MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 II Tczew 14 33 11 0 3 68 - 24
2. Pogoń Smętowo 14 31 10 1 3 48 - 14
3. Orzeł Subkowy 14 20 6 2 6 31 - 37
4. Delta Miłoradz 14 19 6 1 7 37 - 34
5. Mewa Gniew 14 18 5 3 6 48 - 51
6. KP II Starogard Gdański 14 16 5 1 8 33 - 57
7. Wierzyca Pelplin 14 14 4 2 8 26 - 54
8. Świt Radostowo 14 12 4 0 10 31 - 51
Ostatni komentarz dodał barti966 30.05.2012, 21:36:08



Kolejka 1 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Delta Miłoradz 0 - 1 Wierzyca Pelplin 10 września 2011 - 11:00
2. Gryf 2009 II Tczew 4 - 5 Świt Radostowo 10 września 2011 - 13:00
3. KP II Starogard Gdański 3 - 6 Mewa Gniew 10 września 2011 - 11:00
4. Orzeł Subkowy 1 - 5 Pogoń Smętowo 10 września 2011 - 11:00
Kolejka 2 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
5. Wierzyca Pelplin 0 - 6 Pogoń Smętowo 17 września 2011 - 10:00
6. Mewa Gniew 3 - 5 Orzeł Subkowy 17 września 2011 - 13:30
7. Świt Radostowo 3 - 0 KP II Starogard Gdański 18 września 2011 - 13:00
8. Delta Miłoradz 0 - 3 Gryf 2009 II Tczew 17 września 2011 - 10:00
Kolejka 3 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
9. Gryf 2009 II Tczew 4 - 1 Wierzyca Pelplin 24 września 2011 - 13:00
10. KP II Starogard Gdański 2 - 7 Delta Miłoradz 5 października 2011 - 11:00
11. Orzeł Subkowy 3 - 0 Świt Radostowo 25 września 2011 - 16:30
12. Pogoń Smętowo 4 - 2 Mewa Gniew 24 września 2011 - 11:00
Kolejka 4 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (6) 
13. Wierzyca Pelplin 1 - 11 Mewa Gniew 1 października 2011 - 10:00
14. Świt Radostowo 0 - 4 Pogoń Smętowo 2 października 2011 - 12:00
15. Delta Miłoradz 1 - 2 Orzeł Subkowy 1 października 2011 - 11:00
16. Gryf 2009 II Tczew 11 - 1 KP II Starogard Gdański 1 października 2011 - 13:00
Kolejka 5 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
17. KP II Starogard Gdański 4 - 1 Wierzyca Pelplin 8 października 2011 - 11:00
18. Orzeł Subkowy 1 - 0 Gryf 2009 II Tczew 8 października 2011 - 13:00
19. Pogoń Smętowo 2 - 1 Delta Miłoradz 8 października 2011 - 11:00
20. Mewa Gniew 4 - 2 Świt Radostowo 8 października 2011 - 13:30
Kolejka 6 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (108) 
21. Wierzyca Pelplin 6 - 1 Świt Radostowo 15 października 2011 - 10:00
22. Delta Miłoradz 3 - 3 Mewa Gniew 15 października 2011 - 10:00
23. Gryf 2009 II Tczew 2 - 1 Pogoń Smętowo 15 października 2011 - 13:00
24. KP II Starogard Gdański 4 - 3 Orzeł Subkowy 16 października 2011 - 15:00
Kolejka 7 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
25. Orzeł Subkowy 1 - 2 Wierzyca Pelplin 23 października 2011 - 14:00
26. Pogoń Smętowo 6 - 0 KP II Starogard Gdański 22 października 2011 - 11:00
27. Mewa Gniew 2 - 5 Gryf 2009 II Tczew 22 października 2011 - 13:30
28. Świt Radostowo 0 - 2 Delta Miłoradz 22 października 2011 - 12:00
Kolejka 8 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
29. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Delta Miłoradz
30. Świt Radostowo 4 - 1 Gryf 2009 II Tczew
31. Mewa Gniew 2 - 3 KP II Starogard Gdański
32. Pogoń Smętowo 1 - 1 Orzeł Subkowy
Kolejka 9 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
33. Pogoń Smętowo 5 - 0 Wierzyca Pelplin
34. Orzeł Subkowy 3 - 3 Mewa Gniew
35. KP II Starogard Gdański 4 - 2 Świt Radostowo
36. Gryf 2009 II Tczew 6 - 0 Delta Miłoradz
Kolejka 10 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
37. Wierzyca Pelplin 2 - 4 Gryf 2009 II Tczew
38. Delta Miłoradz 4 - 3 KP II Starogard Gdański
39. Świt Radostowo 1 - 3 Orzeł Subkowy
40. Mewa Gniew 2 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 11 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
41. Mewa Gniew 3 - 3 Wierzyca Pelplin
42. Pogoń Smętowo 6 - 1 Świt Radostowo
43. Orzeł Subkowy 1 - 3 Delta Miłoradz
44. KP II Starogard Gdański 1 - 3 Gryf 2009 II Tczew
Kolejka 12 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
45. Wierzyca Pelplin 4 - 4 KP II Starogard Gdański
46. Gryf 2009 II Tczew 10 - 2 Orzeł Subkowy
47. Delta Miłoradz 1 - 2 Pogoń Smętowo
48. Świt Radostowo 1 - 4 Mewa Gniew
Kolejka 13 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
49. Świt Radostowo 6 - 2 Wierzyca Pelplin
50. Mewa Gniew 1 - 5 Delta Miłoradz
51. Pogoń Smętowo 2 - 3 Gryf 2009 II Tczew
52. Orzeł Subkowy 2 - 4 KP II Starogard Gdański
Kolejka 14 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (63) 
53. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Orzeł Subkowy
54. KP II Starogard Gdański 0 - 3 Pogoń Smętowo
55. Gryf 2009 II Tczew 12 - 2 Mewa Gniew
56. Delta Miłoradz 8 - 5 Świt Radostowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE