ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D - grupa Słupsk I - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 12 27 8 3 1 56 - 9
2. Gryf Słupsk 12 26 8 2 2 44 - 7
3. Gryf II Słupsk 12 26 8 2 2 46 - 18
4. Pomorze Potęgowo 12 22 7 1 4 30 - 29
5. Orliki Jezierzyce 12 10 3 1 8 17 - 42
6. Skotawia Dębnica Kaszubska 12 7 2 1 9 17 - 49
7. Wybrzeże Objazda 12 3 1 0 11 9 - 65
Ostatni komentarz dodał z.margol 21.11.2011, 22:32:28



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Gryf Słupsk 1 - 1 Jantar Ustka
3. Gryf II Słupsk 5 - 0 Orliki Jezierzyce
4. Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 0 Wybrzeże Objazda
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Jantar Ustka 10 - 0 Wybrzeże Objazda
6. Orliki Jezierzyce 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
8. Gryf Słupsk 7 - 1 Pomorze Potęgowo
Pauza: Gryf II Słupsk,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Pomorze Potęgowo 0 - 7 Jantar Ustka
10. Gryf II Słupsk 2 - 3 Gryf Słupsk
12. Wybrzeże Objazda 1 - 7 Orliki Jezierzyce
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Jantar Ustka 7 - 0 Orliki Jezierzyce
15. Gryf Słupsk 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
16. Pomorze Potęgowo 1 - 5 Gryf II Słupsk
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Gryf II Słupsk 3 - 3 Jantar Ustka
18. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 6 Pomorze Potęgowo
19. Wybrzeże Objazda 0 - 6 Gryf Słupsk
Pauza: Orliki Jezierzyce,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gryf Słupsk 5 - 0 Orliki Jezierzyce
23. Pomorze Potęgowo 6 - 2 Wybrzeże Objazda
24. Gryf II Słupsk 6 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 6 Jantar Ustka
26. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Gryf II Słupsk
27. Orliki Jezierzyce 1 - 1 Pomorze Potęgowo
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jantar Ustka 1 - 0 Gryf Słupsk
31. Orliki Jezierzyce 0 - 2 Gryf II Słupsk
32. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Jantar Ustka
34. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Orliki Jezierzyce
36. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Gryf Słupsk
Pauza: Gryf II Słupsk,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Jantar Ustka 1 - 2 Pomorze Potęgowo
38. Gryf Słupsk 4 - 1 Gryf II Słupsk
40. Orliki Jezierzyce 5 - 2 Wybrzeże Objazda
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orliki Jezierzyce 0 - 3 Jantar Ustka
43. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Gryf Słupsk
44. Gryf II Słupsk 4 - 1 Pomorze Potęgowo
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. Jantar Ustka 1 - 1 Gryf II Słupsk
46. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
47. Gryf Słupsk 4 - 0 Wybrzeże Objazda
Pauza: Orliki Jezierzyce,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Orliki Jezierzyce 0 - 9 Gryf Słupsk
51. Wybrzeże Objazda 0 - 5 Pomorze Potęgowo
52. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 7 Gryf II Słupsk
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
53. Jantar Ustka 12 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
54. Gryf II Słupsk 7 - 1 Wybrzeże Objazda
55. Pomorze Potęgowo 3 - 2 Orliki Jezierzyce




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE