Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Dąb Kusowo |
2 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
27 sierpnia 2011
27.08 - 16:00 |
Bistal Machowino |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Słupia Charnowo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
3 - 1 |
Victoria Słupsk |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 1 |
Inter Świerzenko |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Pauza: Szansa Siemianice, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Inter Świerzenko |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Słupia Kwakowo |
4 września 2011
4.09 - 15:00 |
Słupia Charnowo |
4 - 0 |
Studnica Przytocko |
4 września 2011
4.09 - 17:00 |
Unia Korzybie |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 6 |
Bistal Machowino |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Bistal Machowino |
7 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 1 |
Dąb Kusowo |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
2 - 1 |
Unia Korzybie |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 4 |
Słupia Charnowo |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 1 |
Victoria Słupsk |
11 września 2011
11.09 - 14:30 |
Pauza: Inter Świerzenko, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 5 |
Inter Świerzenko |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
7 - 1 |
Szansa Siemianice |
18 września 2011
18.09 - 16:00 |
Unia Korzybie |
4 - 2 |
Słupia Kwakowo |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 0 |
Studnica Przytocko |
17 września 2011
17.09 - 17:00 |
Bistal Machowino |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
2 - 3 |
Bistal Machowino |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
25 września 2011
25.09 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
5 - 5 |
Unia Korzybie |
25 września 2011
25.09 - 14:30 |
Inter Świerzenko |
4 - 0 |
Victoria Słupsk |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Pauza: Słupia Charnowo, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Sokół Kuleszewo |
6 - 0 |
Victoria Słupsk |
2 października 2011
2.10 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 2 |
Inter Świerzenko |
2 października 2011
2.10 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Szansa Siemianice |
1 października 2011
1.10 - 15:30 |
Bistal Machowino |
3 - 4 |
Słupia Kwakowo |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 1 |
Studnica Przytocko |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Pauza: Unia Korzybie, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Studnica Przytocko |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 października 2011
9.10 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 1 |
Bistal Machowino |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 0 |
Unia Korzybie |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
1 - 7 |
Słupia Charnowo |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 4 |
Słupia Charnowo |
16 października 2011
16.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
8 - 0 |
Victoria Słupsk |
16 października 2011
16.10 - 13:00 |
Dąb Kusowo |
4 - 1 |
Inter Świerzenko |
15 października 2011
15.10 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 1 |
Szansa Siemianice |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
3 - 5 |
Słupia Kwakowo |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Pauza: Bistal Machowino, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Słupia Kwakowo |
3 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
23 października 2011
23.10 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 3 |
Studnica Przytocko |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 1 |
Bistal Machowino |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 4 |
Dąb Kusowo |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Słupia Charnowo |
4 - 6 |
Unia Korzybie |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, |
Kolejka 10 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Sokół Kuleszewo |
2 - 2 |
Unia Korzybie |
30 października 2011
30.10 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 0 |
Słupia Charnowo |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Bistal Machowino |
2 - 2 |
Victoria Słupsk |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 3 |
Inter Świerzenko |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
5 - 1 |
Szansa Siemianice |
30 października 2011
30.10 - 12:00 |
Pauza: Studnica Przytocko, |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Szansa Siemianice |
3 - 5 |
Sokół Kuleszewo |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
Studnica Przytocko |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
zweryfikowano jako vo 0:3 (wynik na boisku 3:0) - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik Piotr Bachman (nie odbył kary dyskwalifikacji po 4 ż.k.) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 0 |
Bistal Machowino |
6 listopada 2011
6.11 - 12:00 |
Unia Korzybie |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Pauza: Słupia Kwakowo, |
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (92) |
Sokół Kuleszewo |
4 - 6 |
Dąb Kusowo |
|
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Bistal Machowino |
|
Słupia Charnowo |
0 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Victoria Słupsk |
1 - 1 |
Studnica Przytocko |
|
Inter Świerzenko |
2 - 2 |
Słupia Kwakowo |
|
Pauza: Szansa Siemianice, |
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Szansa Siemianice |
0 - 1 |
Inter Świerzenko |
|
Słupia Kwakowo |
1 - 0 |
Victoria Słupsk |
|
Studnica Przytocko |
2 - 2 |
Słupia Charnowo |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 5 |
Unia Korzybie |
|
Bistal Machowino |
1 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Bistal Machowino |
|
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Studnica Przytocko |
|
Słupia Charnowo |
1 - 1 |
Słupia Kwakowo |
|
Victoria Słupsk |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
|
Pauza: Inter Świerzenko, |
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Inter Świerzenko |
4 - 4 |
Sokół Kuleszewo |
|
Szansa Siemianice |
1 - 7 |
Słupia Charnowo |
|
Słupia Kwakowo |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Studnica Przytocko |
0 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 3 |
Bistal Machowino |
|
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 16 - 3/4. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Sokół Kuleszewo |
3 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Bistal Machowino |
4 - 2 |
Studnica Przytocko |
|
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
Słupia Kwakowo |
|
Unia Korzybie |
5 - 0 |
Szansa Siemianice |
|
Victoria Słupsk |
0 - 5 |
Inter Świerzenko |
|
Pauza: Słupia Charnowo, |
Kolejka 17 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Victoria Słupsk |
1 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
|
Inter Świerzenko |
1 - 0 |
Słupia Charnowo |
|
Szansa Siemianice |
1 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
Słupia Kwakowo |
1 - 2 |
Bistal Machowino |
|
Studnica Przytocko |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Pauza: Unia Korzybie, |
Kolejka 18 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Sokół Kuleszewo |
0 - 3 |
Studnica Przytocko |
|
vo, na boisku 4-2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 0 |
Słupia Kwakowo |
|
Bistal Machowino |
5 - 0 |
Szansa Siemianice |
|
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Inter Świerzenko |
|
Słupia Charnowo |
10 - 1 |
Victoria Słupsk |
|
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 19 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Słupia Charnowo |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
|
Victoria Słupsk |
0 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Inter Świerzenko |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
|
Szansa Siemianice |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Słupia Kwakowo |
2 - 0 |
Studnica Przytocko |
|
Pauza: Bistal Machowino, |
Kolejka 20 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Sokół Kuleszewo |
5 - 0 |
Słupia Kwakowo |
|
Studnica Przytocko |
2 - 3 |
Szansa Siemianice |
|
Bistal Machowino |
1 - 1 |
Inter Świerzenko |
|
Dąb Kusowo |
4 - 1 |
Victoria Słupsk |
|
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Słupia Charnowo |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, |
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Unia Korzybie |
1 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
|
Słupia Charnowo |
1 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
Victoria Słupsk |
1 - 4 |
Bistal Machowino |
|
Inter Świerzenko |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Szansa Siemianice |
3 - 1 |
Słupia Kwakowo |
|
Pauza: Studnica Przytocko, |
Kolejka 22 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Sokół Kuleszewo |
3 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Studnica Przytocko |
2 - 1 |
Inter Świerzenko |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
6 - 0 |
Victoria Słupsk |
|
Bistal Machowino |
5 - 1 |
Słupia Charnowo |
|
Dąb Kusowo |
3 - 7 |
Unia Korzybie |
|
Pauza: Słupia Kwakowo, . |
|