 0 - 3 Wikęd Luzino 8 maja 2013 - 17:30
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
145. GKS Sierakowice 1 - 5 Amator Kiełpino 14 kwietnia 2013 - 14:00
146. GKS Kowale 0 - 4 Wikęd Luzino 13 kwietnia 2013 - 15:00
147. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Gedania Gdańsk
148. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2013 - 17:00
149. Motława Suchy Dąb 5 - 4 Cartusia II Kartuzy 13 kwietnia 2013 - 18:00
150. Olimpia Osowa 1 - 2 Jaguar Gdańsk 13 kwietnia 2013 - 16:00
151. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Stolem Gniewino 13 kwietnia 2013 - 16:00
Pruszcz Gdański
152. Sporting Leźno 0 - 0 Start Mrzezino 14 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 20 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
153. Amator Kiełpino 4 - 3 Sporting Leźno 21 kwietnia 2013 - 13:00
154. Start Mrzezino 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 20 kwietnia 2013 - 16:00
155. Stolem Gniewino 2 - 0 Olimpia Osowa 20 kwietnia 2013 - 16:00
156. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Motława Suchy Dąb 21 kwietnia 2013 - 17:30
157. Cartusia II Kartuzy 1 - 1 Korona Żelistrzewo 21 kwietnia 2013 - 15:00
158. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Gryf II Wejherowo
159. Gedania Gdańsk 2 - 6 Wikęd Luzino 20 kwietnia 2013 - 14:00
160. GKS Kowale 5 - 1 GKS Sierakowice 20 kwietnia 2013 - 14:00
Kolejka 21 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
161. GKS Kowale 0 - 0 Amator Kiełpino 27 kwietnia 2013 - 14:00
162. GKS Sierakowice 0 - 3 Gedania Gdańsk 28 kwietnia 2013 - 14:00
163. Wikęd Luzino 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2013 - 11:00
164. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Cartusia II Kartuzy
165. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Jaguar Gdańsk 27 kwietnia 2013 - 17:00
166. Motława Suchy Dąb 3 - 2 Stolem Gniewino 27 kwietnia 2013 - 17:00
167. Olimpia Osowa 2 - 4 Start Mrzezino 27 kwietnia 2013 - 16:00
168. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Sporting Leźno 27 kwietnia 2013 - 15:00
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
169. Amator Kiełpino 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 1 maja 2013 - 14:00
170. Sporting Leźno 1 - 0 Olimpia Osowa 1 maja 2013 - 14:00
171. Start Mrzezino 0 - 0 Motława Suchy Dąb 1 maja 2013 - 11:00
172. Stolem Gniewino 0 - 0 Korona Żelistrzewo 1 maja 2013 - 12:00
173. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Gryf II Wejherowo
174. Cartusia II Kartuzy 1 - 1 Wikęd Luzino 1 maja 2013 - 13:00
175. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Sierakowice 1 maja 2013 - 17:00
176. Gedania Gdańsk 4 - 2 GKS Kowale 30 kwietnia 2013 - 17:30
Kolejka 23 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
177. Gedania Gdańsk 1 - 1 Amator Kiełpino 5 maja 2013 - 14:00
178. GKS Kowale 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja 2013 - 14:00
179. GKS Sierakowice 1 - 1 Cartusia II Kartuzy 4 maja 2013 - 17:00
180. Wikęd Luzino 2 - 0 Jaguar Gdańsk 4 maja 2013 - 15:00
181. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Stolem Gniewino
182. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Start Mrzezino 4 maja 2013 - 17:00
183. Motława Suchy Dąb 0 - 4 Sporting Leźno 4 maja 2013 - 17:00
184. Olimpia Osowa 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 maja 2013 - 16:00
Kolejka 24 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
185. Amator Kiełpino 2 - 3 Olimpia Osowa 12 maja 2013 - 13:00
186. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Motława Suchy Dąb 11 maja 2013 - 16:00
187. Sporting Leźno 1 - 1 Korona Żelistrzewo 12 maja 2013 - 14:00
188. Start Mrzezino 3 - 0 Gryf II Wejherowo
189. Stolem Gniewino 1 - 1 Wikęd Luzino 11 maja 2013 - 16:00
190. Jaguar Gdańsk 4 - 0 GKS Sierakowice 12 maja 2013 - 12:00
191. Cartusia II Kartuzy 3 - 1 GKS Kowale 12 maja 2013 - 17:00
192. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk 11 maja 2013 - 17:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
193. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Amator Kiełpino 18 maja 2013 - 11:00
194. Gedania Gdańsk 8 - 3 Cartusia II Kartuzy 18 maja 2013 - 14:00
195. GKS Kowale 1 - 2 Jaguar Gdańsk 18 maja 2013 - 14:00
196. GKS Sierakowice 0 - 2 Stolem Gniewino 18 maja 2013 - 17:00
197. Wikęd Luzino 3 - 1 Start Mrzezino 18 maja 2013 - 14:00
198. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Sporting Leźno
199. Korona Żelistrzewo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 maja 2013 - 17:00
200. Motława Suchy Dąb 0 - 3 Olimpia Osowa 18 maja 2013 - 17:00
Kolejka 26 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (22) 
201. Amator Kiełpino 2 - 0 Motława Suchy Dąb 26 maja 2013 - 13:00
202. Olimpia Osowa 3 - 0 Korona Żelistrzewo 25 maja 2013 - 16:00
203. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Gryf II Wejherowo
204. Sporting Leźno 0 - 4 Wikęd Luzino 25 maja 2013 - 17:00
205. Start Mrzezino 5 - 0 GKS Sierakowice 25 maja 2013 - 17:00
206. Stolem Gniewino 5 - 1 GKS Kowale 26 maja 2013 - 17:00
207. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Gedania Gdańsk 25 maja 2013 - 14:00
208. Cartusia II Kartuzy 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 26 maja 2013 - 15:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
209. Cartusia II Kartuzy 4 - 2 Amator Kiełpino 2 czerwca 2013 - 17:00
210. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Jaguar Gdańsk 1 czerwca 2013 - 17:30
211. Gedania Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 2 czerwca 2013 - 17:00
212. GKS Kowale 1 - 3 Start Mrzezino 2 czerwca 2013 - 12:00
213. GKS Sierakowice 2 - 1 Sporting Leźno 2 czerwca 2013 - 14:00
214. Wikęd Luzino 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 2 czerwca 2013 - 11:00
215. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Olimpia Osowa
216. Korona Żelistrzewo 5 - 1 Motława Suchy Dąb 1 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 28 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
217. Amator Kiełpino 4 - 1 Korona Żelistrzewo 5 czerwca 2013 - 18:00
218. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Gryf II Wejherowo
219. Olimpia Osowa 3 - 2 Wikęd Luzino 5 czerwca 2013 - 18:00
220. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Sierakowice 5 czerwca 2013 - 18:00
221. Sporting Leźno 1 - 2 GKS Kowale 5 czerwca 2013 - 18:00
222. Start Mrzezino 2 - 0 Gedania Gdańsk 5 czerwca 2013 - 17:00
223. Stolem Gniewino 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 czerwca 2013 - 17:00
224. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Cartusia II Kartuzy 5 czerwca 2013 - 18:00
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
225. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Amator Kiełpino 8 czerwca 2013 - 14:00
226. Cartusia II Kartuzy 0 - 2 Stolem Gniewino 9 czerwca 2013 - 15:00
227. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Start Mrzezino 8 czerwca 2013 - 17:30
228. Gedania Gdańsk 2 - 3 Sporting Leźno 9 czerwca 2013 - 17:00
229. GKS Kowale 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 8 czerwca 2013 - 14:00
230. GKS Sierakowice 0 - 2 Olimpia Osowa 9 czerwca 2013 - 14:00
231. Wikęd Luzino 3 - 1 Motława Suchy Dąb 9 czerwca 2013 - 11:00
232. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Korona Żelistrzewo
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
233. Amator Kiełpino 3 - 0 Gryf II Wejherowo
234. Korona Żelistrzewo 0 - 5 Wikęd Luzino 15 czerwca 2013 - 17:00
235. Motława Suchy Dąb 1 - 2 GKS Sierakowice 15 czerwca 2013 - 17:00
236. Olimpia Osowa 1 - 2 GKS Kowale 15 czerwca 2013 - 17:00
237. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Gedania Gdańsk 15 czerwca 2013 - 17:00
238. Sporting Leźno 2 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 15 czerwca 2013 - 17:00
239. Start Mrzezino 3 - 0 Cartusia II Kartuzy 15 czerwca 2013 - 17:00
goście nie przyjechali
240. Stolem Gniewino 0 - 0 Jaguar Gdańsk 15 czerwca 2013 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE