POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga Bałtycka - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Stargard Szczeciński 30 61 18 7 5 57 - 28
2. Kotwica Kołobrzeg 30 54 15 9 6 39 - 26
3. Lechia II Gdańsk 30 46 13 7 10 43 - 32
4. Drawa Drawsko Pomorskie 30 46 13 7 10 44 - 42
5. Cartusia Kartuzy 30 45 12 9 9 28 - 29
6. Gwardia Koszalin 30 43 12 7 11 57 - 40
7. Pogoń Barlinek 30 43 12 7 11 41 - 41
8. Arka II Gdynia 30 42 12 6 12 40 - 41
9. Bałtyk Gdynia 30 41 10 11 9 30 - 28
10. Koral Dębnica 30 39 10 9 11 33 - 37
11. Chemik Police 30 38 10 8 12 42 - 38
12. Pogoń II Szczecin 30 38 10 8 12 43 - 48
13. Energetyk Gryfino 30 36 9 9 12 34 - 42
14. Polonia Gdańsk 30 34 9 7 14 46 - 46
15. Dąb Dębno 30 34 9 7 14 44 - 57
16. Gryf Słupsk 30 18 4 6 20 22 - 68
Ostatni komentarz dodał AndrzejJ 26.06.2013, 18:53:34

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. Gryf Słupsk 1 - 1 Arka II Gdynia 18 sierpnia 2012 - 17:00
2. Polonia Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 18 sierpnia 2012 - 11:00
3. Pogoń II Szczecin 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 18 sierpnia 2012 - 11:00
4. Pogoń Barlinek 0 - 1 Cartusia Kartuzy 18 sierpnia 2012 - 17:00
5. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 0 Chemik Police 18 sierpnia 2012 - 17:00
6. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 19 sierpnia 2012 - 13:00
7. Dąb Dębno 2 - 1 Energetyk Gryfino 18 sierpnia 2012 - 16:00
8. Koral Dębnica 2 - 1 Gwardia Koszalin 18 sierpnia 2012 - 15:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
9. Arka II Gdynia 1 - 4 Gwardia Koszalin 26 sierpnia 2012 - 17:00
10. Energetyk Gryfino 1 - 0 Koral Dębnica 25 sierpnia 2012 - 16:00
11. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Dąb Dębno 25 sierpnia 2012 - 16:00
12. Chemik Police 0 - 0 Lechia II Gdańsk 25 sierpnia 2012 - 15:00
13. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 26 sierpnia 2012 - 13:00
14. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 3 Pogoń Barlinek 25 sierpnia 2012 - 15:00
15. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Pogoń II Szczecin 25 sierpnia 2012 - 18:00
16. Gryf Słupsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 25 sierpnia 2012 - 17:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
17. Polonia Gdańsk 5 - 0 Arka II Gdynia 1 września 2012 - 11:00
18. Pogoń II Szczecin 4 - 3 Gryf Słupsk 1 września 2012 - 11:00
19. Pogoń Barlinek 2 - 2 Bałtyk Gdynia 1 września 2012 - 16:00
20. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 1 września 2012 - 17:00
21. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 1 września 2012 - 11:00
22. Dąb Dębno 5 - 5 Chemik Police 1 września 2012 - 11:00
23. Koral Dębnica 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 1 września 2012 - 16:00
24. Gwardia Koszalin 2 - 3 Energetyk Gryfino 1 września 2012 - 17:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
25. Arka II Gdynia 2 - 1 Energetyk Gryfino 8 września 2012 - 17:00
26. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Gwardia Koszalin 8 września 2012 - 19:00
27. Chemik Police 1 - 1 Koral Dębnica 8 września 2012 - 15:00
28. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Dąb Dębno 8 września 2012 - 16:00
29. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 Lechia II Gdańsk 8 września 2012 - 15:00
30. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 7 września 2012 - 19:00
31. Gryf Słupsk 3 - 0 Pogoń Barlinek 8 września 2012 - 17:00
32. Polonia Gdańsk 3 - 0 Pogoń II Szczecin 8 września 2012 - 11:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
33. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Arka II Gdynia 15 września 2012 - 11:00
34. Pogoń Barlinek 3 - 1 Polonia Gdańsk 15 września 2012 - 16:00
35. Drawa Drawsko Pomorskie 4 - 2 Gryf Słupsk 15 września 2012 - 16:00
36. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 16 września 2012 - 15:00
37. Dąb Dębno 0 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 15 września 2012 - 16:00
38. Koral Dębnica 1 - 2 Cartusia Kartuzy 15 września 2012 - 10:30
39. Gwardia Koszalin 4 - 1 Chemik Police 15 września 2012 - 16:00
40. Energetyk Gryfino 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 15 września 2012 - 15:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
41. Arka II Gdynia 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 23 września 2012 - 17:00
42. Chemik Police 0 - 0 Energetyk Gryfino 22 września 2012 - 13:00
43. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Gwardia Koszalin 22 września 2012 - 11:00
44. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 1 Koral Dębnica 22 września 2012 - 15:00
45. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Dąb Dębno 21 września 2012 - 18:00
46. Gryf Słupsk 0 - 2 Lechia II Gdańsk 22 września 2012 - 17:00
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych, dokończony 3. października
47. Polonia Gdańsk 0 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 22 września 2012 - 11:00
48. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Pogoń Barlinek 22 września 2012 - 11:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Pogoń Barlinek 4 - 1 Arka II Gdynia 29 września 2012 - 15:00
50. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Pogoń II Szczecin 29 września 2012 - 16:00
51. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 30 września 2012 - 11:00
52. Dąb Dębno 3 - 0 Gryf Słupsk 29 września 2012 - 16:00
goście nie przyjechali z powodu problemów finansowych
53. Koral Dębnica 0 - 2 Bałtyk Gdynia 29 września 2012 - 16:00
54. Gwardia Koszalin 4 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 29 września 2012 - 16:00
55. Energetyk Gryfino 2 - 1 Cartusia Kartuzy 29 września 2012 - 14:00
56. Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 Chemik Police 29 września 2012 - 16:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
57. Arka II Gdynia 0 - 2 Chemik Police 7 października 2012 - 17:00
58. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 października 2012 - 11:00
59. Błękitni Stargard Szczeciński 4 - 0 Energetyk Gryfino 6 października 2012 - 15:00
60. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Gwardia Koszalin 6 października 2012 - 18:00
61. Gryf Słupsk 2 - 2 Koral Dębnica 6 października 2012 - 15:00
62. Polonia Gdańsk 4 - 2 Dąb Dębno 6 października 2012 - 11:00
63. Pogoń II Szczecin 2 - 2 Lechia II Gdańsk 6 października 2012 - 11:00
64. Pogoń Barlinek 3 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 6 października 2012 - 15:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
65. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Arka II Gdynia 13 października 2012 - 15:00
66. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Pogoń Barlinek 13 października 2012 - 15:30
67. Dąb Dębno 2 - 1 Pogoń II Szczecin 13 października 2012 - 15:00
68. Koral Dębnica 1 - 1 Polonia Gdańsk 13 października 2012 - 15:00
69. Gwardia Koszalin 0 - 1 Gryf Słupsk 13 października 2012 - 15:00
70. Energetyk Gryfino 0 - 1 Bałtyk Gdynia 13 października 2012 - 14:00
71. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 13 października 2012 - 17:00
72. Chemik Police 1 - 2 Cartusia Kartuzy 13 października 2012 - 13:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
73. Arka II Gdynia 1 - 0 Cartusia Kartuzy 21 października 2012 - 11:00
74. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Chemik Police 20 października 2012 - 15:00
75. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 19 października 2012 - 18:00
76. Gryf Słupsk 1 - 2 Energetyk Gryfino 20 października 2012 - 14:00
77. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gwardia Koszalin 20 października 2012 - 11:00
78. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Koral Dębnica 20 października 2012 - 11:00
79. Pogoń Barlinek 0 - 0 Dąb Dębno 20 października 2012 - 14:00
80. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 3 Lechia II Gdańsk 20 października 2012 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
81. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Arka II Gdynia 28 października 2012 - 14:00
82. Dąb Dębno 4 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 27 października 2012 - 14:00
83. Koral Dębnica 0 - 0 Pogoń Barlinek 27 października 2012 - 15:00
84. Gwardia Koszalin 0 - 1 Pogoń II Szczecin 27 października 2012 - 14:00
85. Energetyk Gryfino 4 - 2 Polonia Gdańsk 27 października 2012 - 14:00
86. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Gryf Słupsk 27 października 2012 - 15:00
87. Chemik Police 2 - 0 Bałtyk Gdynia 27 października 2012 - 13:00
88. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 27 października 2012 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
89. Arka II Gdynia 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 4 listopada 2012 - 17:00
90. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 3 listopada 2012 - 17:00
91. Gryf Słupsk 1 - 2 Chemik Police 3 listopada 2012 - 13:00
92. Polonia Gdańsk 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 3 listopada 2012 - 11:00
93. Pogoń II Szczecin 2 - 3 Energetyk Gryfino 3 listopada 2012 - 11:00
94. Pogoń Barlinek 0 - 2 Gwardia Koszalin 3 listopada 2012 - 13:00
95. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Koral Dębnica 3 listopada 2012 - 14:00
96. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Dąb Dębno 4 listopada 2012 - 11:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
97. Dąb Dębno 1 - 2 Arka II Gdynia 10 listopada 2012 - 14:00
98. Koral Dębnica 1 - 0 Lechia II Gdańsk 10 listopada 2012 - 14:00
99. Gwardia Koszalin 4 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 10 listopada 2012 - 13:00
100. Energetyk Gryfino 1 - 0 Pogoń Barlinek 10 listopada 2012 - 13:00
101. Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Pogoń II Szczecin 10 listopada 2012 - 15:00
102. Chemik Police 0 - 1 Polonia Gdańsk 10 listopada 2012 - 13:00
103. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Gryf Słupsk 10 listopada 2012 - 13:00
104. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Bałtyk Gdynia 10 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 14 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
105. Arka II Gdynia 2 - 3 Bałtyk Gdynia 17 listopada 2012 - 17:00
106. Gryf Słupsk 0 - 4 Błękitni Stargard Szczeciński 17 listopada 2012 - 13:00
107. Polonia Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy 17 listopada 2012 - 11:00
108. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Chemik Police 17 listopada 2012 - 11:00
109. Pogoń Barlinek 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 listopada 2012 - 13:00
110. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 Energetyk Gryfino 17 listopada 2012 - 13:00
111. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Gwardia Koszalin 18 listopada 2012 - 13:00
112. Dąb Dębno 1 - 1 Koral Dębnica 17 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 24/25. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
113. Koral Dębnica 2 - 0 Arka II Gdynia 24 listopada 2012 - 14:00
114. Gwardia Koszalin 2 - 3 Dąb Dębno 24 listopada 2012 - 13:00
115. Energetyk Gryfino 1 - 1 Lechia II Gdańsk 24 listopada 2012 - 13:00
116. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 24 listopada 2012 - 17:00
117. Chemik Police 0 - 1 Pogoń Barlinek 24 listopada 2012 - 13:00
118. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Pogoń II Szczecin 24 listopada 2012 - 13:00
119. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Polonia Gdańsk 24 listopada 2012 - 14:00
120. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf Słupsk 24 listopada 2012 - 17:00
Kolejka 16 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (2) 
121. Arka II Gdynia 4 - 0 Gryf Słupsk 17 marca 2013 - 11:00
122. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Polonia Gdańsk 15 marca 2013 - 19:00
123. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Pogoń II Szczecin 16 marca 2013 - 13:00
124. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Pogoń Barlinek 15 maja 2013 - 17:00
125. Chemik Police 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 10 kwietnia 2013 - 17:00
126. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Lechia II Gdańsk 3 kwietnia 2013 - 18:00
127. Energetyk Gryfino 1 - 1 Dąb Dębno 16 marca 2013 - 14:00
128. Gwardia Koszalin 0 - 1 Koral Dębnica 15 maja 2013 - 17:00
Kolejka 17 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
129. Gwardia Koszalin 1 - 2 Arka II Gdynia 1 maja 2013 - 13:00
130. Koral Dębnica 3 - 1 Energetyk Gryfino 29 maja 2013 - 17:00
131. Dąb Dębno 3 - 4 Kotwica Kołobrzeg 5 czerwca 2013 - 17:00
132. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Chemik Police 23 marca 2013 - 15:00
133. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 1 Cartusia Kartuzy 23 marca 2013 - 12:00
134. Pogoń Barlinek 0 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 29 maja 2013 - 17:00
135. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Bałtyk Gdynia 23 marca 2013 - 11:00
136. Polonia Gdańsk 1 - 2 Gryf Słupsk 23 marca 2013 - 14:00
w Malborku
Kolejka 18 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (11) 
137. Arka II Gdynia 4 - 1 Polonia Gdańsk 30 marca 2013 - 11:00
138. Gryf Słupsk 1 - 2 Pogoń II Szczecin 30 marca 2013 - 11:00
139. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Pogoń Barlinek 29 marca 2013 - 19:00
140. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 30 marca 2013 - 13:00
141. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Lechia II Gdańsk 30 marca 2013 - 14:00
we Władysławowie
142. Chemik Police 0 - 1 Dąb Dębno 17 kwietnia 2013 - 17:00
143. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Koral Dębnica 28 marca 2013 - 16:00
144. Energetyk Gryfino 1 - 1 Gwardia Koszalin 30 marca 2013 - 15:00
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
145. Energetyk Gryfino 0 - 1 Arka II Gdynia 6 kwietnia 2013 - 15:00
146. Gwardia Koszalin 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 29 maja 2013 - 18:00
147. Koral Dębnica 0 - 2 Chemik Police 19 czerwca 2013 - 17:00
148. Dąb Dębno 0 - 1 Cartusia Kartuzy 1 maja 2013 - 17:00
149. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 6 kwietnia 2013 - 11:00
150. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Bałtyk Gdynia 6 kwietnia 2013 - 13:00
151. Pogoń Barlinek 5 - 0 Gryf Słupsk 1 maja 2013 - 17:00
152. Pogoń II Szczecin 1 - 4 Polonia Gdańsk 6 kwietnia 2013 - 11:00
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
153. Arka II Gdynia 5 - 2 Pogoń II Szczecin 14 kwietnia 2013 - 11:00
154. Polonia Gdańsk 2 - 3 Pogoń Barlinek 13 kwietnia 2013 - 11:00
155. Gryf Słupsk 0 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 13 kwietnia 2013 - 15:00
156. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Lechia II Gdańsk 12 kwietnia 2013 - 19:00
157. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Dąb Dębno 13 kwietnia 2013 - 15:00
158. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Koral Dębnica 13 kwietnia 2013 - 15:30
we Władysławowie
159. Chemik Police 1 - 1 Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2013 - 13:00
160. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Energetyk Gryfino 11 kwietnia 2013 - 18:30
Kolejka 21 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
161. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Arka II Gdynia 20 kwietnia 2013 - 17:00
162. Energetyk Gryfino 0 - 2 Chemik Police 20 kwietnia 2013 - 15:00
163. Gwardia Koszalin 3 - 2 Cartusia Kartuzy 20 kwietnia 2013 - 16:00
164. Koral Dębnica 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 20 kwietnia 2013 - 14:00
165. Dąb Dębno 0 - 0 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia 2013 - 15:00
166. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gryf Słupsk 20 kwietnia 2013 - 13:00
167. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 1 Polonia Gdańsk 20 kwietnia 2013 - 11:00
168. Pogoń Barlinek 2 - 2 Pogoń II Szczecin 20 kwietnia 2013 - 11:00
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
169. Arka II Gdynia 3 - 0 Pogoń Barlinek 28 kwietnia 2013 - 17:00
170. Pogoń II Szczecin 4 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 27 kwietnia 2013 - 11:00
171. Polonia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk 27 kwietnia 2013 - 11:00
172. Gryf Słupsk 1 - 1 Dąb Dębno 27 kwietnia 2013 - 15:00
173. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Koral Dębnica 27 kwietnia 2013 - 19:00
174. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Gwardia Koszalin 27 kwietnia 2013 - 15:00
175. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Energetyk Gryfino 27 kwietnia 2013 - 15:00
176. Chemik Police 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 27 kwietnia 2013 - 13:00
Kolejka 23 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
177. Chemik Police 1 - 0 Arka II Gdynia 4 maja 2013 - 15:00
178. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Cartusia Kartuzy 4 maja 2013 - 17:00
179. Energetyk Gryfino 3 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 4 maja 2013 - 16:00
180. Gwardia Koszalin 0 - 1 Bałtyk Gdynia 5 maja 2013 - 13:00
181. Koral Dębnica 0 - 1 Gryf Słupsk 4 maja 2013 - 14:00
182. Dąb Dębno 2 - 3 Polonia Gdańsk 4 maja 2013 - 11:00
183. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Pogoń II Szczecin 4 maja 2013 - 11:00
184. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Pogoń Barlinek 4 maja 2013 - 16:00
Kolejka 24 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
185. Arka II Gdynia 3 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 12 maja 2013 - 11:00
186. Pogoń Barlinek 2 - 1 Lechia II Gdańsk 11 maja 2013 - 15:00
187. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Dąb Dębno 10 maja 2013 - 18:00
188. Polonia Gdańsk 4 - 1 Koral Dębnica 11 maja 2013 - 11:00
189. Gryf Słupsk 1 - 6 Gwardia Koszalin 11 maja 2013 - 15:00
190. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Energetyk Gryfino 12 maja 2013 - 17:00
191. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 11 maja 2013 - 15:00
192. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Chemik Police 11 maja 2013 - 14:30
Kolejka 25 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (3) 
193. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Arka II Gdynia 18 maja 2013 - 15:00
194. Chemik Police 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 18 maja 2013 - 15:00
195. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Bałtyk Gdynia 18 maja 2013 - 17:00
196. Energetyk Gryfino 3 - 0 Gryf Słupsk 18 maja 2013 - 16:00
197. Gwardia Koszalin 0 - 0 Polonia Gdańsk 19 maja 2013 - 13:00
198. Koral Dębnica 1 - 0 Pogoń II Szczecin 18 maja 2013 - 11:00
199. Dąb Dębno 0 - 1 Pogoń Barlinek 18 maja 2013 - 15:00
200. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 18 maja 2013 - 15:00
Kolejka 26 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
201. Arka II Gdynia 0 - 2 Lechia II Gdańsk 26 maja 2013 - 11:00
202. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 Dąb Dębno 25 maja 2013 - 16:00
203. Pogoń Barlinek 1 - 1 Koral Dębnica 25 maja 2013 - 15:00
204. Pogoń II Szczecin 4 - 0 Gwardia Koszalin 25 maja 2013 - 11:00
205. Polonia Gdańsk 2 - 0 Energetyk Gryfino 25 maja 2013 - 11:00
206. Gryf Słupsk 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 25 maja 2013 - 15:00
207. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Chemik Police 25 maja 2013 - 19:00
208. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 0 Cartusia Kartuzy 25 maja 2013 - 15:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (5) 
209. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 0 Arka II Gdynia 1 czerwca 2013 - 15:00
210. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Bałtyk Gdynia 1 czerwca 2013 - 15:00
211. Chemik Police 5 - 0 Gryf Słupsk 1 czerwca 2013 - 15:00
212. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Polonia Gdańsk 1 czerwca 2013 - 17:00
213. Energetyk Gryfino 0 - 0 Pogoń II Szczecin 1 czerwca 2013 - 17:00
214. Gwardia Koszalin 2 - 0 Pogoń Barlinek 2 czerwca 2013 - 11:00
215. Koral Dębnica 0 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 1 czerwca 2013 - 15:00
216. Dąb Dębno 2 - 1 Lechia II Gdańsk 1 czerwca 2013 - 15:00
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
217. Arka II Gdynia 1 - 1 Dąb Dębno 9 czerwca 2013 - 19:00
218. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Koral Dębnica 5 czerwca 2013 - 19:00
219. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 3 Gwardia Koszalin 8 czerwca 2013 - 17:00
220. Pogoń Barlinek 1 - 0 Energetyk Gryfino 8 czerwca 2013 - 16:00
221. Pogoń II Szczecin 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 8 czerwca 2013 - 11:00
222. Polonia Gdańsk 3 - 3 Chemik Police 8 czerwca 2013 - 13:00
223. Gryf Słupsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy 8 czerwca 2013 - 15:00
224. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 7 czerwca 2013 - 19:00
Kolejka 29 - 15. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (4) 
225. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Arka II Gdynia 15 czerwca 2013 - 19:00
226. Błękitni Stargard Szczeciński 5 - 1 Gryf Słupsk 15 czerwca 2013 - 15:00
227. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Polonia Gdańsk 15 czerwca 2013 - 15:00
228. Chemik Police 2 - 0 Pogoń II Szczecin 15 czerwca 2013 - 15:00
229. Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Pogoń Barlinek 15 czerwca 2013 - 17:00
230. Energetyk Gryfino 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 15 czerwca 2013 - 17:00
231. Gwardia Koszalin 2 - 0 Lechia II Gdańsk 15 czerwca 2013 - 17:00
232. Koral Dębnica 7 - 2 Dąb Dębno 15 czerwca 2013 - 13:00
Kolejka 30 - 22. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
233. Arka II Gdynia 5 - 0 Koral Dębnica 22 czerwca 2013 - 17:00
234. Dąb Dębno 4 - 3 Gwardia Koszalin 22 czerwca 2013 - 17:00
235. Lechia II Gdańsk 3 - 4 Energetyk Gryfino 22 czerwca 2013 - 17:00
236. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 22 czerwca 2013 - 17:00
237. Pogoń Barlinek 5 - 2 Chemik Police 22 czerwca 2013 - 17:00
238. Pogoń II Szczecin 2 - 2 Cartusia Kartuzy 22 czerwca 2013 - 17:00
239. Polonia Gdańsk 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 22 czerwca 2013 - 17:00
240. Gryf Słupsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia 22 czerwca 2013 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04