MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 18 41 13 2 3 63 - 15
2. Borowiak Czersk 17 39 13 0 4 68 - 20
3. Grom Leśno 14 33 11 0 3 60 - 19
4. GKS Sierakowice 15 28 9 1 5 52 - 42
5. Gwiazda Karsin 13 23 7 2 4 43 - 25
6. Radunia Stężyca 14 22 7 1 6 25 - 23
7. KS Grabowo 18 15 5 0 13 31 - 83
8. Wda Lipusz 14 10 3 1 10 26 - 39
9. Murkam Przodkowo 14 10 3 1 10 24 - 53
10. Ceramik Łubiana 17 6 2 0 15 15 - 88
Ostatni komentarz dodał wraku 03.06.2012, 20:28:05



Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Radunia Stężyca 0 - 4 Grom Leśno 3 września 2011 - 13:30
2. Ceramik Łubiana 3 - 0 Murkam Przodkowo 3 września 2011 - 13:30
goście nie przyjechali
3. Borowiak Czersk 3 - 2 Wda Lipusz 4 września 2011 - 14:00
4. GKS Sierakowice 4 - 2 KS Grabowo 4 września 2011 - 13:00
5. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Gwiazda Karsin 3 września 2011 - 12:30
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
6. Grom Leśno 6 - 1 Gwiazda Karsin 10 września 2011 - 11:00
7. KS Grabowo 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 września 2011 - 11:00
8. Wda Lipusz 0 - 4 GKS Sierakowice 10 września 2011 - 13:00
9. Murkam Przodkowo 1 - 3 Borowiak Czersk 11 września 2011 - 15:00
10. Radunia Stężyca 4 - 2 Ceramik Łubiana 9 września 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (9) 
11. Ceramik Łubiana 0 - 6 Grom Leśno 17 września 2011 - 13:15
12. Borowiak Czersk 4 - 0 Radunia Stężyca 17 września 2011 - 13:30
13. GKS Sierakowice 6 - 2 Murkam Przodkowo 18 września 2011 - 13:00
14. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Wda Lipusz 17 września 2011 - 13:00
15. Gwiazda Karsin 9 - 1 KS Grabowo 17 września 2011 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
16. Grom Leśno 7 - 3 KS Grabowo 24 września 2011 - 11:10
17. Wda Lipusz 2 - 0 Gwiazda Karsin 25 września 2011 - 11:00
18. Murkam Przodkowo 3 - 6 Kaszubia Kościerzyna 25 września 2011 - 15:30
19. Radunia Stężyca 0 - 1 GKS Sierakowice 24 września 2011 - 16:00
20. Ceramik Łubiana 0 - 9 Borowiak Czersk 25 września 2011 - 13:15
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
21. Borowiak Czersk 1 - 2 Grom Leśno 2 października 2011 - 14:00
22. GKS Sierakowice 8 - 1 Ceramik Łubiana 2 października 2011 - 13:00
23. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Radunia Stężyca 1 października 2011 - 11:00
24. Gwiazda Karsin 4 - 1 Murkam Przodkowo 1 października 2011 - 11:00
25. KS Grabowo 2 - 1 Wda Lipusz 2 października 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (2) 
26. Grom Leśno 3 - 0 Wda Lipusz 8 października 2011 - 11:00
27. Murkam Przodkowo 4 - 3 KS Grabowo
28. Radunia Stężyca 1 - 3 Gwiazda Karsin 8 października 2011 - 14:00
29. Ceramik Łubiana 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
30. Borowiak Czersk 9 - 0 GKS Sierakowice 8 października 2011 - 11:00
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (3) 
31. GKS Sierakowice 0 - 4 Grom Leśno 16 października 2011 - 13:00
32. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Borowiak Czersk 16 października 2011 - 16:00
33. Gwiazda Karsin 9 - 1 Ceramik Łubiana 15 października 2011 - 11:00
34. KS Grabowo 0 - 1 Radunia Stężyca 16 października 2011 - 11:00
35. Wda Lipusz 1 - 1 Murkam Przodkowo 15 października 2011 - 14:00
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (5) 
36. Grom Leśno 5 - 2 Murkam Przodkowo 22 października 2011 - 11:00
37. Radunia Stężyca 1 - 0 Wda Lipusz 23 października 2011 - 14:00
38. Ceramik Łubiana 0 - 5 KS Grabowo 23 października 2011 - 13:00
39. Borowiak Czersk 4 - 0 Gwiazda Karsin 22 października 2011 - 11:00
40. GKS Sierakowice 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 października 2011 - 13:00
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
41. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Grom Leśno 29 października 2011 - 11:00
42. Gwiazda Karsin 3 - 3 GKS Sierakowice 29 października 2011 - 11:00
43. KS Grabowo 1 - 8 Borowiak Czersk 30 października 2011 - 11:00
44. Wda Lipusz 6 - 0 Ceramik Łubiana 29 października 2011 - 11:00
45. Murkam Przodkowo 2 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 10 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (7) 
46. Grom Leśno 1 - 3 Radunia Stężyca
47. Murkam Przodkowo 6 - 2 Ceramik Łubiana
48. Wda Lipusz 1 - 5 Borowiak Czersk
49. KS Grabowo 0 - 3 GKS Sierakowice
nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-4
50. Gwiazda Karsin 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (8) 
51. Gwiazda Karsin - Grom Leśno
52. Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 KS Grabowo
53. GKS Sierakowice 6 - 1 Wda Lipusz
54. Borowiak Czersk 4 - 0 Murkam Przodkowo
55. Ceramik Łubiana 0 - 2 Radunia Stężyca
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
56. Grom Leśno 7 - 0 Ceramik Łubiana
57. Radunia Stężyca 1 - 0 Borowiak Czersk
58. Murkam Przodkowo 1 - 5 GKS Sierakowice
59. Wda Lipusz 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
60. KS Grabowo 0 - 6 Gwiazda Karsin
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Grabowo 0 - 8 Grom Leśno
62. Gwiazda Karsin - Wda Lipusz
63. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Murkam Przodkowo
64. GKS Sierakowice - Radunia Stężyca
65. Borowiak Czersk 5 - 1 Ceramik Łubiana
Kolejka 14 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (2) 
66. Grom Leśno - Borowiak Czersk
67. Ceramik Łubiana 2 - 8 GKS Sierakowice
68. Radunia Stężyca 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
69. Murkam Przodkowo - Gwiazda Karsin
70. Wda Lipusz 10 - 0 KS Grabowo
Kolejka 15 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
71. Wda Lipusz 2 - 6 Grom Leśno
72. KS Grabowo 5 - 1 Murkam Przodkowo
73. Gwiazda Karsin - Radunia Stężyca
74. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Ceramik Łubiana
75. GKS Sierakowice 2 - 6 Borowiak Czersk
Kolejka 16 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (4) 
76. Grom Leśno - GKS Sierakowice
77. Borowiak Czersk 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
78. Ceramik Łubiana 1 - 4 Gwiazda Karsin
79. Radunia Stężyca 9 - 0 KS Grabowo
80. Murkam Przodkowo - Wda Lipusz
Kolejka 17 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (1) 
81. Murkam Przodkowo - Grom Leśno
82. Wda Lipusz - Radunia Stężyca
83. KS Grabowo 1 - 2 Ceramik Łubiana
84. Gwiazda Karsin 1 - 3 Borowiak Czersk
85. Kaszubia Kościerzyna 9 - 1 GKS Sierakowice
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (3) 
86. Grom Leśno 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
87. GKS Sierakowice - Gwiazda Karsin
88. Borowiak Czersk 2 - 6 KS Grabowo
89. Ceramik Łubiana - Wda Lipusz
90. Radunia Stężyca - Murkam Przodkowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE