MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kołczygłowy 20 48 15 3 2 51 - 17
2. Skotawa Budowo 20 39 12 3 5 60 - 21
3. Victoria Dąbrówka 20 36 11 3 6 41 - 32
4. Sokół Wyczechy 20 33 9 6 5 53 - 33
5. Victoria Szczytno 20 32 10 2 8 34 - 38
6. Grom Nakla 20 31 10 1 9 35 - 33
7. Stegna Parchowo 20 30 9 3 8 40 - 40
8. Magic Niezabyszewo 20 20 6 2 12 27 - 40
9. Zorza Słosinko 20 20 6 2 12 38 - 66
10. Arkonia Pomysk Wielki 20 19 6 1 13 34 - 49
11. Czarni II Czarne 20 9 3 0 17 16 - 60
Ostatni komentarz dodał bytowiak@ 10.08.2012, 16:57:44
* Czarni II Czarne wycofali się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Victoria Szczytno 4 - 1 Czarni II Czarne 27 sierpnia 2011 - 17:00
2. Skotawa Budowo 3 - 3 Sokół Wyczechy 28 sierpnia 2011 - 14:00
3. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Zorza Słosinko 28 sierpnia 2011 - 15:00
4. Victoria Dąbrówka 2 - 1 GKS Kołczygłowy 28 sierpnia 2011 - 14:00
5. Stegna Parchowo 1 - 0 Grom Nakla 28 sierpnia 2011 - 15:00
Pauza: Magic Niezabyszewo,
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
7. Czarni II Czarne 0 - 3 Magic Niezabyszewo 4 września 2011 - 14:00
9. GKS Kołczygłowy 6 - 1 Stegna Parchowo 4 września 2011 - 15:00
10. Zorza Słosinko 2 - 3 Victoria Dąbrówka 4 września 2011 - 12:00
11. Sokół Wyczechy 1 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 4 września 2011 - 13:00
12. Victoria Szczytno 2 - 1 Skotawa Budowo 3 września 2011 - 17:00
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
13. Skotawa Budowo 3 - 0 Czarni II Czarne 11 września 2011 - 14:00
14. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 2 Victoria Szczytno 11 września 2011 - 15:00
15. Victoria Dąbrówka 2 - 2 Sokół Wyczechy 11 września 2011 - 14:00
16. Stegna Parchowo 3 - 3 Zorza Słosinko 11 września 2011 - 15:00
18. Magic Niezabyszewo 0 - 2 Grom Nakla 10 września 2011 - 17:00
Pauza: GKS Kołczygłowy,
Kolejka 4 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
19. Czarni II Czarne 0 - 2 Grom Nakla 18 września 2011 - 14:00
20. GKS Kołczygłowy 4 - 0 Magic Niezabyszewo 18 września 2011 - 15:00
22. Sokół Wyczechy 3 - 0 Stegna Parchowo 18 września 2011 - 13:00
23. Victoria Szczytno 0 - 1 Victoria Dąbrówka 18 września 2011 - 13:00
24. Skotawa Budowo 5 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 18 września 2011 - 14:00
Pauza: Zorza Słosinko,
Kolejka 5 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
25. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 5 Czarni II Czarne 25 września 2011 - 15:00
26. Victoria Dąbrówka 1 - 3 Skotawa Budowo 25 września 2011 - 14:00
27. Stegna Parchowo 4 - 2 Victoria Szczytno 25 września 2011 - 15:00
29. Magic Niezabyszewo 0 - 0 Zorza Słosinko 24 września 2011 - 14:00
30. Grom Nakla 0 - 3 GKS Kołczygłowy 25 września 2011 - 15:00
Pauza: Sokół Wyczechy,
Kolejka 6 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
31. Czarni II Czarne 0 - 2 GKS Kołczygłowy 2 października 2011 - 14:00
32. Zorza Słosinko 3 - 0 Grom Nakla 2 października 2011 - 12:00
33. Sokół Wyczechy 2 - 2 Magic Niezabyszewo 2 października 2011 - 15:00
35. Skotawa Budowo 6 - 1 Stegna Parchowo 2 października 2011 - 14:00
36. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 3 Victoria Dąbrówka 2 października 2011 - 15:00
Pauza: Victoria Szczytno,
Kolejka 7 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
37. Victoria Dąbrówka 3 - 4 Czarni II Czarne 9 października 2011 - 14:00
38. Stegna Parchowo 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 9 października 2011 - 15:00
40. Magic Niezabyszewo 3 - 1 Victoria Szczytno 9 października 2011 - 11:00
41. Grom Nakla 5 - 3 Sokół Wyczechy 9 października 2011 - 12:30
42. GKS Kołczygłowy 2 - 0 Zorza Słosinko 9 października 2011 - 14:00
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 8 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (16) 
43. Czarni II Czarne 4 - 3 Zorza Słosinko 16 października 2011 - 14:00
44. Sokół Wyczechy 2 - 2 GKS Kołczygłowy 16 października 2011 - 15:00
45. Victoria Szczytno 3 - 0 Grom Nakla 16 października 2011 - 12:00
46. Skotawa Budowo 3 - 0 Magic Niezabyszewo 16 października 2011 - 14:00
48. Victoria Dąbrówka 2 - 0 Stegna Parchowo 16 października 2011 - 14:00
Pauza: Arkonia Pomysk Wielki,
Kolejka 9 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
49. Stegna Parchowo 4 - 2 Czarni II Czarne 23 października 2011 - 14:00
51. Magic Niezabyszewo 5 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 22 października 2011 - 15:00
52. Grom Nakla 1 - 2 Skotawa Budowo 23 października 2011 - 11:30
53. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Victoria Szczytno 23 października 2011 - 14:00
54. Zorza Słosinko 6 - 4 Sokół Wyczechy 23 października 2011 - 12:00
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 10 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (33) 
55. Czarni II Czarne 0 - 4 Sokół Wyczechy 30 października 2011 - 14:00
56. Victoria Szczytno 2 - 1 Zorza Słosinko 30 października 2011 - 12:00
57. Skotawa Budowo 0 - 2 GKS Kołczygłowy 30 października 2011 - 14:00
58. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Grom Nakla 30 października 2011 - 14:00
59. Victoria Dąbrówka 4 - 2 Magic Niezabyszewo 30 października 2011 - 14:00
Pauza: Stegna Parchowo,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
62. Magic Niezabyszewo 1 - 2 Stegna Parchowo 6 listopada 2011 - 11:00
63. Grom Nakla 1 - 0 Victoria Dąbrówka 6 listopada 2011 - 13:00
64. GKS Kołczygłowy 3 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 6 listopada 2011 - 13:00
65. Zorza Słosinko 0 - 2 Skotawa Budowo 6 listopada 2011 - 12:00
66. Sokół Wyczechy 4 - 1 Victoria Szczytno 6 listopada 2011 - 13:00
Pauza: Czarni II Czarne,
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (31) 
67. Czarni II Czarne 0 - 3 Victoria Szczytno
68. Sokół Wyczechy 0 - 0 Skotawa Budowo
69. Zorza Słosinko 4 - 2 Arkonia Pomysk Wielki
70. GKS Kołczygłowy 5 - 1 Victoria Dąbrówka
71. Grom Nakla 2 - 2 Stegna Parchowo
Pauza: Magic Niezabyszewo,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
73. Magic Niezabyszewo 3 - 0 Czarni II Czarne
75. Stegna Parchowo 1 - 1 GKS Kołczygłowy
76. Victoria Dąbrówka 4 - 1 Zorza Słosinko
77. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Sokół Wyczechy
78. Skotawa Budowo 4 - 0 Victoria Szczytno
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
79. Czarni II Czarne 0 - 3 Skotawa Budowo
80. Victoria Szczytno 2 - 2 Arkonia Pomysk Wielki
81. Sokół Wyczechy 1 - 1 Victoria Dąbrówka
82. Zorza Słosinko 0 - 6 Stegna Parchowo
84. Grom Nakla 2 - 1 Magic Niezabyszewo
Pauza: GKS Kołczygłowy,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Grom Nakla 3 - 0 Czarni II Czarne
86. Magic Niezabyszewo 3 - 0 GKS Kołczygłowy
88. Stegna Parchowo 2 - 4 Sokół Wyczechy
89. Victoria Dąbrówka 0 - 3 Victoria Szczytno
90. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 0 Skotawa Budowo
Pauza: Zorza Słosinko,
Kolejka 16 - 3. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
91. Czarni II Czarne 0 - 3 Arkonia Pomysk Wielki
92. Skotawa Budowo 0 - 0 Victoria Dąbrówka
93. Victoria Szczytno 1 - 2 Stegna Parchowo
95. Zorza Słosinko 0 - 1 Magic Niezabyszewo
96. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Grom Nakla
Pauza: Sokół Wyczechy,
Kolejka 17 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
97. GKS Kołczygłowy 3 - 0 Czarni II Czarne
98. Grom Nakla 7 - 0 Zorza Słosinko
99. Magic Niezabyszewo 1 - 2 Sokół Wyczechy
101. Stegna Parchowo 1 - 2 Skotawa Budowo
102. Victoria Dąbrówka 3 - 2 Arkonia Pomysk Wielki
Pauza: Victoria Szczytno,
Kolejka 18 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
103. Czarni II Czarne 0 - 3 Victoria Dąbrówka
104. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Stegna Parchowo
106. Victoria Szczytno 3 - 1 Magic Niezabyszewo
107. Sokół Wyczechy 4 - 0 Grom Nakla
108. Zorza Słosinko 2 - 4 GKS Kołczygłowy
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 19 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
109. Zorza Słosinko 3 - 0 Czarni II Czarne
110. GKS Kołczygłowy 1 - 0 Sokół Wyczechy
111. Grom Nakla 0 - 2 Victoria Szczytno
112. Magic Niezabyszewo 0 - 4 Skotawa Budowo
114. Stegna Parchowo 0 - 2 Victoria Dąbrówka
Pauza: Arkonia Pomysk Wielki,
Kolejka 20 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
115. Czarni II Czarne 0 - 3 Stegna Parchowo
117. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Magic Niezabyszewo
118. Skotawa Budowo 1 - 2 Grom Nakla
119. Victoria Szczytno 0 - 3 GKS Kołczygłowy
120. Sokół Wyczechy 2 - 5 Zorza Słosinko
Pauza: Victoria Dąbrówka,
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
121. Sokół Wyczechy 3 - 0 Czarni II Czarne
122. Zorza Słosinko 1 - 2 Victoria Szczytno
123. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Skotawa Budowo
124. Grom Nakla 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki
125. Magic Niezabyszewo 0 - 4 Victoria Dąbrówka
Pauza: Stegna Parchowo,
Kolejka 22 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
128. Stegna Parchowo 4 - 0 Magic Niezabyszewo
129. Victoria Dąbrówka 2 - 3 Grom Nakla
130. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 4 GKS Kołczygłowy
131. Skotawa Budowo 17 - 1 Zorza Słosinko
132. Victoria Szczytno 0 - 8 Sokół Wyczechy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE