Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Amator Kiełpino |
19 sierpnia 2012
19.08 - 17:00 |
Start Mrzezino |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Sporting Leźno |
5 - 2 |
Cartusia II Kartuzy |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 sierpnia 2012
18.08 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 2 |
Gedania Gdańsk |
19 sierpnia 2012
19.08 - 15:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 3 |
GKS Kowale |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
18 sierpnia 2012
18.08 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Wikęd Luzino |
19 sierpnia 2012
19.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Amator Kiełpino |
3 - 2 |
Wikęd Luzino |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
26 sierpnia 2012
26.08 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 4 |
Motława Suchy Dąb |
26 sierpnia 2012
26.08 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
26 sierpnia 2012
26.08 - 16:00 |
Cartusia II Kartuzy |
4 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
26 sierpnia 2012
26.08 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:30 |
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
26 sierpnia 2012
26.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Start Mrzezino |
0 - 0 |
Amator Kiełpino |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Sporting Leźno |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
2 września 2012
2.09 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 6 |
Cartusia II Kartuzy |
1 września 2012
1.09 - 18:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 września 2012
1.09 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
GKS Kowale |
2 września 2012
2.09 - 11:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-1 |
Wikęd Luzino |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Amator Kiełpino |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
9 września 2012
9.09 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
6 - 0 |
GKS Kowale |
8 września 2012
8.09 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 9 |
Gryf II Wejherowo |
9 września 2012
9.09 - 16:00 |
w Wejherowie |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Cartusia II Kartuzy |
4 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Olimpia Osowa |
8 września 2012
8.09 - 17:20 |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Sporting Leźno |
0 - 0 |
Amator Kiełpino |
16 września 2012
16.09 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
15 września 2012
15.09 - 18:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 3 |
Cartusia II Kartuzy |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
16 września 2012
16.09 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
8 - 1 |
Gedania Gdańsk |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 0 |
GKS Kowale |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Amator Kiełpino |
2 - 2 |
GKS Kowale |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 5 |
Wikęd Luzino |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Cartusia II Kartuzy |
2 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
22 września 2012
22.09 - 16:45 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Start Mrzezino |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Sporting Leźno |
0 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 września 2012
23.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
Amator Kiełpino |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Motława Suchy Dąb |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
9 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
30 września 2012
30.09 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
29 września 2012
29.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Amator Kiełpino |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
GKS Kowale |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Cartusia II Kartuzy |
5 - 1 |
GKS Sierakowice |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 3 |
Wikęd Luzino |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
6 października 2012
6.10 - 11:00 |
Start Mrzezino |
1 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Sporting Leźno |
3 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
7 października 2012
7.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
6 października 2012
6.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Olimpia Osowa |
2 - 3 |
Amator Kiełpino |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 6 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
13 października 2012
13.10 - 15:30 |
Gryf II Wejherowo |
11 - 0 |
Start Mrzezino |
14 października 2012
14.10 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
13 października 2012
13.10 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
GKS Kowale |
8 - 2 |
Cartusia II Kartuzy |
13 października 2012
13.10 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
13 października 2012
13.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Cartusia II Kartuzy |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
21 października 2012
21.10 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
GKS Kowale |
21 października 2012
21.10 - 12:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
20 października 2012
20.10 - 13:00 |
Start Mrzezino |
0 - 7 |
Wikęd Luzino |
20 października 2012
20.10 - 14:00 |
Sporting Leźno |
4 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
20 października 2012
20.10 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
20 października 2012
20.10 - 14:30 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
20 października 2012
20.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Motława Suchy Dąb |
1 - 5 |
Amator Kiełpino |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
27 października 2012
27.10 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 2 |
Sporting Leźno |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
GKS Kowale |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
27 października 2012
27.10 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 4 |
Cartusia II Kartuzy |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 listopada 2012
4.11 - 12:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
3 listopada 2012
3.11 - 13:00 |
Start Mrzezino |
1 - 2 |
GKS Kowale |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Sporting Leźno |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
4 listopada 2012
4.11 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
3 listopada 2012
3.11 - 13:30 |
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
3 listopada 2012
3.11 - 16:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
3 listopada 2012
3.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Korona Żelistrzewo |
2 - 3 |
Amator Kiełpino |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 5 |
Motława Suchy Dąb |
10 listopada 2012
10.11 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
6 - 2 |
Olimpia Osowa |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
GKS Kowale |
3 - 2 |
Sporting Leźno |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Start Mrzezino |
10 listopada 2012
10.11 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
Cartusia II Kartuzy |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
11 listopada 2012
11.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
18 listopada 2012
18.11 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Cartusia II Kartuzy |
17 listopada 2012
17.11 - 11:00 |
Start Mrzezino |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 listopada 2012
17.11 - 14:00 |
Sporting Leźno |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
18 listopada 2012
18.11 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
GKS Kowale |
17 listopada 2012
17.11 - 13:30 |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
17 listopada 2012
17.11 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
0 - 3 |
Wikęd Luzino |
17 listopada 2012
17.11 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
5 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
17 listopada 2012
17.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 24/25. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Gryf II Wejherowo |
3 - 2 |
Amator Kiełpino |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
25 listopada 2012
25.11 - 13:00 |
GKS Kowale |
0 - 3 |
Olimpia Osowa |
24 listopada 2012
24.11 - 14:00 |
vo, nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
24 listopada 2012
24.11 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
24 listopada 2012
24.11 - 13:00 |
Cartusia II Kartuzy |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
25 listopada 2012
25.11 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
25 listopada 2012
25.11 - 11:30 |
Kolejka 16 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Amator Kiełpino |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Start Mrzezino |
24 marca 2013
24.03 - 11:00 |
Cartusia II Kartuzy |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 marca 2013
23.03 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
GKS Kowale |
4 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
24 kwietnia 2013
24.04 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
30 maja 2013
30.05 - 15:00 |
Wikęd Luzino |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Kolejka 17 - 30. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Wikęd Luzino |
1 - 0 |
Amator Kiełpino |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
Korona Żelistrzewo |
4 - 4 |
GKS Kowale |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
8 maja 2013
8.05 - 17:30 |
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
30 marca 2013
30.03 - 16:00 |
Gdynia Witomino |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
30 marca 2013
30.03 - 12:00 |
Pruszcz Gdański |
Sporting Leźno |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Start Mrzezino |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
8 maja 2013
8.05 - 17:30 |
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Amator Kiełpino |
6 - 2 |
Start Mrzezino |
15 maja 2013
15.05 - 18:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Sporting Leźno |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
7 kwietnia 2013
7.04 - 16:00 |
ul. Traugutta |
Cartusia II Kartuzy |
0 - 0 |
Olimpia Osowa |
7 kwietnia 2013
7.04 - 16:00 |
Gdynia Witomino |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
Motława Suchy Dąb |
6 kwietnia 2013
6.04 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
6 kwietnia 2013
6.04 - 14:00 |
ul. Hallera |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
Wikęd Luzino |
8 maja 2013
8.05 - 17:30 |
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Sierakowice |
1 - 5 |
Amator Kiełpino |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
GKS Kowale |
0 - 4 |
Wikęd Luzino |
13 kwietnia 2013
13.04 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
5 - 4 |
Cartusia II Kartuzy |
13 kwietnia 2013
13.04 - 18:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Pruszcz Gdański |
Sporting Leźno |
0 - 0 |
Start Mrzezino |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Amator Kiełpino |
4 - 3 |
Sporting Leźno |
21 kwietnia 2013
21.04 - 13:00 |
Start Mrzezino |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
21 kwietnia 2013
21.04 - 17:30 |
Cartusia II Kartuzy |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
21 kwietnia 2013
21.04 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 6 |
Wikęd Luzino |
20 kwietnia 2013
20.04 - 14:00 |
GKS Kowale |
5 - 1 |
GKS Sierakowice |
20 kwietnia 2013
20.04 - 14:00 |
Kolejka 21 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GKS Kowale |
0 - 0 |
Amator Kiełpino |
27 kwietnia 2013
27.04 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 kwietnia 2013
28.04 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Cartusia II Kartuzy |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
3 - 2 |
Stolem Gniewino |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 4 |
Start Mrzezino |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
27 kwietnia 2013
27.04 - 15:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Amator Kiełpino |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Sporting Leźno |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Start Mrzezino |
0 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
1 maja 2013
1.05 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
1 maja 2013
1.05 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Cartusia II Kartuzy |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
1 maja 2013
1.05 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
GKS Kowale |
30 kwietnia 2013
30.04 - 17:30 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Amator Kiełpino |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
GKS Kowale |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 maja 2013
4.05 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Cartusia II Kartuzy |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
4 maja 2013
4.05 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
0 - 4 |
Sporting Leźno |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Amator Kiełpino |
2 - 3 |
Olimpia Osowa |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Sporting Leźno |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
GKS Sierakowice |
12 maja 2013
12.05 - 12:00 |
Cartusia II Kartuzy |
3 - 1 |
GKS Kowale |
12 maja 2013
12.05 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Amator Kiełpino |
18 maja 2013
18.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
8 - 3 |
Cartusia II Kartuzy |
18 maja 2013
18.05 - 14:00 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
18 maja 2013
18.05 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Wikęd Luzino |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
18 maja 2013
18.05 - 14:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
0 - 3 |
Olimpia Osowa |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
26 maja 2013
26.05 - 13:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Sporting Leźno |
0 - 4 |
Wikęd Luzino |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Start Mrzezino |
5 - 0 |
GKS Sierakowice |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
5 - 1 |
GKS Kowale |
26 maja 2013
26.05 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
25 maja 2013
25.05 - 14:00 |
Cartusia II Kartuzy |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 maja 2013
26.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Cartusia II Kartuzy |
4 - 2 |
Amator Kiełpino |
2 czerwca 2013
2.06 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
2 czerwca 2013
2.06 - 17:00 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Start Mrzezino |
2 czerwca 2013
2.06 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
2 czerwca 2013
2.06 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 czerwca 2013
2.06 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Olimpia Osowa |
|
Korona Żelistrzewo |
5 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Amator Kiełpino |
4 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Motława Suchy Dąb |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Olimpia Osowa |
3 - 2 |
Wikęd Luzino |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Sporting Leźno |
1 - 2 |
GKS Kowale |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Start Mrzezino |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
Amator Kiełpino |
8 czerwca 2013
8.06 - 14:00 |
Cartusia II Kartuzy |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Start Mrzezino |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Sporting Leźno |
9 czerwca 2013
9.06 - 17:00 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 czerwca 2013
8.06 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
3 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
9 czerwca 2013
9.06 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Amator Kiełpino |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 5 |
Wikęd Luzino |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
GKS Kowale |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Sporting Leźno |
2 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
goście nie przyjechali |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
|