MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Gdańsk II - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 17 37 12 1 4 50 - 28
2. Gedania Gdańsk 17 34 10 4 3 45 - 18
3. Czarni Pruszcz Gdański 17 34 10 4 3 51 - 26
4. Chojniczanka Chojnice 17 30 9 3 5 46 - 41
5. Wietcisa Skarszewy 17 22 6 4 7 44 - 43
6. Sokół Ełganowo 17 19 5 4 8 32 - 46
7. Tęcza Brusy 17 18 5 3 9 33 - 46
8. Polonia II Gdańsk 17 17 5 2 10 25 - 44
9. KS Mściszewice 17 15 4 3 10 28 - 44
10. Radunia Stężyca 17 15 5 0 12 31 - 49
Ostatni komentarz dodał Sieeee 08.07.2012, 22:44:45



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 2 Wietcisa Skarszewy 28 sierpnia 2011 - 11:00
2. Sokół Ełganowo 4 - 1 KS Mściszewice 28 sierpnia 2011 - 12:00
4. Polonia II Gdańsk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia 2011 - 17:00
6. Radunia Stężyca 2 - 4 Tęcza Brusy 28 sierpnia 2011 - 15:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
7. Wietcisa Skarszewy 5 - 2 Tęcza Brusy 4 września 2011 - 13:00
9. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gedania Gdańsk 3 września 2011 - 11:00
10. Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Polonia II Gdańsk 3 września 2011 - 11:00
12. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Sokół Ełganowo 4 września 2011 - 11:00
Pauza: KS Mściszewice, Radunia Stężyca,
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
13. Sokół Ełganowo 4 - 2 Wietcisa Skarszewy 10 września 2011 - 14:00
15. Polonia II Gdańsk 0 - 0 KS Mściszewice 11 września 2011 - 11:00
16. Gedania Gdańsk 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 września 2011 - 11:00
17. Radunia Stężyca 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 września 2011 - 15:00
Pauza: Tęcza Brusy, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
20. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Tęcza Brusy 14 września 2011 - 17:00
21. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Radunia Stężyca 21 września 2011 - 17:00
22. KS Mściszewice 0 - 4 Gedania Gdańsk 14 września 2011 - 16:00
23. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Polonia II Gdańsk 14 września 2011 - 17:30
Pauza: Sokół Ełganowo, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
26. Polonia II Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo 17 września 2011 - 15:00
27. Gedania Gdańsk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 17 września 2011 - 11:00
28. Radunia Stężyca 4 - 2 KS Mściszewice 18 września 2011 - 15:00
29. Tęcza Brusy 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 18 września 2011 - 12:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
31. Wietcisa Skarszewy 6 - 3 Chojniczanka Chojnice 25 września 2011 - 13:00
33. KS Mściszewice 3 - 1 Tęcza Brusy 25 września 2011 - 14:00
34. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Radunia Stężyca 25 września 2011 - 11:00
goście nie przyjechali
35. Sokół Ełganowo 2 - 2 Gedania Gdańsk 24 września 2011 - 13:00
Pauza: Polonia II Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (14) 
37. Polonia II Gdańsk 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 października 2011 - 15:00
39. Radunia Stężyca 2 - 1 Sokół Ełganowo 2 października 2011 - 15:00
40. Tęcza Brusy 5 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 2 października 2011 - 12:00
42. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: KS Mściszewice, Gedania Gdańsk,
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
43. Wietcisa Skarszewy 2 - 5 Kaszubia Kościerzyna 9 października 2011 - 13:00
44. KS Mściszewice 3 - 4 Chojniczanka Chojnice 9 października 2011 - 14:00
46. Sokół Ełganowo 3 - 3 Tęcza Brusy
48. Polonia II Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 12 października 2011 - 16:00
Pauza: Radunia Stężyca, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
49. Gedania Gdańsk 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
50. Radunia Stężyca 4 - 1 Polonia II Gdańsk 16 października 2011 - 15:00
53. Chojniczanka Chojnice 5 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
54. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 KS Mściszewice
Pauza: Sokół Ełganowo, Tęcza Brusy,
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (60) 
55. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 KS Mściszewice 23 października 2011 - 13:00
56. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 22 października 2011 - 11:00
57. Sokół Ełganowo 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
59. Polonia II Gdańsk 1 - 3 Tęcza Brusy 22 października 2011 - 13:00
60. Gedania Gdańsk 3 - 2 Radunia Stężyca
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
61. Radunia Stężyca 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 6 listopada 2011
62. Tęcza Brusy 0 - 2 Gedania Gdańsk 30 października 2011 - 12:00
65. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Sokół Ełganowo
66. KS Mściszewice 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 30 października 2011 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Polonia II Gdańsk,
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
67. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
68. KS Mściszewice 4 - 1 Sokół Ełganowo
69. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Polonia II Gdańsk
70. Tęcza Brusy 3 - 5 Radunia Stężyca
71. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
72. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Tęcza Brusy
73. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
74. Gedania Gdańsk 2 - 0 KS Mściszewice
75. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 Radunia Stężyca
76. Sokół Ełganowo 5 - 3 Polonia II Gdańsk
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
77. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 KS Mściszewice
78. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Wietcisa Skarszewy
79. Tęcza Brusy 1 - 1 Sokół Ełganowo
80. Polonia II Gdańsk 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna
81. Radunia Stężyca 1 - 4 Gedania Gdańsk
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
82. Polonia II Gdańsk 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
83. Sokół Ełganowo 3 - 0 Radunia Stężyca
84. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Gedania Gdańsk
85. KS Mściszewice 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna
86. Tęcza Brusy 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 16 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
87. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
88. Gedania Gdańsk 2 - 0 Tęcza Brusy
89. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Radunia Stężyca
90. KS Mściszewice 4 - 2 Polonia II Gdańsk
91. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Sokół Ełganowo
Kolejka 17 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (26) 
92. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gedania Gdańsk
93. Radunia Stężyca 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
94. Tęcza Brusy 5 - 2 Polonia II Gdańsk
95. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Sokół Ełganowo
96. KS Mściszewice 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 18 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
97. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
98. Tęcza Brusy 2 - 1 KS Mściszewice
99. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 Wietcisa Skarszewy
100. Gedania Gdańsk 7 - 1 Sokół Ełganowo
101. Polonia II Gdańsk 2 - 0 Radunia Stężyca
Kolejka 19 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (64) 
102. Sokół Ełganowo 0 - 7 Czarni Pruszcz Gdański
103. Wietcisa Skarszewy 6 - 1 Polonia II Gdańsk
104. KS Mściszewice 3 - 2 Radunia Stężyca
105. Gedania Gdańsk 9 - 1 Chojniczanka Chojnice
106. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Tęcza Brusy






© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE