MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Kmiecin 17 49 16 1 0 125 - 16
2. Wietcisa Skarszewy 18 40 13 1 4 49 - 30
3. Rodło Kwidzyn 18 36 12 0 6 66 - 36
4. Olimpia Sztum 18 35 11 2 5 64 - 31
5. Spójnia Sadlinki 17 29 9 2 6 41 - 22
6. Gryf 2009 Tczew 18 28 9 1 8 75 - 49
7. Rodło Trzciano 18 22 7 1 10 47 - 65
8. AP Malbork 17 14 4 2 11 34 - 42
9. LKS Waplewo 18 3 1 0 17 18 - 114
10. Zieloni Marzęcino 17 3 1 0 16 11 - 125
Ostatni komentarz dodał MOW-Malbork 06.11.2012, 12:23:28



Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
1. AP Malbork 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 3 września 2011 - 12:30
2. Błękitni Kmiecin 18 - 0 Zieloni Marzęcino 29 września 2011 - 16:30
3. Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Spójnia Sadlinki 4 września 2011 - 11:00
4. LKS Waplewo 2 - 4 Rodło Trzciano 3 września 2011 - 11:00
5. Olimpia Sztum 2 - 4 Rodło Kwidzyn 4 września 2011 - 11:00
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
6. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Rodło Kwidzyn 10 września 2011 - 11:00
7. Rodło Trzciano 1 - 3 Olimpia Sztum 10 września 2011 - 14:00
8. Spójnia Sadlinki 3 - 2 LKS Waplewo 11 września 2011 - 14:00
9. Zieloni Marzęcino 0 - 12 Gryf 2009 Tczew 10 września 2011 - 10:30
10. AP Malbork 0 - 4 Błękitni Kmiecin 10 września 2011 - 12:00
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
11. Błękitni Kmiecin 7 - 3 Wietcisa Skarszewy 18 września 2011 - 14:00
12. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 AP Malbork 18 września 2011 - 13:30
13. LKS Waplewo 8 - 0 Zieloni Marzęcino 17 września 2011 - 11:00
14. Olimpia Sztum 2 - 2 Spójnia Sadlinki 18 września 2011 - 14:00
15. Rodło Kwidzyn 7 - 0 Rodło Trzciano 18 września 2011 - 13:30
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11) 
16. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Rodło Trzciano 24 września 2011 - 15:00
17. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Rodło Kwidzyn 25 września 2011 - 14:00
18. Zieloni Marzęcino 0 - 6 Olimpia Sztum 25 września 2011 - 11:30
19. AP Malbork 7 - 0 LKS Waplewo 24 września 2011 - 12:00
20. Błękitni Kmiecin 7 - 0 Gryf 2009 Tczew 25 września 2011 - 14:00
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
21. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 października 2011 - 13:30
22. LKS Waplewo 2 - 10 Błękitni Kmiecin 1 października 2011 - 11:00
23. Olimpia Sztum 2 - 1 AP Malbork 2 października 2011 - 14:00
24. Rodło Kwidzyn 15 - 1 Zieloni Marzęcino 2 października 2011 - 13:30
25. Rodło Trzciano 2 - 0 Spójnia Sadlinki 1 października 2011 - 13:00
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
26. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Spójnia Sadlinki 8 października 2011 - 11:00
27. Zieloni Marzęcino 0 - 6 Rodło Trzciano 9 października 2011 - 11:30
28. AP Malbork 0 - 6 Rodło Kwidzyn 8 października 2011 - 12:00
29. Błękitni Kmiecin 4 - 2 Olimpia Sztum 9 października 2011 - 14:00
30. Gryf 2009 Tczew 14 - 2 LKS Waplewo 9 października 2011 - 11:00
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (46) 
31. LKS Waplewo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 15 października 2011 - 11:00
32. Olimpia Sztum 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 15 października 2011 - 15:30
33. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Błękitni Kmiecin 15 października 2011 - 11:00
34. Rodło Trzciano 3 - 3 AP Malbork 15 października 2011 - 13:00
35. Spójnia Sadlinki 6 - 0 Zieloni Marzęcino 16 października 2011 - 14:00
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (59) 
36. Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Zieloni Marzęcino 22 października 2011 - 11:00
37. AP Malbork 0 - 1 Spójnia Sadlinki 22 października 2011 - 14:00
38. Błękitni Kmiecin 5 - 1 Rodło Trzciano 23 października 2011 - 14:00
39. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Rodło Kwidzyn 23 października 2011 - 11:00
40. LKS Waplewo 0 - 5 Olimpia Sztum 22 października 2011 - 11:00
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
41. Olimpia Sztum 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 30 października 2011 - 13:00
42. Rodło Kwidzyn 3 - 0 LKS Waplewo 29 października 2011 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
43. Rodło Trzciano 7 - 2 Gryf 2009 Tczew 29 października 2011 - 11:00
44. Spójnia Sadlinki 0 - 0 Błękitni Kmiecin 30 października 2011 - 14:00
45. Zieloni Marzęcino 0 - 5 AP Malbork 29 października 2011 - 11:30
Kolejka 10 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (73) 
46. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 AP Malbork
47. Zieloni Marzęcino 0 - 5 Błękitni Kmiecin
48. Spójnia Sadlinki 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
49. Rodło Trzciano 2 - 0 LKS Waplewo
50. Rodło Kwidzyn 0 - 7 Olimpia Sztum
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
51. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
52. Olimpia Sztum 9 - 1 Rodło Trzciano
53. LKS Waplewo 0 - 5 Spójnia Sadlinki
54. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Zieloni Marzęcino
55. Błękitni Kmiecin 3 - 1 AP Malbork
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (60) 
56. Wietcisa Skarszewy 1 - 10 Błękitni Kmiecin
57. AP Malbork 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
58. Zieloni Marzęcino 4 - 1 LKS Waplewo
59. Spójnia Sadlinki 1 - 2 Olimpia Sztum
60. Rodło Trzciano 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (41) 
61. Rodło Trzciano 0 - 6 Wietcisa Skarszewy
62. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Spójnia Sadlinki
63. Olimpia Sztum 9 - 1 Zieloni Marzęcino
64. LKS Waplewo 1 - 8 AP Malbork
65. Gryf 2009 Tczew 2 - 8 Błękitni Kmiecin
Kolejka 14 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
66. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
67. Błękitni Kmiecin 11 - 0 LKS Waplewo
68. AP Malbork 0 - 4 Olimpia Sztum
69. Zieloni Marzęcino 2 - 4 Rodło Kwidzyn
70. Spójnia Sadlinki 3 - 2 Rodło Trzciano
Kolejka 15 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
71. Spójnia Sadlinki 0 - 1 Wietcisa Skarszewy
72. Rodło Trzciano 3 - 0 Zieloni Marzęcino
73. Rodło Kwidzyn 6 - 2 AP Malbork
74. Olimpia Sztum 2 - 5 Błękitni Kmiecin
75. LKS Waplewo 0 - 22 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 16 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
76. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 LKS Waplewo
77. Gryf 2009 Tczew 4 - 2 Olimpia Sztum
78. Błękitni Kmiecin 10 - 0 Rodło Kwidzyn
79. AP Malbork 4 - 3 Rodło Trzciano
80. Zieloni Marzęcino 0 - 13 Spójnia Sadlinki
Kolejka 17 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (62) 
81. Zieloni Marzęcino 1 - 7 Wietcisa Skarszewy
82. Spójnia Sadlinki 2 - 0 AP Malbork
83. Rodło Trzciano 1 - 14 Błękitni Kmiecin
84. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
85. Olimpia Sztum 3 - 0 LKS Waplewo
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (54) 
86. Wietcisa Skarszewy 6 - 2 Olimpia Sztum
87. LKS Waplewo 0 - 7 Rodło Kwidzyn
88. Gryf 2009 Tczew 1 - 8 Rodło Trzciano
89. Błękitni Kmiecin - Spójnia Sadlinki
90. AP Malbork - Zieloni Marzęcino






© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE