ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Weber Szprudowo 18 47 15 2 1 87 - 15
2. Centrum Pelplin 18 41 13 2 3 70 - 24
3. Rodło Kwidzyn 18 38 12 2 4 66 - 28
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 35 11 2 5 58 - 31
5. Pogoń Prabuty 18 34 10 4 4 102 - 37
6. Bałtyk Sztutowo 18 22 7 1 10 35 - 46
7. Błyskawica Postolin 18 18 5 3 10 39 - 72
8. Powiśle Pawlice-Rakowiec 18 14 4 2 12 36 - 64
9. Relax Ryjewo 18 9 3 0 15 24 - 94
10. Powiśle Dzierzgoń 18 2 0 2 16 34 - 140
Ostatni komentarz dodał Kieł1998 14.06.2012, 17:41:03



Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
1. Rodło Kwidzyn 6 - 3 Powiśle Dzierzgoń 4 września 2011 - 11:00
2. Centrum Pelplin 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 września 2011 - 11:00
3. Pogoń Prabuty 12 - 0 Błyskawica Postolin 3 września 2011 - 11:00
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 5 Weber Szprudowo 3 września 2011 - 16:00
5. Relax Ryjewo 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 3 października 2011 - 10:00
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
6. Powiśle Dzierzgoń 1 - 7 Bałtyk Sztutowo 11 września 2011 - 11:00
7. Weber Szprudowo 9 - 1 Relax Ryjewo 10 września 2011 - 11:00
8. Błyskawica Postolin 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 11 września 2011 - 13:00
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Pogoń Prabuty 11 września 2011 - 11:00
10. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Centrum Pelplin 10 września 2011 - 14:00
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
11. Centrum Pelplin 9 - 2 Powiśle Dzierzgoń 17 września 2011 - 14:00
12. Pogoń Prabuty 8 - 2 Rodło Kwidzyn 17 września 2011 - 11:00
13. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 września 2011 - 12:00
14. Relax Ryjewo 1 - 5 Błyskawica Postolin 17 września 2011 - 10:00
15. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Weber Szprudowo 17 września 2011 - 13:00
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
16. Powiśle Dzierzgoń 1 - 14 Weber Szprudowo 25 września 2011 - 11:00
17. Błyskawica Postolin 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 25 września 2011 - 11:30
18. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Relax Ryjewo 24 września 2011 - 15:00
19. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 września 2011 - 14:00
20. Centrum Pelplin 6 - 5 Pogoń Prabuty 25 września 2011 - 14:00
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
21. Pogoń Prabuty 20 - 1 Powiśle Dzierzgoń 2 października 2011 - 11:00
22. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 1 Centrum Pelplin 1 października 2011 - 11:00
23. Relax Ryjewo 0 - 6 Rodło Kwidzyn 1 października 2011 - 10:00
24. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 października 2011 - 12:00
25. Weber Szprudowo 5 - 2 Błyskawica Postolin 1 października 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
26. Powiśle Dzierzgoń 4 - 8 Błyskawica Postolin 9 października 2011 - 11:00
27. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Weber Szprudowo 9 października 2011 - 11:00
28. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 8 października 2011 - 15:30
29. Centrum Pelplin 6 - 1 Relax Ryjewo 8 października 2011 - 10:00
30. Pogoń Prabuty 6 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 października 2011 - 11:00
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
31. Powiśle Pawlice-Rakowiec 12 - 1 Powiśle Dzierzgoń 15 października 2011 - 12:00
32. Relax Ryjewo 1 - 4 Pogoń Prabuty 16 października 2011 - 11:00
33. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Centrum Pelplin 15 października 2011 - 12:00
34. Weber Szprudowo 1 - 1 Rodło Kwidzyn 15 października 2011 - 11:00
35. Błyskawica Postolin 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 października 2011 - 13:00
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (62) 
36. Powiśle Dzierzgoń 3 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 października 2011 - 11:00
37. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Błyskawica Postolin 23 października 2011 - 11:00
38. Centrum Pelplin 1 - 3 Weber Szprudowo 23 października 2011 - 14:00
39. Pogoń Prabuty 1 - 0 Bałtyk Sztutowo 22 października 2011 - 11:00
40. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Relax Ryjewo 22 października 2011 - 12:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-3
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (85) 
41. Relax Ryjewo 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 30 października 2011 - 10:00
42. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 29 października 2011 - 11:00
43. Weber Szprudowo 5 - 1 Pogoń Prabuty 29 października 2011 - 11:00
44. Błyskawica Postolin 1 - 4 Centrum Pelplin 30 października 2011 - 13:00
45. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Rodło Kwidzyn 29 października 2011 - 13:00
Kolejka 10 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
46. Powiśle Dzierzgoń 1 - 11 Rodło Kwidzyn
47. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Centrum Pelplin
48. Błyskawica Postolin 3 - 6 Pogoń Prabuty
49. Weber Szprudowo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
50. Bałtyk Sztutowo 7 - 4 Relax Ryjewo
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
51. Bałtyk Sztutowo 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
52. Relax Ryjewo 0 - 5 Weber Szprudowo
53. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Błyskawica Postolin
54. Pogoń Prabuty 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
55. Centrum Pelplin 3 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (43) 
56. Powiśle Dzierzgoń 0 - 6 Centrum Pelplin
57. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Pogoń Prabuty
58. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
59. Błyskawica Postolin 2 - 1 Relax Ryjewo
60. Weber Szprudowo 8 - 0 Bałtyk Sztutowo
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
61. Weber Szprudowo 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
62. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Błyskawica Postolin
63. Relax Ryjewo 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
64. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 9 Rodło Kwidzyn
65. Pogoń Prabuty 2 - 2 Centrum Pelplin
Kolejka 14 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (9) 
66. Powiśle Dzierzgoń 2 - 7 Pogoń Prabuty
67. Centrum Pelplin 10 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
68. Rodło Kwidzyn 6 - 2 Relax Ryjewo
69. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Bałtyk Sztutowo
70. Błyskawica Postolin 0 - 9 Weber Szprudowo
Kolejka 15 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
71. Błyskawica Postolin 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
72. Weber Szprudowo 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
73. Bałtyk Sztutowo 1 - 4 Rodło Kwidzyn
74. Relax Ryjewo 1 - 7 Centrum Pelplin
75. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 4 Pogoń Prabuty
Kolejka 16 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
76. Powiśle Dzierzgoń 1 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec
77. Pogoń Prabuty 16 - 0 Relax Ryjewo
78. Centrum Pelplin 5 - 0 Bałtyk Sztutowo
79. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Weber Szprudowo
80. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 1 Błyskawica Postolin
Kolejka 17 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
81. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 2 Powiśle Dzierzgoń
82. Błyskawica Postolin 1 - 3 Rodło Kwidzyn
83. Weber Szprudowo 3 - 1 Centrum Pelplin
84. Bałtyk Sztutowo 1 - 4 Pogoń Prabuty
85. Relax Ryjewo 3 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (197) 
86. Powiśle Dzierzgoń 3 - 5 Relax Ryjewo
87. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
88. Pogoń Prabuty 2 - 2 Weber Szprudowo
89. Centrum Pelplin 5 - 0 Błyskawica Postolin
90. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE