POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpic Gdańsk 22 63 21 0 1 161 - 33
2. Amator Kiełpino 22 53 17 2 3 110 - 38
3. Gedania Gdańsk 22 48 15 3 4 130 - 26
4. KP Sopot 22 47 15 2 5 73 - 30
5. GKS Kolbudy 22 44 14 2 6 100 - 36
6. KS Sulmin 22 29 8 5 9 58 - 55
7. Korona Cedry Małe 22 21 7 0 15 42 - 115
8. Morze Stegna 22 20 6 2 14 37 - 95
9. UKS Klukowo 22 19 6 1 15 59 - 134
10. Wisła Steblewo 22 16 4 4 14 49 - 84
11. GKS II Żukowo 22 16 5 1 16 31 - 92
12. Fosfory Wiślinka 22 8 2 2 18 45 - 157
Ostatni komentarz dodał Kłoda 24.06.2012, 10:35:49



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (53) 
1. KS Sulmin 4 - 6 Olimpic Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 11:00
2. Korona Cedry Małe 7 - 2 Morze Stegna 28 sierpnia 2011 - 11:00
3. GKS II Żukowo 3 - 1 UKS Klukowo 28 sierpnia 2011 - 12:00
4. Wisła Steblewo 9 - 10 Fosfory Wiślinka 28 sierpnia 2011 - 12:00
5. Amator Kiełpino 3 - 0 Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2011 - 17:00
6. GKS Kolbudy 1 - 0 KP Sopot 27 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
7. Olimpic Gdańsk 2 - 1 KP Sopot 3 września 2011 - 13:00
8. Gedania Gdańsk 4 - 1 GKS Kolbudy 21 września 2011 - 16:00
w Kolbudach
9. Fosfory Wiślinka 2 - 4 Amator Kiełpino 3 września 2011 - 11:45
10. UKS Klukowo 4 - 3 Wisła Steblewo 3 września 2011 - 13:00
11. Morze Stegna 1 - 0 GKS II Żukowo 4 września 2011 - 11:00
12. KS Sulmin 5 - 0 Korona Cedry Małe 4 września 2011 - 11:30
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (78) 
13. Korona Cedry Małe 3 - 10 Olimpic Gdańsk 11 września 2011 - 15:00
14. GKS II Żukowo 1 - 3 KS Sulmin 9 września 2011 - 17:30
15. Wisła Steblewo 0 - 3 Morze Stegna 11 września 2011 - 11:00
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 2:0
16. Amator Kiełpino 7 - 2 UKS Klukowo 11 września 2011 - 17:00
17. GKS Kolbudy 15 - 1 Fosfory Wiślinka 11 września 2011 - 10:00
18. KP Sopot 3 - 1 Gedania Gdańsk 10 września 2011 - 16:00
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
19. Olimpic Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 7 września 2011 - 17:00
20. Fosfory Wiślinka 2 - 8 KP Sopot 14 września 2011
21. UKS Klukowo 4 - 8 GKS Kolbudy 14 września 2011 - 16:30
22. Morze Stegna 1 - 4 Amator Kiełpino 14 września 2011 - 17:00
23. KS Sulmin 4 - 3 Wisła Steblewo 14 września 2011 - 17:30
24. Korona Cedry Małe 0 - 1 GKS II Żukowo 14 września 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
25. GKS II Żukowo 1 - 6 Olimpic Gdańsk 17 września 2011 - 12:30
26. Wisła Steblewo 7 - 1 Korona Cedry Małe 18 września 2011 - 12:00
27. Amator Kiełpino 6 - 3 KS Sulmin 18 września 2011 - 17:00
28. GKS Kolbudy 10 - 0 Morze Stegna 18 września 2011 - 10:00
29. KP Sopot 6 - 3 UKS Klukowo 18 września 2011 - 11:00
30. Gedania Gdańsk 22 - 1 Fosfory Wiślinka 18 września 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
31. Olimpic Gdańsk 8 - 1 Fosfory Wiślinka 25 września 2011 - 11:00
32. UKS Klukowo 1 - 8 Gedania Gdańsk 24 września 2011 - 13:00
33. Morze Stegna 0 - 4 KP Sopot 25 września 2011 - 11:00
34. KS Sulmin 0 - 3 GKS Kolbudy 24 września 2011 - 11:30
35. Korona Cedry Małe 1 - 5 Amator Kiełpino 25 września 2011 - 15:00
36. GKS II Żukowo 2 - 2 Wisła Steblewo
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
37. Wisła Steblewo 1 - 2 Olimpic Gdańsk 2 października 2011 - 12:00
38. Amator Kiełpino 11 - 1 GKS II Żukowo 2 października 2011 - 10:00
39. GKS Kolbudy 12 - 0 Korona Cedry Małe 2 października 2011 - 10:00
40. KP Sopot 4 - 4 KS Sulmin 1 października 2011 - 11:00
41. Gedania Gdańsk 20 - 1 Morze Stegna 1 października 2011 - 17:00
42. Fosfory Wiślinka 4 - 7 UKS Klukowo 2 października 2011 - 14:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
43. Olimpic Gdańsk 13 - 4 UKS Klukowo 9 października 2011 - 13:00
44. Morze Stegna 2 - 1 Fosfory Wiślinka 9 października 2011 - 11:00
45. KS Sulmin 0 - 6 Gedania Gdańsk 9 października 2011 - 15:30
46. Korona Cedry Małe 0 - 4 KP Sopot 9 października 2011 - 13:00
47. GKS II Żukowo 0 - 8 GKS Kolbudy 9 października 2011 - 13:30
48. Wisła Steblewo 2 - 1 Amator Kiełpino 9 października 2011 - 14:30
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
49. Amator Kiełpino 2 - 5 Olimpic Gdańsk 16 października 2011 - 10:00
50. GKS Kolbudy 2 - 2 Wisła Steblewo 16 października 2011 - 10:00
51. KP Sopot 7 - 1 GKS II Żukowo 15 października 2011 - 15:00
52. Gedania Gdańsk 7 - 0 Korona Cedry Małe 16 października 2011 - 17:00
53. Fosfory Wiślinka 1 - 9 KS Sulmin 15 października 2011 - 11:45
54. UKS Klukowo 9 - 0 Morze Stegna 15 października 2011 - 13:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
55. Olimpic Gdańsk 5 - 0 Morze Stegna 23 października 2011 - 14:30
56. KS Sulmin 3 - 3 UKS Klukowo 22 października 2011 - 11:30
57. Korona Cedry Małe 6 - 3 Fosfory Wiślinka 22 października 2011 - 15:00
58. GKS II Żukowo 0 - 8 Gedania Gdańsk 22 października 2011 - 10:00
59. Wisła Steblewo 0 - 2 KP Sopot 23 października 2011 - 11:00
60. Amator Kiełpino 4 - 1 GKS Kolbudy 23 października 2011 - 10:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
61. GKS Kolbudy 0 - 1 Olimpic Gdańsk 30 października 2011 - 10:00
62. KP Sopot 1 - 1 Amator Kiełpino 29 października 2011 - 15:00
63. Gedania Gdańsk 4 - 1 Wisła Steblewo 29 października 2011 - 16:00
64. Fosfory Wiślinka 5 - 1 GKS II Żukowo
65. UKS Klukowo 6 - 1 Korona Cedry Małe 29 października 2011 - 13:00
66. Morze Stegna 0 - 2 KS Sulmin 30 października 2011 - 11:00
Kolejka 12 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
67. Olimpic Gdańsk 6 - 0 KS Sulmin
68. Morze Stegna 2 - 0 Korona Cedry Małe
69. UKS Klukowo 1 - 7 GKS II Żukowo
70. Fosfory Wiślinka 1 - 7 Wisła Steblewo
71. Gedania Gdańsk 1 - 0 Amator Kiełpino
72. KP Sopot 3 - 0 GKS Kolbudy
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
73. KP Sopot 1 - 4 Olimpic Gdańsk
74. GKS Kolbudy 1 - 1 Gedania Gdańsk
75. Amator Kiełpino 7 - 2 Fosfory Wiślinka
76. Wisła Steblewo 0 - 3 UKS Klukowo
na boisku 8-2
77. GKS II Żukowo 1 - 3 Morze Stegna
78. Korona Cedry Małe 2 - 0 KS Sulmin
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (109) 
79. Olimpic Gdańsk 25 - 0 Korona Cedry Małe
80. KS Sulmin 0 - 3 GKS II Żukowo
81. Morze Stegna 0 - 0 Wisła Steblewo
82. UKS Klukowo 0 - 9 Amator Kiełpino
83. Fosfory Wiślinka 2 - 4 GKS Kolbudy
84. Gedania Gdańsk 2 - 1 KP Sopot
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
85. Gedania Gdańsk 1 - 2 Olimpic Gdańsk
86. KP Sopot 6 - 2 Fosfory Wiślinka
87. GKS Kolbudy 7 - 0 UKS Klukowo
88. Amator Kiełpino 3 - 1 Morze Stegna
89. Wisła Steblewo 1 - 1 KS Sulmin
90. GKS II Żukowo 2 - 4 Korona Cedry Małe
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (65) 
91. Olimpic Gdańsk 10 - 0 GKS II Żukowo
92. Korona Cedry Małe 1 - 0 Wisła Steblewo
93. KS Sulmin 2 - 2 Amator Kiełpino
94. Morze Stegna 0 - 3 GKS Kolbudy
95. UKS Klukowo 0 - 5 KP Sopot
96. Fosfory Wiślinka 2 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 17 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
97. Fosfory Wiślinka 1 - 18 Olimpic Gdańsk
98. Gedania Gdańsk 18 - 0 UKS Klukowo
99. KP Sopot 4 - 2 Morze Stegna
100. GKS Kolbudy 3 - 1 KS Sulmin
101. Amator Kiełpino 11 - 6 Korona Cedry Małe
102. Wisła Steblewo 3 - 1 GKS II Żukowo
Kolejka 18 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (45) 
103. Olimpic Gdańsk 11 - 1 Wisła Steblewo
104. GKS II Żukowo 1 - 6 Amator Kiełpino
105. Korona Cedry Małe 2 - 6 GKS Kolbudy
106. KS Sulmin 0 - 1 KP Sopot
107. Morze Stegna 2 - 4 Gedania Gdańsk
108. UKS Klukowo 8 - 1 Fosfory Wiślinka
Kolejka 19 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
109. UKS Klukowo 0 - 9 Olimpic Gdańsk
110. Fosfory Wiślinka 2 - 2 Morze Stegna
111. Gedania Gdańsk 2 - 2 KS Sulmin
112. KP Sopot 3 - 0 Korona Cedry Małe
vo,niestawienie się na zawody
113. GKS Kolbudy 4 - 1 GKS II Żukowo
114. Amator Kiełpino 10 - 1 Wisła Steblewo
Kolejka 20 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
115. Olimpic Gdańsk 3 - 8 Amator Kiełpino
116. Wisła Steblewo 2 - 8 GKS Kolbudy
117. GKS II Żukowo 0 - 1 KP Sopot
118. Korona Cedry Małe 1 - 4 Gedania Gdańsk
119. KS Sulmin 4 - 1 Fosfory Wiślinka
120. Morze Stegna 13 - 3 UKS Klukowo
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
121. Morze Stegna 1 - 8 Olimpic Gdańsk
122. UKS Klukowo 0 - 6 KS Sulmin
123. Fosfory Wiślinka 0 - 4 Korona Cedry Małe
124. Gedania Gdańsk 8 - 0 GKS II Żukowo
125. KP Sopot 7 - 2 Wisła Steblewo
126. GKS Kolbudy 1 - 3 Amator Kiełpino
Kolejka 22 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
127. Olimpic Gdańsk 5 - 2 GKS Kolbudy
128. Amator Kiełpino 3 - 1 KP Sopot
129. Wisła Steblewo 2 - 6 Gedania Gdańsk
130. GKS II Żukowo 4 - 0 Fosfory Wiślinka
131. Korona Cedry Małe 3 - 0 UKS Klukowo
goście nie przyjechali
132. KS Sulmin 5 - 1 Morze Stegna




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE