ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 14 40 13 1 0 106 - 11
2. Pomezania Malbork 14 33 11 0 3 52 - 23
3. Olimpico Malbork 14 27 8 3 3 60 - 26
4. Czarni Przemysław 14 22 7 1 6 50 - 43
5. Wierzyca Pelplin 14 21 7 0 7 40 - 36
6. Rodło Kwidzyn 14 11 3 2 9 29 - 58
7. Sokół Zblewo 14 6 2 0 12 19 - 103
8. Wietcisa Skarszewy 14 4 1 1 12 21 - 77
Ostatni komentarz dodał BenekWietcisa 27.05.2012, 13:01:32



Kolejka 1 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Chojniczanka Chojnice 13 - 1 Wietcisa Skarszewy 21 września 2011 - 17:00
2. Czarni Przemysław 1 - 4 Wierzyca Pelplin 11 września 2011 - 10:00
3. Olimpico Malbork 11 - 1 Sokół Zblewo 10 września 2011 - 12:00
4. Pomezania Malbork 5 - 1 Rodło Kwidzyn 10 września 2011 - 14:00
Kolejka 2 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Rodło Kwidzyn 17 września 2011 - 11:00
6. Sokół Zblewo 0 - 7 Pomezania Malbork 17 września 2011 - 11:00
7. Wierzyca Pelplin 2 - 5 Olimpico Malbork 18 września 2011 - 11:00
8. Chojniczanka Chojnice 12 - 1 Czarni Przemysław 17 września 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Czarni Przemysław 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 25 września 2011 - 10:00
10. Olimpico Malbork 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 24 września 2011 - 12:00
11. Pomezania Malbork 2 - 1 Wierzyca Pelplin 24 września 2011 - 14:00
12. Rodło Kwidzyn 6 - 2 Sokół Zblewo 25 września 2011 - 16:00
Kolejka 4 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
13. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Sokół Zblewo 1 października 2011 - 11:00
14. Wierzyca Pelplin 8 - 2 Rodło Kwidzyn 2 października 2011 - 10:30
15. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Pomezania Malbork 1 października 2011 - 13:00
16. Czarni Przemysław 3 - 7 Olimpico Malbork 2 października 2011 - 10:00
Kolejka 5 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
17. Olimpico Malbork 8 - 3 Wietcisa Skarszewy 8 października 2011 - 12:00
18. Pomezania Malbork 2 - 1 Czarni Przemysław 8 października 2011 - 14:00
19. Rodło Kwidzyn 1 - 10 Chojniczanka Chojnice 8 października 2011 - 13:45
20. Sokół Zblewo 1 - 5 Wierzyca Pelplin 8 października 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
21. Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Wierzyca Pelplin 15 października 2011 - 11:00
22. Chojniczanka Chojnice 17 - 0 Sokół Zblewo 15 października 2011 - 11:00
23. Czarni Przemysław 2 - 1 Rodło Kwidzyn 16 października 2011 - 10:00
24. Olimpico Malbork 4 - 1 Pomezania Malbork 15 października 2011 - 12:00
Kolejka 7 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
25. Pomezania Malbork 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 23 października 2011 - 11:00
26. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Olimpico Malbork 23 października 2011 - 13:00
27. Sokół Zblewo 1 - 4 Czarni Przemysław 22 października 2011 - 11:00
28. Wierzyca Pelplin 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 23 października 2011 - 11:00
Kolejka 8 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (5) 
29. Wietcisa Skarszewy 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
30. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Czarni Przemysław
31. Sokół Zblewo 0 - 7 Olimpico Malbork
32. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 9 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
33. Rodło Kwidzyn 4 - 4 Wietcisa Skarszewy
34. Pomezania Malbork 10 - 3 Sokół Zblewo
35. Olimpico Malbork 3 - 0 Wierzyca Pelplin
36. Czarni Przemysław 1 - 5 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
37. Wietcisa Skarszewy 1 - 9 Czarni Przemysław
38. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Olimpico Malbork
39. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Pomezania Malbork
40. Sokół Zblewo 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Kolejka 11 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
41. Sokół Zblewo 7 - 4 Wietcisa Skarszewy
42. Rodło Kwidzyn 2 - 6 Wierzyca Pelplin
43. Pomezania Malbork 1 - 4 Chojniczanka Chojnice
44. Olimpico Malbork 2 - 2 Czarni Przemysław
Kolejka 12 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
45. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Olimpico Malbork
46. Czarni Przemysław 1 - 5 Pomezania Malbork
47. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Rodło Kwidzyn
48. Wierzyca Pelplin 7 - 0 Sokół Zblewo
Kolejka 13 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
49. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
50. Sokół Zblewo 1 - 13 Chojniczanka Chojnice
51. Rodło Kwidzyn 1 - 7 Czarni Przemysław
52. Pomezania Malbork 1 - 0 Olimpico Malbork
Kolejka 14 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
53. Wietcisa Skarszewy 0 - 6 Pomezania Malbork
54. Olimpico Malbork 3 - 5 Rodło Kwidzyn
55. Czarni Przemysław 9 - 0 Sokół Zblewo
56. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Wierzyca Pelplin




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE