MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Piast Człuchów 18 48 16 0 2 67 - 24
2. Koral Dębnica 18 43 14 1 3 72 - 27
3. Kolejarz Chojnice 18 38 12 2 4 59 - 28
4. Drzewiarz Rzeczenica 18 28 9 1 8 37 - 30
5. Stegna Parchowo 18 26 8 2 8 44 - 51
6. Urania Udorpie 18 22 7 1 10 33 - 51
7. Brda Przechlewo 18 21 7 0 11 50 - 55
8. MKS Debrzno 18 18 6 0 12 48 - 47
9. Sokół Wyczechy 18 13 4 1 13 24 - 60
10. Kaszubia Studzienice 18 8 2 2 14 14 - 75
Ostatni komentarz dodał RafalKSP 26.06.2012, 20:17:08



Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. MKS Debrzno 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 3 września 2011 - 15:30
2. Koral Dębnica 11 - 2 Kaszubia Studzienice 3 września 2011 - 12:00
3. Piast Człuchów 8 - 2 Stegna Parchowo 3 września 2011 - 11:00
4. Kolejarz Chojnice 5 - 1 Sokół Wyczechy 4 września 2011 - 14:00
5. Urania Udorpie 3 - 5 Brda Przechlewo 3 września 2011 - 13:00
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
6. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 0 Brda Przechlewo 10 września 2011 - 12:00
7. Sokół Wyczechy 4 - 2 Urania Udorpie 11 września 2011 - 13:00
8. Stegna Parchowo 3 - 5 Kolejarz Chojnice 11 września 2011 - 12:00
9. Kaszubia Studzienice 0 - 6 Piast Człuchów 11 września 2011 - 17:00
10. MKS Debrzno 1 - 3 Koral Dębnica 10 września 2011 - 11:00
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
11. Koral Dębnica 5 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 17 września 2011 - 15:00
12. Piast Człuchów 2 - 1 MKS Debrzno 18 września 2011 - 11:00
13. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Kaszubia Studzienice 18 września 2011 - 14:00
14. Urania Udorpie 5 - 2 Stegna Parchowo 17 września 2011 - 13:00
15. Brda Przechlewo 8 - 2 Sokół Wyczechy 18 września 2011 - 14:00
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
16. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Sokół Wyczechy 24 września 2011 - 12:00
17. Stegna Parchowo 3 - 2 Brda Przechlewo 25 września 2011 - 12:00
18. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Urania Udorpie 25 września 2011 - 16:30
19. MKS Debrzno 1 - 2 Kolejarz Chojnice 25 września 2011 - 10:00
20. Koral Dębnica 4 - 1 Piast Człuchów 24 września 2011 - 13:00
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (7) 
21. Piast Człuchów 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 5 października 2011 - 16:30
22. Kolejarz Chojnice 3 - 3 Koral Dębnica 1 października 2011 - 14:00
23. Urania Udorpie 3 - 2 MKS Debrzno 1 października 2011 - 13:00
24. Brda Przechlewo 5 - 1 Kaszubia Studzienice 2 października 2011 - 14:00
25. Sokół Wyczechy 1 - 1 Stegna Parchowo 2 października 2011 - 12:30
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
26. Drzewiarz Rzeczenica 5 - 1 Stegna Parchowo 8 października 2011 - 12:30
27. Kaszubia Studzienice 0 - 2 Sokół Wyczechy 9 października 2011 - 16:00
28. MKS Debrzno 4 - 2 Brda Przechlewo 8 października 2011 - 11:00
29. Koral Dębnica 1 - 0 Urania Udorpie 8 października 2011 - 13:00
30. Piast Człuchów 2 - 0 Kolejarz Chojnice 9 października 2011 - 13:00
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
31. Kolejarz Chojnice 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 16 października 2011 - 14:00
32. Urania Udorpie 0 - 3 Piast Człuchów 15 października 2011 - 13:00
33. Brda Przechlewo 5 - 2 Koral Dębnica 16 października 2011 - 14:00
34. Sokół Wyczechy 6 - 1 MKS Debrzno 16 października 2011 - 12:30
35. Stegna Parchowo 3 - 1 Kaszubia Studzienice 16 października 2011 - 15:00
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
36. Drzewiarz Rzeczenica 0 - 0 Kaszubia Studzienice 22 października 2011 - 12:00
37. MKS Debrzno 2 - 3 Stegna Parchowo 22 października 2011 - 11:00
38. Koral Dębnica 5 - 1 Sokół Wyczechy 22 października 2011 - 13:00
39. Piast Człuchów 6 - 1 Brda Przechlewo 23 października 2011 - 13:00
40. Kolejarz Chojnice 7 - 0 Urania Udorpie 22 października 2011 - 14:00
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
41. Urania Udorpie 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 29 października 2011 - 13:00
42. Brda Przechlewo 2 - 4 Kolejarz Chojnice 30 października 2011 - 13:00
43. Sokół Wyczechy 3 - 5 Piast Człuchów 30 października 2011 - 13:00
44. Stegna Parchowo 3 - 8 Koral Dębnica 30 października 2011 - 11:00
45. Kaszubia Studzienice 3 - 2 MKS Debrzno 29 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
46. Drzewiarz Rzeczenica 2 - 0 MKS Debrzno 14 kwietnia 2012 - 11:30
47. Kaszubia Studzienice 0 - 2 Koral Dębnica 14 kwietnia 2012 - 16:00
48. Stegna Parchowo 1 - 4 Piast Człuchów 15 kwietnia 2012 - 12:00
49. Sokół Wyczechy 1 - 6 Kolejarz Chojnice 15 kwietnia 2012 - 13:00
50. Brda Przechlewo 1 - 3 Urania Udorpie 15 kwietnia 2012 - 12:00
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
51. Brda Przechlewo 0 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 22 kwietnia 2012 - 12:00
52. Urania Udorpie 2 - 1 Sokół Wyczechy 21 kwietnia 2012 - 14:30
53. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Stegna Parchowo 22 kwietnia 2012 - 14:00
54. Piast Człuchów 2 - 0 Kaszubia Studzienice 25 kwietnia 2012 - 17:30
55. Koral Dębnica 6 - 1 MKS Debrzno 21 kwietnia 2012 - 13:00
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
56. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 4 Koral Dębnica 28 kwietnia 2012 - 10:30
57. MKS Debrzno 6 - 3 Piast Człuchów 2 maja 2012 - 17:00
58. Kaszubia Studzienice 0 - 5 Kolejarz Chojnice 28 kwietnia 2012 - 14:00
59. Stegna Parchowo 2 - 0 Urania Udorpie 29 kwietnia 2012 - 12:00
60. Sokół Wyczechy 0 - 7 Brda Przechlewo 29 kwietnia 2012 - 13:00
Kolejka 13 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
61. Sokół Wyczechy 0 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 6 maja 2012 - 13:00
62. Brda Przechlewo 2 - 3 Stegna Parchowo 6 maja 2012 - 12:00
63. Urania Udorpie 5 - 0 Kaszubia Studzienice 5 maja 2012 - 14:30
64. Kolejarz Chojnice 4 - 0 MKS Debrzno 6 maja 2012 - 14:00
65. Piast Człuchów 1 - 0 Koral Dębnica 23 maja 2012 - 17:00
Kolejka 14 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
66. Drzewiarz Rzeczenica 3 - 4 Piast Człuchów 9 maja 2012 - 17:00
67. Koral Dębnica 2 - 0 Kolejarz Chojnice 12 maja 2012 - 13:00
68. MKS Debrzno 4 - 0 Urania Udorpie 12 maja 2012 - 12:00
69. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Brda Przechlewo 12 maja 2012 - 14:00
70. Stegna Parchowo 3 - 0 Sokół Wyczechy 13 maja 2012 - 12:00
Kolejka 15 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
71. Stegna Parchowo 0 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 20 maja 2012 - 12:00
72. Sokół Wyczechy 0 - 3 Kaszubia Studzienice 20 maja 2012 - 13:00
73. Brda Przechlewo 5 - 3 MKS Debrzno 20 maja 2012 - 12:00
74. Urania Udorpie 1 - 3 Koral Dębnica 19 maja 2012 - 14:30
75. Kolejarz Chojnice 2 - 3 Piast Człuchów 16 maja 2012 - 17:00
Kolejka 16 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
76. Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Kolejarz Chojnice 26 maja 2012 - 10:30
77. Piast Człuchów 6 - 0 Urania Udorpie 26 maja 2012 - 11:00
78. Koral Dębnica 10 - 3 Brda Przechlewo 26 maja 2012 - 13:00
79. MKS Debrzno 3 - 0 Sokół Wyczechy 26 maja 2012 - 13:30
80. Kaszubia Studzienice 1 - 9 Stegna Parchowo 26 maja 2012 - 14:00
Kolejka 17 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
81. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 2 czerwca 2012 - 14:00
82. Stegna Parchowo 1 - 3 MKS Debrzno 3 czerwca 2012 - 12:00
83. Sokół Wyczechy 0 - 3 Koral Dębnica 3 czerwca 2012 - 13:00
84. Brda Przechlewo 0 - 4 Piast Człuchów 3 czerwca 2012 - 12:00
85. Urania Udorpie 4 - 2 Kolejarz Chojnice 3 czerwca 2012 - 13:30
Kolejka 18 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (36) 
86. Drzewiarz Rzeczenica 5 - 1 Urania Udorpie 10 czerwca 2012 - 11:30
87. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Brda Przechlewo 9 czerwca 2012 - 14:00
drużyna gości nie stawiła się do zawodów.
88. Piast Człuchów 3 - 0 Sokół Wyczechy 9 czerwca 2012 - 13:00
89. Koral Dębnica 0 - 2 Stegna Parchowo 9 czerwca 2012 - 13:00
90. MKS Debrzno 13 - 0 Kaszubia Studzienice 10 czerwca 2012 - 13:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE