MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk II - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Miastko 16 40 13 1 2 78 - 15
2. Skotawia Dębnica Kaszubska 17 35 11 2 4 79 - 35
3. Dąb Kusowo 17 34 11 1 5 81 - 29
4. Granit Kończewo 16 31 10 1 5 54 - 50
5. Diament Trzebielino 16 28 9 1 6 49 - 30
6. Salos Słupsk 16 24 8 0 8 76 - 33
7. Barton Barcino 17 18 6 0 11 49 - 69
8. Szansa Siemianice 14 11 3 2 9 35 - 56
9. Echo Biesowice 16 10 3 1 12 25 - 82
10. Orkan Gostkowo 15 4 1 1 13 9 - 136
Ostatni komentarz dodał Sylwek02 10.06.2012, 23:53:21



Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Echo Biesowice 3 - 4 Granit Kończewo 3 września 2011 - 13:30
2. Start Miastko 13 - 0 Orkan Gostkowo 4 września 2011 - 11:00
3. Salos Słupsk 8 - 2 Barton Barcino 3 września 2011 - 11:00
4. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 Szansa Siemianice 4 września 2011 - 13:00
5. Dąb Kusowo 0 - 1 Diament Trzebielino 3 września 2011 - 13:30
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
6. Granit Kończewo 3 - 1 Diament Trzebielino 11 września 2011 - 16:00
7. Szansa Siemianice 5 - 6 Dąb Kusowo 11 września 2011 - 11:30
8. Barton Barcino 2 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 września 2011 - 11:00
9. Orkan Gostkowo 1 - 10 Salos Słupsk 10 września 2011 - 13:00
10. Echo Biesowice 1 - 6 Start Miastko 11 września 2011 - 16:00
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (20) 
11. Start Miastko 13 - 0 Granit Kończewo 18 września 2011 - 11:00
12. Salos Słupsk 19 - 1 Echo Biesowice 27 sierpnia 2011 - 11:00
13. Skotawia Dębnica Kaszubska 14 - 0 Orkan Gostkowo 18 września 2011 - 13:00
14. Dąb Kusowo 5 - 2 Barton Barcino 17 września 2011 - 00:00
15. Diament Trzebielino 8 - 1 Szansa Siemianice 17 września 2011 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
16. Granit Kończewo 3 - 2 Szansa Siemianice 25 września 2011 - 16:00
17. Barton Barcino 2 - 1 Diament Trzebielino 24 września 2011 - 11:00
18. Orkan Gostkowo 0 - 23 Dąb Kusowo 24 września 2011 - 13:00
19. Echo Biesowice 1 - 6 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 września 2011 - 14:30
20. Start Miastko 5 - 2 Salos Słupsk 25 września 2011 - 11:00
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
21. Salos Słupsk 11 - 1 Granit Kończewo 1 października 2011 - 11:00
22. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 4 Start Miastko 2 października 2011
23. Dąb Kusowo 8 - 1 Echo Biesowice 1 października 2011 - 12:00
24. Diament Trzebielino 10 - 0 Orkan Gostkowo 1 października 2011 - 11:00
25. Szansa Siemianice 2 - 3 Barton Barcino 2 października 2011
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (59) 
26. Granit Kończewo 6 - 4 Barton Barcino 9 października 2011
27. Orkan Gostkowo 0 - 9 Szansa Siemianice 9 października 2011
28. Echo Biesowice 0 - 2 Diament Trzebielino 8 października 2011
29. Start Miastko 0 - 1 Dąb Kusowo 9 października 2011
30. Salos Słupsk 10 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 8 października 2011
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
31. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 0 Granit Kończewo 16 października 2011
32. Dąb Kusowo 0 - 6 Salos Słupsk 15 października 2011
33. Diament Trzebielino 3 - 0 Start Miastko 15 października 2011
34. Szansa Siemianice 2 - 2 Echo Biesowice 16 października 2011
35. Barton Barcino 11 - 0 Orkan Gostkowo 15 października 2011
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
36. Granit Kończewo 14 - 0 Orkan Gostkowo 23 października 2011
37. Echo Biesowice 4 - 1 Barton Barcino 22 października 2011
38. Start Miastko 5 - 1 Szansa Siemianice 23 października 2011
39. Salos Słupsk 3 - 1 Diament Trzebielino 23 października 2011
40. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Dąb Kusowo 23 października 2011
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
41. Dąb Kusowo 1 - 1 Granit Kończewo
42. Diament Trzebielino 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
43. Szansa Siemianice 0 - 7 Salos Słupsk
44. Barton Barcino 0 - 3 Start Miastko
45. Orkan Gostkowo 1 - 3 Echo Biesowice
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (97) 
46. Granit Kończewo 2 - 1 Echo Biesowice
47. Orkan Gostkowo 0 - 5 Start Miastko
48. Barton Barcino 3 - 0 Salos Słupsk
49. Szansa Siemianice 0 - 8 Skotawia Dębnica Kaszubska
50. Diament Trzebielino 3 - 1 Dąb Kusowo
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (39) 
51. Diament Trzebielino 0 - 2 Granit Kończewo
52. Dąb Kusowo 9 - 4 Szansa Siemianice
53. Skotawia Dębnica Kaszubska 9 - 1 Barton Barcino
54. Salos Słupsk 0 - 3 Orkan Gostkowo
55. Start Miastko 3 - 0 Echo Biesowice
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
56. Granit Kończewo 1 - 5 Start Miastko
57. Echo Biesowice 3 - 0 Salos Słupsk
58. Orkan Gostkowo 1 - 8 Skotawia Dębnica Kaszubska
59. Barton Barcino 1 - 4 Dąb Kusowo
60. Szansa Siemianice 2 - 1 Diament Trzebielino
Kolejka 13 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
61. Szansa Siemianice 0 - 1 Granit Kończewo
62. Diament Trzebielino 5 - 3 Barton Barcino
63. Dąb Kusowo 12 - 0 Orkan Gostkowo
64. Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 Echo Biesowice
65. Salos Słupsk 0 - 3 Start Miastko
Kolejka 14 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
66. Granit Kończewo 3 - 0 Salos Słupsk
67. Start Miastko 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
68. Echo Biesowice 2 - 4 Dąb Kusowo
69. Orkan Gostkowo 1 - 1 Diament Trzebielino
70. Barton Barcino 1 - 5 Szansa Siemianice
Kolejka 15 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (54) 
71. Barton Barcino 0 - 10 Granit Kończewo
72. Szansa Siemianice - Orkan Gostkowo
73. Diament Trzebielino 8 - 2 Echo Biesowice
74. Dąb Kusowo 0 - 1 Start Miastko
75. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Salos Słupsk
Kolejka 16 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
76. Granit Kończewo 3 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska
77. Salos Słupsk 0 - 3 Dąb Kusowo
78. Start Miastko 8 - 1 Diament Trzebielino
79. Echo Biesowice - Szansa Siemianice
80. Orkan Gostkowo 2 - 3 Barton Barcino
Kolejka 17 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
81. Orkan Gostkowo - Granit Kończewo
82. Barton Barcino 10 - 1 Echo Biesowice
83. Szansa Siemianice - Start Miastko
84. Diament Trzebielino - Salos Słupsk
85. Dąb Kusowo 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 18 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
86. Granit Kończewo - Dąb Kusowo
87. Skotawia Dębnica Kaszubska - Diament Trzebielino
88. Salos Słupsk - Szansa Siemianice
89. Start Miastko - Barton Barcino
90. Echo Biesowice - Orkan Gostkowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE